|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:26:50   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nosila 40-42, nosim 40-42 a težim od prije poroda da nosim uvijek 40user posted image user posted image user posted image


sad nosim 40 br, ponešto navučem i 38 al brate nekako sam debela opet user posted image
izgleda da mi nema pomoćiuser posted image


nisi, ti si bombauser posted image


Ja htjedoh ovo isto napisati!

Vesela ti si mačka...user posted image


Ja ti danas nikakav visak ne vidjeh user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 126
   [Obrisana poruka]
8.4.2011 23:28:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 127
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:29:03   
veeseelaa
Handy ja bih ti rado dala malo od svojih grudi


neeeee, daj meeeniiiiii user posted image a vala šta se i Didi stisla user posted image user posted image user posted image user posted image nek pomogne drugarici

amela hvala, na RR ima puno atraktivnih žena, stvarno ima


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:30:52   
bananica
prije trudnoce sam nosila 34 il 36, zavisi od modela, a sada 36,38, kako sta

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:30:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Handy ja bih ti rado dala malo od svojih grudi


neeeee, daj meeeniiiiii user posted image a vala šta se i Didi stisla user posted image user posted image user posted image user posted image nek pomogne drugarici

amela hvala, na RR ima puno atraktivnih žena, stvarno ima


meni su se malko objesile, al obzirom da su zlatna sredina, nije strasno. kako sam dojila 14 mjeseci ocekivala sam goru situaciju, al podnosljivo jeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:32:18   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica

prije trudnoce sam nosila 34 il 36, zavisi od modela, a sada 36,38, kako sta


super si, ja se danas ibretih tvojoj liniji, extra

myb@by sike user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:32:27   
myb@by

IZVORNA PORUKA: bananica

prije trudnoce sam nosila 34 il 36, zavisi od modela, a sada 36,38, kako sta

Bananice ti si bas zgodna user posted image user posted image user posted image user posted image .
Iman meni su grud nakon dojenja sa korpe C skocile na prepunu D, tako da ne mora znaciti da ce ti ispuhati nakon dojenja.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:32:31   
N_N
Joooooj nemojte o (.) (.) to mi je bolna tačka user posted image user posted image user posted image user posted image  - nestale, nema ih, pojela maca user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:33:33   
teacher75
od kad znam za sebe nosila sam 40. jos u srednjoj skoli, a prije se ne sjecam, valjda su bile one djecije velicineuser posted image tako da tezim da se vratim u svoj broj i bicu presretnauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:33:40   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica

prije trudnoce sam nosila 34 il 36, zavisi od modela, a sada 36,38, kako sta


super si, ja se danas ibretih tvojoj liniji, extra

myb@by sike user posted image user posted image



ma daj , ne pretjeruj......ima i kod mene viska gdje ne treba i manjka gdje treba

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:33:45   
myb@by

IZVORNA PORUKA: N_N

Joooooj nemojte o (.) (.) to mi je bolna tačka user posted image user posted image user posted image user posted image  - nestale, nema ih, pojela maca user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne brini za sve postoji rješenje

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:34:03   
veeseelaa
meni su se malko objesile, al obzirom da su zlatna sredina, nije strasno. kako sam dojila 14 mjeseci ocekivala sam goru situaciju, al podnosljivo jeuser posted image


zato ja nisam dojila user posted image user posted image user posted image user posted image , i ovo malo jada da mi se objesi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:34:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

prije trudnoce sam nosila 34 il 36, zavisi od modela, a sada 36,38, kako sta

a koliko si visoka?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 138
   [Obrisana poruka]
8.4.2011 23:35:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:35:30   
N_N
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: N_N

Joooooj nemojte o (.) (.) to mi je bolna tačka user posted image user posted image user posted image user posted image  - nestale, nema ih, pojela maca user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ne brini za sve postoji rješenje



Aaaaa nemam ja muser posted image a za to user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:36:00   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bananica

prije trudnoce sam nosila 34 il 36, zavisi od modela, a sada 36,38, kako sta

a koliko si visoka?



user posted image user posted image to me i vesela pitala, otprilike 1,66

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:36:03   
teacher75
treba li kome malo stomaka i ovoga sa strane da mu skinem?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:36:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: N_N

Joooooj nemojte o (.) (.) to mi je bolna tačka user posted image user posted image user posted image user posted image  - nestale, nema ih, pojela maca user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moje se nisu objesile...fakat stoje fino i bez grudnjaka...al nevjerovatno kao djevojka sma nosila 90-B korpa sad bome 80 taman...90 mi veliko, one stoje al nema ih, pojela macauser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:36:45   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:36:53   
N_N
IZVORNA PORUKA: bananica

prije trudnoce sam nosila 34 il 36,



I prije trudnoće, i poslije trudnoće i od kad znam za seb user posted image user posted image user posted image user posted image  ali ja bih voljela da dobijem jedno 3kg.....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:37:11   
myb@by
Iman čini ti se da je lijeva ispuhala zato sto je desna sada veca zbog mlijeka. Kad se sjetim kad sam vidjela sike svoje nakon poroda, ja se prepala, sve plakala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Isto lubenice fujjjjjjjjj.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 146
   [Obrisana poruka]
8.4.2011 23:37:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:38:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: N_N

Joooooj nemojte o (.) (.) to mi je bolna tačka user posted image user posted image user posted image user posted image  - nestale, nema ih, pojela maca user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moje se nisu objesile...fakat stoje fino i bez grudnjaka...al nevjerovatno kao djevojka sma nosila 90-B korpa sad bome 80 taman...90 mi veliko, one stoje al nema ih, pojela macauser posted image user posted image


cuj nema ih, a korpica B, sta bi meni rekla pa mi taman 70Auser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   [Obrisana poruka]
8.4.2011 23:38:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
8.4.2011 23:39:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: N_N

Joooooj nemojte o (.) (.) to mi je bolna tačka user posted image user posted image user posted image user posted image  - nestale, nema ih, pojela maca user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moje se nisu objesile...fakat stoje fino i bez grudnjaka...al nevjerovatno kao djevojka sma nosila 90-B korpa sad bome 80 taman...90 mi veliko, one stoje al nema ih, pojela macauser posted image user posted image

ja sam u trudnoci i dok sam dojila nosila 85c-d a sad sam 85 b-c, kao i prije trudnoce, nisu mi spale niti su bas ono objesene vec samo malkice, jer sam prije imala savrseno cvrste i oblikovane, pa se sad ipak vidi razlika, al mogla bih i sad bez grudnjaka komotnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *