|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:40:26   
Hanady RR
 e dobro je da je ukočenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nemoj se ljutit šala...

al nešto mi se sve ''zgutilo''...ma ove muškarce samo praškom bolna mlatit trebauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:44:41   
teacher75
mislim da niko ne moze svaki dan, al vala da ga zena odbija mjesec dana, to mi je van svake pameti. ima i fin nacin da se pokaze da ti trenutno nije do toga, a da se partner ne uvrijedi i ne osjeti odbaceno. libido ljudi je razlicit. problem nastaje kad partneri bas imaju velike razlike u libidu, najbolje kad su tu negdje- ponuda i potraznja da su uravnotezene user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:46:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ne znam mozda sam ja ovjde jedna od rijetkih, ali meni je najljepsi osjecaj kad nas dvoje zagrljeni docekamo jutro, bilo da je bilo sexa ili ne....



ma nisi bona jedna od rijetkih
pa ja se svako jutro sem kad je on noćna budim zagrljena sa njim i bez sex-a

ja još nikad nisma zaspala a da nisma zagrljena...nama djeca ne spavaju u našem krevetu...ja bez njega ne znam zaspati a i on bez mene...
u braku samo razdvojeni bili kad sam na putu bila poslovnom i to je bilo strašno...nit on nit ja spavamo kako treba...
a ovo kako radi noćne...bome teško mi se bilo navić...
ja sam velika maza a i onuser posted image



Znaci iste smo.... Mene moj nekad i otjera, kaze ti spavas na meni, ujutro sam sav ukocenuser posted image user posted image user posted image


mi od samog pocetka nikad nismo mogli zaspati zagrljeni, uvijek kao pokusavamo da zaspimo i nakon 10-15 minuta, bude odmicanje i svak na svoju stranu ili polozaj kasike. ne mozemo nikako, sve nas zulja...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:46:35   
Hanady RR
teacherice vidi se da još dojiš...šta kažeš ponuda i potražnja da se uspostaveuser posted image user posted image user posted image user posted image
još na ovo kad onu veselinu sugestiju za žene RR dodamo....user posted image user posted image user posted image

ma neki ...daj ti toj njegovoj ženi link ove teme...
ima onda se iznendai kako smo mu ženu sredileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:46:41   
Dida79
E pa ja nisam misljenja da je sve sex i uvijek imam sa mm problema oko toga.Ponekad je potreban i zagrljaj koji ne vodi ka seksu.Kod mog muza nema toga on da se pita desert bi se ukinuo a umjesto toga bi se sluzio seks.
I nakon 12 god braka ja ga nisam skontala niti cu user posted image Trudim se da drzim tempo sa njim ali ne ide pa ne ide meni je to previse i zato uvijek imamo rasprave oko toga.


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:48:20   
veeseelaa
ma muškarci samo vole sex i dok ih dobro.... sve je ok, sve će ti oprostiti i ne kuhanje i novac, i što mu staru ne gotiviš,  al ako ga dobro ne isexaš e tu je problem




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:50:51   
teacher75
ne slazem se ni ja da je bas sve u sexu (jeste mozda 80%)user posted image ja ponavljam: bitno da su partneri tu negdje, znaci ako su oboje raspolzeni za 2-3 puta sedmicno ili 1 mjesecno ili svaki dan, bitno je da niko ne trpi...kod nas je neka umjerena normala, prosjek, prije user posted image je bilo cesce al nijedno se ne zali, znaci ponuda i potraznja su tu negdjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:51:04   
Hanady RR
Dido...
očito vi tako dobro funkcionište...pa 12 godina nije malo....
mislim da je to tako kako treba biti....
doduše ja sam jako sojetljiva na to da vski zagrljej vodi ka obaveznom vođenju ljubavi...
ja ako želim mene će savršeno zadovoljiti i zdjela kokica uz dobra film u njegovom krilu....meni je i to uživanje...doduše i njemu...

ipak teacherica ima pravo

valjda je to ta ponuda-potražnja kod partnerauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:51:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

E pa ja nisam misljenja da je sve sex i uvijek imam sa mm problema oko toga.Ponekad je potreban i zagrljaj koji ne vodi ka seksu.Kod mog muza nema toga on da se pita desert bi se ukinuo a umjesto toga bi se sluzio seks.
I nakon 12 god braka ja ga nisam skontala niti cu user posted image Trudim se da drzim tempo sa njim ali ne ide pa ne ide meni je to previse i zato uvijek imamo rasprave oko toga.




daj ba Dida ja kontala ti na RR rekorderka, ajde idemo do Ginisa zajedno s Didom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:53:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Dida79

E pa ja nisam misljenja da je sve sex i uvijek imam sa mm problema oko toga.Ponekad je potreban i zagrljaj koji ne vodi ka seksu.Kod mog muza nema toga on da se pita desert bi se ukinuo a umjesto toga bi se sluzio seks.
I nakon 12 god braka ja ga nisam skontala niti cu user posted image Trudim se da drzim tempo sa njim ali ne ide pa ne ide meni je to previse i zato uvijek imamo rasprave oko toga.



zato sto vam je libido razlicit, kod njega je jaci i tu dolazi do rasprava...tako da il ga on mora spustiti il ti podici (libido)user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:54:44   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Dida79

E pa ja nisam misljenja da je sve sex i uvijek imam sa mm problema oko toga.Ponekad je potreban i zagrljaj koji ne vodi ka seksu.Kod mog muza nema toga on da se pita desert bi se ukinuo a umjesto toga bi se sluzio seks.
I nakon 12 god braka ja ga nisam skontala niti cu user posted image Trudim se da drzim tempo sa njim ali ne ide pa ne ide meni je to previse i zato uvijek imamo rasprave oko toga.



zato sto vam je libido razlicit, kod njega je jaci i tu dolazi do rasprava...tako da il ga on mora spustiti il ti podici (libido)user posted image



E pa on ce ga spustiti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:54:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Dida79

E pa ja nisam misljenja da je sve sex i uvijek imam sa mm problema oko toga.Ponekad je potreban i zagrljaj koji ne vodi ka seksu.Kod mog muza nema toga on da se pita desert bi se ukinuo a umjesto toga bi se sluzio seks.
I nakon 12 god braka ja ga nisam skontala niti cu user posted image Trudim se da drzim tempo sa njim ali ne ide pa ne ide meni je to previse i zato uvijek imamo rasprave oko toga.



zato sto vam je libido razlicit, kod njega je jaci i tu dolazi do rasprava...tako da il ga on mora spustiti il ti podici (libido)user posted image



ja sam da se podigne


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:55:36   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
niste normalne majkemi...a ni ja sa vamauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:56:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Dida79

E pa ja nisam misljenja da je sve sex i uvijek imam sa mm problema oko toga.Ponekad je potreban i zagrljaj koji ne vodi ka seksu.Kod mog muza nema toga on da se pita desert bi se ukinuo a umjesto toga bi se sluzio seks.
I nakon 12 god braka ja ga nisam skontala niti cu user posted image Trudim se da drzim tempo sa njim ali ne ide pa ne ide meni je to previse i zato uvijek imamo rasprave oko toga.



zato sto vam je libido razlicit, kod njega je jaci i tu dolazi do rasprava...tako da il ga on mora spustiti il ti podici (libido)user posted image



ja sam da se podigne


user posted image user posted image user posted image sto se digne mora pastiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:57:30   
veeseelaa
al ko je uporan ponovo ustane

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:57:32   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Dido...
očito vi tako dobro funkcionište...pa 12 godina nije malo....
mislim da je to tako kako treba biti....
doduše ja sam jako sojetljiva na to da vski zagrljej vodi ka obaveznom vođenju ljubavi...
ja ako želim mene će savršeno zadovoljiti i zdjela kokica uz dobra film u njegovom krilu....meni je i to uživanje...doduše i njemu...

ipak teacherica ima pravo

valjda je to ta ponuda-potražnja kod partnerauser posted image



I ovo meni smeta nevjerovatno.Ok dok smo bili mladji ali sad popusti malo a on svoje pa svoje tjerauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:59:32   
Hanady RR
dido jel tvoj muž škorpija u horoskopuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:00:20   
teacher75
dido, izmori ti njega kucnim poslovima pa mu nece pasti napamet user posted image il mu zadaj da se oko neceg brine user posted image mene je moj vec upozorio da je umoran- to je kod nas lozinka za nista od akcije user posted image pa se niko ne uvrijedi, jer ne dodje direktno do odbijanja, pocnemo 2-3 sata ranije kukati jedno drugom da smo umorni i onda niko ni ne zatrazi ( nema ponude nema ni potraznje) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:01:16   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dido jel tvoj muž škorpija u horoskopuuser posted image user posted image user posted image


Moja Hanady ja sam skorpija a on ovan u horoskopu naravnouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:01:45   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dido jel tvoj muž škorpija u horoskopuuser posted image user posted image user posted image


Moja Hanady ja sam skorpija a on ovan u horoskopu naravnouser posted image

uh ovnovi imaju bas jak libido, poznati su po tome!mada ni skorpijama nije mane user posted image


< Poruku je uredio teacher75 -- 3.6.2010 1:02:03 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:02:40   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

dido, izmori ti njega kucnim poslovima pa mu nece pasti napamet user posted image il mu zadaj da se oko neceg brine user posted image mene je moj vec upozorio da je umoran- to je kod nas lozinka za nista od akcije user posted image pa se niko ne uvrijedi, jer ne dodje direktno do odbijanja, pocnemo 2-3 sata ranije kukati jedno drugom da smo umorni i onda niko ni ne zatrazi ( nema ponude nema ni potraznje) user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Mene je moj tako provalio kaze...vidi pola deset sad ce moja zena pocet kukat da je nesta boli samo ne mogu da ti ufatim raspored kojim danima je koja boljkauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:02:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dido jel tvoj muž škorpija u horoskopuuser posted image user posted image user posted image


Moja Hanady ja sam skorpija a on ovan u horoskopu naravnouser posted image

bome dido onda ti nebi trebalo ništa bit porblem...ovo ti nas hajcašuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:04:22   
teacher75
ovo ispade tema ispovijest jedne zeneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:05:59   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dido jel tvoj muž škorpija u horoskopuuser posted image user posted image user posted image


Moja Hanady ja sam skorpija a on ovan u horoskopu naravnouser posted image

bome dido onda ti nebi trebalo ništa bit porblem...ovo ti nas hajcašuser posted image user posted image user posted image user posted image




Ma jok majke mi fakat je tako...Ja sam samo rekla da ne mogu svaki dan a on bi mogao za dorucak rucak veceru cak bi jos i repete traziouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:06:04   
Hanady RR
pa ja neki zakuhala...i ode...

user posted image user posted image user posted image user posted image

neki dan nas ruži što pričamo otvoreno o braku svom na temamauser posted image user posted image user posted image user posted image
kad ujutro vidi šta smo mi ispisale na neku xy situaciju ruži te nas majkemiuser posted image user posted image user posted image user posted image

nekiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *