|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:24:55   
veeseelaa
pa zar je neko otišao off
Ja sam samo htjela kroz godine zabavljala s mm reći da ako je to to, može se čekati
Nema straha ni bojazni da će neko pobjeći, a ako se to i desi znači da nikada nije bio pravi
ljubav, sve to stoji , al kad dodješ kući a nemaš npr da jedeš odma je belaj a kroz svakodnevne svadjice ljubav se urušava user posted image  svoju bi kćerku savjetovala da razmišlja mozgom prije svega, da se nekad ne bi kajala što ga nije uključila pri važnim odlukama

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.1.2010 23:25:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:27:24   
acudesa
E, da...svaka čast, pa razmišljaš unaprijed i analiziraš eventualnu sitauaciju, a ne srljaš...baš mi je drago, da jedna relativno mlada osoba tako zrelo razmišljauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:27:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa zar je neko otišao off
Ja sam samo htjela kroz godine zabavljala s mm reći da ako je to to, može se čekati
Nema straha ni bojazni da će neko pobjeći, a ako se to i desi znači da nikada nije bio pravi
ljubav, sve to stoji , al kad dodješ kući a nemaš npr da jedeš odma je belaj a kroz svakodnevne svadjice ljubav se urušava user posted image  svoju bi kćerku savjetovala da razmišlja mozgom prije svega, da se nekad ne bi kajala što ga nije uključila pri važnim odlukama

potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:31:27   
malena sharena
I ja sam mislila da je sve bilo on topic

Ma da, od ljubavi se ne zivi, ko u onom vicu kad zena sjedi na radijatoru, muz je pita sta radi, a ona kaze - grijem ti rucak user posted image

Ma svi smo razliciti. Nama je bilo lijepo skupa i kad smo za sva tri obroka jeli keks i mlijeko i kad smo cistili podstanarski stan, a sad kad smo stali na noge nije nam nista ljepse kao paru, samo nam je lakse zivjeti.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:31:41   
veeseelaa
a šta znači ovo uopće "zaručeni smo"?
sori al meni su to neki bezvezni folovi
Ja sam se više puta zaručivala pa ništauser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.1.2010 23:32:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:33:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena sharena

I ja sam mislila da je sve bilo on topic

Ma da, od ljubavi se ne zivi, ko u onom vicu kad zena sjedi na radijatoru, muz je pita sta radi, a ona kaze - grijem ti rucak user posted image

Ma svi smo razliciti. Nama je bilo lijepo skupa i kad smo za sva tri obroka jeli keks i mlijeko i kad smo cistili podstanarski stan, a sad kad smo stali na noge nije nam nista ljepse kao paru, samo nam je lakse zivjeti.


user posted image user posted image user posted image  ma meni je najdraži moj mužek kada glavom otvara vratauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:33:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta znači ovo uopće "zaručeni smo"?
sori al meni su to neki bezvezni folovi
Ja sam se više puta zaručivala pa ništauser posted image

kad si stigla da se vise puta zarucis do 17 godine? ili si se sa tm zarucivala vise puta:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:33:55   
malena sharena
I ja sam htjela samo kroz vlastito iskustvo nastojala predociti djevojci sta joj stupanje u brak u njenoj situaciji moze donijeti, jer je tako i trazila u uvodnom postu.

I da, s muzem se nikad, ali NIKAD nisam posvadjala zato sto nema para. Mi se uvijek zakacimo kako ih rasporediti kad ih ima user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:34:34   
veeseelaa
teacher ne pitaj, ja sam prava nevaljicauser posted image user posted image user posted image  
dva puta prije njega a za dalje.......user posted image  e o tome ne bi, još da me uprati na RR pa da bude user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.1.2010 23:35:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:36:26   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: malena sharena

I ja sam mislila da je sve bilo on topic

Ma da, od ljubavi se ne zivi, ko u onom vicu kad zena sjedi na radijatoru, muz je pita sta radi, a ona kaze - grijem ti rucak user posted image

Ma svi smo razliciti. Nama je bilo lijepo skupa i kad smo za sva tri obroka jeli keks i mlijeko i kad smo cistili podstanarski stan, a sad kad smo stali na noge nije nam nista ljepse kao paru, samo nam je lakse zivjeti.


user posted image user posted image user posted image  ma meni je najdraži moj mužek kada glavom otvara vratauser posted image user posted image user posted image



Materijalisto user posted image Ne zacatavaj da nas Amela ne pomete

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:38:54   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  neće, neće dobra je Amela

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:42:40   
Hanady RR
Gledaj ove vesel što je našla temu da začatavauser posted image user posted image user posted image user posted image

pozdrav curke vidim zakuhalo se...

a ja našoj forumašici dajem prijedlog da se vjenačju i to što prije...i on će brzo završiti fax. u mom svijetu nema niti jednog razloga za premišljanje o tako bitnoj stavri kao što je stuapnje u brak i zasnivanje porodice osim ljubavi. Ako se volite i ti vjeruješ da njegov ego neće narušiti do sada skladnu vezu, vjenčaj se i uživaj.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:49:20   
veeseelaa
a ja se pitam zašto se ti ne javljaš na ovu temu user posted image user posted image
A ima ti i ova mjesta
Naravno prva bitna stvar za odlučit se na udaju je ljubav a onda i ostale stvari, ja sam se na ovoj temi malo više fokusirala na ostale stvariuser posted image user posted image user posted image
kod mene je mm prije udaje pravio kuću, ja sam čekala da je napravi, umalo smo i datum vjenčanja prolongirali jer plin nije bio priključenuser posted image user posted image user posted image
eh koje smo samo štele povukli da nam puste plin na dan vjenčanja, bila zima a ko će se smrzavati uz peć na drvauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 31.1.2010 23:51:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:53:12   
Hanady RR
ah ja tek stigla avi se već raspisale pa dok iščitah..neću na pamet da pišemuser posted image user posted image user posted image user posted image

ma i ja smatram da su ostale stavri bitne, lijepo si rekla dođeš kući a gladni nema love tu je problem al opet sa durge strane djevojka je fino napisala da ima solidnu plaću i da je visoko obrazovana. U njihovoj priči njegon+vog studiranja i nemanja posla kao problem može se javiti samo njenov muški ego ''žena me izdržava'' ali ipak oni se dosta vremena i zabavljaju pa mislim da količina i snaga ljubavi koja ih je ponukala na vjenčanje i to mogu prevazići.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li stupiti u brak?
31.1.2010 23:56:11   
Hanady RR
joj urei ti poruku...e mja vesela ja sam plin sama uvela kad sam došla...razvela ga po cjeloj kući jer vjerovala ili ne on nije imap stalni posao. A prošle godine kad nestane onog plina vražijeg a nama velik prostor odem i kupim kamin i sad uz plin ja sebi za romantične trenutke jednu vatricu razgorim...da vidiš koprcanja ispred kamina.user posted image user posted image user posted image user posted image

I samo da se zna ovo nije OT poručujem forumašici da sve fino iščita ima ovdje plaho zanimljivih savjeta.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:01:40   
veeseelaa
a joj a ja kad je nestalo plina 2009 u januaru umalo se ne razvedohuser posted image user posted image user posted image
joj tek se porodila, ne mogu da hodam a cijeli grad ostao bez plina a ja pravac s bebicom kod mame
Eh taj plin braka će me koštatiuser posted image user posted image user posted image
nego nek se ona obezbijedi prije udaje s ćumurom da im bar ne bude hladno
Vidi sad ovo: zanemari  pahuljice sve, ako ima dobro grijanje udaj seuser posted image  

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.2.2010 0:07:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:03:47   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

bravo za stihove...eto pahuljice odgovor je tu i samo da se zna ekseprt ga je recitiraouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:08:56   
veeseelaa
nemoj da ti bude hladno ko Hanady i meni
nego kad već hoće, nek te odma ženiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:10:18   
Hanady RR
jest jest...dobro si prošla...kad se nudi da te ženi a ti pohitaj bidiš ti ovoga današnjeg vakta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:14:44   
teacher75
joj vas dvije ste meni kraljice user posted image user posted image user posted image
naravno, ljubav na 1. mjestu pa sve ostalo... njima je frka jer zive 60 kilometara udaljeno jedno od drugog, pa se puno pozele a kad budu u braku bice zajedno, jel tako pahuljice? sretno, drzim fige, i da dragi nadje posao pa da bude sreca na kvadrat user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:15:04   
veeseelaa
Nisu bitni novci, nije bitan stan
od ljubavi živjet može svaki insan
Kada treba da se jede
i zakup stana plati
nemoj na muža da se ljutiš
i spominješ mu matiuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:17:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nisu bitni novci, nije bitan stan
od ljubavi živjet može svaki insan
Kada treba da se jede
i zakup stana plati
nemoj na muža da se ljutiš
i spominješ mu matiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:20:10   
Hanady RR
joj vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:21:45   
teacher75
za brak je osim ljubavi potreban zrelost, ja nisam nikako bila zrela do 30.godine, budalesala sa drugaricama, putovala, izlazila do zore, ludirala se, nije mi padalo napamet brak i obaveze i djeca, tek poslije 30. me pocelo furati, uozbiljila se, valjda mi sve to dosadilo vise

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:24:22   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Nisu bitni novci, nije bitan stan
od ljubavi živjet može svaki insan
Kada treba da se jede
i zakup stana plati
nemoj na muža da se ljutiš
i spominješ mu matiuser posted image

user posted image kraljiceuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *