|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 18:24:45   
AminaZana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje,ne znam odakle bih pocela je moji problemi izgleda nemaju ni pocetak ni kraj.U braku sam 6 god.i od samog pocetka nista ne stima.Ja djevojka iz velikog grada,iz skladne porodice,udala sam se na selo,u kucu punu ljudi,nimalo spremnih na kompromis,bezosjecajan muz..Uspjela sam da se iscupam iz te kuce,uz pomoc dragog Boga i mojih roditelja,kupili smo kucu u gradu i uselili u nju.Medjutim,ispocetka muz nije shvatao da je ozenjen,hodao sa prijateljima,pijo,davao svojima novac,doduse dobro je zaradjivao pa ni meni tad nije manjkalo,mada su mi sve krupnije i tehnicke stvari kupili roditelji.On je svom bratu kupio auto,uvijek je tu da im da novac,koji ovi naravno nikad ne vracaju.Djece nemamo,problem je u meni,ljekari preporucuju IVF,mada ni tu nemam podrske od njega.Jednom sam radila IVF,to su uglavnom finansirali moji roditelji,mada je i on dao nesto novca,ali na zalost bebu sam izgubila u 2.mj.trudnoce,zbog njegove psihicke torture,njegovog pijanstva i lutanja.On na ponovnu IVF ne zeli ici i ima jako lose misljenje o tome,ne zeli ni da usvojimo dijete,a jako zeli djecu,a ja nemam pojma kako cu mu rodit,ako se svi doktori slazu da ih ne mogu imati prirodnim putem.Nezaposlena sam,studentica 2.god.fakulteta,sad sam na polovici puta-nit mogu nac posao u ovako malom nerazvijenom gradu,niti zbog svih problema nastaviti fakultet.Novac koji zaradi je njegov i samonjegov,iako on tvrdi da je zajednicki,ali on njim raspolaze i meni da koliko misli da je dovoljno,a ja za taj novac naravno kupujem hranu,voce povrce i sve sto je potrebno u kucu,u mjesecnu kupovinu idemo skupa.Krupnije stvari u kucu ne mogu kupiti,njeg to jednostavno ne zanima i kaze nije nam potrebno.Ja sebi s obzirom na ovu krizu ne mogu vise nista priustiti,znaci spacnih gaca nemam,naocare mi trebaju,ja ih ne mogu kupiti,ne zelim vise uzimat od roditelja,jer vremena su losa,svima je sad novac potreban.komunikacija nam je jako losa,ja kad pricam on gleda tv i ne slusa me.Mile moje,molim vas vas prijedlog sta dalje,razmisljala sam i o razvodu,ali to je jako tezak korak za mene.


iskreno, ja sam uvijek protiv razvoda, ali u nekim slucajevima je i razvod rijesenje, a to je ovaj tvoj slucaj. ja bih bbez razmisljanja se pokupila i nabila ga nogom u gu*icu, a ti flasu alkohola bi mu nabila na glavu...

_____________________________

No1. Zana - 30. 05. 2007
No2. Daanin - 03. 09. 2012
No3. Daris - 03. 09. 2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 18:27:22   
SREĆNA

iskreno, ja sam uvijek protiv razvoda, ali u nekim slucajevima je i razvod rijesenje, a to je ovaj tvoj slucaj. ja bih bbez razmisljanja se pokupila i nabila ga nogom u gu*icu, a ti flasu alkohola bi mu nabila na glavu...


Prva flaša u zajedničkom životu bila bi mu poslednja sigurno, bar što se mene tiče

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 18:31:20   
ikaaaaa
draga moja..... znam da ti je teško i da svi samo guraju svoj film.... u potpunosti te razumijem..... bila sam u sličnoj situaciji kao i ti samo što nisam bila udata ali skoro.... imala sam momka 4 godine.... bogat, zaposlen, obrazovan.... a ja prosječna djevojka, završila srednju školu , našla si kakav takav posao i upisala vadredno faks.... živjeli smo skupa.... sve novce koje je zaradio trošio je na druge, znao je po dva, tri tjedan biti u drugom gradu na faksu.... a ja umjesto da izađem malo sa kolegicama van, malo se opistim ja čekam vjerno njega..... kad jednom zgodom trebalo je doći po mene na posao.... i on ti meni kaže da dođe po mene onaj tko mi ga je i našao.... jer je bilo ispod časti da njegova djevojka, i ''buduća'' žena radi u trgovini, a oni tako bogati.... meni je tada pukao film....otišla sam svojima ali i moji su bili na njegovoj strani..... sa puno straha, tuge i žalosti odlučila sam napraviti korak i napustila ga.moji su me prisiljavali da mu se vratim....ali zašto bih.... nepoštuje me i na kraju krajeva ništa me ne veže za njega..... bilo je teško.... ja sam bila najgora osoba, svi su upirali prstom u mene, njegovi su govorili da sam ga varala....i na kraju krajeva prošla je godina dana, sama i bez podrške svojih upoznala dušu od čovjeka koji je postao moj suprug.... u braku smo dvije godine, sretni, trudimo se i na bebici, ali malo me prolaktin zeza (sve je to posljedica drama iz prošlosti.)želim ti reći da JE ŽIVOT ONO KADA IZBACIŠ NAJVAŽNIJE DETALJE, I ONO ŠTO TI OSTANE JE ŽIVOT.vjeruj mi, stisni zube, digni glavu i učini korak koji će ti promjeniti život..... nije da te na išta nagovaram... znam da je to teško ali zašto i ti nebi bila sretna???user posted image i sama si napisala da ti tvoji pomažu...odi k njima dobro razmisli što želiš i to učini.....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 18:45:40   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje,ne znam odakle bih pocela je moji problemi izgleda nemaju ni pocetak ni kraj.U braku sam 6 god.i od samog pocetka nista ne stima.Ja djevojka iz velikog grada,iz skladne porodice,udala sam se na selo,u kucu punu ljudi,nimalo spremnih na kompromis,bezosjecajan muz..Uspjela sam da se iscupam iz te kuce,uz pomoc dragog Boga i mojih roditelja,kupili smo kucu u gradu i uselili u nju.Medjutim,ispocetka muz nije shvatao da je ozenjen,hodao sa prijateljima,pijo,davao svojima novac,doduse dobro je zaradjivao pa ni meni tad nije manjkalo,mada su mi sve krupnije i tehnicke stvari kupili roditelji.On je svom bratu kupio auto,uvijek je tu da im da novac,koji ovi naravno nikad ne vracaju.Djece nemamo,problem je u meni,ljekari preporucuju IVF,mada ni tu nemam podrske od njega.Jednom sam radila IVF,to su uglavnom finansirali moji roditelji,mada je i on dao nesto novca,ali na zalost bebu sam izgubila u 2.mj.trudnoce,zbog njegove psihicke torture,njegovog pijanstva i lutanja.On na ponovnu IVF ne zeli ici i ima jako lose misljenje o tome,ne zeli ni da usvojimo dijete,a jako zeli djecu,a ja nemam pojma kako cu mu rodit,ako se svi doktori slazu da ih ne mogu imati prirodnim putem.Nezaposlena sam,studentica 2.god.fakulteta,sad sam na polovici puta-nit mogu nac posao u ovako malom nerazvijenom gradu,niti zbog svih problema nastaviti fakultet.Novac koji zaradi je njegov i samonjegov,iako on tvrdi da je zajednicki,ali on njim raspolaze i meni da koliko misli da je dovoljno,a ja za taj novac naravno kupujem hranu,voce povrce i sve sto je potrebno u kucu,u mjesecnu kupovinu idemo skupa.Krupnije stvari u kucu ne mogu kupiti,njeg to jednostavno ne zanima i kaze nije nam potrebno.Ja sebi s obzirom na ovu krizu ne mogu vise nista priustiti,znaci spacnih gaca nemam,naocare mi trebaju,ja ih ne mogu kupiti,ne zelim vise uzimat od roditelja,jer vremena su losa,svima je sad novac potreban.komunikacija nam je jako losa,ja kad pricam on gleda tv i ne slusa me.Mile moje,molim vas vas prijedlog sta dalje,razmisljala sam i o razvodu,ali to je jako tezak korak za mene.




Najbolje je da prvo skontas sta te veze za tm, a sta te tjera da ga ostavis. Tad kad vidis argumente za i protiv sve ce ti biti kristalno jasno. Ne zelim da te savjetujem, ti najbolje znas sta ces i kako ces. Ali zar mislis da bi se on promijenio i da dobijete dijete?? Ako te sad ne cijeni i nije ti prije svega prijatelj i oslonac nece biti ni kasnije. On to mozda jednostavno nije naucio. Imas podrsku svojih roditelja, koliko vidim da ti pomazu, mozda da sjedes s njim ako su upoznati sa tvojim problemom pa da ti pomognu u rjesavanju problema. Sto se tice razvoda on nek ti bude zadnja opcija. Ali i razvod je bolji nego los brak u kojem se ti izgubis i izgubis svoju osobnost i postanes nesto sto nisi.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 19:16:19   
Precious

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje,ne znam odakle bih pocela je moji problemi izgleda nemaju ni pocetak ni kraj.U braku sam 6 god.i od samog pocetka nista ne stima.Ja djevojka iz velikog grada,iz skladne porodice,udala sam se na selo,u kucu punu ljudi,nimalo spremnih na kompromis,bezosjecajan muz..Uspjela sam da se iscupam iz te kuce,uz pomoc dragog Boga i mojih roditelja,kupili smo kucu u gradu i uselili u nju.Medjutim,ispocetka muz nije shvatao da je ozenjen,hodao sa prijateljima,pijo,davao svojima novac,doduse dobro je zaradjivao pa ni meni tad nije manjkalo,mada su mi sve krupnije i tehnicke stvari kupili roditelji.On je svom bratu kupio auto,uvijek je tu da im da novac,koji ovi naravno nikad ne vracaju.Djece nemamo,problem je u meni,ljekari preporucuju IVF,mada ni tu nemam podrske od njega.Jednom sam radila IVF,to su uglavnom finansirali moji roditelji,mada je i on dao nesto novca,ali na zalost bebu sam izgubila u 2.mj.trudnoce,zbog njegove psihicke torture,njegovog pijanstva i lutanja.On na ponovnu IVF ne zeli ici i ima jako lose misljenje o tome,ne zeli ni da usvojimo dijete,a jako zeli djecu,a ja nemam pojma kako cu mu rodit,ako se svi doktori slazu da ih ne mogu imati prirodnim putem.Nezaposlena sam,studentica 2.god.fakulteta,sad sam na polovici puta-nit mogu nac posao u ovako malom nerazvijenom gradu,niti zbog svih problema nastaviti fakultet.Novac koji zaradi je njegov i samonjegov,iako on tvrdi da je zajednicki,ali on njim raspolaze i meni da koliko misli da je dovoljno,a ja za taj novac naravno kupujem hranu,voce povrce i sve sto je potrebno u kucu,u mjesecnu kupovinu idemo skupa.Krupnije stvari u kucu ne mogu kupiti,njeg to jednostavno ne zanima i kaze nije nam potrebno.Ja sebi s obzirom na ovu krizu ne mogu vise nista priustiti,znaci spacnih gaca nemam,naocare mi trebaju,ja ih ne mogu kupiti,ne zelim vise uzimat od roditelja,jer vremena su losa,svima je sad novac potreban.komunikacija nam je jako losa,ja kad pricam on gleda tv i ne slusa me.Mile moje,molim vas vas prijedlog sta dalje,razmisljala sam i o razvodu,ali to je jako tezak korak za mene.


Ja bih ga nakon ovog odmah ostavila, ali odmah!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 19:35:28   
sanela.asja
Ma bjezi od budale cura draga mislis da bi se sta promjenilo kad bi rodila djete NISTA samo bi gore bilo i djete bi traume prozivljavalo zajedno stobom..Bjezi tesko jeste al naces nekoga ko te je vrjedan,na tvom mjestu ja bi snjim zavrsila zauvjek pa da mi je iz oka ispao

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 21:36:17   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje,ne znam odakle bih pocela je moji problemi izgleda nemaju ni pocetak ni kraj.U braku sam 6 god.i od samog pocetka nista ne stima.Ja djevojka iz velikog grada,iz skladne porodice,udala sam se na selo,u kucu punu ljudi,nimalo spremnih na kompromis,bezosjecajan muz..Uspjela sam da se iscupam iz te kuce,uz pomoc dragog Boga i mojih roditelja,kupili smo kucu u gradu i uselili u nju.Medjutim,ispocetka muz nije shvatao da je ozenjen,hodao sa prijateljima,pijo,davao svojima novac,doduse dobro je zaradjivao pa ni meni tad nije manjkalo,mada su mi sve krupnije i tehnicke stvari kupili roditelji.On je svom bratu kupio auto,uvijek je tu da im da novac,koji ovi naravno nikad ne vracaju.Djece nemamo,problem je u meni,ljekari preporucuju IVF,mada ni tu nemam podrske od njega.Jednom sam radila IVF,to su uglavnom finansirali moji roditelji,mada je i on dao nesto novca,ali na zalost bebu sam izgubila u 2.mj.trudnoce,zbog njegove psihicke torture,njegovog pijanstva i lutanja.On na ponovnu IVF ne zeli ici i ima jako lose misljenje o tome,ne zeli ni da usvojimo dijete,a jako zeli djecu,a ja nemam pojma kako cu mu rodit,ako se svi doktori slazu da ih ne mogu imati prirodnim putem.Nezaposlena sam,studentica 2.god.fakulteta,sad sam na polovici puta-nit mogu nac posao u ovako malom nerazvijenom gradu,niti zbog svih problema nastaviti fakultet.Novac koji zaradi je njegov i samonjegov,iako on tvrdi da je zajednicki,ali on njim raspolaze i meni da koliko misli da je dovoljno,a ja za taj novac naravno kupujem hranu,voce povrce i sve sto je potrebno u kucu,u mjesecnu kupovinu idemo skupa.Krupnije stvari u kucu ne mogu kupiti,njeg to jednostavno ne zanima i kaze nije nam potrebno.Ja sebi s obzirom na ovu krizu ne mogu vise nista priustiti,znaci spacnih gaca nemam,naocare mi trebaju,ja ih ne mogu kupiti,ne zelim vise uzimat od roditelja,jer vremena su losa,svima je sad novac potreban.komunikacija nam je jako losa,ja kad pricam on gleda tv i ne slusa me.Mile moje,molim vas vas prijedlog sta dalje,razmisljala sam i o razvodu,ali to je jako tezak korak za mene.


Ja u tvom braku ne vidim ništa dobro.Kažeš da ti je razvod težak.Po meni je tvoj život mnogo gora stvar od razvoda sa tvojim mužem.


_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:15:53   
Galicia
Bez da na mene kamenje bacate ali moram reci da veoma cesto se javljaju zenice koje su ovisne o muskarcima, koje su nezaposlene i da kazu da im je brak u krizi.
Zao mi je situacije, niko ne zasluzuje da ga neko maltretira ni psihicki ni fizicki. Ali covjek mora izgraditi SEBE, svoju licnost i biti neovisan u zivotu da bi mogao zivjeti sa nekim i stvarati porodicu.
Vraga bi to sve tako bilo, mozda ne u ovakvom volumenu, da si zaposlena, da imas svoj dinar u dzepu. Pola stvari bi ti puno lakse bilo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:19:35   
rerica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Bez da na mene kamenje bacate ali moram reci da veoma cesto se javljaju zenice koje su ovisne o muskarcima, koje su nezaposlene i da kazu da im je brak u krizi.
Zao mi je situacije, niko ne zasluzuje da ga neko maltretira ni psihicki ni fizicki. Ali covjek mora izgraditi SEBE, svoju licnost i biti neovisan u zivotu da bi mogao zivjeti sa nekim i stvarati porodicu.
Vraga bi to sve tako bilo, mozda ne u ovakvom volumenu, da si zaposlena, da imas svoj dinar u dzepu. Pola stvari bi ti puno lakse bilo.

Potpisujem od A do Z

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:26:25   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Galicia

Bez da na mene kamenje bacate ali moram reci da veoma cesto se javljaju zenice koje su ovisne o muskarcima, koje su nezaposlene i da kazu da im je brak u krizi.
Zao mi je situacije, niko ne zasluzuje da ga neko maltretira ni psihicki ni fizicki. Ali covjek mora izgraditi SEBE, svoju licnost i biti neovisan u zivotu da bi mogao zivjeti sa nekim i stvarati porodicu.
Vraga bi to sve tako bilo, mozda ne u ovakvom volumenu, da si zaposlena, da imas svoj dinar u dzepu. Pola stvari bi ti puno lakse bilo.

sve ovo stoji ali i bez zaposlenja svaka zena treba muskarcu otvoriti oci da on vidi sta ona svaki dan cini za njega, za porodicu opcenito, svje ja se moze izgraditi i mimo vlastitog novca

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:26:58   
animagical
joj kad besposlene zene navale na fukciju anoniman....tacno treba staviti neki mjesecni limit na tu opciju

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:36:41   
Galicia
IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Galicia

Bez da na mene kamenje bacate ali moram reci da veoma cesto se javljaju zenice koje su ovisne o muskarcima, koje su nezaposlene i da kazu da im je brak u krizi.
Zao mi je situacije, niko ne zasluzuje da ga neko maltretira ni psihicki ni fizicki. Ali covjek mora izgraditi SEBE, svoju licnost i biti neovisan u zivotu da bi mogao zivjeti sa nekim i stvarati porodicu.
Vraga bi to sve tako bilo, mozda ne u ovakvom volumenu, da si zaposlena, da imas svoj dinar u dzepu. Pola stvari bi ti puno lakse bilo.

sve ovo stoji ali i bez zaposlenja svaka zena treba muskarcu otvoriti oci da on vidi sta ona svaki dan cini za njega, za porodicu opcenito, svje ja se moze izgraditi i mimo vlastitog novca


U pravu si skroz i trebalo bi tako biti. Medjutim i sama znas kad imas extra cenera u dzepu, sretna si. Ne moras te pare prijavljivati nikome, mozes sebi kupiti karmin, bez da pitas sm. Pare su nazalost cudo. Toliko toga upravljaju, da nismo svjesni. Upravljaju i nasim emocijama, psihom, itd itd.
Pomagati se izmedju sebe je sasvim normalno. Uskociti kad kome treba. Ali zalosno je i to sto ti muskarci, ne kazem svi, ali veliki broj kao da se osjecaju da te mogu ucjenjivati, vrijedjati, kontrolisati, itd. Zar to treba neko sebi da dopusti, zbog sake pare? Eto.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:40:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: Galicia

Bez da na mene kamenje bacate ali moram reci da veoma cesto se javljaju zenice koje su ovisne o muskarcima, koje su nezaposlene i da kazu da im je brak u krizi.
Zao mi je situacije, niko ne zasluzuje da ga neko maltretira ni psihicki ni fizicki. Ali covjek mora izgraditi SEBE, svoju licnost i biti neovisan u zivotu da bi mogao zivjeti sa nekim i stvarati porodicu.
Vraga bi to sve tako bilo, mozda ne u ovakvom volumenu, da si zaposlena, da imas svoj dinar u dzepu. Pola stvari bi ti puno lakse bilo.

sve ovo stoji ali i bez zaposlenja svaka zena treba muskarcu otvoriti oci da on vidi sta ona svaki dan cini za njega, za porodicu opcenito, svje ja se moze izgraditi i mimo vlastitog novca


U pravu si skroz i trebalo bi tako biti. Medjutim i sama znas kad imas extra cenera u dzepu, sretna si. Ne moras te pare prijavljivati nikome, mozes sebi kupiti karmin, bez da pitas sm. Pare su nazalost cudo. Toliko toga upravljaju, da nismo svjesni. Upravljaju i nasim emocijama, psihom, itd itd.
Pomagati se izmedju sebe je sasvim normalno. Uskociti kad kome treba. Ali zalosno je i to sto ti muskarci, ne kazem svi, ali veliki broj kao da se osjecaju da te mogu ucjenjivati, vrijedjati, kontrolisati, itd. Zar to treba neko sebi da dopusti, zbog sake pare? Eto.



ja isto vako mislim, pa ispadoh da me samo lova zanima user posted image
a nije života mi, nema mi šta ljepše od neovisne žene
pa nek onda stisne bilo ko da je zaHebava user posted image

anonimna ne znam šta bi ti rekla.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:45:34   
Galicia
Dok sam ziva i zdrava, necu dati muskarcu tu satisfakciju da misli da sam ovisna o njemu. Nije me sramota i cistiti ako treba, samo da budem neovisna i da imam za kifle i cigara.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:47:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Dok sam ziva i zdrava, necu dati muskarcu tu satisfakciju da misli da sam ovisna o njemu. Nije me sramota i cistiti ako treba, samo da budem neovisna i da imam za kifle i cigara.

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:48:40   
ananas_ze
a sta mislite o zenama koje su nezaposlene, a muzevi kesiraju platu njima, pa im zene daju za kifle i cigare?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: Problemi u braku
10.8.2012 23:57:39   
MAMA MA
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

a sta mislite o zenama koje su nezaposlene, a muzevi kesiraju platu njima, pa im zene daju za kifle i cigare?


ja trenutno ne radim...muz mi donese i platu i platnu listuuser posted image

ali ja mu ne dajem ni za kifle ni za kafe....uzimamo kako nam treba....ali moj muz smatra da je to OK prema meni jer ja sam ipak domaćica ove kuce...kod nas je ona "Čojek je glava,al sam ja vrat"....user posted image user posted image

< Poruku je uredio MAMA MA -- 10.8.2012 23:58:01 >


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:00:18   
Galicia
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

a sta mislite o zenama koje su nezaposlene, a muzevi kesiraju platu njima, pa im zene daju za kifle i cigare?


Pa sta je on dijete od 8 godina da mu zena daje dzeparac?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:02:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

a sta mislite o zenama koje su nezaposlene, a muzevi kesiraju platu njima, pa im zene daju za kifle i cigare?


sponzoruše user posted image e čik da ovo čuje svekrva user posted image bilo bi jado, mrčo user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.8.2012 0:05:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:03:05   
zvončica

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

a sta mislite o zenama koje su nezaposlene, a muzevi kesiraju platu njima, pa im zene daju za kifle i cigare?


ja trenutno ne radim...muz mi donese i platu i platnu listuuser posted image

ali ja mu ne dajem ni za kifle ni za kafe....uzimamo kako nam treba....ali moj muz smatra da je to OK prema meni jer ja sam ipak domaćica ove kuce...kod nas je ona "Čojek je glava,al sam ja vrat".
...user posted image user posted image


Ovako je bilo i kod mene....dok nisu postojale kartice donosio je lovu kuci i uzimali smo kako je kome trebalo...kad su pocele kartice, ja dobila duplu karticu....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:13:22   
ananas_ze
Bgm ima svega, poznajem bracni par s takvom situacijom, meni njega zao, Bgm slomi se on od posla a ona sefica, tuzno

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:26:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Bgm ima svega, poznajem bracni par s takvom situacijom, meni njega zao, Bgm slomi se on od posla a ona sefica, tuzno


ma nije tužno već pametno, ajde Boga ti, ko god koga može nek pojaše user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:32:42   
MAMA MA
pa normala,jaše i on meneuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:32:45   
ananas_ze
nek pojase,bolje nego da je obratno, ali svejedno nije brate lijepo....

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: Problemi u braku
11.8.2012 0:34:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MAMA MA

pa normala,jaše i on meneuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image


ni u babe nema džabe user posted image





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *