|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 23:15:33   
sporty mamaa
nema na cemu, samo sam ti rekla ono sto se meni desilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 23:49:00   
titi
jeste vi nakuckaleuser posted image user posted image user posted image
meni je jednom rekla jedna zenica " ljep muskarac, tudji muskarac" i "ako zelis da tvoj m bude samo tvoj, nikada ga nemoj odbiti"
meni je to bilo na pameti stalno, dok nisam rodila, i hodala po kuci kao zombi, jos radila i problemi na poslu, ma zenice zaboravi
sva moja sreca da imam m koji je razuman, i njezan (ujedno i grubuser posted image ) i razumjeo je
naravno zelja za sex se ugasila i nakon prve trudnoce, a vratila se nakon druge
i sada to nije kao nekada kada smo se jahali po 2-3 puta na dan
izmori me ako je i zaredom 3 noci, ali 2-3 puta sedmicno mogu i obozavam sex
kod nas ima svegauser posted image , i hocu svegauser posted image i jos na plafonu nisam bila
zavisno kako smo raspolozeni, ide samo od sebe
ali ima tu i 2 djeciceuser posted image
i nedaj boze poslije ovi trudnoca da nemam mm tokom plodni dana, cak ni postar na vrata nebi smjeo pozvonitiuser posted image user posted image
neznam, meni je sasvim jasno da jedan muskarac nadje u drugoj zeni ako njegova prelazi svaku granicu normale
pa hebemu misa , nije ni to 3 sata oranja i kopanja, ja i kada nisam za to, mm kada krene ja promjenim misljenjeuser posted image user posted image
a vesela pravo zbori, sve dolazi u obzir, a slazem se i s ovim da i zena je u prednosti koja je imala sex i prije brakauser posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Ispovijest jednog muža
4.6.2010 11:03:03   
snijeg
Eh moja Neki, nezahvalna situacija skroz...uopće mi se ne dopada što vas vaš prijatelj verbalno uvodi u svoj bračni krevet i ono što zovemo "intimom". Kao što napisah na drugoj temi, imam i ja prijateljica/poznanica koje su tako prostirale svoje probleme i nekako čovjek ne zna šta da uradi i kako da pruži savjet nekome po tako osjetljivom pitanju.  Ovdje smo čuli njegovu verziju priče (znamo da uvijek postoje najmanje dvije), moram iznijeti nekoliko činjenica iz života žena koje poznajem i njihove razloge zašto odbijaju muža:
- previše obaveza oko kuće/stana, djeteta, ručak, veš, prašina - gospodin sjedi, čita novine i čeka da žena sve odradi i da i dalje bude nasmijana u krevetu i spremna za uzdahe uzbuđenja
- naši muškarci, u većini slučajeva neće (ne žele) da shvate promjene koje se dešavaju u trudnoći, nakon poroda, prilikom dojenja i sl. pa navale ko hajvani, a znamo da žena treba kvalitetnu pripremu za ugodan sex
- higijena (muž puši, supruga ne puši) ženi to smeta i kaže izgubi volju kad osjeti njegov zadah....meni lično je ovo malo bezveze razlog jer je gospodin pušio i prije braka, pa i ako nisu vodili ljubav, valjda su se ljubili pa je mogla skontati da joj smeta user posted image
- ustaljenost - kaže žena znam kako će početi, koliko će trajati i kad će završiti....nije joj više zanimljivo
- virtualni problemi - dok pogledaju film, odigraju koju igricu na računaru, malo na chat s rajom, utakmica itd. već je kasno da se šta radi, a valja ujutro na posao i tako dan za danom, a jaz sve veći i sve ga teže prevazići...

Ma imam ja još milion sitnica za dati kao primjer uzroka problema, ali i ovo je dovoljno da se shvati (ko želi shvatiti) da svi problemi imaju rješenje, samo treba zavrnuti rukave, napraviti kahvu i sjesti na kvalitetan razgovor. Ukoliko je problem složeniji, pa postoje i medicinski tretmani... ja bih za svoj brak učinila sve, pokušala sve metode i kao što rekoh na drugoj temi, ako nakon svega ne bude sexa postoji i onaj krajnji ishod - razvod. Najlakše je reći, ona/on neće, odoh ja sebi naći, uvijek ima ko hoće - nije to rješavanje problema, to je bježanje od istog i stvaranje novog...
Možda se varam, ali sam ubjeđena da bez sexa nema nafake user posted image user posted image


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu titi)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Ispovijest jednog muža
4.6.2010 22:35:27   
neki
Snijeg,hvala ti punouser posted image Ocekivala sam te na ovoj temi(i prizivala te na drugojuser posted image )


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Ispovijest jednog muža
4.6.2010 22:56:51   
Sonja
poslije poroda zaista nisam imala nikakvu zelju za sexom iz vise razloga:
nisam se osjecala privlacno
bila sam preumorna
samo sam mislila na bebu

hvala bogu pa je i to proslo i sad je sve ok...
al vjerujte da u tom periodu nakon poroda nije mi bilo ni do cega osim do moje bebe

razgovorom se moze sve rijesiti,bar ja tako mislim...
nek svako kaze sta zeli a sta ne i ZASTO
tako i ona ..treba reci sto nece s njim da spava..
mozda je u pitanju drugi muskarac...

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Ispovijest jednog muža
4.6.2010 23:20:01   
mama Nataša
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Znaš šta neki...meni je rijetko naupadalo dok se on ne sjeti...
a on nema šta da pirča sa mnom...pa dovoljno me zna da me ''omami'' bez riječi...nemama ja kad reć neću i nemogu.user posted image

šalu na stranu...sexualni ćivot je jako bitan...i rijetki su brakovi koji opstaju a da isto ne konzumiraju...naravno u pravim i obiljnim brakovima muževi i žene prihvataju činjenicu bolesti, trudnoće i nekih drugih porblema tog tipa pa im to zadovoljstvo može i sačekati, ali tvoj prijtelj će morati pobuditi želju u svojoj ženi...to je njegov posao. nema on šta da drugu treži...neka se oko svoje žene pozabavi.



evo ja ovo potpisujem do slova, mnogi muški čekaju da im se sve ponudi i da će sve samo od sebe pasti njima pred noge i biti servirano. Ako želiš zadovoljnu ženu - učini je takvom. Njima očito i štošta drugo ne štima u braku, al on vidi samo ono njemu bitno user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 14:12:52   
Yuna
Dodala bih nešto u vezi biti vjernica i nevinost nesexanja itd.

Stvarno mi je više toga dosta!
Kakve ima veze vjera i nesexanje prije braka?

Da se razumijemo, i ja sam se dosta pridržavala toga, ali postepeno mi je sve više to postalo nespojivo jedno s drugim. Neću sad detaljizirati, ali uglavnom mislim da se može biti dobra vjernica/vjernik bez obzira na to. Naravno, ne opravdavam perverzarije i pretjerivanje itd. ali zaista vjerujem da je Bog mislio na ljubav između m i ž i kad ona postoji da je onda ok ući u sexualne odnose.

Najveći razlog tome je upravo moderno doba tj. to što se danas ljudi ne vjenčavaju rano kao nekada već najčešće 25-30 godina.
I sad nek mi netko kaže da je normalno biti djevac s 30 godina. Ma nek me ne zafrkava.
Godine kad je čovjek u naponu sexualne energije su 18-30 i ako se tad nećeš sexati pa kad ćeš?

Protiv sam sexa prije 16 godina općenito, ali iznad 16 smatram da je prihvatljivo. Naravno sve ovisi od osobe do osobe jer neki ranije sazrijevaju neki kasnije.
Svojoj djeci ću savjetovati ovako: Prije 16 ne dopuštam, od 16-18 to smatram iznimkama, poslije 18 apsolutno dozvoljeno.
Preporučam da to radite s osobom koju zaista volite i s kojom ste u vezi, a ne s bilo kim.
Najidealnije bi bilo da je ta prva osoba u koju ste se zaljubili i s kojom ste u vezi i budući supružnik, ali ako to nije moguće nema veze. Sve ovisi o okolnostima.
Protiv sam pervezarija i pretjerivanja, protiv sam abortusa i prerane trudnoće, ali radije bih savjetovala da zadrže dijete i brinula se za to dijete nego abortus. Ipak kontracepcija koja ne ugrožava zdravlje djeteta i žene je dopuštena, drugim riječima kondom.



_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 14:48:57   
jasmin
Ne znam,mila,kakve veze imaju spolni odnosi i vasa vjera,ali npr.islam strogo zabranjuje spolni odnos muskarca i zene prije stupanja u bracnu vezu.Covjek ima pravo izbora hoce li se toga pridrzavati i ne,ali nema pravo vrijedjati jedan takav propis i negirati ga u bilo kojem vremenu ljudske civilizacije.Ono sto je Bog propisao to tako stoji,a hoce li covjek prihvatiti takav nacin zivota stvar je svakog pojednica i njegov vlastiti izbor.:)

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 16:12:19   
Yuna
Naravno da brani, ali ajd da vidimo tko se to danas ženi s 18.
Rekla sam čak da je najbolje vjenčati se s prvom ljubavi, ali pobogu ja ozbiljne prosce nisam baš viđala, pogotovo u tim godinama.
Pa da idu mom starom i traže ruku, a on kaže može ne može blabla.user posted image user posted image user posted image
Nisu mi neki prosci ni oni puno stariji bili, ti su još gori...više nisu balavi da vjeruju u svašta. Ti pogotovo znaju da je bolje nategnut bez obveza.
A najgori od svih su mi oni koji traže neku finu vjernicu pa da je može varat na sve strane a da ona čući u kući i sve mu prašta.

Nije danas brak pod kontrolom države.

Zato je po meni svetiji brak između dvoje iskreno zaljubljenih mladih u sretnoj vezi iako nema braka na papiru, nego brak na papiru a rupa u sadržaju.
Brak je sadržaj, a ne forma- prvenstveno.
To je ono kad ne moraš govoriti mi smo zajedno, ovo je moja cura/dečko...već kad to postoji u stvarnosti bez neke hvale i dogovaranja. Zato ne podnosim pitanje hoćeš mi biti cura? pa to ne ide tako. i ja sad npr. kažem hoću a to u biti nije tako, jel to znači da ja jesam njemu cura? Naravno da ne znači.






_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 16:16:30   
Yuna
Ali možda kod nekih stari mora dati odobrenje za brak ili ne daj Bože reći za koga ćeš se udati?

Moja prijateljica je izašla par puta s nekim šiptarom...i ja joj fino kažem nemoj nije to pametno,.,ali ne ona me još uvjerava da mali nije šiptar. I šta bi...došli njenom starom njegovi starci da je prose za njenu ruku (a ona tek 15 godina). Njen tata umalo da dobije slom živaca. Istjerao ih je van, ispsovao im i reko da čće pozvati policiju ako još jednom dođu.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 16:24:49   
jasmin
Shvatam te sta hoces reci.Npr,zbog studiranja u Egiptu i poslije u Medini moj muz se ozenio u svojoj 27 oj godini,i naravno,posvecen vjeri onako kako ona to nalaze,ocuvao je svoju nevinost :).Slazem se da su rijetki slucajevi,ali ih ipak ima hvala Bogu.Skoro nam je bio u posjeti na umru momak od 18 god. i trazi da se ozeni.I ja sam protiv onih koji traze vjernicu i postenu a on je sam neposten,ali zato vjernica treba da trazi vjernika,koji ce se drzati propisa svoje vjere i oboje su mirni i zadovoljni.Ja ne idem ni u jednu krajnost,tj.samo bracna veza,a da se ti bracni drugovi ne postuju i imaju hejbet rupa u braku,a isto tako nisam ni za to da se u vezi dvoje ponasaju potpuno isto kao u braku,a da svoju toliko cvrstu ljubav nisu barem pred Bogom osvjedocili(mislim na vjersko vjencanje).Ja nekako volim sredinu,sretni,zadovoljni,zaljubljeni,
tacno znaju zbog cega su skupa i uzivaju,a ujedno su i supruznici.user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 17:09:30   
Dalil@
Yuna, Jasmin ti je to objasnila na lijep nacin ( ). Ja cu na malo manje lijep!

Prvo, ne vidim cemu izrugivanje necijim obicajima i tradiciji?! Mislim na ovo:

IZVORNA PORUKA: Yuna


Pa da idu mom starom i traže ruku, a on kaže može ne može blabla.user posted image user posted image user posted image


Nekome je takav nacin sklapanja braka svet i ko si sad pa ti da to osporavas samo zato sto mislis drugacije?

Dalje, gledam tvoja 2 posta: U 1. kazes kako su muski danas nezreli i gledaju da dobiju ono sto zele bez obaveza a u 2. ti smijesno sto su "siptarevi" roditelji casno dosli da prose djevojku. Nstranu to sto je ona "premlada", mozda ona misli drugacije (ne bi bila ni prva ni posljednja takva!)

A da se odlucis u kojem smjeru bi trebala da ide tvoja argumentacija??!

Nemam nista protiv ljudi kojima za brak ne treba papir ali sam misljenja da je brak zastita za zenu u smislu zakonske obaveze muza prema njoj i djetetu.
Mentalitet ljudi je takav da mu (u vecini slucajeva) trebas uvesti sankciju da bi on djelovao u okvirima zakona.


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 17:17:10   
Dalil@
U stvari, kada se ponovo vratih na tvoje postove vidjeh da su puni predrasuda user posted image

Rugas se necijoj tradiciji, siptarima...Sta fali siptarima?! Ljudi kao i svi ostali. Mislim da bi se ovdje mogli i moderatori ukljuciti..user posted image

A taj otac sa takvim ponasanjem je vrrrlllo nekulturan covjek. Moglo se to sve i fino odraditi. Tebi smijesno..user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 17:17:36   
Mirkica
ama neka radi ko sta hoce , ja vjerujm u Boga i klanajm i postim i opet sam s mm spavala prije braka user posted image user posted image user posted image i opet bih isto uradila da se vratim unazad i ako sam svjesna da je to grijeh , ali  grijesi su tu da ih cinimo neka se neko javi ko nema grijeha  , ja se plasim malo vise onih grijeha prema ljudima a prema samoj sebi nadam se da ce Bog da oprosti .

< Poruku je uredio Mirkica -- 4.9.2010 17:19:20 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 23:33:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dalil@

U stvari, kada se ponovo vratih na tvoje postove vidjeh da su puni predrasuda user posted image

Rugas se necijoj tradiciji, siptarima...Sta fali siptarima?! Ljudi kao i svi ostali. Mislim da bi se ovdje mogli i moderatori ukljuciti..user posted image

A taj otac sa takvim ponasanjem je vrrrlllo nekulturan covjek. Moglo se to sve i fino odraditi. Tebi smijesno..user posted image



spustimo loptu... nisu siptari vec Albanci user posted image iako neznam sta je tema ove emisije rekoh da se i ja malo ukljucim user posted image user posted image user posted image user posted image mene su jednom prilikom prosili od mojih roditelja roditelji jednog momka sa kojim jedva i da sam se druzila, ja i moji smo bili frapirani user posted image user posted image user posted image user posted image al nismo ih istjerali user posted image vec rekli da ja imam planove malo drugacije od njihovih user posted image mada smo se tom gestu ibretili danima al nismo ih nikako uvrijedili

PS nisu Albanci u pitanjuuser posted image
Mirki user posted image user posted image user posted image user posted image svi mi u jednom segmentu se pridrzavamo vjere a u drugom ne, dobro je sto vise pridrzavati se propisa al Boze moj, neko uzme one sto mi vise pashu il su priblizne njegovom karakteru... lijepo je uzeti one "glavne" kao sto su biti iskren, ne biti ohol, zavidan, ne biti lopov, prevarant, iskoristavati druge, zeljeti drugom zlo itd
A i ko smo mi da sudimo jedna drugoj??? mislim... ima ko o tome odlucuje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 23:37:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja bih malčice filozofirala na temu "može li se i treba li se brak raspasti zbog ne kvalitetnog seksualnog života?". Čini mi se da je to bit topica.
Moje je lično mišljenje da je loš seksualni život u pravilu posljedica, a ne uzrok. Znači neki drugi, dublji problemi uzrokuju loš seksualni život. Možete se željeti a da se ne volite, možete se željeti zato što se volite, ali da se volite, a ne želite se (naravno, mislim na odnos muškarca i žene u "romantičnoj" vezi) to meni zvuči kao neki drugi problem.
A šta je razlog to mogu znati samo partneri koji imaju problem.



po meni volis nekog jer ga zelis user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 23:45:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Malo mi je zlo od ove teme.
Kako je tema OT, i vjerovatno ce na brisanje.
Ostavit cu i ja OT komentar.

Ovde niko da kaze razloge zasto je usao u brak nevin. Recite, da je vjerski aspekt i onda je jasno. Tu nema prostora za licemjerstvo i za "komentare da ste radili "druge stvari"", koje ne moraju biti nuzno u vezi sa krajnjim seksualnim cinom.

Po meni je licemjerstvo kada se neko predstavlja kao jedno, a radi drugo. E, to je meni licemjerstvo. Jednostavno neke stvari ne idu skupa.
Tu npr. kazem vjera je bit zivota i zivotna orijentacija i ona ne ide skupa sa seksom i "drugim igricama" prije braka.

Ja sam samo izuzela taj razlog...
A licno, sam za ravnopravnost spolova, emancipaciju i slicno. Zenino pravo da bira i da bude izabrana.



pa vjera nalaze i druge stvari osim nevinosti, onda ih se svih treba pridrzavati a ne samo ove jedne okrutne user posted image user posted image user posted image user posted image Boze mi oprosti
ja ipak ne mislim da sve zene ulaze u brak zbog ovog razloga, sirok je spektar razloga... neke se mlade udaju, neke se dovoljno dugo ne znaju s partnerom s kojim su u vezi, neke se pribojavaju reakcije momka poslije odnosa itd ima dosta onih koji smatraju da ce ih suprug vise cijeniti ukoliko nemaju odnos prije braka s njim, mada ja sam opet za to da se partner proba prije braka... da se lijepo vidi ko je kakav, sigurica je siguricauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Ispovijest jednog muža
4.9.2010 23:57:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


pa vjera nalaze i druge stvari osim nevinosti, onda ih se svih treba pridrzavati a ne samo ove jedne okrutne user posted image user posted image user posted image user posted image Boze mi oprosti
ja ipak ne mislim da sve zene ulaze u brak zbog ovog razloga, sirok je spektar razloga... neke se mlade udaju, neke se dovoljno dugo ne znaju s partnerom s kojim su u vezi, neke se pribojavaju reakcije momka poslije odnosa itd



user posted image Haahaha,veeseelaa,ali onda se čovjek ne bi trebao ničeg pridržavati,jer čega god da bi se pridržavao neko može reći a što se pridržavaš toga,a toga i toga ne,ljudski je griješiti,a na nama je da se trudimo da se što više pridržavamo,a sad svak ima pravo izbora dal će i čega se pridržavati.

A s ovim dole se slažem,svega ima,bilo oduvijek i biće dok je čovječanstva.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:06:10   
veeseelaa
ma da, uvijek ima neko protiv i za, i svi mi imamo neka obrazlozenja da se najezisuser posted image
Al eto sex je bas lijepa stvar, mislim procvjetaju ljudi pa zasto onda odlagati kad jednostavno godi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:09:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma da, uvijek ima neko protiv i za, i svi mi imamo neka obrazlozenja da se najezisuser posted image
Al eto sex je bas lijepa stvar, mislim procvjetaju ljudi pa zasto onda odlagati kad jednostavno godi


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:09:46   
sporty mamaa
Ja sam se uvijek smijala onoj : "Dilema ozenjenog muskaraca"

Da li ici van i gledati ono sto ne moze jeuser posted image
ili
Ostati kuci i jeuser posted image ono sto ne moze gledatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:13:19   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image sporty mama, žao mi čovjeka user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:16:09   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma da, uvijek ima neko protiv i za, i svi mi imamo neka obrazlozenja da se najezisuser posted image
Al eto sex je bas lijepa stvar, mislim procvjetaju ljudi pa zasto onda odlagati kad jednostavno godi




Meni legendaran naziv teme,reko cijeli dan se neko `hud` ispovijeda...kad ono mi OT.Naravno,spolni odnos je cista i urodjena potreba svakog covjeka,ali Onaj koji je u covjeku stvorio tu potrebu pojasnio je i kako tu potrebu zadovoljiti i ujedno dozivjeti taj pravi ugodjaj,i jedini dozvoljeni nacin je bracni zivot.Ima tu niz stvari koje covjek vjernik treba izvrsiti da ne bi padao u iskusenje da pozeli nesto nedozvoljeno,prije svega obaranje pogleda...ali to je sad druga tema,ionako je dosta postova visak na ovoj temi,pa se izvinjavam dragim moderatoricama koje lijepo obavljaju svoj posao i imaju dosta strpljenja sa nama koje haman pa cesto zatrpamo neku temu komentarima druge vrste.user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:19:01   
veeseelaa
obaranje pogleda? cula sam 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Ispovijest jednog muža
5.9.2010 0:20:59   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

obaranje pogleda? cula sam 

mene bi obaranje pogleda samo dovelo u jos vece iskusenje user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *