|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
9.5.2008 23:21:06   
sabas
drage djevojke razocarana od prije par dana sam odlucila idem u oybiljnu akciju tj ozbiljniju od dosadsnje lutala sam od jednog doktora do drugog ove one nalaze cekanja za godinjaka sam od vas i raje cula da je strucnjak i covjek i zadal sam se juce naposlu imali smo nedavno sistematki obavzni u firmu i narucila sam se ginekoloski pregled papa test i ura za mene pokrenula sam se ponovo onda prvi sok nazovem kliniku kosevo trazim da nam zakazu pregled kod dr junuzovica par cura sa foruma su ga preporucile jer mi je dosadilo konstantno cekanje kod hirosa i bum nemozete se tako tek naruciti i trebate doci ko vas je prije vodio lalala pa idite i dalje kod hirosa privatno ona kao ljuta drugi sok pozovem godinjaka uredno me pita zasto zelim konsultacije vezano za problem sa zatrudnjavanjem, ona ce termin vam je u martu 2009 ja mart je prosao ona ponovo glasnije 2009 tek tada prima nove parove nemogu da dodjem do rijeci vec sam ljuta na sve zelim da se narucima 2009 ni to nemoze sve su mi ladje potonule da li postoji drugi dr ona pa znate sada ce godisnji bla bla i na kraju mi nezainteresovano rece pa nazovite u junu dr mumin...tako nekako da li da krenem kod dr mumin... ili da se narucim kod mehmedbasica tako sam tuzna razocarana da sam kupila vrecu nezdrave hrane kada sam to sve pojela savjest je proradila kod ogromnog cipsa kome ja to prkosim sebi pricam MM sta mi se desilo preko tel nista me ne konta ljuta sam i na njega neko mora biti krivuser posted image a on ce ma bice sve ok sada me boli glava aaaaaa ja udavih ali nekoga moram puno pusa za sve

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
10.5.2008 7:23:36   
Amelaa RR
Draga Sabas....znam kako to ide..ali moras znati da je gore velika guzva...bas se trebas prije naruciti i ja sam tako i cekala sam dok me nisu nazvali...moras imat sabura..polako...I ja sam isto bila ljuta i sve ali sta ces...nema fajde od toga...zato nemoj odustajt et nek znas da smo uz tebe...Voli te tvoja Ringeraja cijelaa

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
10.5.2008 8:46:29   
mimy
draga sabas... amelaa je potpuno u pravu..
moraš se pomiriti s tim da kod nas u BiH sve ide naopako..
svugdje se čeka do bezsvijesti..

ovo ti govorim samo zato da si ne stvaraš neku nervozu, ili dižeš pritisak..jer to na kraju može samo pogoršati rezultate tvojih nalaza..

znam da je teško..i meni samoj teško pada..al kad vidim da mi to na kraju naškodi- odlučila sam da - što kažu - živim s'tim..mada je teško .. uhuser posted image user posted image user posted image imala bi ja njima što šta reći..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ali moram misliti na svoju bebanu..
sabur, sabur, sabur..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio mimy -- 10.5.2008 8:56:00 >


_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
10.5.2008 10:21:54   
liebevoll
Sabs, odlicno te razumijem! KOd nas je tako, zdravstvo nam je na nsikim granama, a po meni imamo vece strucnjake nego pola Evrope! Kad vidim onu ginekologiju, obuzme me neka tjeskoba, uslovi-uzas! Glavu gore, i nemoj se sekirati! Ipak, skontaj kolika je gore guzva, dolaze mu zene iz cijele BiH! Bilo bi zaista idealno da dr.Godinjak otvori privatnu ordinaciju, mislim da bi radio non-stop! Moj ti je savjet da odes kod dr.Mehmedbasica, jeste da je skuplje, ali barem ne moras cekati 10 mjeseci na termin, posvete ti vremene, a kao sto sam napisala vec jednom, sam podatak da dr.M  ima iza sebe 300 zdrave djece, rodene od parova sa nekim problemima, dovoljno govori. Zato, glavu gore, i pokusavaj da se ne sekiras, mada odlicno znam kako hulja zna uhvatiti covjeka kad vidi neke primjere nase bahatosti...user posted image
SRETNO!!!

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
10.5.2008 10:31:20   
sabas
hvala djevojke sada je vec bolje malo se skupilo prekljuce je sekin bebac napunio godinicu ja sam kuma ima josjednog djecaica 3,5 god tetka ih voli najvise na svijetu i nana me pitala a sta ti cekas kada tako volis djecicu aaaa uzdahnem i kazem ako bogda
ali ja nisam jos nijednom izgubila nadu u sebi osjecam da ce se desiti kada kako i koja ce terapija pomoci neznam inace moje ime u prevodu znaci sabur
u braku smo tri god i dok smo se zabavljali uvijek je u nasim mastarijama bila slika harmonicne porodice i bice ako bog da

jos jednom hvala na podrsci

sve najljepse i mnogo malih bucnih bebaca oooo znaju biti bucni vec se smijem

(odgovor članu mimy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
10.5.2008 16:14:32   
zvončica
E draga moja Sabas znam ja kako je sve to komplikovano. Evo kako je MM došao do dr. Junuzovića: i njega je vodio Hiroš privatno ali je MM uzeo uputnicu od opšteg dr. i otišao direktno u DIP, tražio da ga naruče kod Dr. Junuzovića, ali nije spominjao da je išao kod Hiroša. Naručili su ga i kad je došao na pregled kod Junuz. rekao mu je za Hiroša i nalaz iz lab. sa Ilidže, a na to je Junuzović samo odmahnuo rukom i rekao "ma ništa to ne važi".Probajte ovako, a inače on radi srijedom. A što se tiče dr.Muminbašića čula sam da je dobar, on zna nekad mijenjati dr.Godinjaka, čak sam i ja htjela da se prebacim kod njega jer mi je dojadila i gužva i čekanje kod dr.Godinjaka. Ja ću se najvjerovatnije prebaciti kod dr. Mašića u Opštu bolnicu. Eto, nadam se da ćeš naći neku soluciju i ne daj se!

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
10.5.2008 23:36:07   
ja_25
 I kod mene je isti slucaj. mm je vodio dr. Hiros i po preporuci Zvoncice za dr. Junuzovica uzeli smo uputnicu i pravac DIP. Sestra kaze da mm nece naruciti, ali da dodje sto ranije u srijedu gore, zato sto dr. Junuzovic bude samo kratko i sad valjda pregleda pacijente koji hoce kod njega.
Zanima me dr. Muminbasic. Je li on isto radi gore na Klinici za sterilitet i koliko se kod njega ceka. Ja sam se narucila kod dr. Godinjaka i narucili su me tek u aprilu 2009. Mislim to je bas dugo za cekati. Pa ako se kod dr. Mumuinbasica manje ceka ja bih probala i kod njega.
A ovo za dr. Masica u Opcoj bolnici, sta se kod njega moze uraditi? Je li mogu sve pretrage i radi li inseminaciju, vantjelesnu i sl.?

Veliki pozdrav!!! user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.5.2008 19:09:37   
Snjeguljica
Veliki pozdrav za sve vas. Tek sam se uključila na forum, jer nemam baš previše vremena, ali da znate da je ohrabrujuće saznanje da postoji ovaj forum i podrška svih vas. Imam i ja velikih problema. Naime, imam urođen PCOS i velikih problema zbog toga. Nakon lutanja od doktora do doktora, i 8 mjeseci neuspješnog stimulisanja jajnika kod dr Mehmedbašića, odlučim da odem dr Godinjaku. Rekoše mi da je čekanje dugo kao sudbina, u koju usput i ne vjerujem, nazovem ga prije tri dana i zamislite, .....reče mi da dođem 15.05. i to ove godine, da se dogovorimo oko laparoskopije da ja ne bih išla u Sremsku Mitrovicu, kod dr Sedlara, koji je takođe super doktor. Pa vidjećemo šta će biti, i ako budem morala vaditi nove nalaze, jer on tako radi, i to nije problem, jer želja za djetetom je važnija od svih para na svijetu. A vama svima želim sve najbolje, i naravnouser posted image

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.5.2008 19:19:44   
Snjeguljica
Oprosti ja_25, odgovor je bio namjenjen sabas, mala greškica. Veliki pozdrav

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.5.2008 20:38:30   
Pilka
Dobrodosla snjeguljice na ovaj nas forum .... navijajmo zajedno.. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pozdrav

_____________________________

;-)

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.5.2008 21:38:30   
mirhab
Sabas, mislim da su ti rekli da se javis dr Muminbasicu koji isto radi u Centru za sterilitet gdje radi i dr. Godinjak, a ne kod dr. Mehmedbasica. Pokusaj gdje zelis, svi imaju razlicita iskustva sa doktorima, a iskreno najbolje bi bilo da se ti kod dr. Godinjaka javis za mart 2009.godine, a u medjuvremenu da pokusas i negdje drugo. Ako Bog da pa do marta i bude user posted image , a ako ne bude ceka te mjesto kod  dr Godinjaka, koji je zaista odlican. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Snjeguljice cestitam sto si dobila termin, ja idem gore sutra. Ja_25 zovi i ti ponovo da vidis mozes li prije, mozda ti se posreci kao Snjeguljici. user posted image

_____________________________

ŠEST GODINA NADE I BORBE, A SADA ME GLEDAJU DVA MILA MAMINA OKA

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.5.2008 21:41:41   
ja_25
Sretno mirhab!!!user posted image

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 10:19:48   
mimy
draga moja sabas... znam ja kako je to..
i mene(kao sigurno i većinu ostalih) non stop pitaju i kritikuju što još nemamo babaca..
ah koliko samo zabole ta pitanja..i koliko još pritiska stvore..
ispadne kao da mi to ne želimo, a niko ne zna ničiju priču..s druge strane..ipak.. ne može se svakome ispričati prava istina...
svaka od nas jedva čeka da osjeti tu majčinsku toplotu...
ja to ipak gledam kao veliko iskušenje.. ne treba odustati ili se razočarati...
svi znamo toliko piča i ljudi kojima se je ispunio san-onda kada su to najmanje mogli očekivati, ili kada su već bili otpisali mogućnost da postanu roditelji..
najvažnije je da se opustimo i budemo strpljive..
lahko je to reći-sada bi pomislila svaka od vas..
vjerujte da i meni samoj to tako teško pada..ali moramo..
ja da i nas uskoro sunce obasja...user posted image user posted image user posted image user posted image
zajedno smo jače........




_____________________________

Moj najdraži i ja u braku od 12.06.2006...
A ljoljimo se puno,puno duze...

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 11:45:42   
zvončica
Draga moja, Ja_25 izvini nije me bilo dva dana pa da ti odgovorim. Jeste dr. Muminbašić je isto gore na sterilitetu, ne znam koliko se čeka al pretpostavljam da nije dugo, nije neka gužva kod njega. Meni se učinio fin, pričljiv je i on i dr. Godinjak sarađuju. (Dok recimo dr. Godinjaku ne smiješ spomenuti dr. Mehmedbašića ni pod razno) A za dr. Mašića znam da radi gore i laparoskopiju i inseminaciju, zna čovjek svašta. Pa probaj i ti dok čekaš na red u Koševu kod nekog drugog doktora pa možda i upali ranije. Pa-pa


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 12:19:57   
ja_25
Hvala puno Zvoncice.
Probacu pa mozda i upali do aprila 2009.
Samo jos da te pitam treba li uputnica za dr. Masica?

Veliki pozdrav!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 12:34:42   
zvončica
Vjeruj da ne znam za uputnicu, nisam još išla do njega, ako saznam javiću


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 17:43:21   
Snjeguljica
Hvala mirhab na čestitkama, kako je bilo kod dr danas? A tebi pilka hvala na dobrodošlici. Vjerujte mi da nisam dobila termin još zadugo, ne znam šta bih, jer mi je više dosadilo hodanje od doktora do doktora, a za njega znamo sve ko je i kakav je doktor.user posted image

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 19:56:45   
sabas
djevojke

veeeliko hvala na iscrpnim info, snjeguljice cestitke na dobrom terminu user posted image ja cu se javiti dr mumuinbasicu u junu, samo da te pitam ja 25 meni su rekli za slobodan termin kod godinjaka u martu 2009 ali nisu me upisali tj zakazali termin ponovo cu da zovem
a danas sam bila kod dr tabaori ginekologa skerliceva u ukviru oabveznog sistematskog i zamislite ovulacija mi je u toku dr rece ako zelis bebu akcija veceras, bilo me pomalo strah da li imam O jer miroskop koji sam kupila mi nije davao sigurne inf a cerv sluz nikada nije onakva kako je objasnjeno u knjigama a kod mjesenja bazalne temperature prva jutarnja nisam jednom zaspala user posted image a sada znam ma sta znam vidjela kada sam nesto vidjela na ekranu kao ja vidima i sretna sam
na ne davim

jos jednom hvala i puno dobrih vibracija za nase bebace

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 20:11:02   
Snjeguljica
Sabas, ja lično ti ne bih preporučila Mehmedbašića, jer imam jako loše iskustvo, ali napominjem da je to moje iskustvo, jer mi se čini da ići pet godina nekome, a da nemaš karton ili tako nešto i da se ne vodi nikakva evidencija šta ti je rađenoo, e pa to mi je malo bezveze, ali na tebi je odlučiš. Možda ne bi bilo loše da odeš kod dr Divanovića, on nije loš, bar dok ne dođeš na red kod Godinjaka. I hvala na čestitkama za termin, vidjećemo šta će biti, da se ne radujem puno. Veliki pozdravuser posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 20:33:18   
ja_25
Sabas, meni su rekli u da nazovem u aprilu 2009 1. dan menstruacije i upisali su me. Nazovi i ti obavezno i reci da te upisu.
A za dr. Muminbasica zasto te nisu odmah narucili ili kod njega nije velika guzva? Jel da ih nazoves u junu pa da ti daju termin? Sta mislis da li ima veze ako si narucena kod dr. Godinjaka da ides i kod dr. Muminbasica? Ja isto kontam tako nesto izvesti.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
12.5.2008 21:32:03   
sabas
ja 25

da rekli su mi da nazovem u junu dr muminbasica da se tek tada narucim ali ja ponovo zovem sutra da zakazem termin
cisto sumnjam da imaju evidenciju da li je neko vec naruce pa cu slijedece sedmice kada me malo zaborave da nazovem da me upisu kod godinjaka za 2009 a nadajmo se da ce do tada da se zakaci mali bebac
puse

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.5.2008 21:29:58   
mirhab
Evo da vam se javim. Isla sam 12.05. kod doc Godinjaka, guzva je stvarno velika da neznam kako sve i stizu. Cekala sam od 08 do 13.30, ali eto i to je cijena kad hoces kod dobrog dr. Uglavnom, razgovarali smo i dogovorili se da cu u augustu aBd krenuti sa terapijom, da bi u septembru doc uradio IVF.
Pusa od mene, Snjeguljice sretno 16.05. i javi sta je bilo

_____________________________

ŠEST GODINA NADE I BORBE, A SADA ME GLEDAJU DVA MILA MAMINA OKA

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.5.2008 21:37:38   
Snjeguljica
Mirhab, želim ti svu sreću ovoga svijeta i da uspiješ. Hvala ti na podršci, idem sutra gore, pa ćemo vidjeti šta će biti. Veliki pozdrav za sveuser posted image

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.5.2008 21:31:23   
Snjeguljica
Prvo da vas sve puno pozdravimuser posted image . Bila sam danas kod Godinjaka, nalazi odmah sutra da se vade, u ponedeljak kod njega na uzv, pa da se dogovorimo za laparo. Vidjećemo šta će biti i kada, nadam se da će do kraja mjeseca i to da se obavi, bar sam tako shvatila iz razgovora s njim. Veliki pozdrav za vas i sve najbolje vam želimuser posted image user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.5.2008 21:53:10   
ja_25
Sabas, jesi li zvala i jesi li se narucila kod dr. Muminbasica?

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *