|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:21:49   
mala curica
Mn zelim ti sve najljepse u zivotu,i da tvoje vjencanje bude kao iz bajke.
Mala bebica ce tog dana biti najsretnijauser posted image user posted image user posted image


SVE NAJLJEPSE U ZIVOTU!!!!!!!!!!!!

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:29:30   
stella
Mi smo se vjencali 14.04
Vec smo zivjeli skupa i bila sam u 4 mj trudnoce.Od svatova  bio mm kum,moja kuma,mm brat i moj brat od tetke.
Ipak sam htjela vjencanicu iako nije bilo veliko vjencanje.Prvu vjencanicu koju sam probala tu sam i iznajmila,jer je bila bas onakva kakvu sam zamisljala,jednostavna,lijepa,i najglavnije nije joj trebalo zvono.
Bili u opstini,posle otisli do mm roditelja i malo sjeli,ja se presvukla u kostim i otisli na rucak u Park princeva.Super nam bilo i onda malo do nas kuci i to je to.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:34:08   
mala curica
Lijepo skromno vencanje,bez velike guzve,naroda.................user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:37:34   
beni29
Uh moje vjencanje..ja sam se vjencala dva puta sa istom osobom. Prvi put ono sluzbeno samo sa kumovima 27.07 i poslije otga sam otisli na veceru i to je to. To je sve bilo zbog administrativnih razloga jer smo se mi vjencali u Francuskoj.
Poslije toga samo se ponovo vjencali 09.09 iste godine i pravili smo veliku svadbu. ja sam imala vjencanicu kakvu sam oduvijek zeljela sivana samo za mene muz je imao lijepo odijelo naravno...imali smo oko 80 zvanica gradonacelnik nas je ponovo vjencao( ovdje su gradonacelici koji vjencavaju) onako za raju i poslije toga samo otisli u jedva hotel restoran gdje je bila svadba i tu smo ostai i spavati u mladenackoj svti. Super nam je bilo super smo se zabavljali ali ne mogu to porediti sa nasim vjencanjima jer obicaju nisu ni priblizno isti.



_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 16:42:49   
mala curica
Beni nije bitno gdje ste se vjencali ni kakvi su obicaji, bitno je da ste sretni i da se voliteuser posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vaše vjenčanje..
23.11.2008 19:19:42   
mnn
Hvala mala curica na čestitki puno!user posted image user posted image  biče nas oko 60 ljudi na svadbi.prvo smo mislili napraviti maju svadbu ali muž je bio na dosta svadbi od tih prijatelja tako da je htio da napravio malo veču svadbu.u hrvatskoj je sve skupo, vjenčanica košta za iznajmiti ako hočeš neku koju nije nitko nosio 5000kn..jako je skupo ali da je kupim koštala bi me preko 2000eura...užas...muž če si kupiti neko odjelo moderno.dosta sve košta ali to je ionako naš dan pa čemo sve zaboraviti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vaše vjenčanje..
24.11.2008 15:03:00   
dacy
Mi smo se vjencali 25.08.
Do tog da na sam ludila, prvo mjesec dana prije sam tri puta vracala pozivnice, jer nisu bile onakve kakve sam ja htjela, pa je bilo i zezancije oko zahvalnica,pa zavrsno srejivanje stana jedino sto je bilo savrseno je vjencanica koju sa izabrala 2 mjeseca ranije.
Na dan vjencanja sam bila smirena, kod mene je bilo sve polako, dok su moji ludili, oko 10 sam otisla na frizuru, pa sminkanje, dosla kuci najela se (ipak je trebalo izdrzat cijeli dan), mama mi je pomogla obuci vjencanicu i bila sam spremna. Svatovi su kod mene dosli oko 3, tu smo sjedili, pili, jeli i onda krenuli, s muzeve strane je po mene doslo oko 30 ljudi, a sa nama je krenulo moji isto oko 30. Kod nas i moji roditelji idu na svadbu, ali i da nije to tako ja nikad ne bih pristala na svadbu bez njih, da ja odem a oni ostanu...nema sanse, srce bi mi puklo. U opcini je bilo vjencanje u 6, a u Crkvi u 7 . Do oltara me je otpratio tata. Nakon vjencanja bilo je slikanje sa kumovima, roditeljima, prijateljima... U salonu je festa pocela u 8, prvo su kumovi usli, pa onda nas dvoje, tada smo otplesali prvi ples i festa je mogla krenuti. Oko 12 je bila torta pa valcer, tu smo bili do 4 ujutro i onda kuci.
Sve ukupno imali smo 406 ljudi na svadbi, i sto je meni najvaznije bilo je sve kako sam i zamisljala, bend je bila odlican (vecinom su svirali zabavne i rok pjesme) i gosti su stalno bili na nogama

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vaše vjenčanje..
24.11.2008 21:58:25   
mala curica
Mnn ,znam da su vjencanice i oprema u Hratskoj mnogo skipe.
Rodica mm zivi u Hratskoj i kad se udavala otisla je u Brcko da iznajmi i mnogo je jeftinije kostalo.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vaše vjenčanje..
25.1.2009 21:37:11   
mnn
udala se ja napokon! sve je prošlo super super! bilo je prekrasno!user posted image user posted image user posted image

Hvala vam svima na čestitki!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vaše vjenčanje..
25.1.2009 21:42:28   
andji
Mnn čestitam ti draga moja,da poživite dugooo dugooo godina živi i zdravi i da imate puno dječice,ostalo će doći samo,sve najboljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vaše vjenčanje..
25.1.2009 21:44:15   
mukica
E super od srca cestitam...user posted image user posted image

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vaše vjenčanje..
25.1.2009 22:54:01   
eniii
user posted image user posted image user posted image user posted image PUNO SRECE,ZDRAVLJA,LJUBAVI!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasa sreca Zlatana stigla je 5.02.2009god....

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vaše vjenčanje..
25.1.2009 22:57:08   
mala curica
Mnn ,mila,cestitam vam od srca user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vaše vjenčanje..
25.1.2009 23:14:57   
Saraya
user posted image

Cestitam od srca!!!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Vaše vjenčanje..
26.1.2009 8:29:25   
mnn
Hvala Vam puno svima na čestitki!user posted image user posted image evo otvorila sam novu temu udala se i ja pa mi možete i tamo čestitati!user posted image

Dino Hvala ti na prijedlogu!user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Vaše vjenčanje..
26.1.2009 8:43:50   
mamy Sabina
Čestitke i ovdje i slike Nina, slike nam postavljaj!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vaše vjenčanje..
26.1.2009 8:44:34   
mamyca
Slike,slikeuser posted image user posted image user posted image user posted image .Cestitam i ovdje draga.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vaše vjenčanje..
26.1.2009 16:03:10   
nikita
Udala sam se 06.09.2008.
Mada volim ljeto i sunce ali bilo je prevruce.Po mene su dosli u 14h, tu se plesalo i rucalo zatim smo u 17h u crkvi vjencali pa kod mladozenje i u 20:30 smo bili u sali.Imali smo 300 uzvanika.Sve je proslo super da bolje ne moze biti.Imala sam prekrasnu vjencanicu ...zaljubila sam se u nju kad sam je vidjela.Nisam imala mnogo treme,al bila mi je muka i bolile su me noge!!!
Htijela sam staviti slike al ne ide mi.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vaše vjenčanje..
24.3.2009 11:52:52   
mišur
Ja sam se udala 30.09. 2008.
Divan je dan bio..
Pošto smo mm i ja već živjeli zajdno, otišli smo iz zajedničkog stana svako svojoj kući da se spremi..
Mi smo htjeli što manje običaja i da sve bude neobično, pa je tako samo mm sa kumom došao po mene i kumu, i nas četvoro smo prvi otišli u hotel u kojem je bilo vjenčanje. Smjestili se u naš apartman, i gledali goste koji su pristizali.
Vjenčanje je bilo napolju, u bašti hotela, a gosti su nas tu i čekali.. Kad su pristigli matičari, nas dvoje smo izašli i vjenčali se u toj bašti..
Nakon toga smo svi ušli u hotel, smjestili se u salu i dernek je mogao početi...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vaše vjenčanje..
25.3.2009 21:39:02   
Anoniman
Moje vjenčanje je bilo onakvo kakvo sam uvijek sanjala da bude. MM je unajmio ljude koji su sve pripremili,dekorisali,organizovali,ja nisam živjela u Sarajevu tako da je 20 auta išlo iz Sarajeva u moj grad po mene. A ja sam bila izgubljena,stalno sam plakala,a moja drugarica je kupila persen tablete i samo mi trpala u usta i govorila smiri se...heheheh kad se sad sjetim al bilo je divno.....ono što će me sjećati na to je oko 400 slika i dvd moje svadbe.

(odgovor članu mnn)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vaše vjenčanje..
26.3.2009 10:27:27   
bini
Ja sam se vjencala 14.02.2009 tacno na dan zaljubljenih, bilo je oko 50 svatova, a naj ljepse od svega je nas medeni mjesec na Vlasicu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vaše vjenčanje..
29.3.2009 10:25:54   
zenicanka86
ja sam se udala 22.10.2005!
bilo je super!vjencanica,sala,gosti,sve kako sam ja htjela,jer su se buduci
muzic i moja mama bunili da mi ne treba toliko ljudi(120),vec da samo veceru
organiziramo!ja sam rekla da hocu svadbu kako treba,ili se necu udati user posted image user posted image user posted image ...
na kraju su oboje vidjeli da sam bila u pravu!obozavam vidjeti dvd od svoje svadbe,
mada se uvijek nadje sitnica koje bi promjenila!

_____________________________

nasa bebica dolazi 25.09

(odgovor članu bini)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vaše vjenčanje..
16.4.2009 13:34:01   
manuela RR
Mi smo se vjenčali 02.06.2006.
Iako smo živjeli od 09.04.2006 zajedno,taj datum smo odredili zbog kumova iz Njemačke,njima tako odgovaralo.
Dan je bio tmuran,čitav dan kiša padala ko luda,(izgleda da sam lizala šerpeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )al svejedno ja bila presretna.
Zvanica je bilo 60 najuži članovi porodice i par bliskih prijatelja.
Haljinu sam odmah izabrala,prvu koju sam vidjela znala sam da je to ta,buket sam posebno naručila iz kataloga,i da bi moj izgled bio potpun,nadogradila sam kosuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Ma  sama sam sebi bila ko iz filmova(valjda se čovjek osjeća ko na oblaku pa mu je sve divno i ružičasto).
Vjenčali se u opštini,a slavlje bilo u Nacionalnom restoranu u Hotelu Tuzla,ma najsretnija sam mlada bila.
Moj muž bio prelijep,oborio me s nogu,i da već nisam bila toliko zaljubljena u njega mislim da bi se tada definitivno zaljubilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Svi su bili veseli,plesali smo ko ludi,ja sam malo i popila pa sam od pjevača uzela i mikrofon i zapjevala....ma extra sad bi ja opet ponovouser posted image user posted image user posted image user posted image

Dan poslije otišli smo na medeni mjesec u Podgoru i divnooooo nam bilo...



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vaše vjenčanje..
17.4.2009 9:17:30   
Ninica1709
haj user posted image  evo i mene , pa moram se i aj pohvaliti u 5 mjesecu sam trudnoće toliko sam vesela i sretna zbog svega , moja je svadba 06.06.2009.
Na mojoj svadbi neće biti puno ljudi oko 50 tek toliko radi formalnosti , kumovi i prijatelji i veselim se tome jako.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vaše vjenčanje..
9.5.2009 23:16:08   
Rina26
Ja sam se vjenčala 10.05.2003.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *