|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 22:39:30   
ammyv
sretno zvecko i da sve prodje u najboljem redu...i user posted image dobro nam doslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 22:41:30   
acudesa
sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image ...da sve prođe dobro, aBd

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ammyv)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 22:46:55   
Honey3
user posted image user posted image user posted image zveckice sretno i od nas,da sve prodje sto brze i sto lakse i da to maleno brzo zazveci pored mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 22:57:40   
Srculence
IZVORNA PORUKA: scarlett

Ja otvorih temu da vidim zvuči mi interesantno, kontam od neke bebe ostala zvečka u bolnici, pa se traži, kontam neka dragocjena zvečka user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisam znala da ima forumašica pod ovim nickom, nemojte zamjeriti.user posted image

U svakom slučaju želim joj puno sreće user posted image i da porod prođe što brži i bezbolnijeuser posted image i da što prije drži svoju user posted image u naručju.user posted image

jojjj dobra si majke mi hehehheheh.....

Zvečka sretno i da sve brzo i dobro prođe ako Bog da user posted image !!!


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 23:13:36   
dzeni_nl
Evo drage moje da vam se ponovo javim, sa sretnim vjestima.
Nasa draga zvecka se porodila veceras u 22 sata, rodila je svoju djevojcicu Emanu tesku 4680.user posted image user posted image user posted image user posted image
Sretnim roditeljima i starijoj seki Lejli cestitamo dolazak novog clana, da budu zivi i zdarvi zajedno dugo dugo godina.
A mami sto brzi oporavak zelimo.



_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 23:22:06   
Schecherlemica
Cestitamo od srca nasoj dragoj Zvecki kao i njenoj obitelji i preslatkoj Lejlici na seki...
Mami zelimo brz oporavak, a princezici dug i sretan zivot...
LJubimo puno!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: zvecka ostala u bolnici
29.1.2010 23:29:31   
Honey3
user posted image user posted image user posted image cestitamo i mi nasoj zvecki i zelimo im sve najbolje oduser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 6:10:40   
bumbalu
zveckice m,oja draga i mi vam zelimo sve naj najuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 7:33:34   
ElmaB
Iskrene čestitke sretnim roditeljima, maloj princezi dug i sretan život! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bumbalu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 7:47:25   
Mya_81 RR
I mi se pridružujemo čestitkama i želimo sve najljepše!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 11:52:19   
reallove
I mi se pridruzujemo cestitkama..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 11:55:39   
mama Nataša
I mi se pridružujemo čestitkamauser posted image user posted image user posted image

Iskreno se radujemo svakoj novoj bebiciuser posted image user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 11:55:40   
niki83
Cestitamo na masallah naprednoj bebici!!user posted image user posted image user posted image Zelimo im dug zivota pun zdravlja, srec, radosti..

_____________________________

N&N

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 12:08:13   
dady
I mi se pridružujemo čestitkama!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bebači želimo dug  i sretan život!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 12:09:28   
Nunichi
Cestitke i od nas!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Emani sve najljepse...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 13:03:58   
Atarka
user posted image user posted image user posted image  Bravo za mamu i bebu! Cestitam!

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 13:07:14   
marinčii
draga zvecka čestitam ti na rođenju tvoje  curice,da ti je živa i zdrava,a ti da mi se što prije oporaviš i uživaš sa svojim curicama.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 13:10:52   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: Atarka

user posted image user posted image user posted image  Bravo za mamu i bebu! Cestitam!

pridruzujem se cestitkama.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 13:14:21   
aidicaa
Cestitke i od mene user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 14:18:05   
milenium
ČESTITAMOuser posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 14:53:43   
lekica83
Zveki od srca zelim tebi i tvojoj porodici najvise zdravlja a onda i sve ostalo, da uzivas sa kcerkicom u sreci i veselju
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 14:55:08   
new mama
          Cestitke i od nas,bebici sve najbolje
        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: zvecka ostala u bolnici
30.1.2010 15:47:21   
aida.
Neka je sa srecom, da je zdrava i ziva napredna nam bebica a i njena mama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   zvecka rodila curicu :))
30.1.2010 15:53:10   
Visnja RR
cestitam user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: zvecka rodila curicu :))
30.1.2010 16:01:34   
blizanac21
user posted image sretno...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *