|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
2.1.2015 13:55:42   
Edita1989
Evo nas....sve je proteklo fino,operacija 15 min,pa onda budjenje...ostali smo malo u bolnici dok se malo odmorio i dosao sebi...sada smo kuci,Ameen spava,umorio se,ljubav moja...Sada se moram boriti sa jelom,nece nista da stavi u usta,strah ga...inace je umazen i hoce na sve zaplakati,hranu nikad nije volio,tako da ce biti tesko,ali sta cemo,moramo,se potruditi...krajnici su bili ogromni i hvala Bogu da smo ih se rijesili...sto se tice stresa i svega,ja ne znam kako sam izdrzala...isplakala se,do sad nista u usta nisam stavila,stomak me boli i noge evo sada..nisam ni spavala nikako sinoc..Hvala Bogu pa je sve proslo kako treba....

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
2.1.2015 15:32:59   
koka i po
vazno je da stalno unosi tecnost i vlezi grlo.manje ce ga boljeti nego kada je suho.
cim spozna da moze gutati htjet ce i hranu.
drago mi je da je sve proslo u reduuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
2.1.2015 15:45:23   
Hanady RR
Pratim ja i cekam da se javis.drago mi je da je sve ok proslo..cuvajte seuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
2.1.2015 20:08:02   
Lavić
Cestitke malom heroju [sm=bravo.gif
Adicaa,tacno tako i ja razmisljam i sve skupljam pozitivna iskustva - onih koji su prosli bez operacije.
Pratim ga i nadam se da cemo prebroditi.
Tebi zelim svu srecu!

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
2.1.2015 23:02:22   
Adicaa
Edita drago mi je da ste se riješili..hvala Bogu. Mene plaši jednako i to kako cu ja to podnijeti s obzirom da sam ušla juce u deveti mjesec a operacija je 12.01.biti će bas gusto valjda neće ubrzati porod..kako bi je ostavila kuci a ja otišla u bolnicu. Da mi je da se mali strpi da prodje tih 15 dana oporavka da mu sestru vratim u normalu. Lavic nadam se da tvoje iskustvo neće biti kao moja..sve sam se ubjedjivala da ne treba a vidi me sad ne znam gdje udaram.

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
4.1.2015 0:57:43   
Adicaa
Edita kako ste,kako se oporavlja mali junak?

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
4.1.2015 8:47:27   
Edita1989
Ameen je dobar hvala Bogu..jucer je i jeo, cijeli dan sam nosala nnešto za njim...On je tako hrabar dječak, još nikako se nije žalio da ga boli i plakao. .prekjučer ga bolilo pravo, a ništa on, samo legne i malo odspava. .duša mamina..Ja neki dan napisah ogroman post i ne prođe mi, nisam imala vremena da ga ponavljam. .

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
4.1.2015 10:19:36   
Adicaa
Ma super samo neka je on dobro..pa kad stigneš napisi nam jedan savjetodavni da znamo sta nas čeka. Bravo Ameen!

< Poruku je uredio Adicaa -- 4.1.2015 10:33:26 >

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
5.1.2015 22:05:04   
Edita1989
Adicaa,kako ste nam,pripremate li se?Da se i vi rijesite sto prije aBd...

Dok spavaju,ja nasla vremena da podijelim i svoju pricu....Ameen je primljen u bolnicu u 9 sati ujutro...Krenuli smo od kuce,naoruzali se strpljenjem,sve super,on kaze,jedva cekam da i ovo rijesimo,ljubav mamina....Eh kad smo dosli u bolnicu,sve se promijenilo,on se prepao,poceo da place,mi ga tjesimo,a i sami smo uplaseni...Donesose spavacicu,obucem mu i silazimo do sale,tamo dr ceka,dajem ga teti da ga uvede u salu,on se jadan predao,odnesose ga,a ja tek onda u plac...Operacija je trajala svega 15 min. Nismo stigli ni da prosetamo,dr vec izlazi,kaze ,operacija je prosla odlicno,krajnici su ogromni bili,sacekajte dok se probudi...Eh to mi je trajalo vjecnost...Vidim kroz otvor na vratima da ga izvode,uletim da ga vidim,a on pokusava da ustane,cvili nekako,ne znam,anesteziolog kaze,on place,pustite ga...Iskreno,bolje bi mi bilo da nisam usla i da sam cekala da ga skroz probude,nego sto sam onako uletila,ta mi slika jos uvijek pred ocima...Brzo poslije,izveli su ga,on je bio strasno pospan,ostali smo jos bar 2 sata,da odspava,pa smo onda napustili bolnicu...Kuci je bio isto pospan,prespavao je skoro cijeli dan..nije imao neke bolove,samo dok spava,trzne se,pocne da place,pa se vrati spavati..prvi dan je skroz slabo jeo,drugi je vec islo bolje,svaki dan bolje i bolje...Moj Ameen nikad nije volio da jede,pa i sada ga tjeramo i to nam je jedini problem...Do sada evo,nije ga puno boljelo,boli onako podnosljivo..Jedino sto nije htio da prica,tek danas je poceo da prica ono pravo,glasic mu se promijenio malo,jos je njezniji nekako...Sada se oporavlja polako,pije lijek,kontrola je 10 dana nakon operacije...Mi smo radili u privatnoj bolnici,prije smo se dooobroo raspitali za dr. Jer je ovdje najvaznije imati pametnog i dobrog dr. Ovo je sto mi sada pada na pamet,pisat cemo jos aBd,moram da iscitam sada temu,kako ide oporavak..

Adicaa,vama zelim svu srecu,da sve bude kako treba...Djecica su jaka i podnesu sve fino...Misli samo na to da ce ova operacija rijesiti dosta problema kroz koje smo prolazili prije...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
6.1.2015 23:07:38   
Adicaa
Uh kako sam se uzivila citajuci ovu tvoju pricu..prosto me trema uhvatila. I mi cemo raditi privatno, operacija ce biti laserska ne znam kolika je razlika u oporavku. Ja nemam vremena da se ganjam po bolnici s obzirom da sam vec u devetom mjesecu,ovako isti dan ide kuci. Ja sam vec odlucila da je ja necu voditi,nego ce to odraditi moj muz. Ja cu doci sat poslije njih kada se bude trebala probuditi,strah me da bi taj stres mogao ubrzati porod inace progutala bih ja knedlu I otisla s njom.
Tjesi me pomisao sto je moja Ada stvarno hrabra cura vadi nalaze I sve gleda. Ove zadnje 2 god popila je raznih cajeva I odvratnih lijekova (npr.rendani luk sa secerom) sto ja u zivotu ne bih mogla..ona to popijemo cim ja kazem da ce joj to pomoci. Znaci nije peka ni sekunde pa kontam moci cu joj dogovoriti. Tako ona svima sada prica kao s poslom da u ponedeljak operise krajnike,da ce je dr uspavat I svi je blijedo gledaju. Zivot moj ne zna sta je ceka.
Sto se I ja raspisa haha valjda da se ispusem malo.
Drago mi je da je djecak dobro,ohrabruje me tvoje pozitivno (koliko je moguce) iskustvo.pozdrav

< Poruku je uredio Adicaa -- 6.1.2015 23:10:31 >


_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
7.1.2015 6:17:29   
Edita1989
Adicaa, ona je hrabra cura, brzo će to proći. ..Moj Ameen je jedva čekao operaciju, vjeruj da je dan prije operacije rekao, ma samo da se riješimo ovog, da više ne budem bolestan..Kada smo primljeni u bolnicu, prepao se, trema ga uhvatila, ali kada su ga odveli u sobu za operaciju, nije ni plakao, otišao bez riječi. .Buđenje i to oko buđenja je meni bilo najgore, tako da ako možeš ostati kući, ostani, jer to je meni bio najveći stres, pa kad se malo počeo buditi, plače, a boli ga...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
7.1.2015 9:26:46   
Penelope82
Moja djevojcica je u aprilu prosle godine operisala treci krajnik.Imala je 3 upale usiju i pimijetili smo da slabo cuje.
TPG je bio katastrofalan,iako je poslije terapije antibioticima ona odlicno cula.Mi smo nabavili i onaj OTOVENT kako bi puhala nosom balone i pokusala to procepiti na neki nacin,inhalirali se na sta smo stigli...,konstantno joj je nos bio zacepljen,ali negdje tamo duboko...,nikakav sekret nije izlazio.Hrkala je kao veeeeliki debeli covjekuser posted image Medjtim,htjeli smo iscrpiti sve mogucnosti prije hirurske inervencije,jer je samo 6 mjeseci prije toga operisala oci.Da stvar bude gora,alergicna je na atropin sto je dodatno otezavalo situaciju,jer nasa bolnica nije imala adekvatnu zamjenu za taj lijek,pa je nisu smjeli ni uspavati.Trebalo nam je mjesec dana da to nabavimo.

Receno nam je da ce joj ugraditi i te cjevcice u usi.Medjutim, kada su na operaciji zarezali bubnjice,vidjeli su da nema potrebe,pa su joj samo odstranili treci krajnik.To je proslo relativno dobro.Puno je boljelo prva tri dana,poslije je bilo lakse.Medjutim,usi su je boljele i 2 mjeseca zbog tih rezova.Sada nema nikavih problema.

Dugo smo "vagali" i doktor i mi....,jer je ona odlcno cula,a TPG je konstantno bio los,sto je bilo bas zbunjujuce..Onda smo sve provjerili jos jednom u Beogradu na jednoj klinici i oni su nam potvrdili da je hirurska intervencija nezaobilazna.Evidentno joj je pmoglouser posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 11:17:42   
Edita1989
Adicaa, pripremate li se, kako je cura?

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 11:34:37   
Penelope82

IZVORNA PORUKA: Adicaa

lTjesi me pomisao sto je moja Ada stvarno hrabra cura vadi nalaze I sve gleda. Ove zadnje 2 god popila je raznih cajeva I odvratnih lijekova (npr.rendani luk sa secerom) sto ja u zivotu ne bih mogla..ona to popijemo cim ja kazem da ce joj to pomoci. Znaci nije peka ni sekunde pa kontam moci cu joj dogovoriti. Tako ona svima sada prica kao s poslom da u ponedeljak operise krajnike,da ce je dr uspavat I svi je blijedo gledaju. Zivot moj ne zna sta je ceka.
Sto se I ja raspisa haha valjda da se ispusem malo.




Kako vidim u tvom potpisu,djevojcice su nam vrsnjakinje,samo je moja rodjena pocetkom juna user posted image i velika je hrabrica kao i tvojauser posted image Puhala je te balone i pila razne cajeve i pripravke koji su bljak,jer sam joj govorila da ce jo pomoci i da nece morati na operaciju....Na kraju je ipak morala,ali je ona to tako stoicki izdrzala....,dok sam ja padala po onom bolnickom hodniku,gledajuci je kako drzi za ruku onog medicinskog tehnicara i skakuce prema op.sali.Mi smo imali daleko veci strah od anestezije,nego od same operacije....,ali eto sve se dobro zavrsilo.
Rekla bih da nije znala sta je ceka,da samo 6 mjeseci prije nije operisala strabizam na oba oka,hirurski pod opstom anestezijom.Nevjerovatna je....i nadam se da je tu kraj i da vise nikada nece morati na operacioni stol,ni ona,ni bilo koje drugo dijete user posted image Opet kazem,to je nista u odnosu na neke bolesti s kojima se mnoga djeca nose,ali eto kad je tvoje dijete u pitanju boli te i kada mu se trepavica zavrneuser posted image

Ona ce to puno bolje podnijeti,nego sto ti mislis....Znam da je nemoguce ne brinuti se,ali pokusaj malo zbog sebe i te bebice...Imas sad duplu odgovornostuser posted image Jest ce neko vrijeme kasastu hranu,ne smije toplo,ali ni prehladno....,ne vjeruj u onaj mit o nenormalnoj konzumaciji sladoleda user posted image Pripremi neki analgetik da joj das po potrebi i bit ce to vrlo brzo OK.Sretno!user posted image

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 12:41:12   
Edita1989
Penelope, tvoja curica je prava hrabricauser posted image Ma svi su oni jaki i hrabri, mi nismo, ja sam se toliko isplakala,jedva sam izdržala sve to...

Nama će sutra aBd sedmica dana, Ameen je masAllah, jede fino od drugog dana, jest da ga mi stalno moramo pitati i nuditi, ali dobro je i to je napredak. ..



_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 12:43:52   
Edita1989
Što se tiče sladoleda, nama je dr. Rekao samo prvi dan da mu damo malo

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 19:01:39   
Adicaa
Drage moje čitam vaše objave i ohrabruju me koliko je moguće. Ma iskreno mene također najviše plaši anestezija s onim poslije cu se nekako izboriti. Ma ja sam već katastrofa,sto je ponedeljak blizi ja sam gora,danas sam već počela cmizdrili,vjerovatno i zbog hormona. Znam da imam duplu odgovornost to mi je jos veći teret,i ovaj mali se od juce gura isprepada me ..sve mu govorim kuda ces nije ti jos vrijeme..hehe voljela bih da je sutra i da se riješim nego ovo razmišljanje. A sto se tiče sladoleda vidjet cu kako će joj godini ali ne totalno smrznut nego kontam kad se razrijedi dovoljno da je rijedak ali ipak hladan.

Edita već sedam dana kao juce da smo iščekivali..super prolazi vrijeme bitno je da on jede bilo sta..pozdrav

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 19:12:46   
Adicaa

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Adicaa, pripremate li se, kako je cura?


Sad sam vidjela da si pisala..pa eto iz prethodne objave možeš vidjeti sta je sa mnom.haha a sto se Adice tiče jer je to njeno ime ona je super. Kaze samo 14 dana da se strpim imaju čepici ako me bude bolilo mama..sreća moja! A poslije 14 dana moći cu piti hladan sok i milksejk iz Mc'Donalda. Hoće da kupi novu pidzamicu da ponese ona od toga sebi napravila nesto zanimljivo,čuj uspavat će je doktor kakva je to čarolija. I tako kad prica sve govori: ma kad se vise riješim tih krajnika Hahaha. Ma da sam ja upola kao ona. Ovu sedmice smo kupovale za bebu,prale i pripremali da bar imamo jednu brigu manje.
Kakvu sad hranu Ameen jede može li ista konkretnije?

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 21:23:03   
Edita1989
Ma hrabrica Je ona..A te njihove pripreme, Bože dragi. .i moj se pripremao,ja plakala...

Pa moze jesti svasta, pojede rizu, jaje, hljeb, jede sve samo male komadiće, pa onda fino žvače i ne smeta mu...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 21:32:48   
Adicaa
Uhu bravo pa super je to..bas mi je drago. A ne znam da li sam te pitala je li on vadio laserskom metodom ili onom normalnom?

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
8.1.2015 22:54:19   
Edita1989
Nije laserskom radio..

Sada je lopov, moramo mi njega slušati, kako se mazi to je čudo, a počeo više i oko mene, da ga grlim, čuvam, to prije nije radiouser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
9.1.2015 8:18:22   
Adicaa
Neka se mazi eto sada i ti Iskoristi..Haha a moja je sto se tiče maženje prvakinja. Šest godina je jedinica pa možeš misliti,a curica,koristi svaki momenat.user posted image

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
9.1.2015 13:27:26   
Edita1989
Ma neka se maze, samo da su nam zdravi i živiuser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Adicaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
12.1.2015 11:42:38   
Edita1989
Adicaa, je li danas operacija...javi nam kako je prošlo, sretnouser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: oporavak i ishrana nakon operacije krajnika
14.1.2015 15:35:00   
Adicaa
Eh evo i ja nadjoh vremena da se javim, Ada je operisala u ponedeljak hvala Bogu oporavak fino teče,već juce sam joj miksala supu s hljebom.. I keksolino,danas pravim grah pa cu i to smiksati Itd. Ponedeljak mi je bio najteži dan u životu,pala si mi na pamet Edita kad si spominjala ono buđenje,za jednu majku vidjeti dijete u onakvom stanju je zaista bar za mene u životu do sada bio najteži trenutak. Prvi dan je imala i temperaturu,pa je i povratila a ja se gubila naravno,ali hvala Bogu već sutradan je druga prica. Sad se već igra šminka,tražila mi je burek da jede i batake Haha. Eh eto toliko žene moje,hvala vam na podršci.
Edita kako je Ameen?

_____________________________

03.12.2008- rodila se naša princeza

10.02.2015- očekujemo rodjenje malog princa

" Najljepši ukras koji jedna žena može da nosi oko vrata su ruke njene djece"

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *