|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste se upoznali?
14.5.2008 11:23:32   
sarah
MM i ja smo se upoznali preko nasih zajednickih prijatelja.

On je bas bio prekinuo svoju prethodnu vezu, ja takodje, a mojoj prijateljici je sinula ideja kako bi nas dvoje bili jedno za drugo.
I ispostavilo se da je upravu user posted image . I danas sam joj zahvalna na tome.

Iako se nisam zaljubila na prvi pogled, pristala sam izaci s njim.
Medjutim, bila sam u dilemi da li i drugi put da izadjemo, jer nisam htjela ozbiljnu vezu (a znala sam da s njim to mogu imati).
Tad sam imala 20 godina i bojala sam se vezivanja.

Medjutim, pristala sam i na drugi izlazak, nakon kojeg vise nisam imala takvu dilemu.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 12:00:18   
nely
fina tema:)ja i mm smo se upoznali slucajno u makarskoj,ljetovali soba do sobe,pa ga  je moja prijateljica pozvala na kaficu(kontajuci ga zbariti)on zbario mene heheh..na nasem vjencanju je ona bila kuma...ipak nas je spojila sudbina a i ona user posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 12:24:28   
mamina princeza
A joj koliko bih ja morala pisati da se sve kaze. Uglavno se upoznali u kaficu iu kojismo oboje izlazili tada i da mi je neko rekao da cu se udati za njega pala bi u nesvjest. Nisam se odmah ni zaljubila ni blizu....nije to definitivno bila ljubav na prvi pogled.Ne mogu se sjetiti al mislim da sam i imala momka tada.
Malo po malo zaljubih se ja ... nevjerovatno al prijateljice me kroz zezanciju ubjedise da sam se zaljubila i tako pocinje. I dok smo se zabavljali dugo vremena bilo je to onako vise povrsno -nista ozbiljno ja bila blentava on jos blentaviji. Tek nekih zadnjih godinu dana smo bili u onoj pravoj ozbiljnijoj vezii eto smiri li se zajedno i vjencali se i sad cekamo bebicu ako Bog da.
Vjerovatno je onima koji su nas znali cijelo to vrijeme pomalo i neobicno sto je sve to tako ispalo....al ja sam sretna da je tako:)

(odgovor članu nely)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 13:48:20   
Anoniman
hehe ja svog upoznala kad je meni, a i njemu bilo po 14 god user posted image
on dosao kod tetke svoje, a njegova tetka je od moje seke svekrva, a ja se zadesila kod seke user posted image
ooo Boze kad se samo sjetim kako je to smijesno bilo, pubertet nas pucao, 8 razred.. one se foliro .. a ja stidljiva... jos kad mi dobaci avioncic koji je napravio od papira... uh htjela sam u zemlju da propadnem
a svi nas u kuci zezali, pogotovo sekina mala, jer je njoj tad bilo 4 god... stalno se derala i skakala po kuci: cuuuura i mooomak... heheh, a hajd ti dogovori djetetu da prestane user posted image ....tad se kremen zapalio ja mislim...
poslije 4 god (2000. god) ponovo se sreli na moru, tek smo se 10-i dan skontali jer je on mislio da imam momka user posted image pa nije htio nista pokusavati (sto je fin bio) user posted image
al kad smo skontali da smo slobodni oboje, taj je plamen buknuo... i buktao je do prosle god u ovo doba i onda smo odlucili zapaliti veliku logorsku vatru nasim vjenjcanjem... ta vatra jos uvijek gori istim jakim intenzitetom i aBd ostace tako do kraja zivota user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 14:30:35   
mamsi
Ja izlazila u jedan kafić s prijateljicama a u to vrijeme sam imala momka(duga veza bila s puno prekida), i on tu radio kao DJ puštao samo rock muziku a ja sva sretna što sam napokon našla kafanu gdje takva muzika.I jednu noć on poslao meni piće i ja se odem zahvaliti i upoznamo se.I tako on meni ispunjavao muzičke želje a ja se topila.Onda se nismo vidjeli nekih pola godine pošto je on prestao tu raditi,i kad smo se sreli razmijenimo tel brojeve,pa me nazvao i izašli smo.On mislio da sam zauzeta pa nije htio ništa prije pokušavati i onda smo se napokon uganjali i evo nas još malo 3 godine u sretnom braku i jednim djetetom.Malo sam sfušerila ali se nadam da ste skontaleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 14:44:32   
majki
MM i ja smo se upoznali preko moje prijateljice, oni radili zajedno, pa je jedno veče kad nas je vidio na tramvajskoj da čekamo, stao da nas poveze u grad. Ja kasnije prokomentarisala prijateljici da je simpatičan, onako usput, ona mu prenijela, sutradan me nazvao, meni bilo smješno što me zove a nismo se kako treba ni vidjeli, izađem s njim, smijala se cijelo veče i tako pet godina zabavljanja a četvrta u braku. Imamo dosta staža...

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 16:54:50   
M kao Mama
Dok sam živa pamtiću 5. februar 2005. godine i svadbu moje prijateljice, sa kojom sam išla u srednju školu i bile smo nerazdvojne, ja sam joj kuma bila, a danas smo prve komšinice. Na toj svadbi nije da se hvalim, ali bila sam jako zgodna, jer sam malo prije toga izašla iz jedne propale veze zbog koje sam mjesecima patila i gladovala, pa sam bila u liniji. I tako te noći upucavali mi se mnogi momci i oženjeni i podobro pijani ljudi, opet današnje moje komšije (koji blam za njih) a ja ih sve ignorisala jer sam mrzila cijeli muški rod. A moj Haris onako od dva metra i 110 kila, sjedio učošku i mjerako me i zapikao, to mi je kasnije priznao. Došlo vrijeme da idem kući, ja kažem mojoj kumi idem na taksi, veli ona ne dolazi u obzir ima tu jedan naš komšija, koji nije koristio alkohol, pa će te on odvesti. I tako deset minuta ja sam tersla u autu i proklinjala muškarce, da bi nakon 10 min on pitao kako se ja zove i kazao kako se on zove. E tada sam se pravo postidila i skontala da sam alapača. I tako razmijenili se brojeve, izašlo se nekoliko puta, on u međuvremenu raskrčmio sa nekom curom i rodila se ljubav koja bogu hvala traje i danas i nadam se da će trajati dugo dugo godina. Plod naše ljubavi je i naša Lajlica.  

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 18:09:54   
mali
Bilo je to za 8.mart prije 7 god. u jednom lokalu gdje je on radio.Ja došla sa tadašnjim momkom i prijateljicama kao da proslavimo dan žanauser posted image Pošto je atmosfera bila super i malo se opustilo,ja totalno zaboravila na tadašnjeg i čitavo vrijeme se šmekala sa MMuser posted image Poslije kada je ovaj otišao i malo se razišlo u lokalu ON mi je prišao i plesali smo do jutarnjih satiuser posted image I eto mada nisam bila poslije specijalno zagrijana ni za njega(bježala sam od dugih veza,mjesec plafonuser posted image user posted image )ostali smo skupa svo vrijeme i na kraju se vjenćali.Ponekad sam mislila da je sve to navika i da ga nevolim dok nje otišao u vojsku,plakala sam ko djete i definitivni skontala da ga volim,možda mi je dugo trebalo ali sam barem sigurnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste se upoznali?
14.5.2008 22:09:04   
RAJA
Ja i MM smo prvo bili najbolji prijatelji mada je čitavo vrijeme bilo nekih iskrica zajedno smo izlazili naravno kao prijatelji, prije 11 i po god. bilo je otvorenje nekog kafića i ko fol smo obadvoje malo popili i malo po malo nam se razvezao jezik. Poslije toga su slijedili izlazi i to je to, još uvijek smo zajedno i svakim danom ljubav je sve veća. Znate ono  "iz prijateljstva se ljubav rađa" tako je bilo i kod nas

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste se upoznali?
15.5.2008 8:02:08   
Vedica
Kod MM i mene je prava srednjoskolska ljubav. Prijateljica i ja sjedile u kaficu i skontam ja svog MM kroz prozor, nadjem ''Vezu'' da ga upoznam i nakon nekoliko dana izadjemo nas dvoje na ''date''. Ja sam bila tek na kraju drugog razreda gimnazije, a on treci razred. Nisu nam prognozirali uspjeh (ni ja sama nisam ocekivala nesto posebno jer sam pokusavala zaboraviti prvu ljubavuser posted image ) jer kao duge veze ne opstaju. Prezivjeli smo njegov odlazak u vojsku, moje 4 godine fakulteta i nakon 7 godina zabavljanja, vjencali smo se 27.7.2006. i sada se svim silama trudimo za jednog malog andjela.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste se upoznali?
15.5.2008 13:02:08   
*sunce*
da se i ja raspričam malo ovdje, ovako obziromdasmo živjeli u istom komšiluku i znali se ja ću pričati kako smo se poč simpatisati....on stariji od mene 2,5 god e sad kad sam ja bila neki možda 7 osnovne, a on 1 srednje ja sam njega simpatisala pomalo i on to sazna međutim od toga nije bilo ništa jer sam ja tad mogla samo oko zgrade da šetam do 9h user posted image  a on kao srednjoškolac pihhhh...user posted image  on je nekako sazno za to i iako je bio u vezi s jednom muškobarom user posted image user posted image user posted image  (ona je uvijek bila onako šlampava i kao što reko muškobanjasta volila se potuć...) i dok je bio s njom u toj vezi on kad god bi mene vidio reko bi ĐESI LJUBAVI kao pozdrav...svaki njihov prekid budalaštinju ja bi za sve znala jer mi je on pričo, i ni sam tad nije znao što je s njom u vezi jer mi je i priznao da je s njom ko s curom bio samo 2 puta ono ostalo je bila navika društvo i to...eh  kad sam ja počela simpatisat druge i zabavljat se...kad sam bila 1 srednje on mene počeo da  munta i opet je zapalio onaj nemir i leptire u meni user posted image user posted image  dugo me je molio a ja nisam htjela jer mi je izlaz bio tad malo veći ali ipak do 9.30 i ni u kojem slučaju nisam smjela s autom ići s bilo kojim momkom i šta sam trebala da me dovede kući i da on nastavi s društvom pa pobogu nisam mogla tražiti od njega da ide pravac kući to su najbolje godine za druženje izlaske (maturant) user posted image  tako da sam ga odbila, a on je nakon priča mnogih i svakakvih reko jaranu a mom prvom komšiji NEMOJ TI DŽABA OBLIJETAT OKO NJE JA NJU ČUVAM I GAJIM SAMO ZA SEBE ONA ĆE BIT MOJA KAD TAD PA MAKAR ĆE JEDNOM IZAĆ SAMNOM user posted image user posted image  i danas dan mi to simpatično.....i kad sam ja bila neki 2 srednje on završio već bio...ja pošla kod drugarice na kafu i vidim druga koji mi kaže da je N otišo u vojsku user posted image  znala sam da treba da ide uskoro i zamolila ga da mi javi da se onako pozdravimo a on nije htjeo...user posted image  tad sam ja njega opet simpatisala da napomenem user posted image  i odlučim se da mu pošaljem sms i tako ja njemu on meni i počnemo muntati na vikendima kad je izlazio 4 mjeseca skoro se svodilo sve na dopisivanje jer meni nisu dali da se zabavljam s njim radi jednog njegovog druga koji je bio na lošem glasu ( a nisu ni bili nešto extra) al narod svašta priča....nakon silne bitke u kojoj nam je pomogla moja tetka, tako 30.1.2004 se počnemo zvanično zabavljat izganjala sam izlaz do 10h iako je ostalo ono bez auta user posted image  al pobjeglo se koji put i s autom user posted image  čak sam kasnila 10min zbog onog slatkog našeg prvog poljubca user posted image  i eto vjenčali se 02.06.2007 god...saće nam aBd 1 godišnjica i evo čekamo bebaču koja se vrca po čitav dan user posted image

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ste se upoznali?
15.5.2008 13:03:21   
*sunce*
izvinjavam se svima što sam ovoliko odužila prethodni post user posted image

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 12:35:19   
bubamara80
Kod mene je bilo ovako: ja se vraćam iz Njemačke u 4.razred srednje škole i u tom razredu poznajem samo jednu osobu (mog rođaka) i ne razmišljajući sa kim je rođak sjedio zadnje 4 god. sjedam sa njim u klupu i tako dvije sedmice, kad jedan dan ja sjedam a taj neki tip kojeg nisam ni primjećivala samo baci knjige pored mene na sto i privuče stolicu. Tek se meni upale klikeri da je taj momak vjerovatno i prije tu sjedio ali bio obrazli pa me pusti da se naviknem i kad je vidio da ja ne planiram se maći vratio se na svoje mjesto.
Tek tada sam primjetila i da je on sa nama u razredu i da ima velike zelene oči i prelijep osmjehuser posted image  Od tada je uvjek bilo nekog flerta i uvijek me zvao Švabo i pričao mi kako je on u ratu inkubirao piliće u frižideru. Ali je bio i jedini koji me na izgled nije htjeo, mada sam ja osjećala neku privlačnost. Nakon nekog vremena sam ja odustala i od flerta misleći ništa od toga jer je isto flertovao i sa dvije tri druge djevojke. Kada smo otišli na matursko u Španiju nekako a kako ni sama ne znam našli smo se jedno prelijepo zvjezdano andaluzijsko veče na plaži i pao prvi poljubac....od tada je evo prošlo deset godina  a volim ga više nego ikadauser posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 14:20:39   
akica b
IZVORNA PORUKA: sarah

MM i ja smo se upoznali preko nasih zajednickih prijatelja.

On je bas bio prekinuo svoju prethodnu vezu, ja takodje, a mojoj prijateljici je sinula ideja kako bi nas dvoje bili jedno za drugo.
I ispostavilo se da je upravu user posted image . I danas sam joj zahvalna na tome.

Iako se nisam zaljubila na prvi pogled, pristala sam izaci s njim.
Medjutim, bila sam u dilemi da li i drugi put da izadjemo, jer nisam htjela ozbiljnu vezu (a znala sam da s njim to mogu imati).


identicno...samo nas je upoznao moj prijatelj

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 14:28:53   
Sweety
Fina tema:) E, pa mm i ja smo se upoznali preko Interneta:) Da bude jos neobicnije zivjeli smo u dva razlicita grada, dijelilo nas je 120 km. I nakon 5 godina zabavljanja i putovanja u duzini od 120 km, zavrsilo se brakom:)

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 14:45:34   
Sanida
Ja i moj MM smo se upoznali preko mircauser posted image user posted image 2000.godine,uzeli se 2005., dobili bebu 2006....Nas prvi susret je bio ocaravajuci,hmmmm...Ja iz Tesnja,on iz Visokog...Živimo u Sarajevu...

(odgovor članu Sweety)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 15:56:06   
makana
pozdrav drage
upoznala nas je moja jedna kolegica sa faksa, nismo bili oduševljeni nijedno ni drugo, poslije godinu dana opet susret, nakon toga prvi izlazak, prvih nekoliko mjeseci bilo je puno turbulencija, prepirali smo se čak oko plantaža čaja i zasipali jedno drugo mejlovima samo da dokažemo da smo u pravu i da ne pričam nešto više
onda se desio preokret, kao da smo sve u nama i oko nas sveli na nulu, more se smirilo i od tada sve išlo bolje, bolje, bolje, pa smo se na vjenčanju nas dvoje smijali kao da smo bili pod tabletama ili žešće napušeni jer nam je sve to bilo sasvim prirodno, bez treme i ostalih prenemaganja oko te ceremonije
i da, slažem se, kad se desi ljubav s godinama može samo da jača ako smo načisto sami sa sobom i izgrađeni kao ličnosti
tako da je sve bolje, bolje, bolje
elhamudlilah

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Sanida)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 19:00:23   
Amelaa RR
E drage moje ja i moj MM smo se upoznali preko mirca...tj;chata...i evo nas sada vec 5 godina hvala dragom Bogu smo u sretnom braku ...Malo je isprva bilo  ko sta i kako jer ipak komp je jedno a uzivo je drugo..ali kad smo se upoznali to je bilo to...ljubav na prvi pogled---dobro je 3 godine smo se zabavljali...i onda smo se uzeli....Ma ljepota....elhadulillah

< Poruku je uredio amelaa RR -- 16.5.2008 22:14:51 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ste se upoznali?
16.5.2008 19:34:26   
malecka60
Hmmm... to je bilo davne 2000. godine... user posted image
Bila sam sa prijateljicom na kosarkarskoj utakmici. Nakon utakmice na izlazu srela sam svog nastavnika fizickog iz osnovne skole. Pozdravili smo se i nista. Poslije par dana, zove me prijateljica i kaze da taj nastavnik hoce sa mnom popricati. I haj' ja pristanem. Skontam se, iako je bio mlad i privlacan, nisam htjela nista s njim, jer mi nista drugo nije padalo napamet nego da hoce da izadjemo. I ja krenem na dogovoreni sastanak, kad on meni kaze da se svidjam njegovom drugu i da bi me volio upoznati. Pitam ja njega: "Ko je, kakav je, nemoj mi nekakvog manijaka nakaciti na ledja"... user posted image
Kad sam ja njega vidjela, kad smo se upoznali, odmah je ostavio dubok trag i topao osjecaj u mom srcu.

Ali ja sam bila idiot i nisam htjela u to vrijeme da imam vezu, jer sam studirala. Nakon toga, sretnemo se mi 3 godine kasnije, a do tada ni traga ni glasa o njemu. Jednostavno nismo izlalzili u iste kafice. Sretnemo se slucajno, pozdravimo se i to je to. Nakon par dana opet se slucajno sretnemo i onako dogovorimo na kafu da izadjemo. Doduse, on je bio, na samom pocetku, zabranjeno voce za mene. Poceli smo se tada izlaziti i jednostavno se zaljubimo ali sad i ja sama sebi priznam da sam se zaljubila u njega. Imali smo problema, sto se tice nase veze, ali bili smo jaki, odmah se vjencali  i ostali i dan danas zajedno, ali u braku, hvala Bogu user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ste se upoznali?
3.6.2008 18:14:56   
idana_85
Ja sam izasla iz duge veze i dugo,dugo sam bila sama. Uvijek bih izadji s nekim jednom ili dva puta,ali to je sve. Svi su bili neki frikovi. I kazu meni jaranice da pretjerujem i da ce mi za rodjendan, 04.januara pokloniti momka. Al nigdje momka, mada su me stalno nesto zezale i peckale. I nakon toga, nekog 20-og januara ja imala ispit iz poslovnog prava. Cijelu noc ucila, nisam ni spavala. Poslije ispita malo kuci odmorila i otisla s jaranicom na kafu. Dodje  njen momak po nas i kao oni ce izaci a mene ce odvuci kuci. Medjutim njen momak je insistirao da upoznam njegove roditelje. Meni bilo blam, onako neispavana, masne kose,bez sminke,u farmericama i crnoj rolci,bezveze....al hajd, morala sam. Poslije toga rekoh ja idem kuci a vi se fino provedite. I ona standardna prica, sta ces kuci, hajde s nama na kafu, ovdje, necemo u grad......Ja nisam htjela,bila uzasno umorna i pospana. I jaranicnin momak me fino ubaci u auto i u obliznju piceriju na kafu. Kad tamo dodje ta moja jaranica sto je obecala momka za rodjendan sa svojim deckom. Prisli njih dvoje,pozdravili se i sjeli za dr sto. Ja sam bila ledjima okrenuta. Malo tako pricala s ovo dvoje zaljubljenih,davala njenom decku br telefona da mi pokusa poslati mms,jer nikako nisam mogla da ga prijavim na novom telefonu.Bili tu negdje do 9h, oni mene odvukli kuci i to je to. Kuci imala neke goste, te sam tek oko 23h otisla spavati. Kad u 23:30h budi me telefon i pokriveni broj. Javim se kad neki momak. Eto on je I, pita sta ima,tamo vamo. Rekoh otkud ti ovako kasno, kakv ti je to glas, ja kontam moj istoimeni prijatelj. Kad sam skontala da nije pocela sam siziti jer ne volim da iko dijeli moj br telefona. Hajd pitam ja njega odakle je, on kaze iz dr dijela grada. Ja tamo ne znam nikoga. Pitam ga otkud mu moj broj kaze dala mu moja prijateljica A. Rekoh koja, kaze on cuj koja. REkoh imam dvije koje se zovu tako. Kad cujem ja njemu neko sapce koja. Rekoh ko ti to sapce, kaze rodjak. I kaze on meni da je rodjak tog momka M, koji hoda s mojom jaranicom,koje smo sreli to vece i pozdravili se, i da sam mu se svidjela te da bi da izadjemo. REkoh necu, nije ti A sigurno dala broj, zoves me kasno, lazes....nemam ja sta izlaziti s tobom.Kaze on reci ce istinu, cuo je prvi dio broja od momka kojem sam davala da mi posalje mms, a drugi je na foru prevario tu moju jaranicu. I hajd tako ja kazem da mi je svejedno, da me ne zanima ponuda, te da me vise ne zove. On se trudio pricati, te kako ga nisam primjetila i sl....rekoh nisam te primjetila,vjerovatno mi nisi zanimljiv, pospana sam, molim te ne zovi i ostavi me na miru. I hajd on se izvine pozdravimo se i to je to. Kad stize poruka kako ne moze da vjeruje da ga nisam vidjela, prosao je milion puta pored mene, kako sam pravo slatka i da bi volio da me upozna,a poslije.....
I tako zove on mene sutradan i pita jesam li provjerila s jaranicom ko je on i sta je,da se uvjerim da mi ne laze. Rekoh nisi mi ni na pamet pao,tamam posla. Kaze on hajd molim te nazovi samo da vidis da ti govorim istinu. Rekoh necu,veceras cu s njom vani i pitacu je. I izasle mi navece, ona se krije,boji se batina. I tako isprica isto sto i on. I ona i ova druga kazu da je pravo fin itd itd. I zvao je on mene to vece dva puta,ja nisam htjela da se javim,bila vani s jaranicama,necu s njim da naglabam. Dosao njen momak po nas i on s njim. Bio je mrak,nisam ga ni vidjela,samo sam vidjela da je uzasno neobrijan. I tako zvao on mene to vece, malo pricali,eto da izadjemo, rekoh razmislit cu. Zivkao me svaki dan i rekao nece prestati dok ja ne pristanem. Hajd rekoh dobro,al kad mi prodju ispiti. I tako jedno vece izasli, jedva ga prepoznala. Pa se svadjali hocul s njim autom ili necu, hajd isla sam. Nako ucinio mi se fin, al nekako puno stariji, nista posebno. I nisam mu dala da me vozi kuci vec je morao pjeske ici na uzasno brdo na kojem sam ja zivjela i to po ledu. Prezivio je, trudio se poljubiti me,ja nisam dala i eto kao opet cemo izaci. I na mene sve jaranice bas je fin,izadji,sta fali,probaj....i ja opet izadjem s njim i tu me poljubi i meni se od poljupca zamanta.....svaki se decko ljubio super,al on.....i tako zvao me stalno, dolazio s jednog kraja grada na drugi zbog mene.....svasta smo prozivjeli. Cak je i moja kucna vrata provalio jednom kad smo se posvadjali. Mnogi su me voljeli,ali nikad niko kao on. Nakon dvije godine smo se uzeli, jer nismo vise mogli podnijeti da se vidjamo samo dva puta sedmicno, i ja sam odmah zanijela te sada cekamo jednog djecaka koji treba da se rodi u oktobru. Ja sam najsretnija zena na svijetu, a mislim da je i on sretan uz mene.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ste se upoznali?
5.6.2008 12:03:09   
mojamura
ja sam se sa mojim upoznala putem interneta (mirc).....pola godine smo trebali da smo se prvi put vidjeli, a u međuvremenu gsm aparati su nam skoro pregorjeli

_____________________________

this is the first day, of the rest of my life

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ste se upoznali?
7.6.2008 11:54:53   
Sonja
eh da i ja pisem sta je bilo i kakouser posted image
slicno kao kod mojamura
ja sam imala momka s kojim sam bila 8 mj. ali nije islo i prekinem ja...
to je bilo 2003. i tad je bio mirc glavna forauser posted image
i tak jedan dan on se meni javi i pricali smo dugo ali nista ozbiljno...
i sutradan ja opet na net kad opet on ali sa drugim nickom ( nisam ni znala da je to on)
i pricali mi opet istu pricu dok nismo skontali da samo se vec dop.user posted image
i tad se dog da se upoznamo...
prvo je trazio moj br tel. i ja dan. on me nazove odmah i kad sam se javila on mi kaze da imam lijep glas hahahahha to mi je ostalo bas u sjecanju
biloo kako bilo dogovorimo se da se upoznamo ...a ja bila dezurna u skoli i on dodje
mogu vam reci da sam se odmah zaljubila u njega
a imao je i pricu za 10 user posted image
eh sad bio je fazon sto se meni svidjao jedan drugi momak s kojim sam trebala pocet ali ovo s njim je izgleda bilo jace i kad smo izasli prvi put on mi kaze da mu se svidjam i da bi da pokusamo...
ja naravno pristanem
i tako se pocnemo zab. 25.10.2003
kad nam je bilo 3 godine i 10 mjeseci zarucio me...to mi je bilo jedan od najljepsih trenutaka u zivotu koji nikad necu zaboravit..
vjencali smo se 9.11.2007 i volimo se sve vise i vise
i nadamo se da ce nam i bebac uskoro doci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uh jesam oduzila sorryuser posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ste se upoznali?
17.6.2008 11:21:10   
lamka
kod mene je situacija malo smijesna jer nas je upoznala njegova djevojka.nas dvije pile kafu a on dosao do nje i tako se upoznali.ubrzo su njh dvoje prekinuli a ja nisam nesto posebno ni obraćala pažnju na njega.ja trazila neku muziku a njegov pijatelj meni obeća da cemi donijeti od svog prijatelja a to je bio on. i tako se mi ponovo sretnemo i počnemo izlaziti prijateljski.svaki dan smo bili zajedno a i naveče izlazili dva mjeseca.jedno veče smo otisli u kino da gledamo ničija zemlja i izademo na pola filma ko biva pripušilo nam se .i tu je pao prvi poljubac.to je bilo 28.11.2000. i zabavljali smo se nepune 4 godine i vjenčali se 2004. i jos uvijek je moja ljubav a imamo jednu malu princezu koja ce u 21.08.imati dvije godine

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ste se upoznali?
27.6.2008 14:38:28   
lejlaze
ja sam svog mm upoznala na poslu. prvo smo bili "radne kolege" user posted image  user posted image  user posted image  i nakon nekog vremena rodi se ljubav user posted image .

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ste se upoznali?
20.7.2008 22:05:07   
Najdraza mama
user posted image user posted image user posted image
Bili smo u istom drustvu igrom slucaja smo zamjenili pice i tako je poceo nas razgovor,upoznavanje ,druzenje ...zatim zabavljanje i evo nas sada 12g u sretnom braku..uvjek se rado prisjetimo tih trenutaka..jer to je bas sudbinaa...


_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *