|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:25:52   
Hanady RR
ma vala teacher i mene natjeraše u 26...on navalio jer je stariji 6 godina ...pa kontam jbg moram pobjeći će mi...ko će sad novog tražiti i opet ispočetka peglat se jedno 4 godine zabavljanja. A mogla sam komotno i do 30-te, a zamisli sad mi trideset a već 2 bebe imam...ja kad razvlačim razvlačim maksimalno al kad žurim...teško me stićuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 0:35:00   
teacher75
ma sve ima svoje, meni bilo lijepo i onako a lijepo mi i sad ovako:))svaki period zivota nekako lijep za sebe. samo dok sam bila mladja vise me interesovale te neke druge stvari: izlasci, sloboda, prijateljice, a sad se promijenila interesovanja. e sad sve zavisi od osobe do osobe, nekom ranije prestane biti interesantno da izlazi i zaglavljuje sa drugaricama, a nekom kasnije... a mozda kad se previse zaljubis onda pozelis da si stalno sa tom osobom pa pozuris da se skrasis

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 11:32:55   
M kao Mama
Ako se VOLITE, ja bih se odmah uzela. Sama kažešp da je to veza na daljinu, ti imaš posao, onje pri kraju faksa, roditelji bi Vas podržali, pa ja tu onda ne znam gdje je problem, ako se dvoje ljudi vole, a iole imaju uslove za brak, ne znam šta čekate.

Dragi moji život je previše kratak da bi se nešto čekalo.

Nekim ljudima životi prođu u čekanju nečega, a zar nije ljepše da Vi zajedno stvarate Vaše gnijezdo.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 12:11:40   
hanabanana
Dal bi se on ženio, ili bi se ti udavala??

Ja bih sačekala dok ne nadje posao. Čemu žurba?


(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 13:00:25   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Dal bi se on ženio, ili bi se ti udavala??

Ja bih sačekala dok ne nadje posao. Čemu žurba?




user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 13:05:39   
snijeg
Mislim da nigdje nećeš zakasniti ako sačekaš, vrijeme u kojem živimo dovoljno je teško i kad si finansijski obezbjeđen...ne mislim da novac (posao) treba biti presudan za (ne) ulazak u brak, ali priznali mi sebi ili ne ipak se svi naši planovi, želje, pa i svakodnevnica vrti oko finansija, a živjeti s jednom platom danas nije lako (koliko sam razumjela i ti si pripravnik, znači nemaš stalni posao user posted image )...razgovaraj s njim, ukoliko se on istinski misli ženiti ubrzat će on te ispite zbog vas oboje.
Ja ne bih sebi dozvolila da za mjesec/dva ili godinu/dvije tražim novac od svojih/njegovih za naše svakodnevne potrebe, velikodušno od njih što su ponudili pomoć, ali brak je odgovornost, osamostanjenje, zrelost svakog od nas da se nosimo sa onim što nam život pruža....
Uostalom, ako su tvoji strahovi vezani samo za finansije, zašto on ne nađe posao, a usput završava studij (milioni ljudi rade istu stvar)

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 14:45:00   
leli§
cemu zurba nakon 4.5 godine? mila moja ako se bojis da bi on mogao misljenje promijeniti i da ne bi da se zavlacis s njim pa da "hodate" milion godina...nista se ne sekiraj ni u 30. ti nije kasno naci partnera. pravi ljudi dolaze u pravo vrijeme---vi samo trebate naci vase. odvagajte sta ce vam biti bolje na "duze staze" a ne ono sto je pred vama u narednih nekoliko mjeseci. ni veza na daljinu nije strasna stvar---sve ima svoje prednosti i mane pa tako i to.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 14:49:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leli§

cemu zurba nakon 4.5 godine? mila moja ako se bojis da bi on mogao misljenje promijeniti i da ne bi da se zavlacis s njim pa da "hodate" milion godina...nista se ne sekiraj ni u 30. ti nije kasno naci partnera. pravi ljudi dolaze u pravo vrijeme---vi samo trebate naci vase. odvagajte sta ce vam biti bolje na "duze staze" a ne ono sto je pred vama u narednih nekoliko mjeseci. ni veza na daljinu nije strasna stvar---sve ima svoje prednosti i mane pa tako i to.

potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 15:47:23   
shpagica
Moje misljenje je ni slucajno! Sve je to divno i krasno sto se vi volite i dugo zabavljate, ali draga moja za bracni zivot se mora itekako biti spreman preuzeti odgovornost. Bez obzira na sve price o patrijarhatu, zatucanim Balkancima, zenskoj emancipaciji i ostalom, cinjenica je da je ON taj koji treba da preuzme odgovornost za svoju porodicu. Sta treba sutra u braku (dok on zaboga sprema ispite) da ti kuhas, peglas, cistis, ides na posao...odes na porodiljsko, smanje ti se primanja...zamisli samo. Zbog cega bi ti prave zdrave glave preuzela toliki teret na sebe??? I jos da cekas ko ce se od njegovih sjetiti da ga "pogura" - a meni bi i to bilo neprihvatljivo - nisam se udala za njegovog tatu i mamu i samim tim nemaju nikakve obaveze prema meni niti bih ja takvu pomoc prihvatila.

Da ste vi vec u braku, pa neko ostane bez posla ne daj Boze ili slicno, to mi je skroz ok, ali ovako ne... Da zaista zeli brak potrudio bi se da stekne uslove da to i realizuje.

I jos jedan stvarni zivotni primjer (mozda sam se zato i nakostrijesila na ovu kombinaciju):

Ljubav do neba, zajedno studirali, prosli bunu i bunicu, besparicu bla bla, i cura (agilnija, sposobnija ili sta vec) puno prije njega zavrsi fax, nadje posao, i odluce da se (po istom principu) vjencaju, kao zapece i on da sto prije zavrsi da se zaposli, nema moje i tvoje pare nego sve je to nase...kupe stan (naravno ONA uzme kredit).

Helem, tako on "vrijedno" ucio i ucio godinama, ona njega zatekne u tom njihovom stanu na hrpi s nekom xy rospijom, i znam da je tokom razvoda doticni gospodin uredno potrazivao svoju polovinu stana koja mu zakonski pripada (imao je obraza!!!).

Ja samo kazem da su ljudi spremni na sve i da ni za kog ne mozete tvrditi da ga do kraja poznajete i da on nesto "nikada ne bi uradio".

Tvoj dragi u startu kaska za tobom (sto muskarci vjeruj mi jako tesko mogu da svare). Ako mu je zaista stalo do tebe nek malo zapne da te stigne pa zajedno rame uz rame ravnopravno gradite buducnost.

Sretno!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 15:55:02   
Nedi
Ne bih ti solila pamet ali mogu reći kako bih ja uradila da sam na tvom mjestu : Sačekala da se zaposli, dogovorili bi neki tempo završavanja tog njegovog fakulteta, stvorila osnovne uslove za zajednički život - čaša, šolje, jastuk, deka, da ne bude poslije niko mi nije kupio. Samim tim ako ti njegovi roditelji daju 100 KM, oni imaju pravo odlučiti gdje ćeš ih potrošiti. Da li zaista želiš da ti svekrva kupuje hranu koju ona smatra da trebaš jesti?
Možda ti sad izgleda da zabavljanje nije baš neko rješenje jer ste daleko i ne viđate se onoliko koliko biste željeli, ali brak nosi mnogo odgovornosti i obaveza pogotovo kad dođeuser posted image .


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 15:55:33   
ivana st
Pahuljice na tvom mjestu ne bih žurila u brak, prvenstveno zato jer bi morali ići u podstanarstvo. Život sa roditeljima i svojom plaćom koja  vjerojatno većim dijelom ostaje tebi jedna je priča, a život udvoje sa jednom plaćom, plaćanjem najma i računa je posve druga priča. Dakako nije ni to loš izbor, ali mladi ste i ima vremena za zajednički život. Neka dragi prije nađe posao (makar i studirao uz to) pa onda planirajte dalje.
Kako god odlučiš želim da budete sretni i zadovoljni!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 16:24:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: shpagica

Moje misljenje je ni slucajno! Sve je to divno i krasno sto se vi volite i dugo zabavljate, ali draga moja za bracni zivot se mora itekako biti spreman preuzeti odgovornost. Bez obzira na sve price o patrijarhatu, zatucanim Balkancima, zenskoj emancipaciji i ostalom, cinjenica je da je ON taj koji treba da preuzme odgovornost za svoju porodicu. Sta treba sutra u braku (dok on zaboga sprema ispite) da ti kuhas, peglas, cistis, ides na posao...odes na porodiljsko, smanje ti se primanja...zamisli samo. Zbog cega bi ti prave zdrave glave preuzela toliki teret na sebe??? I jos da cekas ko ce se od njegovih sjetiti da ga "pogura" - a meni bi i to bilo neprihvatljivo - nisam se udala za njegovog tatu i mamu i samim tim nemaju nikakve obaveze prema meni niti bih ja takvu pomoc prihvatila.

Da ste vi vec u braku, pa neko ostane bez posla ne daj Boze ili slicno, to mi je skroz ok, ali ovako ne... Da zaista zeli brak potrudio bi se da stekne uslove da to i realizuje.

I jos jedan stvarni zivotni primjer (mozda sam se zato i nakostrijesila na ovu kombinaciju):

Ljubav do neba, zajedno studirali, prosli bunu i bunicu, besparicu bla bla, i cura (agilnija, sposobnija ili sta vec) puno prije njega zavrsi fax, nadje posao, i odluce da se (po istom principu) vjencaju, kao zapece i on da sto prije zavrsi da se zaposli, nema moje i tvoje pare nego sve je to nase...kupe stan (naravno ONA uzme kredit).

Helem, tako on "vrijedno" ucio i ucio godinama, ona njega zatekne u tom njihovom stanu na hrpi s nekom xy rospijom, i znam da je tokom razvoda doticni gospodin uredno potrazivao svoju polovinu stana koja mu zakonski pripada (imao je obraza!!!).

Ja samo kazem da su ljudi spremni na sve i da ni za kog ne mozete tvrditi da ga do kraja poznajete i da on nesto "nikada ne bi uradio".

Tvoj dragi u startu kaska za tobom (sto muskarci vjeruj mi jako tesko mogu da svare). Ako mu je zaista stalo do tebe nek malo zapne da te stigne pa zajedno rame uz rame ravnopravno gradite buducnost.

Sretno!


dobro si joj predočila stvari, ovako i ja mislim u potpunosti, mislim dati toliku žrtvu a ne znati šta te čeka nidje veze
Nije mi jasno da neko može misliti da je samo ljubav dovoljna da se udje u brak, sve što si navela stoji ko kuća


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 16:42:19   
Skvo RR
Ja nekako nisam romanticna....tako da mislim da postoje neki preduslovi koje bracni parovi trebaju imati ako misle stupiti u brak.
Ovim putem ti ne bi davala savjet sta da uradis, jer mislim da vec sama mozes da shvatis sta zelis u zivotu.

Mislim ako vec postoji dilema kod tebe, onda vjerovatno trenutno nema nista od toga.  Slazem se sa ostalim neromanticarsko materijalnim dusama da se od ljubavi ne zivi, ali moje pitanje je koliko je ovde izdrzavanih zena, i kojima je bilo normalno da se udaju, iako one nisu zaposlene, a njihovi muzevi jesu.  Ja ne vidim nista lose, ni u obratnoj situaciji.

Ovo bi zene drage bio izolovan gradski slucaj prije 50 godina, ali sada zene su te koje u nekim slucajevima su lideri u svojim porodicama, kako u domacinskom, tako i u materijalnom smislu.

Tako da ostavljam draga pahuljice ipak tebi izbor, jer ja sam vec rekla DA!

< Poruku je uredio Skvo RR -- 1.2.2010 16:43:17 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 17:09:31   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image uhhhhhh i ja bih cekala sigurno! Ma nece pobjeci nigdje!
Posao,stan, sve srediti da se moze pristojno zivjeti, napuniti frizider....pa praviti dernek i mijenjati prezime!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 18:41:19   
pahuljica_25
Hvala vam na ovako opširnim i šarolikim odgovorima...na neke sam se od srca nasmijala jer su zaista simpatični...
Nadam se da će na kraju sve biti onako kako je najbolje za nas dvojeuser posted image i naravno odmah ću se obezbijediti sa grijanjem kako neke forumašice rekošeuser posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 18:50:37   
ivanak
Zavisi kako on shvaća taj fakultet i koliko još ispita ostalo....
Ja ne bi čekala, pa šta...
Ja sam radila kad sam se udala, muž mi nije dobio u to vrijeme plaću, jer se zafrko u proračunu....pa mu nije bio problem što ja radim i donosim pare doma, a on ne.
A u ostalom, zar mora raditi kancelarijski posao.... ili nešto sa fakultetom... za početak nešto normalno pa kad završi faks neka nađe nešto u toj razini nađe....
Ženite se, ja bi ti preporučila...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:03:57   
bebita
Bas ima bezveznih odgovora...bez ljutnje forumasice, ali kakve veze ima sto ce u podstanare?  Bolje nego kod njegovih ili njenih roditelja vala. 

Ja mislim da je normalno za ocekivati neke promjene nakon toliko godina.  Samo to nemora biti brak.. jeli vam uopste opcija zivjeti zajedno prije braka??  Skupa ste, imate vise vremena za sebe (pored posla i njegove skole), a imas isto ono sto bi imala i u braku, samo bez obaveze.  Ja i MM smo zivjeli skupa skoro 6 god, pa se tek onda vjencali. 




_____________________________

Dean 07.08.09.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:06:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebita

Bas ima bezveznih odgovora...bez ljutnje forumasice, ali kakve veze ima sto ce u podstanare?  Bolje nego kod njegovih ili njenih roditelja vala. 

Ja mislim da je normalno za ocekivati neke promjene nakon toliko godina.  Samo to nemora biti brak.. jeli vam uopste opcija zivjeti zajedno prije braka??  Skupa ste, imate vise vremena za sebe (pored posla i njegove skole), a imas isto ono sto bi imala i u braku, samo bez obaveze.  Ja i MM smo zivjeli skupa skoro 6 god, pa se tek onda vjencali. 




pa problem je placanje i stanarine i rezija i hrane ako je samo jedna plata u kuci, a jos kad dodje dijete.... meni je glupo da roditelji placaju, ako vec dvoje odluce da se vjencaju onda to treba da bude njihova odgvornost, a ne da im roditelji placaju racune

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebita)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:12:56   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bebita

Bas ima bezveznih odgovora...bez ljutnje forumasice, ali kakve veze ima sto ce u podstanare?  Bolje nego kod njegovih ili njenih roditelja vala. 

Ja mislim da je normalno za ocekivati neke promjene nakon toliko godina.  Samo to nemora biti brak.. jeli vam uopste opcija zivjeti zajedno prije braka??  Skupa ste, imate vise vremena za sebe (pored posla i njegove skole), a imas isto ono sto bi imala i u braku, samo bez obaveze.  Ja i MM smo zivjeli skupa skoro 6 god, pa se tek onda vjencali. 




pa problem je placanje i stanarine i rezija i hrane ako je samo jedna plata u kuci, a jos kad dodje dijete.... meni je glupo da roditelji placaju, ako vec dvoje odluce da se vjencaju onda to treba da bude njihova odgvornost, a ne da im roditelji placaju racune

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
naravno da je glupo, cak i drsko.....svako svoj cejf nek placa! Cak mislim da su djeca duzna da pomognu roditeljima, a ne da ih crpe kao pijavice user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:14:32   
Hanady RR
Meni je baš čudno ovako odgovaranje od udaje u datom momentu...no hard fealings cure ali mislim gdje ste vi u njenom postu  pronašle toliko crnila i ako ako da bi cura odustala do udaje. mislim poslije 4,6 godine zabvaljnja oni su garant svaki dan zajedno, poslije njenog posla, vikendom navečer a za to lova treba i vrijem. Logikom stvari lovu bezveze troše u zabavaljanju a i on izlascima troši dragocjeno vrijeme koje može iskoristiti na učenje dok mlada sjedi pored njega...pa ona je njegova inspiracija...nisu se oni vjerili ( mada ja u to vjeriti se nešto baš ne pridajem značaja) nako zbog raje već jer zaista žele zajednički život. S ovog aspekta meni je ideja o podstanarstvu super, kad budu zajedno živjeli on će imati više lena i za učenje i za stvaranje stalnog toplijeg doma za njih i ako Bog da proširenu porodicu. 

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebita)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:16:59   
ivanak
Pa ne treba se toliko obazirati na to.
Neka radi bilo što...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:18:41   
fatimica09
Ja zaista nemam namjeru da je odgovorim od udaje, cak sta vise...pobornik sam braka, ali pod nekim uslovima! Ozbiljnim, jasnim i realnim! A priznacu da nisam bas pobornik niti optimista, kada je zena ta koja tegli prva, koja ulaze vise i konkretnije.....vjerujem da ce mnogi reci da je malo staromodno, ali ILI RAVNOPRAVNO ILI DA SE ZNA KO KOSI KO VODU NOSI!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:20:16   
AMELIC
Mi samo možemo iznijeti svoje mišljenje...ali ja se na tvom mjesecu ne bih udavala još...definitivno...Koliko vidim 25 ti je godina...mlada si još...

Brak je divan ali ako bi u bilo kom momentu morala očekivati fin. pomoć od svekra i svekrve ili čak mojih roditelja osjećala bih se loše!
U svakom slučaju moje je mišljenje ipak bolje podstanar nego život u zajednici!!!
Želim ti puno sreće i da doneseš pravu odlukuuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:24:57   
ivana st
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bebita

Bas ima bezveznih odgovora...bez ljutnje forumasice, ali kakve veze ima sto ce u podstanare?  Bolje nego kod njegovih ili njenih roditelja vala. 

Ja mislim da je normalno za ocekivati neke promjene nakon toliko godina.  Samo to nemora biti brak.. jeli vam uopste opcija zivjeti zajedno prije braka??  Skupa ste, imate vise vremena za sebe (pored posla i njegove skole), a imas isto ono sto bi imala i u braku, samo bez obaveze.  Ja i MM smo zivjeli skupa skoro 6 god, pa se tek onda vjencali. 




pa problem je placanje i stanarine i rezija i hrane ako je samo jedna plata u kuci, a jos kad dodje dijete.... meni je glupo da roditelji placaju, ako vec dvoje odluce da se vjencaju onda to treba da bude njihova odgvornost, a ne da im roditelji placaju racune


Potpisujem teacher! I nije mi jasno čemu forumašice uvijek komentiraju tuđe postove user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Da li stupiti u brak?
1.2.2010 19:30:41   
bebita
IZVORNA PORUKA: ivana st

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bebita

Bas ima bezveznih odgovora...bez ljutnje forumasice, ali kakve veze ima sto ce u podstanare?  Bolje nego kod njegovih ili njenih roditelja vala. 

Ja mislim da je normalno za ocekivati neke promjene nakon toliko godina.  Samo to nemora biti brak.. jeli vam uopste opcija zivjeti zajedno prije braka??  Skupa ste, imate vise vremena za sebe (pored posla i njegove skole), a imas isto ono sto bi imala i u braku, samo bez obaveze.  Ja i MM smo zivjeli skupa skoro 6 god, pa se tek onda vjencali. 




pa problem je placanje i stanarine i rezija i hrane ako je samo jedna plata u kuci, a jos kad dodje dijete.... meni je glupo da roditelji placaju, ako vec dvoje odluce da se vjencaju onda to treba da bude njihova odgvornost, a ne da im roditelji placaju racune


Potpisujem teacher! I nije mi jasno čemu forumašice uvijek komentiraju tuđe postove user posted image


zar nije poenta komentarisatiuser posted image ?


_____________________________

Dean 07.08.09.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *