|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mole se mame koje imaju djecu s west sind...
19.2.2010 22:40:49   
biscanka
draga ivoncica i te kako si mi dala energije i covjku je tako lakse kad dobije od nekog bar tracak nade ,da moze i da ce uspjeti
sto se mog malenog tice radim s njim svaki dan kad je budan ,kad sjedi pricam s njim ispitivam ga kad se igramo pokazivam mu ucim ga sve,kad smo vani i setamo pokazujem sta je sta i mogu reci da ima mozak i memoriju sto vise bolju nego ja,ja kad ucim strani jezik nekad nesto zaboravim ali on kad izadje van i kad ga pitam sta je to zna,samo mi je tesko sto kad nesto ga ucim recimo kako si ,hocemo ic van on pocne to isto da ponavlja,jer ne razumije dobro sad kad ga pitam hoces van  on kaze hoce,a kad ga pitam cija je lopta on ne zna da kaze moja a za druge stvari od brata od mene od papija zna da kaze recimo cija je igracka  kaze od naila..i tako da u sustini sve je ok samo jos kod shvatanja recenica slepamo,i nece jos biciklo da vozi hoce da se gura ili da ga neko gura a da on pedala nece jos..
kako je taj desetogodisnjak ,da li djecak prica i sta zna a sta ne zna..?

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mole se mame koje imaju djecu s west sind...
19.2.2010 23:20:03   
iv@ncica
draga  moja  po  onom  sto  ja  vidim  , tvoj djecak fino  napreduje, za  razliku  od naseg  slucaja koji  je  totalno  bio  zapostavljen, te  mu ce  mu  trebati  vremena,  s  timm da  se  pocelo  kasno  raditi  s  njim,  naravno  i  sanse  su  manje.  Za svog  decka  ne  brini,  i  logika  ce  doci  na  svoje..pa  za  sve  treba  vremena pogotovo  njemu. obzirom  da  ti  puno  radis  s njim,  mama  je  mamauser posted image ,  najbolji  strucnjak,  prva  vidi,  osjeti,  zna..bez  toga  nema  napredka... Govorim  ti  ovo  da  ti  dam  snagu  i  nadu,  da  nastavis  i  da  znas  da  nista  nije  nemoguce.
naravno, da  ces  i ti  konstantno  uciti  s njim, raditi..pitati i  voditi  ga kod   strucnjaka..traziti i  vise  misljenja,  za  svoje  dijete  ces traziti i zvijezde  s neba,  zar  neuser posted image .  Svako  dijete,  osoba..je  posebna,  i  svaki  napredak  je  individualan,  ako  se  mnogo  radi,  mnogo  se  i  postigne..nekad  su  to  mali  koraci,  ali   veliki    u nekim trenucima..svi  mi  pođemo  s  istog  mjesta  i  idemo  ka  istom  cilju,  samo nekima  treba  vise  vremena ,  covjek  je  komplikovana  stvar,  ali  smo  svi  ljudi,  sa  svime  sto  nosimo  u  sebi..neki  izvana , neki  iznutra..svakome  nesto  fali..samo  smo  za  neke  nedostatke nasli  prigodna  imena, a neke presucujemo...ti  si  prvenstveno  mama  koja  ce  svom  decku  dati  sve, jako  si  bitna..moras  biti  jaka ..znam  da  ima  trenutaka  kad  nije  lako,  kad  bi  sve  pustila..ali  nitko  osim  tebe  ne  moze  i  ne  zna  bolje... ni muz,  ni  rodbina  nemaju  majcino  srce, uz  sve  dobre  namjere..ti  si  bitna karika  u  razvoju  svog  djecaka i  nemoj  da  te  ista  obeshrabri,  samo  radi  i   pitaj  i trazi   pomoc  i  nacine  da  mu  sto  bolje  pomognes.  Sretno  ti , i  drzim  ti  fige, znam  da trebas snagu,  podrsku, razumijevanje  da mozes  dalje.

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu biscanka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: west sindrom
20.2.2010 17:45:39   
biscanka
hvala draga ivoncica na ovako lijepim rijecima,zaista se trudim i trudim..
pomagala bih i tudjem zaista imam otvoreno srce krhka sam i sve me pogadja,zao mi je svakoga ...
imam pitanje da li taj djecak zna da prica i kako se zapravo on ponasa?

< Poruku je uredio maja78 RR -- 1.2.2011 7:06:21 >

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *