|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stramplice
6.3.2010 20:44:56   
malena sharena
Ja nikad malom nisam obukla strample, nisam ni razmisljala o tome. Ni ja ih ne volim nositi, sva se uznervozim u njima. U kuci bi mu bilo prevruce da ih nosi, kad su minusi svakako je u skafanderu koji je i inace prevruc, sav potpari u njemu. A kad je prelazno vrijeme ispod hlacica mu obucem helankice, nekako su mi mekse i ipak sire od stramplica.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Stramplice
6.3.2010 23:25:08   
milenium
ja sam svome baš neki dan uzela neke kao helanke ili neki donji dugi veš neznam ni ja šta je.al ne steže kao one helanke što curice nose ispod suknjica,već je ono baš mekano,pamučno,ugodno i taman široko(pa nebi ni mm nosio štrampice,zašto bi mi sinuser posted image )dosad sam mu ih oblačila ali nebih više rado,bar da ponekad promjenimuser posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Stramplice
6.3.2010 23:35:28   
malena_t
IZVORNA PORUKA: zaha
a svom sinu rijetko sam oblacila strample,eto jednostavno sto sam cula da nije dobro da musko nosiuser posted image


Također. Sad kad idemo vani nosi ispod hlačica donji dio pidžame, a naredne zime u duge gaćeuser posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Stramplice
7.3.2010 0:48:54   
Anoniman
Ja ne mogu zamislit da izvedem user posted image na polje (kad je hladno) bez štrampli, šta god da mu obučem uvijek mu se podignu pantalone prilikom nosanja i nogice budu gole...

Ko će mi objasnit zašto ne valja da muški nose štramlice?

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Stramplice
7.3.2010 0:54:24   
malena_t
Kako su meni rekli zbog stezanja i pregrijavanja testisauser posted image  

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stramplice
7.3.2010 1:25:45   
malena_t
enisa_sara na temi "ukopan/skriven penis"

"preporuka Skake je da se dijete drži naredna 2 mj. golo, bez pelene, bodija, štrampli u dubku kako bi sila zemljine teže odradila svoje i penis potisnula iz tkiva u kojem se sada nalazi k van. Njegovo mišljenje je da je uzrok tzv. ukopanog penisa stezanje istog odnosno da pelena, bodi, štrample, pa i hodalica vrše pritisak na penis te ga potiskuju u tkivo iznad."

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Stramplice
8.3.2010 0:15:20   
aazra
IZVORNA PORUKA: malena_t

enisa_sara na temi "ukopan/skriven penis"

"preporuka Skake je da se dijete drži naredna 2 mj. golo, bez pelene, bodija, štrampli u dubku kako bi sila zemljine teže odradila svoje i penis potisnula iz tkiva u kojem se sada nalazi k van. Njegovo mišljenje je da je uzrok tzv. ukopanog penisa stezanje istog odnosno da pelena, bodi, štrample, pa i hodalica vrše pritisak na penis te ga potiskuju u tkivo iznad."



Ja ne mogu vjerovati da čovjek poput Skake lupa takve gluposti tipa bez bodija u dubku, kako bi "zemljina teza" povukla penis prema dole...user posted image user posted image

AKO JE TO ISTINA, JA NA TO NEMAM NIKAKV KOMENTAR BAŠ NIKAKAV - AKO JE TO ISTINA ONDA MI JE ZAISTA DRAGO ŠTO NIJE OSUNETIO MOJE DIJETE...NA STRANU I BODI I ŠTRAMPLICE, ALI DA SAVJETUJE MAJKE DA STAVLJAJU DIJETE U DUBAK ( a zna se koliko je dubak štetan) DA SILA ZEMLJINE TEZE POVUCE PENIS, JE ZAISTA VAN SVAKOG KOMENTARA.

To ne bi očekivala ni od svog rahmetli dede koji je bio rođen 1909. godine i umro u poznoj starosti u devedesetoj godini!!!Za njega sam bar znala da nije u toku s vremenom i neke stvari mogla sam mu "progledati kroz prste" ali mislim da ni on da je sada ziv ne bi izvalio ovakvu nebulozuuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 8.3.2010 0:16:25 >


_____________________________








(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Stramplice
8.3.2010 0:20:44   
milenium
šta je dubakuser posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Stramplice
8.3.2010 9:21:07   
M kao Mama
Molim Vas samo da ove teme ne ode u pogrešnom smijeru, i da se ovdje piše o štramplicama, a tema o sunečenju postoji.

A milenijum, dubak je preteća hodalice, samo što nema točkiće,

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Stramplice
8.3.2010 13:03:05   
Tidzi
Ja svom sinu oblacim stramplice samo kad idemo vani. Kcerkici isto tako, izuzev ako joj oblacim teksasne pantolice ili suknjice. U kuci ih ne nose, jer nema potrebe, dovoljno je toplo.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Stramplice
13.3.2010 1:42:47   
lely
Mi obavezno oblacimo stramplice kada idemo vani ,naravno samo zimi.Od  prvih pa do evo ne znam ni sama kojih sad stramplica kupovali smo u Mercatoru-Lumpi i mi smo prezadovoljni.
Nikad nisam primjetila da je moj sincic zbog njih nervozan i da ga stezu jer uzmemo vece obavezno.Inace super su mekane i ja koja nisam ljubitelj stramplica bi rado jedne takve nosila.
user posted image


(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Stramplice
21.3.2010 12:01:16   
supernova
Mi takodjer isto oblacimo stramplice samo kad idemo vani...i to ih nosimo od rodjenja...uvijek kupim pamucne, i ja ih nosim kad je vani hladno...njih, ili tajice/helanke...a ne kupujem bas tajice za sina :)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Stramplice
21.3.2010 12:12:43   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja svojim sinovima nisam oblačila i mislim da u Mostaru ne trebaju štrample jer nije nikada toliko hladno....
hehe evo i mi smo u mostaru a ja svom M  još oblačim štrample i u kući i kad idemo vani,nekako me strah da mu nije hladno,sad ću mu ih skidati jer već ide toplije vrijeme i nema više potrebe da se nose,ne razumijem zašto to muški ne bi trebali nositi štrample meni to nijedan pedijatar nije rekaouser posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Stramplice
21.3.2010 13:38:22   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja svojim sinovima nisam oblačila i mislim da u Mostaru ne trebaju štrample jer nije nikada toliko hladno....
hehe evo i mi smo u mostaru a ja svom M  još oblačim štrample i u kući i kad idemo vani,nekako me strah da mu nije hladno,sad ću mu ih skidati jer već ide toplije vrijeme i nema više potrebe da se nose,ne razumijem zašto to muški ne bi trebali nositi štrample meni to nijedan pedijatar nije rekaouser posted image


Ja nisam oblačila ,stariji ima 10 godina ,a mlađi 2.Nisam ih ni kupovala.To je sve od djeteta do djeteta...Obučem im dokoljenice i to je to...

< Poruku je uredio Ben 10 -- 21.3.2010 13:39:31 >

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Stramplice
21.3.2010 13:40:46   
marinčii
uh sad se bojim kako će biti kad ih skinem valjda se neće odma naladiti,ja ih nikad nisam nosila i baš me smetaju i evo valjda sam navikla bez njih,  

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Stramplice
21.3.2010 13:42:59   
Lalana
Nosila sam curici a i malenome stramplice, zavisno od vremena, i super su za hladnije dane.user posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Stramplice
21.3.2010 13:44:59   
Ben 10
E ,baš tako i ja ih nenosim.Samo kada suknju obučem ,a to je rijetko...Mrzim kada me ono stegnu...
Ja se sjećam stariji sin mi prohodao nije imao ni 9 mj.,preselili smo u jednu kuću,postanari ,hladno,beton i ja mu obukla štrample,a on stao na sred kuće i plače,raširio noge,valja mu smetaju da korača jer prije ih nije obukao.Skinula mu ih i od tada nikada više mu ih nisam obukla evo 10 god.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Stramplice
21.3.2010 13:47:30   
Skvo RR
Nosimo stramplice, kada smo vani. Evo sada nam vremena i za suknjice, pa mislim da cemo u toj kombinaciji sigurno jos, dok ne otopli, nositi stramplice, jer su stvarno dobar modni dodatak.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Stramplice
21.3.2010 13:56:29   
Ben 10
To za curice je druga priča ,one sa suknjicama i tako tim detaljima ne mogu,a muški su drugačiji,bar ja tako mislim.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Stramplice
21.3.2010 14:00:37   
Skvo RR
Iako imam curicu, zaboravila sam napisati, da sam misljenja da i kod djecaka trebaju stramplice...Mislim u manjoj mjeri, ali svakako da, kako dijete odvesti na planinu i na minusima bez stramplica, mislim helanke...user posted image ...Meni je ta malo prica o stramplama bezveze, uvijek je bilo kupiti strample za curice i za djecake...Vazno je da kao i ves, ne stezu previse.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Stramplice
21.3.2010 14:14:35   
jasmin
Ja ne volim stramplice,medjutim zimi ispod haljinice odjenem ih curici.Ne mora ona nevoljeti ono sto ja ne volim hehe.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Stramplice
21.3.2010 14:15:17   
jasmina_mm
I kod nas su zimi stramplice obaveze, fine pamucne, tople, pogotovo kada idemo vani...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Stramplice
12.10.2010 11:35:17   
zeni
stiglo vrijeme za stramplice a mi ne mozemo naci nigdje,izbor bezzvezzzze.prosle godine smo kupili MTC one kao gegice a sada ih ne mogu naci nigdjeuser posted image .ima li ih u sarajevu,da trknemo,male none ce se smrznutiuser posted image

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Stramplice
12.10.2010 12:54:23   
salmy
Mi za cenera na pijaci kupili 3 para user posted image user posted image user posted image user posted image bas su tople i mekaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Stramplice
12.10.2010 13:03:12   
Anoniman
Ija sam bas juce razmisljala da mu kupim koji par, kad idemo napolje, da se none ne mrznuuser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *