|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 10:55:27   
Nedi
HB nikad nikad do sada nisam zvala hitnu ALI sam u zadnje vrijeme, nažalost, čest gost u istojuser posted image .
Govorim za zeničku hitnu pomoć - dva puta smo vodili dječaka - prvi put slomio rukicu, drugi put na injekcije. Imam samo riječi hvale, istog trena smo primljeni i svi su bili susretljivi i ljubazni, ljekar je odmah došao i sa takvom smirenošću primio djete i pričao mu da se moglo user posted image , a sestrice su skakale oko njega i zabavljale ga.
Nedugo nakon toga mm slomio nogu, hajmo Jovo na novo, opet sve bilo kako treba.
Daj Bože da nikada nikome ne zatreba, ali do sada moje iskustvo sa hitnom pomoći u Zenici je user posted image

A slažem se sa predhodnim postovima da su neki doktori, sestre, tehničari bezobrazni, gamad, đubrad, korumpirani, ali to nije slučaj po mom iskustvu, sa hitnom u Zenici.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 11:04:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

definitivno se ne može porediti plata ljekara koji je nakon srednje škole završio još ' g godina medicine i 4 godine specijalizacije sa platom prodavačice koja je završila 3 godine srednje ili platom rudara koji nije završio srednju


tacno vjestice, ovo si dobro rekla, ne moze se porediti plata ljekara, niti uopste bilo koje osobe koja radi u medicinskoj struci, da li to bio doktor, tehnicar ili cak farmaceut... ali zasto se odmah kad je u pitanju plata fatate za recimo plate u telecomu.... to je firma koja proizvodi i to je firma koja od svoga prihoda daje svojim radnicima platu... znaci ono sto proizvede, proda, zaradi to i koristi... dok medicina nije proizvodnja... to je usluga... to je posao koji treba da drzavnici postuju, da kazu da njima treba odati priznanje na svaki nacin, pa na kraju krajeva i povecanjem plate kao sto su uradili npr. u mom kantonu... draga moja, ja kao zaposlenik Telecom-a sa SSS imam MANJU platu nego tehnicar u bolnici sa SSS spremom... i za to skidam kapu do poda... ispravno je... ali nije ispravno kada dodjem i kazem "ljudi treba mi HITNO POMOC" a da oni sjede skrstenih ruku ili mi kaze sacekaj dok zavrsim nesto, a ona tamo pije kafu... u tom slucaju lomim sve i krsim... jer niti jedna plata na svijetu mi ne moze kupiti zdravlje...

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 11:41:54   
vjestica
IZVORNA PORUKA: my_little_baby

ja sam ogorcena na ljekare i na medicinske sestre.....dovoljno sam vidjela,a Boga mi i na kozi osjetila...ne ja licno al moje dijete da ..a to se nekako svodi na isto....
zbilja su rijetki oni koji zasluzuju da se zovu doktorima medicine.....samo kazem ne dao Bog zavisiti od njih ...
a sto se tice njihovih plata...kako je svima u ovoj drzavi tako i njima....,nikom nije sjajno,i muka mi je od njihovih zalopojki ,prosvjedovanja,strajkova...uotalom namire oni od pacijenata,tako da nisu financijski ugrozeni


evo opet generaliziranje i trpanje sviju u isti koš user posted image
i ovo smatram uvredom za sve zdravstvene radnike , a nisu svi isti
Mirkice nisi shvatila šta sam htjela reći, naravno da nemaju iste plate, ali nije velika razlika
i referirala sam se na ono što je neko reko pa i rudari imaju malu platu
i btw i zdravstveni radnici negdje imaju tako malu platu, ja znam neke koji rade za 350 km (med. sestre sa srednjim i farmaceutski tehničari kod privatnika) a isto tako znam sestre sa višom medicinskom školom koje se radile kod privatnika za 400 - 450 km


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 11:55:30   
my_little_baby
sest godina je dovoljno dug period da mi budu jasne neke stvari...rekla sam da su rijetki oni koji zasluzuju  da se zovu doktorima i dalje stojim iza toga....ne znam koliko si ti bila u situacijama da moras zavisiti od njih,a iskreno se nadam da nisi.....
od 10 doktora jedan je ljubazan i susretljiv i ne gleda nosis li kovertu....eto ko dodjes im zato sto ti je drago..ne,muka te natjera


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 12:09:45   
Anoniman
Ostala sam, blago receno, sokirana na neke postove

niko...ama niko njih ne tjera da rade taj posao...bas mene zaboli ona stvar sto neko "grije" stolicu 6-10 godina da bi na kraju primao "mizeriju"...nek je onda ne grije...eno im fino menadzment na ekonomiji pa bujrum...Taj posao radis iz ljubavi...humanosti...potrebe da pomognes ljudima a ne s ciljem da nakon 5 god. rada imas vikendicu u dubrovniku.

Moja tetka je na samrti...i ne, ona nece biti dobro...od njih se jucer SAMO TRAZILO da dodju na datu adresu i nosilima spuste zenu sa 4 sprata...saniraju (daju joj nesti protiv bolova) ono sta oni mogu i prevezu je do koseva gdje ce je drugi dr. preuzeti...nista vise...jer to hitna ustvari i radi i zato i postoji (barem bi trebala da postoji..a od jucer nisam vise sigurna da postoji)

Nakon sto su je jucer ta privatna hitna kola odvela, tetku su opet vratili kuci...jer valjda oni nemaju mjesta, vremena ili vec ...da se bave sa ljudima na samrti...pa tako, moja tetka, treba da umire kuci u najgorim bolovima pred svojim sinom od 20 god. i muzem...na svu srecu nasla se STELA da je sutra smjeste na intenzivnu (ako dozivi sutra)

A ne mogu a da ne pomislim da bi se hitna odmah stvorila pred vratima da se moja tetka preziva recimo bajramovic ili vec...jer ocigledno danas moras kriminalac biti da svi trce oko tebe

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 12:18:15   
my_little_baby
draga zaista mi je zao...da dragi _Bog olaksa tvojoj tetki,
a o njima  je vise svaki komentar suvisan...zalosno....

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 12:19:58   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

Ostala sam, blago receno, sokirana na neke postove

niko...ama niko njih ne tjera da rade taj posao...bas mene zaboli ona stvar sto neko "grije" stolicu 6-10 godina da bi na kraju primao "mizeriju"...nek je onda ne grije...eno im fino menadzment na ekonomiji pa bujrum...Taj posao radis iz ljubavi...humanosti...potrebe da pomognes ljudima a ne s ciljem da nakon 5 god. rada imas vikendicu u dubrovniku.

Moja tetka je na samrti...i ne, ona nece biti dobro...od njih se jucer SAMO TRAZILO da dodju na datu adresu i nosilima spuste zenu sa 4 sprata...saniraju (daju joj nesti protiv bolova) ono sta oni mogu i prevezu je do koseva gdje ce je drugi dr. preuzeti...nista vise...jer to hitna ustvari i radi i zato i postoji (barem bi trebala da postoji..a od jucer nisam vise sigurna da postoji)

Nakon sto su je jucer ta privatna hitna kola odvela, tetku su opet vratili kuci...jer valjda oni nemaju mjesta, vremena ili vec ...da se bave sa ljudima na samrti...pa tako, moja tetka, treba da umire kuci u najgorim bolovima pred svojim sinom od 20 god. i muzem...na svu srecu nasla se STELA da je sutra smjeste na intenzivnu (ako dozivi sutra)

A ne mogu a da ne pomislim da bi se hitna odmah stvorila pred vratima da se moja tetka preziva recimo bajramovic ili vec...jer ocigledno danas moras kriminalac biti da svi trce oko tebe



Taman sam draga posla ad napisem da pitam sta bi juce jel sve uredu.... bas mi je zao tvoje tetke... a citala sam i ja neke postove i kao sto ti kazes sokirana sam...

Zao mi je i muza joj i sina koji ce morati da gledaju tu patnju...

Ljubim te draga!! Ljubni mi i tog malog medenog tvog!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 12:21:27   
Anoniman
i jos nesto...da se sada neko ne uhvati za "bajramovice"...ne mislim pritom da "bajramovici" ne zasluzuju hitnu intervenciju, vec mislim da citav grad stane i sve je moguce i uvijek mjesta ima kada se radi o "bajramovicima" a obicni gradjanin moze usima da mase

(odgovor članu my_little_baby)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 12:22:35   
mama75
dadada iskreno mi je zao zbog tvoje tetke i cijele porodice koja prozivljava tako teske trenutke. Na zalost, to je praxa u svim bolnicama da tako teske pacijente kod kojih je kraj izvjestan ne primaju, jer su kapaciteti prilicno mali i nema smisla drzati takve pacijente. ali mislim da se mora obezbjediti neka kucna posjeta, da dolazi dr ili medicinska sestra i da tim ljudima daju nesto protiv bolova, a i nesto za umirenje ostalim clanovima porodice, ako je bas sami kraj.
A sto se tice ovih postova o platama i sl. Pa ljudi moji ja sam zgrozena ovim sto je napisano!!!! Naravno da su doktorima male plate, ali halooo... pa svima su nam male plate!!! Osim parlamentaricima, ali o tom potom. Ljudi moji jel treba znaci neka uciteljica da ne nauci djecu da pisu zato sto je njena plata mala? Osim toga misljenja sam da ser svaki trud isplati. Ako je dr dobar u svom poslu, sutra kada otvori privatnu praxu sigurno nece biti bez pacijenata. Ali dok radi u DZ, bolnici ili slicno mora dati sve od sebe jer i onaj rudar izdvaja od svoje plate doprinose za zdravstvo i nije kriv sto nema para da zovne privatnu hitnu pomoc. Cuj privatna??? E jadni smo mi....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 12:59:34   
vjestica
IZVORNA PORUKA: my_little_baby

sest godina je dovoljno dug period da mi budu jasne neke stvari...rekla sam da su rijetki oni koji zasluzuju  da se zovu doktorima i dalje stojim iza toga....ne znam koliko si ti bila u situacijama da moras zavisiti od njih,a iskreno se nadam da nisi.....
od 10 doktora jedan je ljubazan i susretljiv i ne gleda nosis li kovertu....eto ko dodjes im zato sto ti je drago..ne,muka te natjera


i te kako sam bila u situaciji da zavisim od njih
godinama sam se borila sa neplodnošću i da nije ljekara, ne bih ni ostala trudna
plaćala sam samo participaciju za lijekove, jer mi nemamo zakona o bespaltnim postupcima potpomognute oplodnje, ali to nije do ljekara, nego do države


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 13:06:55   
vjestica
da ne ispadne da samo branim zdravstvene radnike
naravno da bi trebalo da je primarni motiv kad se neko odluči za tu struku humanost i da mala plata nije razlog za bezobrazluk i korumpiranost i svako od nas ne ide ljekaru iz ćeifa, nego kad ga nevolja natjera, ali isto tako smatram da niej u redu sve trpati u isti koš


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 13:17:25   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: dadada

Nakon sto su je jucer ta privatna hitna kola odvela, tetku su opet vratili kuci...jer valjda oni nemaju mjesta, vremena ili vec ...da se bave sa ljudima na samrti...pa tako, moja tetka, treba da umire kuci u najgorim bolovima pred svojim sinom od 20 god. i muzem...na svu srecu nasla se STELA da je sutra smjeste na intenzivnu (ako dozivi sutra)


Dadada, neće ti biti lakše, ali ovo je nažalost praksa svagdje u svijetu.
Ovdje se vraćamo na onu temu o pravu na eutanaziju.
Psa možemo uspavati da ne trpi bolove, ali čovjeka ne smijemo jer je to krivično djelo.
Bolnica je mjesto gdje se ljudima pruža pomoć da žive i ozdrave....kako si sama rekla, tvoja tetka nažalost neće preživjeti.
To je surova realnost, i oni to tako gledaju.
Bolje taj krevet dati nekome kome će pomoć pomoći!

Moje iskustvo s hitnom je pozitivno.
Zvala sam dva puta, i oba puta su došli u nekih 10-tak minuta. Nikada nisam prijetila. Odgovorila sam na pitanja koja su me pitali, i rekli su dolazimo.
" Kakvi su simptomi? "
" koliki su otkucaji? "


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 17:06:00   
Anoniman
mojoj tetki je sinoc bila potrebna hitna (kola hitne pomoci) da je prevezu do bolnice da bi joj se  uradila punkcija ili vec kako se to zove...posto joj se nakupila voda u plucima...stomaku...ne znam ni ja vise gdje ne..nije mogla disati...ONI NISU DOSLI! mene apsolutno ne interesuje razlog...ja samo znam da oni nisu dosli a zena nije mogla disati...meni je to dovoljno

konacno su je smjestili na intenzivnu


< Poruku je uredio dadada -- 10.5.2010 17:07:29 >

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 17:30:50   
Anoniman
dadada... zelim ti tetki olaksanje, pa ili ovako ili onako, samo da ne trpi bolove i ne pati se... a ti draga moja... ne nerviraj se jer nista postici neces... samo ces sebe iznervirati i iscrpiti... cmokni tog malenog pilica...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 17:42:42   
Mya_81 RR
Dadada, iskreno mi je žao...žao mi je što ste to sve morali doživjeti...žao mi je što postoji mogućnost da se danas sutra tako nešto može desiti svima nama...žao mi je što bezosjećajnosti i neljudskosti danas ima na svakom koraku user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 17:48:15   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: dadada

mojoj tetki je sinoc bila potrebna hitna (kola hitne pomoci) da je prevezu do bolnice da bi joj se  uradila punkcija ili vec kako se to zove...posto joj se nakupila voda u plucima...stomaku...ne znam ni ja vise gdje ne..nije mogla disati...ONI NISU DOSLI! mene apsolutno ne interesuje razlog...ja samo znam da oni nisu dosli a zena nije mogla disati...meni je to dovoljno

konacno su je smjestili na intenzivnu



Naravno!!! Nijedan razlog ovdje ne vrijedi... Sram nek ih bude Hipokratove zakletve i nih samihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
10.5.2010 17:54:20   
medi87
Nadam se da će tvojoj tetki biti bolje, a njima na sramotu takvo ponašanje i odnos prema ljudima


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: "Hitna pomoć" ne dolazi hitnim ...
10.5.2010 21:37:35   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

malo sam bila na praksi u hitnoj, dovoljno da vidim da većinom imaju posla, da ne znaju gdje im je glava, a gdje guzica
i ako hitna ne dolazi odmah, ne znači da im je mrsko doći, većinom znači da su ekipe na intervenciji i da nemaju dovoljno ni osoblja ni vozila da pruže svima na vrijeme pomoć
a nekulture i bezobrazluka ima u svim sferama života i svim profesijama i meni je ovdje jako zasmetalo kad je rečeno za policajce u žitu ima kukolja, ali su SVI doktori korumpirani user posted image
što je još gore to je napisala naša administratorka Višnja baš od nje nisam očekivala tako generaliziranje, jer bi ona kao administrator foruma trebala upozoravati forumaše da ne generaliziraju i vrijeđaju po bilo kojoj osnovi (ja nisam ljekar, ali je to po meni uvreda za sve ljekare takvo generaliziranje)



user posted image ja sam duso moja pisala kao forumasica...kad pisem kao administrator onda pisem u boji... a doktori kod nas?...hahaha evo stavicu ruzicas_te naocale i reci svi su divni... i sve one godine koje sam provela po bolnicama zbog sebe , roditelja i prijatelja ...ma kao da smo bili na odmoru u Dubaiu... ne nisam dala ni marke...ni kese, i kese poklona, ni skoro svaki dan 50 km glavnoj medicnskoj sestri, ni obicnim po kafu, cokoladu .....nisam ima dala nista i bas su bi divni uvjek...zive od svoje plate i uvjek su nasmijani , pjevuse ...nista im nikada nije mrsko...
ne generalizujem ...mozda ima 5 ili 10 % koji su ok...ali...

dadada nadam se da ce tvoja tetka biti bolje

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.5.2010 22:13:08 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: "Hitna pomoć" ne dolazi hitnim ...
10.5.2010 22:30:17   
leona81
meni nije jasno zasto postoji hitna pomoc onda? i kako se razluci koji je slucaj hitan a koji ne? 

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: "Hitna pomoć" ne dolazi hitnim ...
10.5.2010 22:44:55   
acudesa
Moje iskusto iz hitne pomoći, trebaju da mi ušiju kožu na prstu, nešto malo...ja mlada i prvi put "nalijećem" na tu vrstu odnosa...
-A, jel' ti znaš da, ako te mi pošaljemo u glavnu Hitnu, šta će oni da ti rade?
Znaš oni su ko mesari.
-Molim Vas, nemojte, nije ovo puno, vi mi to završite.
-Dobro, ako budemo imali tanki konac.
-A, jesi li ti donijela išta da nas počastiš, znaš mi smo očekivali nešto tako od tebe?
-Nisam, nisam znala da treba.
-Pa, ne mora to biti čokolada, primamo mi sve.
(Meni ruka zavijena i čekam šivanje, izgubila se)
-Pa, nemam ni para, nisam ponijela.
(šiju oni...završili su)
-E, sad da vidimo knjižicu (ja pokazujem)....pihhhh, ovjerena, šteta...bilo bi lijepo da poslije navratiš i doneseš nam nešto da se počastimo...user posted image user posted image user posted image

Ne pitajte me sa kakvim sam upitnikom izašla iz ordinacije...šokirana, rana je mala maca kako mi je bilo neugodno zbog njihove priče...ne kažem, ima i dobrih ljekara, imala sam milion puta priliku upoznati i takve, ali ovi pojedinci su užasni

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
11.5.2010 2:46:45   
Anoniman
Slažem se ja sa vama svima,ali neka nama naših doktora!Korumpirani ili ne,nebitno!
Kada mi dijete gori od temperature,ili kada me uhobolja do ludila hoće dovesti poslije dragog Boga jedini mi doktor na pameti,ruke im se pozlatile! user posted image
Sad se sjetim pedijatra kojem vodim svoju djecu,privatnik,ama taj čovjek nikad da se nasmiješi,ne kamoli šta ljubazno i utješno da kaže,u najbolju ruku šuti ili još i napane (moja Hana nedavno imala užasan osip ni dandanas ne znam šta je bilo u pitanju,jer se nisam usudila pitati,i nebitno,bitno da je prošlo nakon 2 dana) ali ja to sve volim pretrpjeti jer znam kada on prepiše terapiju da će mojoj djeci biti dobro 100%.
A u bolnici dvije doktorice,ne zna se koja je ljubaznija,ali brate blage veze nemaju,kada propiše lijek obavezno slijedi rečenica "probaćemo tako pa ako ne bude bolje za par dana opet je dovedi" -eksperimentisanje živo,neka hvala i njima i njihovoj spremnosti da ti ljubazno odgovore na sto pitanja,ukoliko ih i znaju tačno odgovoriti! user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
11.5.2010 12:29:12   
mamma mumi
Iscitala sam neke postove, i iznaženadio me je nik pojedinih doktorica sa foruma koje  javno kazu da nece biti ljubazne prema pacijentima ako budu radile u HP, jer imaju 1000 km plate, ma uzas. Pretpostavljam da si mladja, ja sam vec ljekar na spec. i ja sam g-.... grijala 6 godina, i 2 godine postdiplomskog, i cijeli rat volontirala u zdravstvu i opet 6 god cekala posao, i imamplatu, jes za moj ulozeni trud mala ali je imam, i ljubazna sam prema pacijentima i netrazim mito, ni kese, kako nas druge forumasice generaliziraju, jer radim posao koji volim, uzivam pomoci i vidjeti da sam izlijecila covjeka, pa ako nemogu pomoci lijekovima mogu finom rijeci, jer ljudi nisu krivi sto sam ja doktro u Bosni, sto fukara zivi na visokoj nozi, a ljudi kad se skoluju na minimalcu ili su na birou. Mislim da i ja nebih voljela doci odvratnoj neljubaznoj dr , a pogotovo jos i nsetrucnoj. Ja sam znala kakva me plata ceka kada sam upisala medicinu, ali ja se nisam vidjela ni u jednom drugom poslu, a ti si trebala upisati faks ekonomiju ili nest profitabilnije. Zalosno je kakvih nas svakakih ima. A za HP nemam rijeci, imaju posla, i previse, ali kada dodje u smjenu da odradi ma neka radi, a  tako je 3 dana slobodna  i pretvorili su se u taksi sluzbu. Izvinite na duzini posta ali sam morala replikovati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 13:40:30   
Anoniman
Moja tetka je umrla

mogu samo zahvaliti bogu sto se vise nemuci

vama svima hvala na podrsci

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 13:42:14   
Skvo RR
Draga Dadada...iskreno mi je zao.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 13:48:08   
acudesa
primi moje saučešće, dado....baš mi je žao...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *