|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 1:07:22   
milenium
ja bi isto preporučila da mašne kupiš u knjižari a ne u cvjećari.ili još bolje bi ti bilo da kitiš auta balonima,mislim jeftinije je.a ako možeš nabavi sve u veleprodai odakle i knjižare naručuju,tu je opet najjeftinije.user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 10:14:57   
HanaBana
Hvala Vam puno na savjetu. Ja sma cvjetice i kitnju za auto radila u cvjecari Belisima na Malti i zaista su me pozitivno iznenadili kako je sve bilo odradjeno. E sada ne znam da li ce se ovi sloziti sa tim cvjeticima jer meni je ostalo oko 10 pa da doddamo jos 30 i da to bude ok. Ako im to ne bude odgovaralo, onda imje po mo misljenju najbolja Agava ali nije losa ni ova ideja za cvjecaru na markalama.
Vec sam dodala na FB kolegicu koja s ebavi sa time pa cu sa njom porpicati o tome i Agau svakako.
Hvala puno a vi mi i dalje dajite savjete pa cu ja sve to sto vi napisete njima isprintati i javcu vam sta su odlucili, a obzirom da se radi o trudnici nadam se da ce nam se uskoro i ona pridruziti na forumu:)

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 10:31:55   
HanaBana
Da i sad se sjetih, nece biti ono pravo starinsko vjencanje. nece biti stari svat i to sve sto ide uz to, ona smao hoce da izadje iz kuce, tj da svati docu po nju i to je to.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 12:46:42   
Nellica
Hana Agava je i po mom iskustvu svakako za preporučiti, ja sam tamo uzimala cvjetiće - revere i to one koji se lijepe tako da gostima ne uništavaš revere sakoa i naramenice haljina, tamo su mi radili mašne za auta, veliku ikebanu za auto bila je predivna ... mmmm, buketiće za male djeverušice i tamo sam naručila kao kutije za konfete doduše malo veće i u njih smo pakirali kolače i dijelili ih gostima na odlasku.

haljinu sam iznajmila u salonu bijela dama u Vitezu i toplo ih preporučujem, g-dja Spomenka zaista zna svoj posao, a strpljenja ima na pretek.

a za inspiraciju oko detalja pogledaj ada portal vjenčanja ukucaj na google-u, rapsodija

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 12:53:31   
M kao Mama
Evo i ja sa se prijavim, Belma, Agava je za 10, ali i cijene su im takve, a imam ja tetu koja radi od svijeća, šta poželiš, ako ti treba njen broj javi mi se, pa ću ti dati, žena jw 25 godina u cječarstvu, stvarno zlatne ruke ima, i povoljna je.

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 12:55:27   
Niina
Definitivno sto bi Nellica rekla Agava je br1 sto se tice cvijeca, tamo imas i kicenje i pozivnice pa cak i neke vjencanice. Ja sam tamo uzela bidermajer, kicenje i aranzmane za stolove, i cvijece koje sam imala u kosi. Aranzmane su oni odnijeli na mjesto vjencanja.\
Ne znam koliko si izbirljiva ali meni se nisu vjencanice svidjale pa sam ja sila svoju vjencanicu.
Mi smo na svadbi imali fotografa, i to bi ti toplo preporucila, sada svi gledaju fotografije a tek poneko snimak sa svadbe. Ako zelis fotografa ja ti mogu dati br ovog svog i kosta 300km bude citav dan s tobom od spremanja pa nadalje a ako te slike interesuju mogu ti poslati neke svoje. Neces ostati ravnodusna, jer covijek ekstra radi.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2010 13:04:16   
HanaBana
I meni je Agava najbolja li eto neka ovi moji odluce:)))Alma prenijecu im i za tu tvoju zenu. A guglam evo vec dva dana nista ne stozem uraditit. Moje je da sve priredim ali da se njima svidi a da moze kako da ja to bez njihovog razmisljanja to bi vec jucer bilo spremnouser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
6.2.2010 21:42:32   
Rabi
 Ne procitah sve, al' nema veze:)
Nisam do sad nista radila od zivog cvijeca, mada ni to nije problem. Za sve se mozemo dogovoriti. Cijene su jako povoljne!Neko je gore spomenuo masne za auta koje u cvjecarama kostaju od 2KM i vise(mislim na one vece masne) i one manje su po 1KM.... Ovo je stvarno preskupo! Ja vece pravim za 0,80 (a preko 50 komada moze i jeftinije). A i kitnja je definitivno preskupa! Sve se to moze odraditi puno bogatije, a za manje novcica!!! Eto, ja sam spremna na dogovor, ako imas nekih ideja ili neku slikicu necega, mozes mi slobodno poslati sliku na email pa da ti kazem koliko bi kostalo da ti ja napravim!!! Eto ako sta bude trebalo javite se , sveuser posted image user posted image  Ja se necu ljutitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
10.2.2010 14:47:10   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Rabi

 Ne procitah sve, al' nema veze:)
Nisam do sad nista radila od zivog cvijeca, mada ni to nije problem. Za sve se mozemo dogovoriti. Cijene su jako povoljne!Neko je gore spomenuo masne za auta koje u cvjecarama kostaju od 2KM i vise(mislim na one vece masne) i one manje su po 1KM.... Ovo je stvarno preskupo! Ja vece pravim za 0,80 (a preko 50 komada moze i jeftinije). A i kitnja je definitivno preskupa! Sve se to moze odraditi puno bogatije, a za manje novcica!!! Eto, ja sam spremna na dogovor, ako imas nekih ideja ili neku slikicu necega, mozes mi slobodno poslati sliku na email pa da ti kazem koliko bi kostalo da ti ja napravim!!! Eto ako sta bude trebalo javite se , sveuser posted image user posted image  Ja se necu ljutitiuser posted image user posted image user posted image


Taman sam posla da napisem da treba tebe kontaktirati kad ona te vec nasla =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
24.2.2010 12:41:14   
HanaBana
Rabi nam radi cvjetice, hvala rabi punoooo!!!
Muzika vec izabrana.
Masne za auto su kupljene. Ostala jos vjencanica i izbor restorana.
Od svih restorana mladencima se dosada a i meni najvise dopao Rimski most jer imaju najpovoljniju i najbolju ponudud, ali opet hodamo pa cemo da vidimo ko ce presuditit.
Hvala vam svima na pomoci.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
24.2.2010 21:30:30   
leona81
ko ce svirati?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
26.3.2010 13:12:26   
Admi085
Pozdrav user posted image

Interesuje me dali je neko imao ili prisustvovao vjencanju u restoranu Kulin Dvor u Semizovcu i kakvi su vasi utisci?



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
26.3.2010 13:26:53   
Lejla Ka
Nisam bila na vjenčanju, bila sam u restoranu, čini mi se jako lijepo kad je vrijeme toplo i kad se sjedi vani.
Preporučujem restoran i salon vjenčanja Verdi na Breki! Prekrasan prostor, usluno i nenametljivo osoblje, jako ukusna hrana. Cjene ne znam, nisam ja plačala :)


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
8.5.2010 16:14:01   
leptirica09
IZVORNA PORUKA: Niina

Definitivno sto bi Nellica rekla Agava je br1 sto se tice cvijeca, tamo imas i kicenje i pozivnice pa cak i neke vjencanice. Ja sam tamo uzela bidermajer, kicenje i aranzmane za stolove, i cvijece koje sam imala u kosi. Aranzmane su oni odnijeli na mjesto vjencanja.\
Ne znam koliko si izbirljiva ali meni se nisu vjencanice svidjale pa sam ja sila svoju vjencanicu.
Mi smo na svadbi imali fotografa, i to bi ti toplo preporucila, sada svi gledaju fotografije a tek poneko snimak sa svadbe. Ako zelis fotografa ja ti mogu dati br ovog svog i kosta 300km bude citav dan s tobom od spremanja pa nadalje a ako te slike interesuju mogu ti poslati neke svoje. Neces ostati ravnodusna, jer covijek ekstra radi.



veliki pozz svima.....
Posto aBd se i moje svjencanje priblizava voljela bih kada bi mi mogla poslati broj tog vaseg fotografa jer sam jos uvijek u velikim mukama sto se tice toga....mada bih ja svakako zeljela i snimatelje pa ako ko ima sta za preporuciti.....BUJRUM.....i bila bih vam jako zahvalna! :-D

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
8.5.2010 16:29:49   
koka i po
Ne znam mila odakle si .Moj muž je slikar i profesionalni fotograf i radi u firmi koja se bavi tim poslom.

(odgovor članu leptirica09)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
16.5.2010 12:55:45   
LaCici
IZVORNA PORUKA: Admi085

Pozdrav user posted image

Interesuje me dali je neko imao ili prisustvovao vjencanju u restoranu Kulin Dvor u Semizovcu i kakvi su vasi utisci?





Moje je vjencanje u Kulinom dvoru zakazano 12.06. , i to u basti koja je prelijepa, samo se nadam da ce mi takvo i vrijeme biti :)
Pa eto kad se sve zavrsi javim da kazem kako je bilo,, mada sam vec sada prezadovoljna uslugom, apsolutno sve sto zamislis kako da ti prostor izgleda tu su da ti udovolje, a sto je najbitnije nisu preskupi i ne idu da te zavale za cijenu.

(odgovor članu Admi085)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
17.5.2010 15:18:42   
Sreca_007
UUU pa to je super, ja sam iz Sarajeva i trebaju mi usluge profesionalnog fotografa i snimatelja, user posted image

Znate li mozda kako se krecu cijene? user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
17.5.2010 15:24:21   
dinciii
Mi smo imali snimatelja i fotografa mms studio..PRezadovljna sam bila!!Ukucaj na google mms studio i izaci ce ti...Covjek je car....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Sreca_007)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
29.6.2010 7:52:52   
meelli
Ja bi zamolila ako neko zna dobre tamburaše, bend ili samo pjevač da mi preporučite.... Jer mislim da nema dobre svadbe bez dobre svirke.... Bilo kakvi prijedlozi i sugestije će pomoći, jer zaista ne znam koga bi angažovala za to, i kako se kreću cijene user posted image  Unaprijed zahvalna user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
1.2.2011 21:36:29   
MOgirl
Danasnji posjet salonu vjencanica Destiny je bio jako neprijatno iskustvo...Vlasnica je bila neuljudna i veoma nezainteresovana da pomogne i zaradi koju marku. Na pitanje koje su nove vjencanice jer nam je bio ponovni posjet u roku od mjesec dana, gospodji je bilo mrsko da ustane sa stolice i da nam pokaze i na upit da se jedna vjencanica proba je bio negativan jer pobogu ta je vjencanica zauzeta za navedeni datum. U slucaju da promjenimo datum moze se probati vjencanica,sto govori, ako cete iznajmiti vjencanicu mozete je i probati...Ne mogu da vjerujem u ovakvoj situaciji kakvoj je citav svijet danas da neko moze tako da postupi sa svojim musterijama...E pa mi necemo biti musterije i zasigurno cemo svakome razglasiti da doticna gospodja je lijena i malo je reci bezobrazna. Poslije toga smo otisli na carsiju u Agavu, gdje smo primili kraljevski tretman i stvarno odlican izbor vjencanica uz nevjerovatno dobru uslugu...Gospodja Vildana je extremno fina i uljudna i stvarno zeli da pomogne u svakom pogledu.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
1.2.2011 21:47:24   
Skvo RR
Ostavila si 4 ista posta...na 4 razlicite teme. Postovi ce biti obrisani.
 
LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu MOgirl)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
2.2.2011 10:42:03   
veeseelaa
zasigurno cemo svakome razglasiti da doticna gospodja je lijena i malo je reci bezobrazna. Poslije toga smo otisli na carsiju u Agavu, gdje smo primili kraljevski tretman i stvarno odlican izbor vjencanica uz nevjerovatno dobru uslugu...Gospodja Vildana je extremno fina i uljudna i stvarno zeli da pomogne u svakom pogledu.


bezveze pričaš, vlasnica Destinija da je lijena ne bi imala svoj salon
Malo mi je teže povjerovati u tvoju priču da je osoblje bilo bezobrazno jer se svi na njih hvale na sav glas, tako da.....
A uporedjivati vjenčanice iz Aqave i Destinijeve je van pameti, zna se ko uzima vjenčanice u Destiniju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
2.2.2011 12:22:39   
frajlica
evo nekih detalja možda vam pomognu u dizajniranju i kreiranju svatova:
http://www.wedding.hr/Naslovnica/Pregledclanka/tabid/63/ArticleId/83/Hrabrih-10-Ideje-za-dekoraciju-prostora-za-prijem-gostiju.aspx

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
11.5.2011 9:33:09   
maraindeng
?

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
12.5.2011 3:58:02   
maraindeng
?

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *