|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
12.6.2013 10:37:59   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: gami

Pozdrav za sve! Da li mi neka od vas može reći koliko košta Macina trava u apoteci u Banjoj Luci?
Dok čekam vantjelesnu probala bih sa čajem. Unaprijed hvalauser posted image



Pa kod nas je za 5KM mozes kupiti bas puno, da ti bude i 3,4 mjeseca. Nije skupa. To u biljnoj apoteci.
A ako kupujes u apoteci ovoj drugoj - oko 4,5KM jedna kutija manja.


_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Macina trava
12.6.2013 11:17:43   
gami
Hvala ti draga! Nisam imala predstave koliko može da košta! Veliki user posted image

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Macina trava
12.6.2013 11:23:05   
Ma_Ja

IZVORNA PORUKA: gami

Hvala ti draga! Nisam imala predstave koliko može da košta! Veliki user posted image


Molim. Nema na cemu. user posted image
Jeftina je macina.I vrkuta isto.I zdravac. Ma svi su ti cajevi poprilicno jeftini.

_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Macina trava
12.6.2013 13:34:49   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Ma_Ja


IZVORNA PORUKA: gami

Hvala ti draga! Nisam imala predstave koliko može da košta! Veliki user posted image


Molim. Nema na cemu. user posted image
Jeftina je macina.I vrkuta isto.I zdravac. Ma svi su ti cajevi poprilicno jeftini.

Ček gdje ima kupiti ovako jeftino Macu i Vrkutuuser posted image user posted image ...Ovdje i u običnim i u biljnim apotekama su od 4-4,5 KM u kutijama  i dođe 70 gr....Meni je trebalo 2 Macine i 2 Vrkutice...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Macina trava
12.6.2013 13:40:47   
Ma_Ja
Butik Badem, ima u Sarajevu i u Tuzli, za ostale gradove ne znam. user posted image
Na vagu se kupuje.

< Poruku je uredio Ma_Ja -- 12.6.2013 13:41:02 >


_____________________________

Sve dolazi samo ako čovjek hoće čekati!

I Would Die For That..

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Macina trava
12.6.2013 13:40:57   
bebana27
macina je trava odlicna za sve i ja sam je koristila prije nego sto sam ostala trudna

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
1.7.2013 11:00:26   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: Leptiri

Zenice moje, zanima me da li je naka od vas pila crveni zdravac. Meni je preporucen da pijem zajedno sa mm. Zani ma me koliko se cesto pije, koliko dugo, koje simptome da ocekujem...???kako da znam da li djeluje...??? Obzirom da nisam upucena u ovu temu svaka informacija bi mi bila korisna.


IZVORNA PORUKA: Leptiri

Obzirom da sam vec dobila caj, na upustvu pise da se pije dva puta dnevno izmedju obroka. Piju ga i zene i muskarci 40 dana. Ukoliko budem imala neko iskustvo za podijeliti vezano za ovaj caj, posat cu. Inace caj je pitak i nije uopce los, dobrog je ukusa i mirisa. Nadam se da ce mi pomoci da dodjem do svoje user posted image




IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Leptiri svaka cas_t za temu i mi pijemo zdravac s tim da ja pijem i onu kombinaciju caja,,i receno mi je 40 dana...e sad citala sam po forumima ima zena i muskaraca kojima je pomogao,na nekim hr forumima sam citala... pa sad eto vrijedi pokusat...valjalo bi kad bi se neka forumasica javila koja je imala rezultate za koje je "kriv" zdravac...




< Poruku je uredio malena27 RR -- 1.7.2013 11:01:42 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
1.7.2013 22:25:35   
anja anjica
Pozdrav leptiricu, crveni zdravac je jdan od sastojaka smjese koju prodaje ako si cula tesanovic,uzbzdravac je obavezno isla kadulja.po njemu se tonpije tri mjeseca pa pauza,ovo jenlicno iskust vo.ja sam ostalaposlje trudna ali ma untrcem mjesecu.onda pauza od sest mjeseci pa sam porucila cajnu mjesavinu od travara iz bosanskog novog. I ona je pomogla samo dvoje kesice. Mozes poruciti sajtom kucna dostava ali moram se sjetiti prezimena .on o kcer su dipl. Farmaceutin ima cio saj t o njima. I ovo je licno iskustvo.pozdrav i ne odustaj. Imaj vjeru

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
1.7.2013 22:47:31   
Leptiri

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Pozdrav leptiricu, crveni zdravac je jdan od sastojaka smjese koju prodaje ako si cula tesanovic,uzbzdravac je obavezno isla kadulja.po njemu se tonpije tri mjeseca pa pauza,ovo jenlicno iskust vo.ja sam ostalaposlje trudna ali ma untrcem mjesecu.onda pauza od sest mjeseci pa sam porucila cajnu mjesavinu od travara iz bosanskog novog. I ona je pomogla samo dvoje kesice. Mozes poruciti sajtom kucna dostava ali moram se sjetiti prezimena .on o kcer su dipl. Farmaceutin ima cio saj t o njima. I ovo je licno iskustvo.pozdrav i ne odustaj. Imaj vjeru

Hvala ti draga anja anjica. Ja evo vec ispijam neki mix od casnih sestara a muz pije zdravac. Nadam se da cemo uskoro ugledati nase user posted image . Sto od srca zelim svim trudilicama

_____________________________

"Na uho ću ti šaptati tajne, a kada ih prepoznaš,
ti samo glavom kimni i ostani u tišini. " Rumi

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.7.2013 10:26:26   
teaaaaa
pozdravv user posted image ovako, nisam dobila vec 2 mj, planiram cotići ginekologu za tjedan dana,, ali planiramo bebu već 5 mj ali ništa.. da li smijem piti marulju dok ne dobijem mengu

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.7.2013 10:31:25 >

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
27.7.2013 9:32:45   
9months
IZVORNA PORUKA: teaaaaa

pozdravv user posted image ovako, nisam dobila vec 2 mj, planiram cotići ginekologu za tjedan dana,, ali planiramo bebu već 5 mj ali ništa.. da li smijem piti marulju dok ne dobijem mengu


Ukoliko ste uspjeli u ovom ciklusu tj. ukoliko si vec trudna marulja moze djelovati abortivno ako se pije poslije ovulacije.
Radije pricekaj...ona se pije od trenutka kada ti stane krvarenje do ovulacije.
Ne znam da li je inace normalno da ti ciklusi traju tako dugo

< Poruku je uredio 9months -- 27.7.2013 9:36:02 >

(odgovor članu teaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
27.7.2013 13:39:52   
lila25
e zenice pozdrav,djeluje li macina trava na endometriozu ?i koliko se dnevno smije piti

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Macina trava
28.7.2013 15:17:30   
Vanne
pozz svim forumasicama user posted image

citam vasa iskustva sa macinom travom i vrkutom i potreban mi je savjet buduci da nisam bas upucena u nacine konzumiranja tih cajeva...
imala sam prije dvije sedmice missed ab i radjena mi je kiretaza...krvarenje mi je stalo prije 2 dana....
da napomenem da sam tesko ostala trudna,trebalo nam je 10 mjeseci...
sad htjela bih da malo ojacam maternicu i osnazim organizam jer imam 3 ciklusa da se pripremim za novu trudnocu a ne zelim opet da cekam 10 mjeseci...
interesuje me da li bi smjela da pijem macinu travu i nakon ovulacije ova 3 ciklusa jer cu se cuvati od trudnoce? pila bih je 40 dana a onda presla na vrkutu da pospjesi ovulaciju ili da ih ukombinujem nekako?
stvarno ne znam sta je najbolje da uradim,ako iko ima savjet bila bih zahvalna...user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Ma_Ja)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Macina trava
30.7.2013 20:54:29   
dandi84
Vanne draga moja ja sam imala missed ab isto kao i ti...Zao mi je stvarno al sta cemo...Mislim da bi ti bilo najbolje da ta tri mjeseca iskoristis da uradis sve neophodne pretrage koje se rade nakon spontanog pobačaja a da cajeve ostavis za posle odnosno za period kad budete radili na bebi...U principu je najbolje da pijes Macinu do O a nakon O Vrkutu....Uz sve to dosta akcije i ne sikiraj se...Al najbitnije je da uradis sve pretrage i ako ima neki problem da ga otklonis....Ja sam pravila pauzu od 6 mjeseci i sad je 8-mi ciklus kako radimo ponovo na bebi i nadamo se i ne odustajemo...Svu sreću ti želim i brz oporavak od spontanog....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Macina trava
31.7.2013 13:30:54   
Vanne
hvala dandi puno...

aBd da uspijete uskoro user posted image
znam,treba dosta strpljenja ali bice sve uredu...
cekam prvu menstruaciju pa se bacam na pretrage kad prodje...
a trave kao sto kazes za poslije,poslusat cu te user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
31.7.2013 14:34:58   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Vanne

hvala dandi puno...

aBd da uspijete uskoro user posted image
znam,treba dosta strpljenja ali bice sve uredu...
cekam prvu menstruaciju pa se bacam na pretrage kad prodje...
a trave kao sto kazes za poslije,poslusat cu te user posted image

http://www.ringeraja.ba/forum/cekaonica-u-julu/m_1812604/mpage_51/tm.htm#1846954 evo ti link Čekaonice, tu se fino družimo, pričamo o svemu svakodnevno i sto je najvažnije ogromna smo podrska jedna drugoj...Naravno i isčekujemo naše plusice....user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.7.2013 14:36:01 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
15.8.2013 16:53:18   
amellia
Hej curke,nova sam ovdje,neznam ima li koga,ali eto i ja sam odlucila piti macinu travu.Pocela sam je piti zadnjeg dana menstruacije,i mislim da cu je piti do pocetka sljedece,jer ovaj mjesec pauziramo oko pravljenja bebaca,dragi nije trenutno ovdje,nadam se da nije problem ako je pijem cijeli mjesec,zna li netko nesto o tome.Pozz

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.8.2013 10:43:18   
marijana mala
pozdrav svima ja sam ovdje nova,i immam pitanje,pila sam do prije par dana ćaj od vrkute dok nisam saznala da nebi smjela,jel kao ko ima oboljelu jetru nebi je smio pit.a ja sam kao mala do sad preboljela hepatitis b,pa sad ono što me zanima ćitala sam o marulji neke stvari i kak sam dobro skužila da je ona baš dobra za takva oboljenja,pa sam mužu rekla da mi nju kupi,šta vi mislite o tom.user posted image

(odgovor članu amellia)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.8.2013 10:46:44   
marijana mala
i još nešto zanima me kad mogu poćet pit macinu travu pošto ja nju ne pijem samo radi plodnosti nego i radi policistićnog jajnika i cisti,jel se ona može pit kao i vrkutaposlje menstrualnog ciklusa i kad opet menga dode prekinut,dok ne završi tako sam ju ja bar pilauser posted image

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.8.2013 12:06:45   
marijana mala
ima li koga da mi odgovoriuser posted image plizzzzzzzzzzz

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.8.2013 12:10:17   
dandi84

IZVORNA PORUKA: marijana mala

i još nešto zanima me kad mogu poćet pit macinu travu pošto ja nju ne pijem samo radi plodnosti nego i radi policistićnog jajnika i cisti,jel se ona može pit kao i vrkutaposlje menstrualnog ciklusa i kad opet menga dode prekinut,dok ne završi tako sam ju ja bar pilauser posted image

Macinu travu ako radite na bebi piješ do polovine ciklusa, odnosno do O...Vrkutu nastavljaš nakon O...Macinu počinjes piti nakon sto ti vještica prođe...user posted image Ako te jos nesto zanima pitaj, a ima ti na forumu dosta toga napisano, samo se vrati malo unazad...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.8.2013 17:08:57   
marijana mala
da al vrkutu nesmijem pit radi jetre,a za macinu travu sam ćula da je baš zato dobra

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
16.8.2013 20:18:42   
dandi84

IZVORNA PORUKA: marijana mala

da al vrkutu nesmijem pit radi jetre,a za macinu travu sam ćula da je baš zato dobra

Pa onda nemoj ako ti je receno da ne smijes zbog jetre...Pij Macinu do ovulacije ako radite na bebi a mozes i cijeli mjesec ako ne radite...Srećno i da nas ubrzo obradujes sa user posted image ...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.8.2013 6:21:02   
marijana mala
haha hvala draga i a tebe isto tako zelimuser posted image user posted image pusa

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
21.8.2013 11:08:20   
perlica55
Cure DD user posted image , aktivna sam članica RR.hr
vidim da i vi pokušavate koristiti čajeve, pa tako i ja.
Ako neko ima volje malo mi objasniti kako i šta piti.
Ukratko MM ima 33, ja 31 godinu. Trudimo se oko 1,5 god. napraviti bebu,
al nam ne ide user posted image . Menstruacije redovite.
Moji hormoni uredni, papa i UVZ također. MM se još neda nagovoriti
na spermiogram, al morat će. Zadnjih 4/5 mjeseci imamo ciljane odnose,
LH trakice i BT, i opet ništa.....
Vrkutu pijem od Nove godine, smanjila mi je bolne menstruacije, al mi je
još jaaako kratak ciklus 23-25 dana. Od ovog mjeseca ću koristiti i macinu
travu.
Sad jesam li dobro shvatila, Macinu pijem 2 čaše dnevno od M do O.
a Vrkutu od O do M????  Sto bi mogao muž piti???
Izvinjavam se ako je dug post, i ako sam dosadna, al ima
jako puno stranica i ne stignem sve čitati, a taman sam dobila
user posted image  pa bi krenula s čajevima. Hvala puno, i nadam se da budemo
sve uskoro debele user posted image ....

< Poruku je uredio perlica55 -- 21.8.2013 11:10:24 >

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *