|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme, kremice...
11.3.2009 22:35:00   
SelmydZany
Avon mi je posaouser posted image pa,tako da gotovo sve koristim iz avona,imam i proizvoda od Oriflame-a.....ali stvarno ne mogu pregledati katalog ili ne daj Boze poslati narudzbu,a da nisam sebi nesto narucila.....eh,bolesnikuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kreme, kremice...
11.3.2009 22:38:18   
adannn
Iste smo samo što ja radim sa oriflameom....ma bolesnici upravu si

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kreme, kremice...
11.3.2009 22:46:53   
Dinkica
Za svoje lice koristim Eucerin kremu i pravo sam zadovoljna, a bebu ne mazem, izbjegavam hemiju, pa vidjecemo kad malo poraste izabracu neku liniju i za nju.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kreme, kremice...
12.3.2009 0:19:40   
tea lana
IZVORNA PORUKA: SelmydZany

Avon mi je posaouser posted image pa,tako da gotovo sve koristim iz avona,imam i proizvoda od Oriflame-a.....ali stvarno ne mogu pregledati katalog ili ne daj Boze poslati narudzbu,a da nisam sebi nesto narucila.....eh,bolesnikuser posted image user posted image user posted image


samo sto pored navedenih marki redovno smanjujem kucni budjet i u DM.MM je rekao da koliko sad imam kremica da prestanem kupovati imala bih do kraja zivota,a ja evo opet napravila narudjbu za Avon user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kreme, kremice...
12.3.2009 0:54:28   
remzy
ovako sta cu kad nas ima
-Ambera i Fatih koriste Niveinu i Hipp kozmetiku
-Lamija koristi Dove i Niveu
-a ja koristim Dove za tijelo, a za kosu Recept sampon,kozmetika za lice mi je Giordani Gold- iz Oriflame narucujem!!!



_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kreme, kremice...
26.3.2009 9:29:25   
Gigana
ja ternutno za lice koristim liniju Normaderm Vichy i njihovu kremu Oligo 25.

Inače, kao podloga za šminku mi je najbolja krema Happyderm od Loreala, a nije ni skupa.

Za kosu mi samo pomaže Vichy Dercos šampon protiv peruti, a maska mi je od Avona za obojenu kosu, ili ona 1-minut melting mask od Fruktisa.

Za tijelo koristim Aveeno mlijeko sa lavandom i neke body putere, odnosno kako mi šta padne pod šake.




_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kreme, kremice...
10.7.2010 13:45:55   
Penelopa
meni je super  krema na bazi čička, ne mogu se sjetiti ko je proizvođač
kad vidim napisat ću
a tako prija koži, kao dječija koža bude kad je koristim

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kreme, kremice...
10.7.2010 14:17:00   
tea lana
moja mama koristi sve na bazi cicka ima izrazito suhu kozu i ona je prezadovoljna.

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kreme, kremice...
5.3.2011 14:08:37   
Nunichi
Molbica mala za one koje ovih dana planiraju navracati u Apoteke Sarajevo.

Zanima me koliko kostaju kreme SKIN DOCTORS?
Tacnije krema Gamma hydroxy i krema eyesmooth?

Procitala sam da su odlicne, a jedini exkluzivno prodavaci su Apoteke Sa i neka apoteka iz BL.

Pa eto ako kome bude na ruku bila bih veoma zahvalna. user posted image

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kreme, kremice...
5.3.2011 15:12:35   
tekja
Nunichi, evo ti broj, pa nazovi, to ti je brzeuser posted image
 
033/272-300,
 
 272-301user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kreme, kremice...
5.3.2011 22:35:01   
reallove
kako prije nisam vidjela ovu temuuser posted image uzivam u kremama,kremicama i mirisimauser posted image puna sam takvih stvari i to stalno kupujem..koristim loreal i nivea,imam nesto i balea proizvoda..dok sam bila u Bosni koristila sam avon,vise nego oriflame,najcesce sam narucivala tretman za plavu kosu,losione i kupke...user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kreme, kremice...
6.3.2011 17:23:20   
mamma mumi
Jeste li cule koliko je stetan paraben?  Danaska je pokrenula proceduru da se zabrani upotreba parabena u kozmetickim preparatima.
postoji indirektni dokazi za povezanost sa rakom koze ,ja sam nasla u nekim prozivodima koje koristim i bacila sam ih: bubchen krema za djecu, becutan mlijeko za djecu, vecina DM krema za ruke, max faktor puder u kamenu. ovo su proizvodi koje ja imam u kuci pa znam.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kreme, kremice...
9.3.2011 21:41:23   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tekja

Nunichi, evo ti broj, pa nazovi, to ti je brzeuser posted image
 
033/272-300,
 
 272-301user posted image


Pametno zboris. user posted image
Hvala ti.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kreme, kremice...
3.4.2011 13:30:06   
lost
user posted image

user posted image

Ovu kombinaciju tonika za čišćenje i kreme koristim već duži period i savršeno mi odgovara... Pošto kod nas nema uvijek za kupiti poručim iz Njemačke od rodice, i baš su povoljni

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kreme, kremice...
23.9.2011 0:28:51   
milenium
ne znam na kojoj bi tebi moje pitanje bilo najprikladnije,kreme kremice ili losioni i kreme ,ili kreme i kozmetika... pa ću ja postavit pitanje ovdje a vi premjestiteuser posted image

mislim da je vrijeme da počmem koristiti neku kremu za dnevnu njegu lica,ali ne znam koju bi.primjetila sam jednu boru i to bi nekako riješila da se bar bar malo manje vidi. s koliko god ste vi počeli koristit neku kremu za lice i pomaže li?

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kreme, kremice...
24.9.2011 20:10:23   
zvončica
Ja koristim vec 2-3 godine ( sad mi je 36 god. ) svaki dan kremu za podrucje ispod ociju, a dnevnu i nocnu kad se sjetimuser posted image . Inace na lice stavljam toniranu kremu, to mi odgovara da se ne maltretiram prvo krema, pa puder....stavim i ovu kombinaciju al rijetko. Inace koristim kremice iz Oriflame-a i meni odgovaraju. Za podrucje oko ociju i tonirana krema je na bazi ecollagena, dnevna sa onim lifting folovima, a nocna mi je za uklanjanje fleka i mrlja po licu ( jer su mi se pojavile kao vece pjege po licu ). 

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kreme, kremice...
24.9.2011 20:14:03   
muaaa
Nista nemogu koristiti jer placem od svake pa bila i obicna niveauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kreme, kremice...
24.9.2011 21:48:47   
salmy
IZVORNA PORUKA: muaaa

Nista nemogu koristiti jer placem od svake pa bila i obicna niveauser posted image user posted image
Izbjegavaj podrucje oko ociju,i nema suzauser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kreme, kremice...
24.9.2011 21:58:22   
muaaa

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: muaaa

Nista nemogu koristiti jer placem od svake pa bila i obicna niveauser posted image user posted image
Izbjegavaj podrucje oko ociju,i nema suzauser posted image

I to sam pokusala ali dodje mi nekako do ociju i onda haos pece uzasnouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kreme, kremice...
26.9.2011 14:44:36   
sarisari

od kada se uclanih u Oriflame samo Oriflame pa ako neko zeli nesto naruciti ili se uclaniti bujrum sa zadovoljstvom, ali da ne bih duzila moze poslati pp, sarajevski kanton

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kreme, kremice...
23.10.2011 14:17:43   
dubravka01
Zna li netko gdje se kod nas ima kupiti ova krema za ruke i inače Biotherm proizvodi
user posted image



_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kreme, kremice...
23.10.2011 15:53:46   
salmy
IZVORNA PORUKA: dubravka01

Zna li netko gdje se kod nas ima kupiti ova krema za ruke i inače Biotherm proizvodi
user posted image


Imas je u svim parfimerijama po trzni centrima:Alta,Importane,Mercator
Ps:Odlican izbor

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kreme, kremice...
10.2.2012 15:52:18   
mykica
Pozdrav svima. Zanima me da li je iko koristio ove kreme SKIN DOCTORS? Cula sam da su dobre, a inace imam problema sa kozom po licu, probala svasta al nista ne pomaze. Pa da vidim kakve su ove?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kreme, kremice...
10.2.2012 20:04:33   
NINNICA
ja sam nedavno svoju strinu ( koja inace izgleda kao Lepa Brena) pitala koju kremu za lice koristi, a rekla mi je da je sama pravi i to od jekoderma i becutan kreme ( znaci pola pola) a moze se i neka dr krema koju inace koristite. probala sam i mogu vam reci da mi je koza blistava, bez crvenila, masna ali ne premasna da se sad sjaji, i kada se ujutro namazem, cijeli dan sam mirna. inace sam probala kreme i kremice raznih proizodjaca ali mi nekako kod ovih novijih lice bude " zategnuto" npr Loreal triple active i sl, i bas imam ruzan osjecaj

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kreme, kremice...
15.2.2012 13:34:57   
bellla
Proizvodi Dr Pasha,fenomenalni,bar meni,par mjeseci koristim Zlatni melem,i sad sam pocela i ulje od grozdja,stvarno mi odgovaraju,sapuni takodjer,za tusiranje,lagani piling,imaju jak intenzivan miris,jedan drzim u kupaonici otvoren,samo da mi mirise onakouser posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu NINNICA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *