|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:43:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RRŠta je ovo sa citaima-sa"a ispade visoko 1,9, a ti je potv"di: kontam ma nije mi se učinila toliko visoka
Upamtite da je '' b"oj ''

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:44:25   
Anoniman
Joj shege.Bolje je da i ne citiramouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:45:51   
acudesa
user posted image user posted image user posted image ...kontam,juhhh kolika je pahuljicauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:41:34   
Dida79
Uh sto me pogodi sa ovom temom.
Kao djevojka nosila konfekcijski broj 38 user posted image
A posle trudnoca jedva stanem u 44 a o problemima pronalazenja idealnih traperica da ne pricam user posted image

A grudi sve me pretezu naprijed jos cu i kicmu iskriviti.Naki dan obucem svoju omiljenu kosulju i pitama mm kako mi stoji kaze on meni draga zeno ako ti se to dugme otkine izbice mi oko.Malo mu je falilo da ga user posted image



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:46:53   
Madam Mohamed
Gornji dio 38, donji dio 40. Sada je otprilike konfekcijski broj 40. Ne debljam se mnogo. Samo mi stomak i grudi rastu ali me pomalo plasi to sto neke zene kazu da ako se ne udebljam to znaci da ce beba biti jako malena ili mozda nedonosce. Ima li tu istine? Nadam se da ce mi niko ko zna odgovoriti. Lijepi pozdrav.

_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:48:41   
Skvo RR
Kada sam se udala
36/38
Godina prije trudnoce 40
Godina i po nakon poroda 38

Visina 176cm
user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 15.4.2010 9:51:11 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:51:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Gornji dio 38, donji dio 40. Sada je otprilike konfekcijski broj 40. Ne debljam se mnogo. Samo mi stomak i grudi rastu ali me pomalo plasi to sto neke zene kazu da ako se ne udebljam to znaci da ce beba biti jako malena ili mozda nedonosce. Ima li tu istine? Nadam se da ce mi niko ko zna odgovoriti. Lijepi pozdrav.

Draga moja madam to naprosto nje istina....naime tvoja kilaža nemora biti ogromna da bi beba bila velika rođena. Moja zaova sad je trudna 9 mjeseci niko i ne primjeto da je trudna dok ne kaže sama....a vjeruj samo je 9 kg dobila u trudnoći dok sam ja u 9 mjesecu ko mali tenk na porede išla. Moje bebe su čak sitnije kilaže nego njene znači debljina nema veze sa tim. Očito kod tebe to ide sve kako treba...ne gojiš se puno što je OK.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:52:32   
fatimica09
Ja sma prije trudnoce nosila 36-38, zavisi od modela sto neko rece user posted image
u trudnoci sam se udebljala 25 kila, na porodu izgubila odmah 10 i samo 3 mj. nakon poroda ponovo se vratila na br. 38....sada vec, 7. mj. nakon poroda izgledam isto kao i prije, ma bas kao da nikada i nisam bila trudna, samo sto vesela rece, i meni su kukovi ostali nekako siri.....stomak nikad nisam imala, nakon poroda je spao u roku 3 mjeseca, ali svoje farmerice recimo od prije ne mogu zakopcati bas zbog kukova user posted image

visoka 170cm, sada vagam user posted image  63 kg ( ovo isto prijave za Top Model BiH user posted image )

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:52:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kada sam se udala
3'/38
Godina prije trudnoce 40
Godina i po nakon poroda 38

Visina 17'cm
user posted image

još malo pa kao ja

uh nakon drugog poroda kile se baš teško vraćaju...kažu nakon prvog treba godina i pol a nakon druge trudnoće duplo od toga....neću 3 godine da čekam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:53:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Gornji dio 38, donji dio 40. Sada je otprilike konfekcijski broj 40. Ne debljam se mnogo. Samo mi stomak i grudi rastu ali me pomalo plasi to sto neke zene kazu da ako se ne udebljam to znaci da ce beba biti jako malena ili mozda nedonosce. Ima li tu istine? Nadam se da ce mi niko ko zna odgovoriti. Lijepi pozdrav.


Ma nema to nikakve veze, ja sam bila kao slonica u trudnoci, stomak u 5 mjesecu kao kod vecine zena u 9 mjesecu, prije poroda kada su me vagali 100 kg okrugla i rodila pile od 3250.
Kako sam izgledala, trebala sam roditi dijete od 2 godine.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Madam Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:53:44   
Madam Mohamed
Hvala ti, Hanady mnogo na ovim utjesnim rijecima. Nisam ni ja vidjela neku povezanost jer mi je puno vaznije da pazim sta jedem nego koliko. Hvala ti jos jednom. Lakse se dise. Veliki zagrljaj tebi i bebi.
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Gornji dio 38, donji dio 40. Sada je otprilike konfekcijski broj 40. Ne debljam se mnogo. Samo mi stomak i grudi rastu ali me pomalo plasi to sto neke zene kazu da ako se ne udebljam to znaci da ce beba biti jako malena ili mozda nedonosce. Ima li tu istine? Nadam se da ce mi niko ko zna odgovoriti. Lijepi pozdrav.

Draga moja madam to naprosto nje istina....naime tvoja kilaža nemora biti ogromna da bi beba bila velika rođena. Moja zaova sad je trudna 9 mjeseci niko i ne primjeto da je trudna dok ne kaže sama....a vjeruj samo je 9 kg dobila u trudnoći dok sam ja u 9 mjesecu ko mali tenk na porede išla. Moje bebe su čak sitnije kilaže nego njene znači debljina nema veze sa tim. Očito kod tebe to ide sve kako treba...ne gojiš se puno što je OK.




_____________________________

Kazu da sam mistik,mrznja je moj jedini neprijatelj,ne ljutim se ni na koga,meni je cijeli svijet jadan..Junus Emre

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:55:09   
SailorMoon
Kada sam se udala imala broj 36/38 - 60kg.
U braku kroz pilule dodjem do neki 70kg - broj 40/42, zavisi od modela.
Sad u trudnoci 42. Satim da mi je vec rano poceo stomak da raste, jer sam i prije imala stomaka.
Visina kao i u acudese 165cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:57:00   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kada sam se udala
3'/38
Godina prije trudnoce 40
Godina i po nakon poroda 38

Visina 17'cm
user posted image

još malo pa kao ja

uh nakon drugog poroda kile se baš teško vraćaju...kažu nakon prvog treba godina i pol a nakon druge trudnoće duplo od toga....neću 3 godine da čekam user posted image user posted image user posted image



uh ovo si fino rekla, samo nisi u kujem se smjeru vracaju :), meni su se vratile prema gore i jos malo, znaci dosla sam ko pred porod i jos gore

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 9:59:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Kada sam se udala imala broj 3''38 - '0kg.
U braku kroz pilule dodjem do neki 70kg - broj 40'42, zavisi od modela.
Sad u trudnoci 42. Satim da mi je vec rano poceo stomak da raste, jer sam i prije imala stomaka.
Visina kao i u acudese 1'5cm
['quote]
nema ljutnje dok si trudna...sve i da 100 kg imaš to je super...
pusti sve se vrati na svoje kad tad...ako neće milom hoće silom

Igre bez granicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:00:31   
fatimica09
ma ja mislim da to ipak zavisi od metabolizma, same konstitucije i genetskih predispozicija
hajd logicno mi je da nakon druge trudnoce ide malo teze....ali recimo moja mama je nakon tri poroda, do unazad 5-6 godina, znaci sa svojih nekih 50 godina nosila isto kao i sestra i ja konfekcijski br. 38, e tek nakon sto je klimaks spucao, malo se udebelilauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:10:01   
SailorMoon
Ma bas tako. U mojoj fameli i sa mamine strane i sa babove sve zene imaju stomaka. I sa 57 kg i broj 34 imala sam stomaka. NIKAD nije bio ravan, koliko god sam bila mrsava. Tako je i sta cu mu ja. I prvo mi je kile skupljaju na stomaku. I onda se sire daljeuser posted image . Ma nek se zdravo. Mislim sve ce se to vratiti, kada se oko djeteta skace itd. Ako ne - onda kako Hanady rece -idemo u bitku!

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:13:47   
gvendolina
prije poroda nosila 36,a nakon poroda nagurala na 44(ovo ne smijem podebljavati da se ne isticeuser posted image )
sad nakon 11 mjeseci nosim 40


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:30:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lalana

veeseela, veliki si samokriticar, te bicepse, te glava, daj zeMska mani se ludih misli, super izgledas, i mrzim sto ovako moram reci (jer se vecina ljudi ljuti na ovu recenicu) ali zaista tebi nebi stajalo da si iglica.
I nemoj da te vise cujem o bicepsimauser posted image
A za konekfekcijski broj, zavisi od modela, tako se ja tjesimuser posted image


Lalana ako ti stavim sliku bicepsa i ti ćeš da user posted image user posted image user posted image user posted image  zajedno samnomuser posted image user posted image user posted image
ma nisam ja samokritična baš toliko, al nekad sam mnogo mnogo bolje izgledala, al to sad mozda ima veze i sa godinamauser posted image  ne možeš uvijek biti tip topuser posted image user posted image user posted image
što kaže moja jaranica sad kad idem ulicom poneko mi svirne a prije je Bogme bilo i lančanih sudarauser posted image user posted image user posted image  (naravno zeza se žena)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:31:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Madam Mohamed

Gornji dio 38, donji dio 40. Sada je otprilike konfekcijski broj 40. Ne debljam se mnogo. Samo mi stomak i grudi rastu ali me pomalo plasi to sto neke zene kazu da ako se ne udebljam to znaci da ce beba biti jako malena ili mozda nedonosce. Ima li tu istine? Nadam se da ce mi niko ko zna odgovoriti. Lijepi pozdrav.


ja sam se u trudnoći udebljala 11/12 kg a bebica imala 4350
nidje veze

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:39:10   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lalana

veeseela, veliki si samokriticar, te bicepse, te glava, daj zeMska mani se ludih misli, super izgledas, i mrzim sto ovako moram reci (jer se vecina ljudi ljuti na ovu recenicu) ali zaista tebi nebi stajalo da si iglica.
I nemoj da te vise cujem o bicepsimauser posted image
A za konekfekcijski broj, zavisi od modela, tako se ja tjesimuser posted image


Lalana ako ti stavim sliku bicepsa i ti ćeš da user posted image user posted image user posted image user posted image  zajedno samnomuser posted image user posted image user posted image
ma nisam ja samokritična baš toliko, al nekad sam mnogo mnogo bolje izgledala, al to sad mozda ima veze i sa godinamauser posted image  ne možeš uvijek biti tip topuser posted image user posted image user posted image
što kaže moja jaranica sad kad idem ulicom poneko mi svirne a prije je Bogme bilo i lančanih sudarauser posted image user posted image user posted image  (naravno zeza se žena)


Eh moja vesela, sad si ti stara koka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 10:42:25   
fatimica09
e vala Vesela ja koliko upratih tvoje slicice mislim da izgledas bolje od mnogo ,,mladjahnijih" curica, ove sad djevojcice user posted image  pa dal je to naka cudna galofak generacija il sta li....ali svaka ima slauf preko pasa ,,niskih" farmerica, amozda se to tretira i kao modni detalj user posted image  ko ce znati.....ja se vala sa svojih haman 30.g. ne bih m,ijenjala ni sa jednom user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 11:00:29   
mamana
Prije trudnoće 38, ali je bio komotno. U trdnoći sam se udebljala 7 kg, takoda sam dugo nosila večinu svoje odječe, samo nisam mogla skopčati do kraja hlače. Sad 38, ali se utrpam u pantole, tako da bi trebala skinuti par kilica barem 5.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 47
   [Obrisana poruka]
15.4.2010 11:02:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamana)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 11:04:09   
taze_mlada
prije trudnoce 36..... sad 38 ... ali donji ves 40 tj L user posted image uvijek sam imala jace kukoce ali brate mili .. L gace hahahaha elem visina 172cm a tezina sad oko 63 kg... nije to puno ali posto sam vazda bila mrsavica nista mi moje ne moze tako da sam sve novo morala kupovati.... najvise mi "smeta" stomak ne toliko sto ga imam nego sto je sav pihtijast i jedva cekam da skontam vrijeme da pocnem vjezbati da ga malo stesem...

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 11:10:56   
w.pooh
Prije trudnoće 36, 20 mjeseci poslije 36 ponekad 38 pantalone...skoro mi sva odjeća od prije može user posted image a visoka 164 cm

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *