|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme, kremice...
15.2.2012 14:03:13   
sarisari

probala sam razne kreme, i od prilike sve mi isto pašu niti sa jednom nisam primjetila da mi nesto specijalno ne odgovaraju ili odgovaraju u posljednej vrije su to dnevna i nocna krema iz Oriflame za suhu kozu i inace za njegu koze sve njihovo kupujem, pa je li ima neko od zenica narocito onih koje ne rade da bi zeljele zaraditi novac da se jave da ih uclanim naravno mogu svi koji zele, besplatno je i nicim niste vezani ( radite koliko hocete i kada hocete ): "izgledaj lijepo,zaradi novac i zabavi se", i zaista se moze zaraditi, ja pored posla radim i kao konsultant Oriflamea

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kreme, kremice...
15.2.2012 15:01:45   
damma
u zadnje vrijeme koristim doliva krema dnevnu a garnier nocnu. zadovoljna sam.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kreme, kremice...
11.9.2012 18:36:35   
Amela86
Zdravo. Iako je tema malo zastarila nadam se da ce se neko javiti. Ako ima neka zena da radi za avon voljela bih da mi objasni malo proceduru ,tj. koje su moje obaveze,ulaganja itd. i naravno ima li od toga profita i kolko ? Da li je to neka fiksna cifra ili se radi za procenat ili nesto trece. Danas sam dobila ponudu da se uclanim pa me zanima isplati li se. Eto ako neko zna a nije mu dosadno .bila bih zahvalna da me malo "uputi" .
user posted image

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kreme, kremice...
11.9.2012 18:45:04   
bambi7
Radim ja i meni je ok! Radis na procenat, u zavisnosti od toga kolika ti je narudzba. Imas pogodnosti kao clan popuste i poklone. to ti je sve trebala objasniti osoba koja ti je ponudila clanstvo.
Ja sam recimo presla na njihove kupke,sampone, baby program koji mi je super, kreme i kozmetiku uopste. za te stvari bi inace isla u DM, i sa popustom sve me mazalice dodju jeftinije.
potrefi se nekad da imam dobru narudzbu i sve sto narucim za sebe me izadje dzabe.
Pitaj na pp ako te jos nesto zanima!

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *