|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:08:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

sreća pa na poslu imam sama svoj WC,niko ga ne koristi sem mene tako da sam rahat,a što se tiče javnih jedino što sam u Bingu naišla na normalan WC a s ostalim se ne mogu baš pofaliti


E da mi je znati gdje to ti radis pa imas svoj licni wcuser posted image user posted image user posted image
nemoj mi samo reci da ima s i kupatilouser posted image


ej ja radim u računovodstvu na 3 spratu,kolega i ja smo "sami" user posted image  (mirni smo,časna riječ) i dir.nam ponekad dođe
njih dvojica imaju svoj muški WC a ja sama svoj ženski
a ustvari zgrada ima 5 spratova,svaki ima svoj muški i ženski WC,a pravo da ti kažem ja se u svom razrahatim,bolje mi je nego kući jer kod kuće ga dijelimo na 4
često puta na poslu obavim sve što trebauser posted image  da nebi kući,jer je uvijek red

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:10:10   
Anoniman
ali bez zezanja pored moje kancelarije ima apartmana sa wc-om i kupatilom,pa se "pođahkad" mogu i plaknuti user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:13:08   
Nedi
OT - Neutjesna, ako se tu mozes tušnuti na brzinu ne moras kod kuće ni ribati kaduuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:15:35   
Anoniman
hej dobra si,pa sad kažem bolje mi je na poslu nego kući,bar sama iza sebe čistim,ali mila ja poravnila,mogu sad crvi hodati ja to ponekad obrišem user posted image ,ako njima ne smeta vala ću se i ja strpiti još malo

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:18:25   
Nedi
Čuvaj sebe i svoje zdravlje a ostalo....

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:18:46   
Visnja RR
ja hvala Bogu nisam imala nikad potrebu da idem u javni WC ... osim jednom kad sam putovala na more pa u onom motelu M17 gdje je sve jako cisto... obicno mi se svi cude sto ja ne moram u WC dok svi uvjek moraju
I bas sam sretna zbog toga jer i kad je WC cist meni se nekako gadi...
ali zato moja naj prijateljica ima problem sa mokracnim mjerhurom i mora uvjek ici u wc kad odemo negdjw na kfu... e sad htjela ili ne moram i ja s njom uci da joj pridrzim kaput, torbu ili slicno... wc u Wisi su postali katastrofa... stvarno ne znam kako neko iza sebe moze ostaviti takva s8anja... ne pustiti vodu... baciti upotrebljen tolaet papir pored solje a ne u solju ili cucavca... nije se jednom desilo da ona samo isfura iz wc s nagonom za povracanjem i kaze ajmo kod tebe (jer blizu stanujem pa da se moze popiskiti ko zena)

a zene koje to ciste...eh... nisu one krive ni sekunde , krive su one sa fensi torbicama...

joj sad bih vam ispricala jedan trac za jednu poznatu damu al gadno user posted image pa necu



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 15:29:16   
acudesa
da ti se život smuči...na poslu mi je OK, ali javniuser posted image user posted image user posted image užasni su, i u kafićima znaju biti grozni (a, ruku na srce i jako uredni)...ja po urednosti toaleta sve skontam...
Ako u restoranu želim oprati ruke prije jela, zna mi se desiti da ništa ne naručim i više nikada ne dođem tu da jedem, na posmisao na to mjesto mi dođe zlouser posted image
A, nisam "osjetljivog stomaka"...znači mogu svašta gledati, al tu sam baš osjetljiva

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 16:43:45   
Leva
A da tek vidite situacije kada sam prije dvije godine dobila napad bubrega na putu od Tz do Sa i morala u wc svake sekunde. Da vidite samo "hala" po benzinskim pumpama user posted image  OMV naravno dizem kapu jer su uvijek cisti, imaju sapuna i papira (iako ga ja na javnim mjestima ne upotrebljavam ali eto lijepo je vidjeti da neko ima i toalet papir u ponudi) user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 11.3.2010 16:45:47 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
11.3.2010 21:49:55   
Anoniman
Meni nije jasno ko izmisli cucavacuser posted image

user posted image

ovako nesto se samo na balkanu moze vidjeti...trebali bi ih zastititi pod "nacionalni toalet"user posted image

(odgovor članu Leva)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 8:17:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Meni nije jasno ko izmisli cucavacuser posted image

user posted image

ovako nesto se samo na balkanu moze vidjeti...trebali bi ih zastititi pod "nacionalni toalet"user posted image




fuj,fuj,fuj

ima kod mene u radnji kupiti čučevaca pa ako je neko zainteresovan....user posted image user posted image  nisu skupi

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 9:53:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: dadada

Meni nije jasno ko izmisli cucavacuser posted image

user posted image

ovako nesto se samo na balkanu moze vidjeti...trebali bi ih zastititi pod "nacionalni toalet"user posted image



Stvarno je puno ruzan ovaj na slici.
Medjutim,cucavci imaju veliku prednost,jer kad cucnes u idealno pravilnom si polozaju koji je neophodan da bi se mokracni mjehur pravilno ispraznio.Npr.zenama koje imaju mjesecnicu savjetuju da mokre u cucecem polazaju da bi se sve lijepo iscistilo i da ne bi dolazilo do pojave cisti i sl.A stvarno je ruzno kad moras u WC,a ne znas kako da to izvedes ako je Wc prljav.
Kada bih bas morala izabrala bih radije cucavac,jer je manja opasnost od infekcije,ne sjedam ondje gdje je drugi sjedao,mozda jako bolestan.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 10:05:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: dadada

Meni nije jasno ko izmisli cucavacuser posted image

user posted image

ovako nesto se samo na balkanu moze vidjeti...trebali bi ih zastititi pod "nacionalni toalet"user posted image



Stvarno je puno ruzan ovaj na slici.
Medjutim,cucavci imaju veliku prednost,jer kad cucnes u idealno pravilnom si polozaju koji je neophodan da bi se mokracni mjehur pravilno ispraznio.Npr.zenama koje imaju mjesecnicu savjetuju da mokre u cucecem polazaju da bi se sve lijepo iscistilo i da ne bi dolazilo do pojave cisti i sl.A stvarno je ruzno kad moras u WC,a ne znas kako da to izvedes ako je Wc prljav.
Kada bih bas morala izabrala bih radije cucavac,jer je manja opasnost od infekcije,ne sjedam ondje gdje je drugi sjedao,mozda jako bolestan.


pa naravno da u javnom wc neces sjesti na dasku...niko nije lud, al' brate cucavac je dno dna...radje cu potraziti grm u prirodi nego cucavacuser posted image ...sva se usrkletim...moras paziti na pantole, na cipele, na sirinu nogu, na visinu (da dovoljno cucnes, da potrefis rupu...jer u protivnom se sav isprskas (upravo povracam pisuci ovo) i dok zauzimas pozu i pokusavas odrzati ravnotezu hvatas se gdje stignes da ne bi pao...a najcesce u takvim wcima je i ostatak nalik na cucavac...i onda hodam (iako opranih ruku) satima ko da sam nesto radioaktivno dirala...FUUUUJ

A to da je na cucavcu najzdraviji polozaj vala prvi put cujemuser posted image radije cu onda zivjeti nezdravo ko ostatak evrope

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 10:10:53   
jasmin
Na hadzu radije izaberem cucavac van hotela.Nikad i ne nosim dugacke pantalone,nego ispod koljena i da nosim zavratim ih do koljena.Haljinu skinem i okacim,vodu pustim svo vrijeme da tece,rupa se spretno potrefi :D.
Znas onu,kad se mora nije tesko.To da je cucanje zdravije sam navela kao medicinsko istrazivanje.U stanu u sred Sarajeva naravno da imam WC skoljku :).

< Poruku je uredio jasmin -- 12.3.2010 10:17:29 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 10:14:49   
Anoniman
Ne znam sta bih ti rekla...ja nosim duge hlaceuser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 10:16:52   
new mama
Hmmm sta reci osimuser posted image user posted image ,mi na poslu imamo odvojen zenski wc i zene koje ciste se stvarno trude da bude uredan,ociste,stave toaletni papir,onaj veci za ruke,ali poslije to sve izgleda katastrofa,meni nikako nisu jasne zene u kakvom stanju ostavljaju wc kuci,kad tako mogu na drugim mjestima,nemam rijeciuser posted image ,samo mi je iskreno zao tih zena koje moraju poslije katastrofe uci pa cistiti,a jedino je sreca sto imaju tri wc-a pa uvijek mogu izabrati neki koji je cist,a za javni wc idem uglavnom tamo gdje je provjereno cisto,a za pumpe uzas,ja jednom dobila upalu mokracnih kanala kad smao se vracali s mora i morali stajati skoro na svakoj pumpi da odem u wc,ma joj katastrofe,nedo Bog nikad viseuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 13:57:12   
Anoniman
joj ja jedne godine otišla u Herceg Novi i pritužilo meni ma jedva ja uletih u neki javni,ma hej žene to je fuj fujeva,nikako ne mogu vjerovati da onako nešto ima ali sva sreća pa je bio čučevac,da je bila šolja ja bih morala user posted image ....u gaće user posted image ,
poslije toga sam 30x ruke prala i 2-3x se tuširala uzastopno

grozno stvarno

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Toaleti na poslu, javnim mjestima
12.3.2010 14:14:35   
sara.at

IZVORNA PORUKA: dadada

Meni nije jasno ko izmisli cucavacuser posted image

user posted image

ovako nesto se samo na balkanu moze vidjeti...trebali bi ih zastititi pod "nacionalni toalet"user posted image



ovakvo nesto ima u Sloveniji na jednoj benziskoj user posted image user posted image jednom usla kad smo posli kuci za BiH i nikad vise ja neznam da ima ista prljavije od Slovenski wc-a, meni mm kaze ako moras radije idemo u neki restoran nesto popiti pa odradi svoje al nikad vise. Ja izlazim iz ovog wc i povracam kraj njega mm dok nije pao u nesvijest od smijeha a jos gore ljetoooo vrucooo upeklo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *