|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kad dijete ukrade ...
13.3.2010 11:40:04   
mama Nataša
joj cure stvarno ste drage user posted image

hvala vam za sve prijedloge, ideje i iskustvauser posted image

Za psihiloga još nismo sazreliuser posted image , nije ni bunt za skretanje pažnje, takvo ponašanje već dobro prepoznajem...

Evo njegovog obrazloženja - ja sam jednu stavio u korpu a drugu maznuo (uz osmijeh od uha do uha u smislu - ja sam pronašao način da riješim svoj problem)

Ne vjerujem da će se ovako nešto ponoviti jer vidim da mu je i od samog razgovora bilo neugodno a još kad je počeo da se izlači rečenicama "ja sam još mali da bih shvatio šta znači izvini"user posted image user posted image user posted image

Mustra jedna!

Čim se tako vadi zna da je napravio jako lošu stvar. Nije bilo nikakve ljutnje niti vikanja, dovoljna mu je kazna što sad mora nazad tamo da se objašnjava...
Stvar je u tome što nam je prodavnica pred kućom i u njoj smo česti gosti, ne bih da mu ponovo na um padne i da ga moram prekopavati svaki put kad u nju uđemo, a još manje da nas tamo ocrne, ne treba nam to







_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 11:29:43   
M kao Mama
Au, zaista teška situacija, ali ne i nestvarna, znači nešto što se može desiti svakome od nas, i zapravo trebamo očekivati takvo nešto od djeteta, jer oni su radoznali, možda i preradoznali.

Kada idemo u kupovinu Lajla je naučena da pita mogu li uzeti ovo ili ono, može sve , ali prvo mora pitati.

Kada je krenula u vrtić, donijela je kući onaj plastični mobitel, ja sam je pitala otkud joj to, kaže iz obdaništa, svidio joj se. Ja joj kažem, Lajla ne možeš uzeti nešto što je tuđe, a i imaš i svojihpet mobitela. Ona meni odgovori, kao u smoslu, ovaj ili ni jedan.

I pustim ja nu, a u glavi kontam kako će ona to lijepo ujutro da vrati.

I legnemo nas dvije, kad na TVu neki fil ili serija, više se ni ne sjećam tematike, ali znam da je neka curica, bogatašica završila u zatvoru. Pita mene moja Lajla šta je bilo onoj dojčici (djevojčici), kažem ja ukrala iz radnje suknju i policija je odvela u zatvor. I prikazuju čeliju, onako mračnu, bez prozora, svu u betonu. Moja Lajla istog momenta ustaje, odlazi po onaj mobitel i kaže ja ću ovo vratiti.

Ostala sam šokirana, tada je imala možda dvije i po godine.

I dan danas policija, je za nu nešto veoma veliko i dobro, lopovi idu u zatvor, a glavna joj je rečenica ako je neko nešto izradi ko laže taj i krade,

A, da sam pričala, ili istukla je ko zna šta bi bilo, mislim mobitel bi bio vračen, ali kako bi se ona su svemu tome snašla, ko zna.

Ovako taj iznenadni ins_ert zatvora na nju je ostavio veliki utisak i trag vjeruje do kraja života.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 12:27:36   
sara.at
draga mama Natasa ja bih ipak sa djecakom otisla do trgovine da se lijepo izvine i obeca da vise nece nikad to uraditi a onda kod kuce razgovor...
"Evo njegovog obrazloženja - ja sam jednu stavio u korpu a drugu maznuo (uz osmijeh od uha do uha u smislu - ja sam pronašao način da riješim svoj problem) "
dok on zna ovako lijepo da se izrazi i objasni on je svijestan toga i ako sad neuvidi posljedice on ce to opet ponoviti....
znaci treba on sam da se osramoti i vise mu to nece nikad na pamet pasti...

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 12:28:00   
veeseelaa
dobro je to kad je naletio film takve tematike, šta bi da nijeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 12:36:50   
mamine oci
ja iskreno mislim da je pregruba rijec"ukrao "jel koliko sam ja skontala djete ima samo 4 godine ono nezna sta to uopste znaci samo mu nije na vrijeme objasnjeno sta je trgovina i da tamo samo uzimamo sa novcem,vjerovatno je djete vidjelo da roditelji uzimaju sa police namirnice stavljaju u korpu neracunajuci da se to placa tako da je i on sebi dao za slobodu da uzme bobonice,samo mu treba fino obijasnit da pita smijem li uzet bobmone ili pak nesto drugo i imal mama to da plati,ja sam to radila sa starijim sinom prije nego udjemo u market on pita imas li ti para ako mi se nesto svidi da mi kupis to i dan danas praktikujemouser posted image bice sve to ok djeci treba samo pricat meni jezik utrne pricajuci al sta cu mora seuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 15:11:36   
Skvo RR
Evo malo mojih misli na ovu temu...

- Mislim da se slazemo da je ipak znao sta je ucinio, 6 godina je djetetu...vec ima izrazenu percepciju loseg i dobrog.

- Misao mi je da bi mi jacina reakcije zavisila od mjesta gdje sam saznala za "losu-protivzakonitu" radnju...Ako je to na licu mjesta, mislim da bi posizila (ne garantujem kojeg obima bi bila reakcija)...ako je kuci, mislim da bi u svom stilu, odrzala jedan govor, u smislu da bi suocila dijete sa posljedicama svog djela...Prvo, bi ga natjerala da vrati i da plati.user posted image   Dijete postiditi nekada predstavlja odlicnu odgojnu metodu.

- A, dijete je pokusalo, sada treba uraditi sve da to ostane samo na razini pokusaja.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 16.3.2010 15:12:33 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 21:08:34   
Anoniman
Mislim da situacija nije zabrinjavajuća..naravno za pogođenog roditelja jeste, ali to je samo bistar malac ,koji je skonto da bi mu to moglo proći, uzme bonbone i vozdra...Treba djetetu dati do znanja da se to ne radi ni pod razno, e sad na koji način, to zna roditelj tog djeteta najbolje.

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 22:15:43   
mama Nataša
mama Alma, taj vam je film došao u pravi momenat! Možda i ja iskoristim takvo što ako naletimuser posted image

mamine oči, mislim da ipak nije pregruba riječ ''ukrao'', kako god on je odmah na startu bio svjestan da radi naopakouser posted image  ali nije bio svjestan u potpunosti kolika je težina tog postupka

On sad ima 5 i po godina i jako dobro zna rasuditi neke stvari, oduvijek s nama baza po prodavnicama i nikad se nije desilo ništa slično. Uglavnom gura ispred sebe mala kolica i trpa u njih sve i svašta (kad je bio manji) a sad kad je veći samo probrane  željene stvari, pa kad dođe vrijeme da se ide na kasu tabirimo šta je za kupiti, šta nam treba, šta je viška, itd isl. tj već imamo dobro uhodan sistem po trgovinama.

Ovo smo riješili tako da je MM otišao nazad s njim i pričali su tamo sa tipom iz obezbjeđenja i sa kasirkom i morao je prvo da kaže šta je uradio i da vrati bombone i da se izvine. Baš mu je teško palo, znam jer je MMa nagovarao da se on izvine i znam da nije htio ni iz kuće da izađe to jutro. Baš je bio svjestan da je napravio naopako..

Ali ne shvatam ovo kao pretjeranu dramu, i nije loše kao odgojnu metodu nekad posramiti dijete na ovakav način. Nije mi padalo na pamat da na njega vičemo, još manje da ga tučemo, slabo bi ukapirao o čemu se radi, ovako je puno bolje. Bar ja tako mislim.

Nije loše da ima ova tema, sigurno nismo jedini sa ovakvim incidentom. Ovo smatram incidentom jer nije uobičajeno ponašanje i nema tendenciju ponavljanja.

A ako ne daj Bože bude e onda je problem za dublje razmišljanje. I sasvim drugačije djelovanje. Za sad sam sretna kako je sve prošlo. 



_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 22:30:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama Nataša


Nije loše da ima ova tema, sigurno nismo jedini sa ovakvim incidentom. Ovo smatram incidentom jer nije uobičajeno ponašanje i nema tendenciju ponavljanja.

A ako ne daj Bože bude e onda je problem za dublje razmišljanje. I sasvim drugačije djelovanje. Za sad sam sretna kako je sve prošlo. 





Super mama Nataša! Bitno je da si ti zadovoljna metodom i da smatraš da je ispravna jer svako je dijete "priča za sebe" i samo roditelj zna koju metodu da primjeni na svom djetetu.

(odgovor članu mama Nataša)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kad dijete ukrade ...
16.3.2010 22:38:29   
D_K
IZVORNA PORUKA: mama Nataša

Ovo smo riješili tako da je MM otišao nazad s njim i pričali su tamo sa tipom iz obezbjeđenja i sa kasirkom i morao je prvo da kaže šta je uradio i da vrati bombone i da se izvine. Baš mu je teško palo, znam jer je MMa nagovarao da se on izvine i znam da nije htio ni iz kuće da izađe to jutro. Baš je bio svjestan da je napravio naopako..



i ja bi ovako napravila..
treba racunati da urodjeni sram djeteta. i ne treba ovaj slucaj posmatrati kao neku veliku tragediju - to se sad desilo i vjerovatno nikad vise. ja vjerujem da ce i kod mene biti ovakvih scena jer dijete treba da nauci da to ne smije a najbolje ce nauciti ako proba i ne uspije tj. neslavno zavrsi ;))

P.S. i ja imam slucaj u komsiluku da majka ne vodi racuna o tome sta djeca donose kuci i to je bas nezgodno. to djeci otvara vrata za uzimanje igracaka koje im se svide a mama se pravi da to nije nista tj. da se to ne desava :(.

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kad dijete ukrade ...
17.3.2010 9:58:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo malo mojih misli na ovu temu...

- Mislim da se slazemo da je ipak znao sta je ucinio, 6 godina je djetetu...vec ima izrazenu percepciju loseg i dobrog.

- Misao mi je da bi mi jacina reakcije zavisila od mjesta gdje sam saznala za "losu-protivzakonitu" radnju...Ako je to na licu mjesta, mislim da bi posizila (ne garantujem kojeg obima bi bila reakcija)...ako je kuci, mislim da bi u svom stilu, odrzala jedan govor, u smislu da bi suocila dijete sa posljedicama svog djela...Prvo, bi ga natjerala da vrati i da plati.user posted image   Dijete postiditi nekada predstavlja odlicnu odgojnu metodu.

- A, dijete je pokusalo, sada treba uraditi sve da to ostane samo na razini pokusaja.


isto, super je ko može hladne glave al ja bi pošizila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 22:15:38   
Hanady RR
nama se danas desila baš neugodna situacija...naime moje kolegica došla nam je u posjetu sa svojom curicom od 5 godina. igrale su se ok i po njihovom odlasku nije bilo naše kutije sa nakitom...taj nakit je ustavri do starije djevojčice moje i unutra su neki prstenčići, lačići i narukvice ono tipa barbi, jagodica bobica, neke perlice koje smo na moru kupile...sve u svemu ne toliko vrijedno ali ''naše''. Moja starija curica tvrdi da je mala to stavila u svoj ruksak od vrtića. ja sam nazvala kolegicu i bezveze kao pitam jel sigurno stigla a ona kaže jeste i tako pita što plače hanadi ja kažem ma nema joj kutije sa džidžama kaže da je .... stavila u ruksak...reko glupost  al eto ona to voli i tako...a ona nato kaže ma nije nema govora nebi ona, uzela ruksak kao da vidi i nema ništa...elem. Kutije nema u kući nigdje sve sam pretražila...a moja mala samo hoda za mnom i govori ''ama u njenom je ruksaku''. user posted image user posted image user posted image
Baš mi bezveze da povjerujem da bi kolegica lagala o tome da je tamo...
al nemam ni objašnjenje zašto bi hanadi plakala i tvrdila isto.
zaspala je u suzama jer jako voli svoj nakit...al šta da radim sem da idem u kupovinu novog.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 22:32:49   
Honey3
Hanady draga jako nezgodna situacija,tvoja kolegica nema razlog da te laze jedino da je postidjena ako je to njeno dijete uradilo,a tvoja kcerka mislim da ne bi to znala izmisliti ipak je ona mala a to je nesto sto ona voli,a i nakit nije mogao u zemlju propasti...mislim da ti je najbolje da ti kupis ponovo svojoj curici nakit da se ona ne sikirauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:00:20   
acudesa
Draga Hanady, vala ako te je slagala i nije ti kolegica, ja takve ne bih pikala za kolegice ako mi otvoreno ne bi rekla....miša mu, evo tu je u torbi, izvini....
jedino, da se nije gdje zaturila po kući , dobro pretraži, zna se desiti da jednostavno ne vidiš tad kad tražiš, a poslije se ukaže...
Baš mi je žao malene, ipak je to nešto što ona voli, a dođe neko lijevi kome to ništa ne znači i pokupi sveuser posted image ...
curica je mala, ali stvarno ako je mama sakrila..nemam riječiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:05:47   
Hanady RR
vjeruj rovim i gedam i mm je sve pretražio kažem mu možda ja nevidim...ali ona hanadi strahota fino kaže da bezveze tražimo ''kod nje je u ruksaku''.
ma neznam nisma pametna...nije mi za nakit, kupićemo sutra nove džidže...al mi krivo garant da me slagala...to bi mi krivo pravo bilo. tačno bi mi bilo lakše da je hanadi u krivu nego ona. upravo zbog toga što mi je bezveze da tako izgubim povjerenje u kolegicu radi pišljivih plastičnih džidža.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:06:57   
D_K
ti si uradila sve sto si mogla.
rekla si prijateljici sta je bilo. mozda je mala sakrila - ko dijete - uvijek zele nesto sto nemaju. sta se moze. ako se nije to prije desavala i ako ti je dobra prijateljica, mislim da je ne treba odmah kriviti. mozda stvarno nije nasla nakit. ako je zaista dobra prijateljica i ako zeli dobro svome djetetu, cim vidi nesto od nakita kojeg si spomenula, vratice ti i izvinuti se..
a ako ne, pokusaj da je distanciras od sebe. ako se majka pravi da ne vidi da joj dijete uzima tudje stvari to je pravo nezgodno - vjeruj mi da imam takvih primjera u blizini..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:09:07   
acudesa
bejbe, danas džidže-sutra ko zna šta....nije iskrena i zdravo, nije prava kolegica
vjeruj, sve se stavljam u tvoju situaciju, i naravno ove svoje kolegice u tu drugu poziciju, mislim da bi mi svaka rekla....puno gore stvari su mi rekle, a da mi to ne kažu, ne vjerujem

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:15:33   
dinciii
Draga Hanady bila sam u slicnoj situaciji...Naime jedne veceri mi dosla kolegica sa curicom i odem ja Rejhanu da uspavam a njih dvije su bile u kuhinji i tu mi je bio laptop i stik sa mojim slikama....I tako otisle one i ja ujutro hocu sestri da posaljem neke slike nigdje stika ama bas nigdje a taj dan sam ga koristila i znam da sam ga ostavila kod laptopa...Samo sto ja nisam nista pitala i ostala sam bez slika user posted image Kontam ajd reci ce ako ga pronadje kod nje ili slicno,al nista!!!Tako da sad nesto cesto je i nezovem da mi dodje kuci kontam sve moze uzeti i nesto vrijednije...Ruzno receno al je tako kako jeste!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:18:43   
Hanady RR
ne znam nisma pametna, kolegicu baš cjenim i kao majku i kao čovjeka...ovo me dovodi u fazu razočarenja. kad obrnem priču pomislim da sam ja našla ja bih rekla garant...i sve vjerujem i ona bi. al kako stavri stoje, mm je u pravu. mala je namazana a mama još namazanija-tako on kaže, a ja sve nebih u to da vjerujem.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:23:01   
acudesa
Znaš, šta, kad sam tebe vidjela na ovoj temi...uhhh, ostala sam pafff...ali kad sam pročitala o čemu se radi-ipak si ti jedna SRETNA majka, nek se puši ona ako je slagala....bitno je da ste  ti i hanadi OKuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:25:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Znaš, šta, kad sam tebe vidjela na ovoj temi...uhhh, ostala sam pafff...ali kad sam pročitala o čemu se radi-ipak si ti jedna SRETNA majka, nek se puši ona ako je slagala....bitno je da ste  ti i hanadi OKuser posted image

hvala draga...moja hanadi je zaista drugačiji tip djeteta...al opet nebih se smjela zakleti i u njenu eventualnu pogrešku...koju bih ja narvno isparvila svojim pozitivnim stavom.
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kad dijete ukrade ...
8.4.2010 23:26:44   
dinciii
Ma sigurno da je namazana ako nece da prizna,sta joj je falilo da je rekla joj izvini mala ponijela sa sobom,dijete ko dijete ccccc
Bas se ovako iznerviram kad cujem!!!


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kad dijete ukrade ...
12.4.2010 15:08:28   
Lalana
Hanady, evo tek sada citam tvoje lose iskustvo.
Znas sta moze biti, da je mala uzela zasita tu kutijicu i da je nekuda sakrila od svoje mame tj. tvoje prijateljice, jer ako ste ikakve prijateljice, ona ti to sigurno ne bi napravila zbog par komada nakita, polovnog, ja ipak idem na to da je sve mala kriva, a da joj mama ni ne zna.user posted image
Pisem ti ovo iz veoma slicnog iskustva koje se desilo mojoj rodjenoj sestri, samo kod nje je zlato bilo u kutijiciuser posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kad dijete ukrade ...
12.4.2010 20:52:18   
Hanady RR
e da...dužna sam vam epilog moje priče. naime moja prijateljica nije mi više tako dobra prijateljica.user posted image

stvari ovako stoje...kako je dva dana nakon toga nisma zvala nikako...a četo joj šutnem porukicu da vidim kako je ...skontala je da ja kutijuju nisma našla u kući a znala je i zašto. nazvala me i rekla kako je tek tada ( dva dana poslije) na dnu ruksaka našla kutiju. Naime kutija i nije tako malena...a u ruksaku njene kćeri za vrtić nema tako puno mjesta pore stvari koje ona nosi te je logičan zaključak da je taj dan kada sam je pitala bila svjesna da je njena curica uzela ono što nije njeno. i nije u tome porblem...jasno mi je da se njoj to svdijelo i da ona to nema...ali njena mama je napravila najveću grešku što je u njenoj pogrešci štitila. rekla sam joj da ću je jedan dan nakon posla pozvati na kafu pa da donese...mada mislim da to više i ne želim. eto joj plastični nakit i neka je stalno podsjeća kako je zbog glupoti izgubila dobrog prijtelja.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kad dijete ukrade ...
12.4.2010 21:19:07   
Lalana
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zao mi je Dr. Hanady ali kad nesto skontam, mozda je i bolje sto se otkrilo ko je i ko nije pravi prijatelj.
Evo ti jedanuser posted image user posted image user posted image
I evo curi jedna kutijica puna svega od tete lalaneuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *