|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:07:09   
Dida79
Neki sve zakuhala pa pobjeglauser posted image Ja tamam dusu otvorila a nje nigdje da me tjesiuser posted image
Neki mani se cojeka vidis da sam u problemimauser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:08:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa ja neki zakuhala...i ode...

user posted image user posted image user posted image user posted image

neki dan nas ruži što pričamo otvoreno o braku svom na temamauser posted image user posted image user posted image user posted image
kad ujutro vidi šta smo mi ispisale na neku xy situaciju ruži te nas majkemiuser posted image user posted image user posted image user posted image

nekiuser posted image user posted image user posted image


pa nek cuje malo i suprotnu stranu, mozda tako od xy lika zena kuka da on hoce stalno a da ona ne moze pratiti taj tempo, mozda se njemu otegne na mjesec a ono mozda apstinencija- pauza 7 danauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:09:33   
Hanady RR
što ti je vruća tema....
evo za sat ipo treća stranicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dido nemoj se ti sikirat....kad njega porđe još za 2-3 godine pa umanji tvoja škorpijska snaga ima da navali...dođe on na forum da se žali da nemere višeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:09:55   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa ja neki zakuhala...i ode...

user posted image user posted image user posted image user posted image

neki dan nas ruži što pričamo otvoreno o braku svom na temamauser posted image user posted image user posted image user posted image
kad ujutro vidi šta smo mi ispisale na neku xy situaciju ruži te nas majkemiuser posted image user posted image user posted image user posted image

nekiuser posted image user posted image user posted image


pa nek cuje malo i suprotnu stranu, mozda tako od xy lika zena kuka da on hoce stalno a da ona ne moze pratiti taj tempo, mozda se njemu otegne na mjesec a ono mozda apstinencija- pauza 7 danauser posted image user posted image user posted image



Ako je ko moj delija mora da je tako

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:10:47   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

što ti je vruća tema....
evo za sat ipo treća stranicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dido nemoj se ti sikirat....kad njega porđe još za 2-3 godine pa umanji tvoja škorpijska snaga ima da navali...dođe on na forum da se žali da nemere višeuser posted image user posted image user posted image



Joj hanadyuser posted image user posted image user posted image
Da mi je i taj dan docekati

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:10:56   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

što ti je vruća tema....
evo za sat ipo treća stranicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dido nemoj se ti sikirat....kad njega porđe još za 2-3 godine pa umanji tvoja škorpijska snaga ima da navali...dođe on na forum da se žali da nemere višeuser posted image user posted image user posted image


taman ce se onda regulisati ponuda i potraznja user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:15:35   
Hanady RR
veesela bona...nije valjda da na ovako vruću temu niš ništa više da kažešuser posted image user posted image user posted image user posted image

a što zašutiste...vakat spavat...
blago vama imate sa kim...
meni mm noćna...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:30:38   
Visnja RR
ma mozda je lik taraba u krevetu pa mu zeni dosadilo da glumata da je "fucker"... to on garant ne bi priznao nikom...
svega ima i zena koje nemaju sex sa muzem i onih koje imaju samo s njim i onih koje se dobro sexaju sa muzem al ga vole i sa strane user posted image user posted image
i da mislim da nema frigidnih zena vec samo losih muskaraca u krevetu koji ne znaju aktivirati zenu...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:48:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

veesela bona...nije valjda da na ovako vruću temu niš ništa više da kažešuser posted image user posted image user posted image user posted image

a što zašutiste...vakat spavat...
blago vama imate sa kim...
meni mm noćna...
user posted image user posted image user posted image




eh od kada ja galamim da je sex bitan, o tom sam se sita napisala.... sretno svim ženicama, samo se sexajte, nikad ljepše ni mlađe biti nećete
Ne dajmo da nas kolotečina uhvati pod svoje, promijenite i mjesto radnje a i uvijek dodati neki novitet


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:54:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma mozda je lik taraba u krevetu pa mu zeni dosadilo da glumata da je "fucker"... to on garant ne bi priznao nikom...
svega ima i zena koje nemaju sex sa muzem i onih koje imaju samo s njim i onih koje se dobro sexaju sa muzem al ga vole i sa strane user posted image user posted image
i da mislim da nema frigidnih zena vec samo losih muskaraca u krevetu koji ne znaju aktivirati zenu...



ovo me podsjeti na jedan vic.... kad je žena oralno muža pokušala zadovoljiti al on ništa.... nakon sat vremena veli on njoj "jel se ovo tebi često događa?" hahah
tako da... svega ima
sex je čudo, sex je potrebno konzumirati prije braka pa onda se udati... jer šta fakat ako ti je supružnik ne odgovarajući ljubavnik???

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.6.2010 1:55:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 1:58:23   
veeseelaa
a kad smo već kod ispovjesti muškarca, ja znam jednog koji se žalio da mu žena ne voli oralni sex i zbog toga je u bedaku, ustvari ne da ne voli nego ne želi isti nikako
Mislim čovjek je bio nokautiran tom činjenicom
Ja ne kužim šta su u vezi radili/pričali??? cccc



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 2:04:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

veesela bona...nije valjda da na ovako vruću temu niš ništa više da kažešuser posted image user posted image user posted image user posted image

a što zašutiste...vakat spavat...
blago vama imate sa kim...
meni mm noćna...
user posted image user posted image user posted image




eh od kada ja galamim da je sex bitan, o tom sam se sita napisala.... sretno svim ženicama, samo se sexajte, nikad ljepše ni mlađe biti nećete
Ne dajmo da nas kolotečina uhvati pod svoje, promijenite i mjesto radnje a i uvijek dodati neki novitet



možemo početi s prijedlozima na ovoj temi......


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 2:44:25   
milenium

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: teacher75

dido, izmori ti njega kucnim poslovima pa mu nece pasti napamet user posted image il mu zadaj da se oko neceg brine user posted image mene je moj vec upozorio da je umoran- to je kod nas lozinka za nista od akcije user posted image pa se niko ne uvrijedi, jer ne dodje direktno do odbijanja, pocnemo 2-3 sata ranije kukati jedno drugom da smo umorni i onda niko ni ne zatrazi ( nema ponude nema ni potraznje) user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Mene je moj tako provalio kaze...vidi pola deset sad ce moja zena pocet kukat da je nesta boli samo ne mogu da ti ufatim raspored kojim danima je koja boljkauser posted image



dido,samo se ti šali.vidjet ćeš kad ti jednom dođe u sobu s čašom vode i aspirinom a ti ćeš reć ''šta će mi touser posted image ,ta ne boli me glava''a on će će onda reć:''aha,tu si,super''user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 9:37:08   
Hanady RR
joj vesele što je navlaila na oralniuser posted image user posted image user posted image user posted image

mislim skidam ti kapu, odavno si ti preložena za adekvatmnom moderatora na sex temama ali ovaj dio da se treba seksat prije braka nemogu se satobom složiti. doduše to je moj lični stav i tvrdim odgovorno da ja u itom nisma napravila grešku....
moja i njegova karizma složile su se maksimalno...čemu me naučio time sam i zadovoljna...ne znam kako je sa drugim pa mi je on perfektan i ne žalim se ni sekunde...a ni on...kaže da sam savršena učenicauser posted image user posted image a u nekim trenutcima mislim da sam nadmašila samog mentorauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 9:52:33   
veeseelaa
draga Hanady kod tebe je tako ispalo pa ste se posložili user posted image user posted image user posted image  al šta da je ispalo da ti je mm sklon raznim perverzijama user posted image  a ti ga ne žili pratitit

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:01:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

draga Hanady kod tebe je tako ispalo pa ste se posložili user posted image user posted image user posted image  al šta da je ispalo da ti je mm sklon raznim perverzijama user posted image  a ti ga ne žili pratitit

pa miša mu valjda bi ponznala perveznjaka za 4 godine vezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj dobra si...ove što se kratko zabavalju dobro nek paze...garant šta ako je perverznjak...
pa onda kad u njoj svaku želju ubije ona on fol ode kod kmšije da se žali, a kona izbaci na netuser posted image user posted image user posted image user posted image
garant i ovo može biti slučaj kod ovog kolege od nekiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:12:57   
aida.
ma imam i bebu, i dojim, i radim po kci nesto po cijeli dan pa mi opet nikad nije mrsko user posted image zar to nije odmaranje i uzivancija... uhhhh sto bi se ja naljutila kad bi me odbio, pa odmah kad se njemu prohtije ja stavim sebe u tu situaciju.... NIKAD NE ODBIJ MUZA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zato mi tako savrseno funkcionisemo user posted image user posted image vesela potpisujem se u dosta postova da ne citiram user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:20:30   
Nedi
 Gdje je keksanje tu su ženiceuser posted image

Uglavnom potpisujem veselu

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:23:25   
aida.

IZVORNA PORUKA: Nedi

 Gdje je keksanje tu su ženiceuser posted image

Uglavnom potpisujem veselu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jest vala, jl tema o sexu, svi aktivni clanovi su tu user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja vala veselu u mnogocemu potpisujem..... neko rece da nema tog para ko moze svaku noc, e ja kazem da ima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:27:56   
veeseelaa
ma ja imam jarana koji se razveo jer  mu žena nije mogla podnijeti da stalno hoda nag po kući hahahahha
kaže meni to normala da nakon sexa malo protrčkaram nag a ona ludila... veli stalno su se svadjali, ona bi samo u mraku da se sexa i to bez riječi... hahhahaha veli ako šta kažem ona poludi, sramežljiva i tako... razidjoše se
Al najveći mi je cirkus kad je njegova mati rekla mojoj ma moj sin temperamentan u krevetu hahahah valjda im ona prisluškivala telefonski razgovor ne bil saznala šta je problem


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:30:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

draga Hanady kod tebe je tako ispalo pa ste se posložili user posted image user posted image user posted image  al šta da je ispalo da ti je mm sklon raznim perverzijama user posted image  a ti ga ne žili pratitit

pa miša mu valjda bi ponznala perveznjaka za 4 godine vezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj dobra si...ove što se kratko zabavalju dobro nek paze...garant šta ako je perverznjak...
pa onda kad u njoj svaku želju ubije ona on fol ode kod kmšije da se žali, a kona izbaci na netuser posted image user posted image user posted image user posted image
garant i ovo može biti slučaj kod ovog kolege od nekiuser posted image



ma joj koliko ima ljudi ti misliš jedno a ispostavi se drugo, tako da....
ko zna šta je nekom u glaviuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:31:17   
aida.

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja imam jarana koji se razveo jer  mu žena nije mogla podnijeti da stalno hoda nag po kući hahahahha
kaže meni to normala da nakon sexa malo protrčkaram nag a ona ludila... veli stalno su se svadjali, ona bi samo u mraku da se sexa i to bez riječi... hahhahaha veli ako šta kažem ona poludi, sramežljiva i tako... razidjoše se
Al najveći mi je cirkus kad je njegova mati rekla mojoj ma moj sin temperamentan u krevetu hahahah valjda im ona prisluškivala telefonski razgovor ne bil saznala šta je problem


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e vala nema mi vece glusposti...cuj stidit se pred svojim muzem user posted image user posted image user posted image user posted image ja se ne bi bunila da vazda go hoda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:35:08   
aida.
to sigurno... al koliko su bili u braku? zar se nije mogla naviknut user posted image a vala nije cudo da su se razveli... e kad pomislim kad bi ja ili mm vristali kad neko prodje go... cesto bi bilo vriske... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valjace se malo obuzdat, djete rastel, raste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:36:41   
veeseelaa
ma nisu bili ni 5-6 mjeseci zajedno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 10:40:58   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  neznam Didi do čega je, možda malo više morskih plodova
A mislim da je mm afrodizijak piletina, taj kad spuca pile poludi hahahahhah
Probaj svom mužeku ukinuti piletinu, možda ako ubaciš više crvenog mesa u ishranu da mu želja splasne
Nek se dobro prejede, jer ni gladan a ni prejeden nisi horan hahahah

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.6.2010 10:41:49 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *