|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 0:23:26   
sporty mamaa

user posted image Screenshot
Jedna Indijka, nakon što joj je uginula krava, preuzela je brigu o njenom mladunčetu. Mlado tele hrani svojim mlijekom i namjerava ga nastaviti dojiti dok ne postane velika i lijepa krava.

Chouthi Bai tele staro 47 dana doji tri do četiri puta na dan. Bai je odlučila othraniti mladunče nakon što mu je majka uginula, svega tri dana nakon što se otelila.

''Nakon što mu je majka uginula, držala sam ga u rukama i dojila. Othranila sam ga svojim mlijekom. Za mene nema razlike između goveda i novorođenčeta'', kaže Bai, koja živi u zabačenom indijskom selu Kilch u Rajasthanu.

Bai ne vidi ništa neprirodno u tome što tele hrani svojim mlijekom. Krava je ipak za hinduiste sveta životinja. Prehranu mladom teletu nadopunjuje vodom i chapattama, tankim pogačicama od brašna i vode.

Tele je prati gdje god da krene i uz nju je po cijeli dan.

''Bogovi će biti zadovoljni ako ga odgojim kao treba'', smatra Bai.

Sta mislite o ovome, meni je ovo totalno fuj...user posted image user posted image


< Poruku je uredio sporty mamaa -- 11.9.2010 0:25:29 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 0:28:54   
mrkva
katastrofa, samo ne znam do kad će to izdržati to je tele nije dijete, svašta na ovom svijetu, Bože sačuvajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 8:48:08   
Dida79
Morbidno user posted image user posted image user posted image user posted image
Zar nikad nije cula da se tele moze i na flasicu odhranitiuser posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 10:41:49   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: milenium

zašto disney pokušava da iskvari vas i vašu djecu!

e svašta user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=pnI-YVpXoD8&feature=player_embedded


ovo je preuzeto uglavnom iz filma THE Arrivals.... ima strasno zanimljivih stvari o kojima covjek nikad ne razmislja.... mene je bacio u razmisljanje....
a misljenja su uvijek podijeljena, nekome su to gluposti, a neko se ipak zamisli.....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 10:52:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


user posted image

 Krava je ipak za hinduiste sveta životinja.

''Bogovi će biti zadovoljni ako ga odgojim kao treba'', smatra Bai.


Ovo je najbitnije...i ovo je razlog sto je tu zenu navelo na ovo...niste uopste uzele u obzir nacin na koji ona zivi i razmislja...ona sebe ne izdize kao covjeka...ona kravu izdize iznad sebe...nije vam cudno i nije vam fuj kada kuja prehrani mace...ili majmunica cuku

Meni ovo nije fuj...meni ovo moze biti strano al' nikako fuj

meni je ovo fuj

http://sos.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=648:djevojka-iz-bugojna-bacala-psie-u-rijeku&catid=1:vijesti&Itemid=2

http://www.youtube.com/watch?v=MmxF1wezf9A

http://www.youtube.com/watch?v=zeJ3dlkhqRQ&feature=fvw

Nek smo mi civilizovaniuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 10:59:54   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


user posted image

 Krava je ipak za hinduiste sveta životinja.

''Bogovi će biti zadovoljni ako ga odgojim kao treba'', smatra Bai.


Ovo je najbitnije...i ovo je razlog sto je tu zenu navelo na ovo...niste uopste uzele u obzir nacin na koji ona zivi i razmislja...ona sebe ne izdize kao covjeka...ona kravu izdize iznad sebe...nije vam cudno i nije vam fuj kada kuja prehrani mace...ili majmunica cuku



Nek smo mi civilizovaniuser posted image



Ko je rekao da nam nije cudno, bar meniuser posted image user posted image A i ovo sto si navela je fuj, no nazalost koliko je bilo a i ima toga da ljudi macice ili kucice svezu u vrecu i bace niz rijekuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 11:18:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


user posted image

 Krava je ipak za hinduiste sveta životinja.

''Bogovi će biti zadovoljni ako ga odgojim kao treba'', smatra Bai.


Ovo je najbitnije...i ovo je razlog sto je tu zenu navelo na ovo...niste uopste uzele u obzir nacin na koji ona zivi i razmislja...ona sebe ne izdize kao covjeka...ona kravu izdize iznad sebe...nije vam cudno i nije vam fuj kada kuja prehrani mace...ili majmunica cuku



Nek smo mi civilizovaniuser posted image



Ko je rekao da nam nije cudno, bar meniuser posted image user posted image A i ovo sto si navela je fuj, no nazalost koliko je bilo a i ima toga da ljudi macice ili kucice svezu u vrecu i bace niz rijekuuser posted image

ovo ne moze biti FUJ

a da se bacaju u rijeku...znam to...nazalost...iako smo se maknuli i napredovali od mracnog doba kod nas je to jos uvijek praksa...sto ne znaci da narod ne treba educirati

Medjutim, ova cura je to snimala a na snimku se tacno vidi da je i uzivala...pa se treba zapitati nije li joj mjesto u nekoj bolnici

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 12:54:20   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: milenium

zašto disney pokušava da iskvari vas i vašu djecu!

e svašta user posted image
http://www.youtube.com/watch?v=pnI-YVpXoD8&feature=player_embedded


ovo je preuzeto uglavnom iz filma THE Arrivals.... ima strasno zanimljivih stvari o kojima covjek nikad ne razmislja.... mene je bacio u razmisljanje....
a misljenja su uvijek podijeljena, nekome su to gluposti, a neko se ipak zamisli.....



Gledala sam i ja taj film, doduše ne još do kraja, gledamo ga po djelovima.... Baš je za duboko se zamislit, ima podataka koji su me bacili s nogu, nevjerovatno!

_____________________________

:-)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 13:06:56   
vjestica
ma meni je presmješno to sa dysneyem
mene više brinu ovi sada crtani, filmovi, vijesti i ostali programi puni nasilja kojima nas bombarduju na tv
(iskreno meni je prestrašno što su na tv nekoliko puta pustili snimak pogibije bicikliste neki dan)


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 13:52:34   
koka i po
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


user posted image Screenshot
Jedna Indijka, nakon što joj je uginula krava, preuzela je brigu o njenom mladunčetu. Mlado tele hrani svojim mlijekom i namjerava ga nastaviti dojiti dok ne postane velika i lijepa krava.

Chouthi Bai tele staro 47 dana doji tri do četiri puta na dan. Bai je odlučila othraniti mladunče nakon što mu je majka uginula, svega tri dana nakon što se otelila.

''Nakon što mu je majka uginula, držala sam ga u rukama i dojila. Othranila sam ga svojim mlijekom. Za mene nema razlike između goveda i novorođenčeta'', kaže Bai, koja živi u zabačenom indijskom selu Kilch u Rajasthanu.

Bai ne vidi ništa neprirodno u tome što tele hrani svojim mlijekom. Krava je ipak za hinduiste sveta životinja. Prehranu mladom teletu nadopunjuje vodom i chapattama, tankim pogačicama od brašna i vode.

Tele je prati gdje god da krene i uz nju je po cijeli dan.

''Bogovi će biti zadovoljni ako ga odgojim kao treba'', smatra Bai.

Sta mislite o ovome, meni je ovo totalno fuj...user posted image user posted image




Svasta ....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 17:50:06   
Anoniman
Vala baš user posted image svega ima.
Nikad mi nije napamet palo da bih se iživljavala na bilo kojoj životinji (sem što ubijem pokoji insekat user posted image ) ali baš dojiti  user posted image pa na kraju da li neko zaista misli da ona ima dovoljno mlijeka za TELE ?!


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 17:53:05   
sporty mamaa
Pa ona kaze da mu uz svoje mlijeko daje jos neku hranu.... Ne znam koliko god da pokusam shvatiti to stovanje zivotinje kao svetinje, ipak mi ovo nije jasno...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 18:04:24   
Anoniman
Ma glupost!


(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 18:09:06   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ma glupost!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 18:13:35   
sporty mamaa
A što mislite o ovome??? I ja na svasta naletimuser posted image

Znanstvenici tvrde da konzumiranje sperme pozitivno utječe na ženski imunitet. Tako tijelo žene 'upoznaje' i 'prepoznaje' bjelančevine iz sjemena svog partnera što doprinosi lakšem začeću.

Gutati ili ne gutati, pitanje je sad? Dokazali su da čest kontakt sa stalnim partnerom povećava vjerojatnost začeća, što nije slučaj kada je u pitanju seks sa slučajnim partnerom čije bjelančevine iz sjemena ženinom tijelu nisu poznate, tvrdi Uzel, prenosi slobodnadalmacija.hr.

Nadalje, Uzel je rekao da
sumnja u točnost informacije o dobrom utjecaju sperme na ten i o visokom sadržaju vitamina u njoj.

'To vjerojatno muškarci namjerno izmišljaju kako bi lakše došli do oralnog zadovoljstva' zaključio je češki seksolog.




(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zanimljivosti!!!!
11.9.2010 18:17:03   
Anoniman
Sporty mama...pleaseeeeeeee!         user posted image    bježim ja s foruma  user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zanimljivosti!!!!
17.9.2010 7:58:28   
maja78 RR
Prenosim post jer je meni licno interesantna informacija:

IZVORNA PORUKA: frenkoza



OT objasnjenje.... nekada se u osmanskom jeziku umjesto olsun ( neka je, neka bude) govorilo OLA! pa se cestitalo bajram mubarek ola... a posto u nasem jeziku postoji ta tendencija pretvaranja k u ć ( ćafir, ćamil, selam alejćum isl...)   - i postoji tendencija skracivanja svega i svacega... tako se i cestitka do nas prenijela kao - bajram barečula, baričola... ili ima u nekim djeliovima kazu bajram mubarećula.....






_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zanimljivosti!!!!
17.9.2010 23:51:01   
sporty mamaa
sex sve u 17user posted image user posted image user posted image user posted image

Niz faktora kao što su stres, pušenje... može utjecati na smanjenu plodnost kod muškaraca. Ali ne morate se brinuti jer muškarci oko 17 sati imaju najveći broj spermatozoida pa ako želite potomke - znate što vam je činiti!Stres u kombinaciji s nezdravim životnim stilom, može utjecati na smanjenu plodnost, stoga ako planirate raditi na djeci bilo bi dobro da prestanete pušiti nekoliko mjeseci prije začeća, prenosi mondo.rs.

Debljina je također neprijatelj potencije, a istraživanja su pokazala da dobar trening kod muškarca povećava razinu testosterona za tri posto.

I za kraj još jedan savjet zlata vrijedan - ako želite bebu najbolje je da se seksate oko 17 sati jer tada muškarci imaju najveći broj spermatozoida!


E kako su ovo utvrdili da mi je znatiuser posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Zanimljivosti!!!!
29.10.2010 0:56:06   
sporty mamaa
UPOZORENJE ZA RODITELJE!!!

Jeste li čuli za one mekane kalupe za spavanje koji održavaju bebu u željenom položaju za spavanje? Nemojte ih koristiti.

Američka agencija za hranu i lijekove te Agencija za sigurnost potrošača upozoravaju da su mekani kalupi za pozicioniranje nedavno uzrokovali smrt dvije bebe čime se broj djece čija se smrt povezuje s ovim proizvodom popeo na 12.

Povukli dječje krevetiće nakon smrti triju beba "Potičemo roditelje da ovo upozorenje shvate vrlo ozbiljno i prestanu s korištenjem kalupa za spavanje u koje se stavljaju male bebe," rekla je predsjednica američke Agencije za sigurnost proizvođača Inez Tenenbaum.

Naime, nedavna kampanja koja je promovirala spavanje beba na leđima potakla je proizvodnju spužvastih kalupa koji omogućuju da se beba zadrži na leđima. Neki su proizvođači tvrdili čak da njihov proizvod spriječava i sindrom iznenadne dojenačke smrti.

No umjesto da spriječe ovi su proizvodi uzrokovali gušenje dojenčadi. Većina od 12 umrlih beba se okrenula na trbuh i ugušila.

Liječnici sad upozoravaju da ispod bebe ili u kolijevku nikad ne stavljate jastuke, mekane kalupe za spavanje ili dekice. A kad je stavljate na spavanje postavite bebu na leđa.


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zanimljivosti!!!!
15.1.2011 1:19:08   
N_N
Ovaj mjesec januar 2011,je vrlo specifičan. Ima 5 ponedjeljaka,5 subota i 5 nedjelja u samo jednom mjesecu. To se dešava svakih 823 godine koje se zovu vreca para .

user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio N_N -- 15.1.2011 1:20:13 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zanimljivosti!!!!
15.1.2011 1:21:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: N_N

Ovaj mjesec januar 2011,je vrlo specifičan. Ima 5 ponedjeljaka,5 subota i 5 nedjelja u samo jednom mjesecu. To se dešava svakih 823 godine koje se zovu vrea para .

user posted image user posted image user posted image user posted image


meni dans ovo u nekom folu sa parama i feng shui filozofijom došlo sms posukom i da poašljem na 20 adersa...ako prkeinem lanac loše mi se pišeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja ga prekinuh...loše bi mi se pisalo da 2 Km dam kredita na glupostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zanimljivosti!!!!
15.1.2011 1:23:01   
veeseelaa
ja ga prekinuh...loše bi mi se pisalo da 2 Km dam kredita na glupostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


vala baš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zanimljivosti!!!!
15.1.2011 1:24:35   
N_N
Ma smoriše više sa ovim lancima i ako ne pošalješ dalje....bla, bla, bla. Al ova vreća para je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zanimljivosti!!!!
15.1.2011 2:00:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


user posted image Screenshot
Jedna Indijka, nakon što joj je uginula krava, preuzela je brigu o njenom mladunčetu. Mlado tele hrani svojim mlijekom i namjerava ga nastaviti dojiti dok ne postane velika i lijepa krava.

Chouthi Bai tele staro 47 dana doji tri do četiri puta na dan. Bai je odlučila othraniti mladunče nakon što mu je majka uginula, svega tri dana nakon što se otelila.

''''Nakon što mu je majka uginula, držala sam ga u rukama i dojila. Othranila sam ga svojim mlijekom. Za mene nema razlike između goveda i novorođenčeta'''', kaže Bai, koja živi u zabačenom indijskom selu Kilch u Rajasthanu.

Bai ne vidi ništa neprirodno u tome što tele hrani svojim mlijekom. Krava je ipak za hinduiste sveta životinja. Prehranu mladom teletu nadopunjuje vodom i chapattama, tankim pogačicama od brašna i vode.

Tele je prati gdje god da krene i uz nju je po cijeli dan.

''''Bogovi će biti zadovoljni ako ga odgojim kao treba'''', smatra Bai.

Sta mislite o ovome, meni je ovo totalno fuj...user posted image user posted image



Vjerovatno ima i krava koje kad vide nas ljude kako pijemo kravlje mlijeko, jedemo sir, kajmak, pomisle fujuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 15.1.2011 2:01:47 >

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zanimljivosti!!!!
15.1.2011 3:23:36   
veeseelaa
da al ne dojimo direkt kravu user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *