|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
2.7.2015 16:02:03   
BubaDara
Drage moje, vidim da prelazimo na uljeuser posted image
I ja ću sebi kupiti ako u ovih par dana dođe user posted image
Čekam još tri teška dana, i nadam se svim srcem da neće doći user posted image
Trenutno nemam nikakve bolove, osim grudi što me jako bole na dodir user posted image
Sretno s uljem, da pomogne svima ako Bog da pa da slavimo user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1026
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
2.7.2015 16:08:29   
Lejni
BubaDara user posted image .... kako si me nasmijala sad, prelazimo naravno, ja razmisljam samo da li bih po jednu casu zdravca popila onako radi reda...hehhe. Sad su najtezi ti dani, malo pred user posted image , drzimo ti fige da ne dodje. Pratis li ti bazalnu temperaturu na ff?

Neka nam ovaj mjesec donese mnogo debih user posted image user posted image , sto vise user posted image

Zanimaj se nesto, ne znam radis li i koliko slobodnog vremena imas, nadji neku temu i citaj po netu user posted image to je moj nacin ubijanja vremena ako nemam sta drugo

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1027
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
2.7.2015 16:30:50   
BubaDara
Hehehe drago mi je da sam te nasmijala user posted image
Radim, i evo upravo stigla s posla i jedva čekamo i ja i muž da odspavamo. Kako je ramazan, to mi je ritual kad dođem s poslauser posted image
Nađem ja sebi neku zabavu uvijek ali često se uhvatim opet da stanem i mislim o tome šta li će se desiti, jesam li ili nisam zabebila i tako skrenem misli i opet, i sve tako u krug! user posted image
Pij po šolju zdravca, ne može ti škodit ako ga imaš user posted image I ja ću sebi nabaviti ako dođe zloćka!
Sretno s uljem svima! Da što prije budemo user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1028
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
2.7.2015 20:18:22   
Lejni
Imam, kupila sam ga pa cu piti, ako i muza natjeram po malo bice dobro. Pise da se samo po casa pije. Terapija krece user posted image user posted image sretno i da tvoja ne dodje. Svim zenama koje to zele, svim srcem navijam da ugledaju user posted image user posted image sto prije.
user posted image user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1029
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
3.7.2015 10:32:54   
BubaDara
Hvala draga! Sretno svima i od mene user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1030
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.7.2015 13:21:11   
BubaDara
Drage moje, nažalost, jučer je stigla user posted image user posted image
Odlučila sam više ne piti čajeve, kad mi prestane otići ću doktorici da vidim opet šta ona kaže.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1031
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.7.2015 17:05:42   
Lejni
Zao mi je zbog user posted image ali nastavljamo dalje. Ja sam kupila crveni zdravac i samo njega pijem po 125ml na dan i ni jedan vise. Neka ide ovako kako treba. Pijem i ulje 2x na dan

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1032
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.7.2015 18:26:05   
BubaDara
Nabavit ću i ja crveni zdravac, nadam se da ima u mojoj biljnoj apoteci.
Reci mi je li i čaj i ulje počinjem piti kad prestane user posted image ?
Idemo dalje, moramo sve uspjeti user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1033
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.7.2015 18:53:13   
Lejni
Ne draga, oboje mozes odmah

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1034
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.7.2015 16:06:57   
emiliii
Cao nova sam,nadam se da ce mi neko od vas dati koji savjet..vec tri godine sam u braku i nemam jos djece a toliko se tudimo...krenuli smo sa pretragama ali kod muza su otkrili neku venu na testisima koristi profertil tablete i treba da oprise a kod mene na ultrazvuku pokazalo da imam nedovoljno razvijenu maternicu..pa bih vas molila ako iko ista zna da se javi

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1035
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.7.2015 16:54:16   
Lejni
Dobro nam dosla, iskreno sa tim nemam iskustva ali samo da kazem da ste ispravnu stvar urafili sa pretragama. Sta du ti rekli za nedovoljno razvijenu maternicu? Moja je zavalje a skroz, retro verzija. Zelim ti srecu i da brzo rijesite problem

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu emiliii)
Neposredna veza do poruke: 1036
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.7.2015 18:16:35   
emiliii
Rekao mi je da nije nista strasno al nerazvijena kao u odnosu na moju gradju tijela al s obzirom da je proslo puno vremena a bebe nema svaka sitnica mi je bauk..pogotov ovo sve sto se dogadja sa stanjem muza

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1037
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
8.7.2015 13:05:19   
BubaDara
Draga emiliii dobro nam došla! user posted image
Kao što reče Lejni ni ja nemam takvih problema, pa ti nažalost ne mogu pomoći.
Ono što sam čula je da čaj od vrkute pomaže kod jačanja mišića maternice pa možda ne bi bilo loše da piješ, ne može ti škoditi user posted image
Ja sam primjetila od kako ga pijem da nemam bolove kad dođe user posted image a prije su bili užasni i nikad nisam bila bez neofen tableta kad dođe!
Moj otac je operisao tu venu, nakon što su mama i on sve pokušavali 4 godine, i tek kad je operisao dobili su mene, i vrlo brzo dobila sam i seku user posted image
Lejni, kupila sam danas crveni zdravac i ulje, Medimpex proizvodi, pa vidjet ćemo. Ako Bog da da nam uspije svima user posted image

(odgovor članu emiliii)
Neposredna veza do poruke: 1038
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
31.8.2015 18:17:27   
Lejni
BubaDara, kako ide terapija? Ja sam pravila pauzu sa uljem jer sam bila svaki cas na nekom putu. Crveni zdravac pijem sada. Inace, sve sam bila zabatalila jer sam isla opet kod G i imam blagi poremecaj hormona, onaj iscjedak me ubijao. Dala mi je da pijem Diane35 dva ciklusa, prvi popila i sad hairli pocela drugi tako da kad bude peti dan narednog ciklusa opet idem kod G kaze da sta konkretnije pokusamo da bebac dodje. Kazi mi ima li pomaka kod tebe?

Emili sta se kod tebe desava sada? Jeste li nesto radili?

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1039
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
31.8.2015 19:02:48   
BubaDara
Ćao draga!
Nažalost na zapadu ništa novo takođeruser posted image
Jedini pomak koji se desio je da mi je posljednji ciklus kasnio 9 dana! Četvrti dan uradila test i bio negativan,
ali narednih 5 sam živjela u nadi da je bilo rano za test i da sam ipak uspjela ali malo morgen, deveti dan dođe zloćkauser posted image
Ne znam da li mi čajevi produžavaju ciklus ili se produžio zato što sam bila na moru baš tih 7 dana prije nego je trebala doći. user posted image
Sad ne pijem više ulje nego ponekad zdravac i vrkutu pa vidjet ću šta će biti ovaj ciklus.
Počela sam mjeriti i temperaturu ali tek od ovog ciklusa pa i to da probam.
Moramo probati sve i svašta da dođemo do majusnog user posted image
Nekako sam se bojala da mi ulje previse ne ojaca imunitet a ja Rh negativna a MM Rh pozitivan pa da ne bude još vise otpora organizma
(moj neki zakljucak, možda malo
i nezreo ali dođe to meni user posted image user posted image )
Šta je tvoj G mislila s tim konkretno? Da treba ići na IVF ili šta?
Ja još ne želim ni da pomišljam na to! user posted image
Sretno draga!

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1040
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
31.8.2015 20:39:00   
Lejni
Ispravno draga sto se ulja tice. Moj je organizam jako slab i ijem ga da malo ojacam ovaj mjesec a naredni necu vise piti. Sto se produzenja ciklusa tice, od virka hoce tako ne znam pijes li ga. Meni je nedavno kasnila ja mislim oko 5 dana, od njega ali me zato stomak nije bolio i super je bilo. Nije moslila na to vec da ako bude trebalo stimulisemo ovulaciju( mada nemam probl sa tim, uvjek dobar folikul) i da mi da da od pola ciklusa pijem hormone da se moze trudnoca odrzati ako dodje do nje. Sad mi je iato nudila, da pijem diane 35 ili da mi od pola ciklusa daje progesteron u tabletama. Ali kaze njen savjet diane pa sam je poslusala. A sto se tice IVF ne bih za sad nosta ja to ganjala tek punim 25, imam vremena za jos malo truda.
Sretno i tebi pa pisi

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1041
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
2.9.2015 12:00:15   
BubaDara
Pijeem još uvijek ponekad virak, šta ja znam, kontam ne može škoditi valjda ponekad kad se popije.user posted image
Meni je 27 godina i sve kontam da zamolim doktoricu za te neke tablete za očuvanje ploda ako dođe za trudnoće jer ona ih nikad ne spominje a ja sve mislim da uspijem user posted image ali onda kako sam negativna a muž pozitivan nekako ne uspije se održati jer zadnje 4 mi kasni tako po 6 ili 9 dana. Ne znam ni sama više, ja i moja nagađanja user posted image
Mlade smo, biće ako Bog da, sve kolegice koje imaju bebe mi govore naspavaj se i uživaj, ko narodu ugodi user posted image
Sretno svima!

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1042
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
10.10.2015 19:37:17   
BubaDara
Evo da se opet javim user posted image
Bila sam kod drugog doktora na pregledu i radila po prvi put papa test i kaze da je na UZ sve uredu što me jako raduje a papa test cekamo rezultat desetak dana. Jedino sam se malo zabrinula kad mi rece da mu jajnici liče na PCOS-like (nadam se
da sam dobro napisala jer nisam ranije imala 'dodir' s tim)! I opet mi naglasi da to nije ništa zbog čega trebam brinuti. A kako da ne brinem? user posted image
Dobila sam uputu da vadim nalaze pa vidjet ćemo šta će reći. Nadam se samo da je sve i tu uredu.
Kako ide kod vas? Ima li kakve novosti?
Pišite ako znate bilo šta o ovim PCOS-like jajnicima. Rečeno mi je da usporeno rade i da možda i nrmam ovulaciju svaki put a i kad imam tesko je odrediti kad je, iako ja baš mislim da sad osjetim svaku!
Ljubim vas

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1043
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
10.10.2015 21:12:36   
UmmuHamza2305
BubaDara, koliko sam svatila dr ti je rekao da imaš policistične jajnike? Već sam pisala na ovoj temi kako sam ostala trudna, elhamdulillah, a imam policistične jajnike.. tako da ,kao što ti je i dr rekao, to ne treba da te sikira.. Ja sam se toliko sikirala,toliko čitala o policističnim jajnicima,pratila kad su mi plodni dani itd.. i na kraju ostala trudna,hvala Allahu, kad sam se jednostavno opustila.. Policistični jajnici nastaju zbog hormonalne neravnoteže i istina je da može doći do ovulacije ,a i ne mora... Meni je npr. dr rekla da imam anovulatorne cikluse, a vidiš me user posted image user posted image Nekad mi je ciklus trajao preko 40 dana, a nekad 15.. Vjerovatno za 15 dana nije ni moglo doći do ovulacije, ali očito je bila jedna dovoljna da ostanem trudna
Tvoje je da poduzmeš uzroke, tj. da se liječiš najbolje što možeš , a Gospodar će dati ako hoće i kada hoće .. user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1044
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
5.1.2016 9:54:47   
Lejni
BubaDara samo da te pozdravim, ne znam ulazis li jos na ovu temu.
Ima li kod tebe sta novo? Kod mene se desile neke promjene ali jos nisam ostala u drugom stanju...vidjecemo za 10-15 dana sta ce biti

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 1045
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
5.1.2016 10:57:46   
BubaDara
Nista ni kod mene jos user posted image
Za ovo vrijemw koje se nismo čule, radila sam hormonske nalaze i utvrdili mi da imam povisen hormon stitne TSH i imam intoleranciju na inzulin. Kao dobar mi je jutarnji ali nakon 2h treba biti oko 25 a kod mene 54user posted image Doktorica mi je sad na odmoru pa cu na konsultacije poslije 12.1. da vidim sta ce reci. Za sad mi je dala letrox od 50mg da pijem pola tabletice zbog stitne a za inzulin cemo vidjeti sad jer sam test radila dok je ona na odmoru pa rekla mi je samo da se javim poslije za konsultacije. Ubrinula sam se pravo oko toga. Ne pijem vise nikakve preparate ni cajeve a mozda bi trebala opet poceti nesto uzimati, ne znam vise ni sama. Trebao bi ciklus da se smanji s obzirom da pijem letrox ali evo danas je 35.dan a prosla je bila na 34. i bole me grudi i stomak kao da ce user posted image doci svaki cas od jucer!
Kakve su kod tebe promjene? Drago mi je da si se javila, meni je falio neko da se ispricam user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1046
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
5.1.2016 13:31:57   
Lejni
Jedno vrijeme nikako nisam ulazila na rr imala sam neke terapije pa sam odustala od svega bila, znala sam da ne moze u tom periodu i nisam imala volje ni za pricu o tome. Doktorica ona moja stara mi je za onaj braon iscjedak davala diane 35 dva ciklusa koje su me unistile. Imala krvarenja mimo ciklusa, pa u sred odnosa krene krv...ma svasta. Uglavnom nadjem dobrog dr i predjem kod njega...dva ciklusa Primolut Nor, prvi ciklus super, 28 dan dobila, bez iscjedka, drugi ciklus samo jedan dan iscjedak i dobila 29 dan. E sad treci ciklus mi je dao da pijem Klomifen od 3-8 dana ciklusa i posle na kontrolu oami dan. Imala su dva neka folikula, pratili na f-metriji, ali endometrijum mi bio tanak. I ja navalila na cveklu, ananas, sok od ananasa i caj od virka i zadebljao se. Prije 6 dana sam primila injekciju choriomon 5000 to je stoperica, pokrili smo svaki moguci dan i sad cekam. Tamo 17, 18 bi trebala doci pa vidjecemo.

Sto se tebe tice za to postoji terapija, na zaloat kasno krenemo vaditi nalaze pa jos cekamo ali se nadam da ces brzo rijssiti. Nadji sta trebas jesti a sta ne da bi ubrzala izlijecenje. Mislila sam na tebe ali eto nikako da udjem

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1047
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.1.2016 10:51:22   
BubaDara
Ja ti od srca želim da uspiješ user posted image Da ovaj put ugledaš svoje user posted image pa da slavimoooooo user posted image user posted image
Našla sam da za bolji rad štitne treba uzimati po 1-2 brazilska oraščića jer sadrže dosta selena, pa sam odmah kupila user posted image
user posted image kasni opet, bez obzira što pijem tabletice za štitnu, nije se smanjio ciklus. user posted image user posted image
Kad doktorica dođe s odmora, otići ću opet na konsultacije da vidim šta će mi reći za to sve.
Baš me izluđuje ovo stanje više! Mislila sam dobit ću ranije kad evo već treći dan kasni a to je ustvari danas 37.dan, i imam bolove u predjelu jajnika kad naglo ustanem i grudi su mi užasno bolne. Test se ne usuđujem ni pokušati uraditi jer do sad sam se dovoljno puta razočarala a i simptomi su tu za user posted image samo ne kontam što neće. Maltretira me user posted image
Super je što si prešla kod novog boljeg doktora. Ja sam za sad zadovoljna novom doktoricom, samo mi je daleko pa svaki put problemi oko posla i usaglašavanja termina, ali nekako uspijevam za sad.
Sretno ti draga još jednom user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1048
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.1.2016 12:18:08   
Lejni
Obavezno sve prekontrolisi, a koliko ti je najduzi ciklus bio? Ako ne dodje uskoro piski testic mozda je ipak dobra vijest.
Hvala ti puno i ja tebi isto zelim. Joj kod mene je isto moj novi dr daleko i imam problem sa tim ali vrijedi

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1049
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.1.2016 12:33:31   
BubaDara
Najduži je bio 43 dana ali samo jednom prošle godine mi se to desilo, ali bez obzira ne usuđujem se nadati. user posted image
Čekam je još pa ako ne dođe još 10 dana usudit ću se testirati hahahaha user posted image
Neka nas kod boljih doktora pa ako Bog da isplatit će se user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *