|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 15:09:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: babina beba

Zene drage, vidim da ima zainteresovanih i da imate i sta za prodati. Hajde predlozite datum, neka subota u Aprilu pa da ovo organizujemo.



17. april... kod tebe user posted image u 12 h?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 15:11:56   
babina beba
Sorry, sad vidim da nisam napisla na ovoj temi da bi bilo kod mene, al moze kod mene. Prostor nije veliki, al moglo bi se u dvije garaze.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 15:17:40   
babina beba
Moze Visnja od 12-14 h mislim da je to dovoljno. Zenice prijevite se do 14 Aprila koje zainteresovan za ovo i kome treba sto (kad kazem sto to moze biti i deka na koju ce se stvari staviti).  Hajde predlozite cijenu zakupa stola pa da to ide na Visnjin racun za h.svrhe. Kome nije jasno sta prodavati nek procita pocetnu poruku ove teme. Hajde prijavljujte se...

< Poruku je uredio babina beba -- 2.4.2010 15:20:52 >

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Garage sale-rasprodaja
2.4.2010 22:51:12   
Noor
Cilimi su prelijepi! Ako se smije, ne bi bilo lose da napises cijenu. Ili mi posalji pp. Interesuju me i staze! 

_____________________________

Nasa bajka je pocela 17.08.2009.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Garage sale-rasprodaja
3.4.2010 0:02:13   
Anoniman
A smijemo li ovdje napisati sta prodajemo, postaviti sliku i cijenu??
Mislim da je to "bolje" jer ne možemo sve doći, recimo baš taj dan, a čisto sumnjam da bi svaka od nas bila u mogućnosti, recimo da svake subote izlaže neku robu user posted image
Evo ja u skorije vrijeme imam namjeru prodati krevetić (koji je BTW od 0-6 god., stranice se skidaju i komodu za garderobicu, kupanje i presvlačenje user posted image  - CAM jer kupujemo novu sobu user posted image ). Ako sam prekršila pravilo, molim vas da izbrišete post.

(odgovor članu Noor)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Garage sale-rasprodaja
3.4.2010 9:34:09   
vjestica
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

A smijemo li ovdje napisati sta prodajemo, postaviti sliku i cijenu??
Mislim da je to "bolje" jer ne možemo sve doći, recimo baš taj dan, a čisto sumnjam da bi svaka od nas bila u mogućnosti, recimo da svake subote izlaže neku robu user posted image
Evo ja u skorije vrijeme imam namjeru prodati krevetić (koji je BTW od 0-' god., stranice se skidaju i komodu za garderobicu, kupanje i presvlačenje user posted image  - CAM jer kupujemo novu sobu user posted image ). Ako sam prekršila pravilo, molim vas da izbrišete post.

milsim da je ovo super ideja
znam da imamo oglase, ali  su zavučeni, niko tamo ne ide i mslim da bi bilo dobro da imamo jednu temu na koju bi forumašice mogle staviti slike onog što prodaju, eventualno sa cijenom, a dalji dogovori da idu na pp, da se ne bi gubili u masi postova



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisana poruka]
3.4.2010 9:36:41   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
3.4.2010 11:12:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Garage sale-rasprodaja
3.4.2010 11:35:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

A smijemo li ovdje napisati sta prodajemo, postaviti sliku i cijenu??
Mislim da je to "bolje" jer ne možemo sve doći, recimo baš taj dan, a čisto sumnjam da bi svaka od nas bila u mogućnosti, recimo da svake subote izlaže neku robu user posted image
Evo ja u skorije vrijeme imam namjeru prodati krevetić (koji je BTW od 0-' god., stranice se skidaju i komodu za garderobicu, kupanje i presvlačenje user posted image  - CAM jer kupujemo novu sobu user posted image ). Ako sam prekršila pravilo, molim vas da izbrišete post.

e žemska imaš PP...
markiorah pa skontaj...
hitno...porod samo što nije krenuo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
5.4.2010 8:07:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 9:43:54   
anidla
ja bih kupila novijih gegice (ocuvanih) za bebu...brzo sve preraste pa mi se ne isplati kupovati novo....bebi ce sad 5 mjeseci ali je dug pa nosimo i za 7-8 mj....pa ako neko ima nek postavi slicice user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 9:46:58   
Skvo RR
Anidla i mi smo uvijek bili dugi, tako da sam ja odustala od gegica u dobi od 4 mjeseca....jednostavno je bilo tesko naci odgovarajuce "vece" brojeve, nego trk prebaci se na trenerkice...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 9:53:24   
veeseelaa
a ko je moderator na ovof pdf? mozel odgovor oko postavljanja slika stvarčica koje bi prodavale?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 9:54:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Anidla i mi smo uvijek bili dugi, tako da sam ja odustala od gegica u dobi od 4 mjeseca....jednostavno je bilo tesko naci odgovarajuce "vece" brojeve, nego trk prebaci se na trenerkice...user posted image


hehehhe, vidis nije ti ni ta losa user posted image user posted image user posted image a body??? kontam da njega mora jos dugo nositi....stramplice ne dolaze u obzir zbog dermatitisa pa vise nemam ideju sta i kako...sad jos uvijek praktikujemo po kuci duge gace one sa nogavicama user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 9:57:28   
veeseelaa
i kod mene je malena duga bila (a i sad je) ja sam imala jedne gegice koje su joj mogle do nekog 7-8 mjeseca a nigdje nisam mogla više naći ni jedne takveuser posted image
tako da smo prešli na trenerkice, pantolice i naravno bodije, jer bodije možeš naći i za dijete od 3 god
JA sam takodje zadovoljna štramplama koje se kao gegice gore kopčaju, ima ih kupiti svih veličina u Merkatoru i koštaju 12,68 KM
Valjda me kontaš o čemu govorimuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisana poruka]
5.4.2010 10:00:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 10:02:13   
anidla
veselaa, kontam te ko bukvar user posted image

znam na sta mislis, ali te stramplice s tim gore ja takodjer ne smijem bebi oblaciti zbog koze...samo pamuk...user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
5.4.2010 10:06:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 10:11:03   
anidla
ma sve ponesite, nije na odmet...ali super je ova ideja da uslika i da se slike postave, rezervises i onda samo dodjes i kupis user posted image

hvala ti user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 10:12:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ko je moderator na ovof pdf? mozel odgovor oko postavljanja slika stvarčica koje bi prodavale?



Visnja i Elma.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 10:13:35   
Skvo RR
Anidla, za bodije se ne sekiraj, nadje se vecih velicina....Ja sam u FIS-u nakupovala vel;ikih bodija za proljece, a i za ljeto.user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 10:53:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: anidla

veselaa, kontam te ko bukvar user posted image

znam na sta mislis, ali te stramplice s tim gore ja takodjer ne smijem bebi oblaciti zbog koze...samo pamuk...user posted image





a ne kontam, ne može nikako štrample nositiuser posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 10:55:32   
anidla
ako imaju strample od pamuka onda moze user posted image neki dan sam mu boukla strample i pojavilo se iza nogica suho, hrapavo, cvrneo, tako da strample bye-bye dok ne uradimo alergo test

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 11:04:44   
veeseelaa
srce moje malouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Garage sale-rasprodaja
5.4.2010 11:10:32   
anidla
user posted image user posted image user posted image

tako je kako je...unisti ja sebe ganjajuci uzrok....ali bice bolje user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *