|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 14:52:30   
veeseelaa
a za mm ne postoji bilo kakva prepreka za sex


e ovo je lafac user posted image  nema prepreke user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 14:52:50   
ziki
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

user posted image Vjeruj i ti meni da nije, makar u mojoj vezi, sa mojim muškarcem.

Zajedno smo 14 godina, i kroz svakakve faze osjećaja smo prošli, a nikad nismo jedno sa drugim bili isključivo radi požude.



Isti staž imamo, 9+5 god user posted image
Zaljubila sam se u njega na prvu kritiku, fizičke osobine sam kasnije primjetila. Volim ga zbog milion i jedne njegove vrline. Sva ta naša ljubav uzajamna rezultira kvalitetom i kavantitetom našeg sexualnog života a ne obrnuto.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 14:54:40   
veeseelaa
šta sad? ja veze nemam jer imam 11+3 ? user posted image user posted image user posted image  hajmo sad na temu jestel nevine ušle u brak user posted image user posted image user posted image  i to da se obračuna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 14:56:21   
sabinos
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a za mm ne postoji bilo kakva prepreka za sex


e ovo je lafac user posted image  nema prepreke user posted image user posted image

aj vesela ti mene ucrnjači sad,a kod mene vazda neke preprekeuser posted image šala mala


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 14:57:00   
veeseelaa
sabinos bez prepreka i bez povlačenja user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 14:59:05   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta sad? ja veze nemam jer imam 11+3 ? user posted image user posted image user posted image  hajmo sad na temu jestel nevine ušle u brak user posted image user posted image user posted image  i to da se obračuna user posted image user posted image user posted image


Ja sam 3+11 (prvo zabavljanja, drugo u braku) i DA user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:02:17   
sabinos
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sabinos bez prepreka i bez povlačenja user posted image

u pravu si ti vesela..ja od danas,pa na dalje i ubuduce bez prepreka-mozda ce mm bolje slusat i manje tersat!!sta velisuser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:04:52   
many
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne prestaje zaljubljenost ukoliko utvrdimo da nam je partner loš u krevetu al se pojavi neka udaljenost ....
nema hemije do kraja ako i sex nije dobar,  prosječan barem
nismo svi isti i neke ljude  jednostavno nemožeš naučiti geslom  "praksom do savršenstva".... neki ljudi nemaju talent za sex kao što ga neki nemaju za crtanje ili za pjevanje.... duduk što bi rekli user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:06:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sabinos bez prepreka i bez povlačenja user posted image

u pravu si ti vesela..ja od danas,pa na dalje i ubuduce bez prepreka-mozda ce mm bolje slusat i manje tersat!!sta velisuser posted image



samo ti njega sexaj redovito ima da bude miran ko buda user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:11:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: many

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne prestaje zaljubljenost ukoliko utvrdimo da nam je partner loš u krevetu al se pojavi neka udaljenost ....
nema hemije do kraja ako i sex nije dobar,  prosječan barem
nismo svi isti i neke ljude  jednostavno nemožeš naučiti geslom  "praksom do savršenstva".... neki ljudi nemaju talent za sex kao što ga neki nemaju za crtanje ili za pjevanje.... duduk što bi rekli user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image odavno se nenasmijah ovoliko...sad i za sex treba talenta...prije da ljudi neodgovaraju jedno drugom, neg da "nema" talentauser posted image ....neko se voli je*ati brzinom zeceva...neko voli sve polako i natenane...a jedino ne moze valjati ako se ove dvije suprotnosti spoje...ili oni koji naginju raznim perveznim igricama i oni sto pak vole "cisto"

(odgovor članu many)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:14:19   
veeseelaa
ima i toga, ne sretnu se pravi al ima vala i antitalenta ne razgibanih user posted image user posted image user posted image user posted image
muškarcima kojima nije stalo da zadovolje ženu (a ima ih) da Bog da da su ikom par i poželjni kao partneri user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:17:47   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne prestaje zaljubljenost ukoliko utvrdimo da nam je partner loš u krevetu al se pojavi neka udaljenost ....
nema hemije do kraja ako i sex nije dobar,  prosječan barem
nismo svi isti i neke ljude  jednostavno nemožeš naučiti geslom  "praksom do savršenstva".... neki ljudi nemaju talent za sex kao što ga neki nemaju za crtanje ili za pjevanje.... duduk što bi rekli user posted image user posted image user posted image

S ovim bih se ipak složila. Ono, nemam iskustvo pa nisam razmišljala, ali vjerujem da jednostavno ima ljudi kojima to nije nešto previše bitno. I sigurno da bi meni lično predstavljalo problem, čak i uz idealne ostale odnose ako moj partner ne bi imao potrebu da mi ugodi, ili ako bi to radio preko volje. Sigurno da bi u tom slučaju veza polako "uvehla".


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:18:58   
veeseelaa
a znamo svi da je dobar seks užitak partnera
Sramežljivost i suzdržanost sve zahebu user posted image


eto tu se krije antitalentuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:19:51   
veeseelaa
čak i uz idealne ostale odnose ako moj partner ne bi imao potrebu da mi ugodi, ili ako bi to radio preko volje. Sigurno da bi u tom slučaju veza polako "uvehla".


isto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:22:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi jako bila tužna kad me muž ne bi poželio u krevetu, stvarno bi... i tada bi bio kraj našem zajedničkom životu
Jer muškarac te voli jer te želi.... nije mi drug iliti drugarica da se naš zajednički život svede na igranje remija



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljica si, ovo sa remijem mi tjera suze na oci

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:24:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ima i toga, ne sretnu se pravi al ima vala i antitalenta ne razgibanih user posted image user posted image user posted image user posted image
muškarcima kojima nije stalo da zadovolje ženu (a ima ih) da Bog da da su ikom par i poželjni kao partneri user posted image

jah, samo sto je takvim dovoljno jedan dobar ucitelj/ica da postanu izvrsni ljubavnici...a dzaba ti operska pjevacica kao uciteljica ako nemas sluhauser posted image ...sex je kao i voznja bicikla...jednom kad se nauci...nezaboravlja seuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:24:39   
Anoniman
znam osobu koji je ozenio nevinu curu i nakon 6 meseci je ptero uz opravdanje "ne zna da se  j user posted image ( kakva stoka al hajd)  tako da je to njemu bilo kljucno i nije ga zanimalo kakva je ona osoba jel dobra, jel domacica itd i  al  eto moze se brak zbog nekvalitetnog sexa raspasti jer kad ga nema potrazi se na stranu i raspade se brak  . Trudim se uvek nac vremena za nas user posted image , pozuda je tu i kad mi muz neko vece rece da ga izludjujem ja se istopi ,( auu jesam bezobrazna  user posted image )zelimo jedno drugo  i to me cini potpunom osecam  se privlacno, pozeljna  a ostalo sve se da resit.
nekad me muz zeza nakon burne noci  sta bi sa onom nevinom, sramezljivom curom rekoh  ta cura postala sada nevaljala zena .Nek se vala i ja jednom o sexu raspisah user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:25:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a znamo svi da je dobar seks užitak partnera
Sramežljivost i suzdržanost sve zahebu user posted image


eto tu se krije antitalentuser posted image
kako za koga...imas one koji vole da dominiraju i da imaju flegme u krevetuuser posted image ..ima ba ljudi svegauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:26:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: triputmama

znam osobu koji je ozenio nevinu curu i nakon 6 meseci je ptero uz opravdanje "ne zna da se  j user posted image ( kakva stoka al hajd)  tako da je to njemu bilo kljucno i nije ga zanimalo kakva je ona osoba jel dobra, jel domacica itd i  al  eto moze se brak zbog nekvalitetnog sexa raspasti jer kad ga nema potrazi se na stranu i raspade se brak  . Trudim se uvek nac vremena za nas user posted image , pozuda je tu i kad mi muz neko vece rece da ga izludjujem ja se istopi ,( auu jesam bezobrazna  user posted image )zelimo jedno drugo  i to me cini potpunom osecam  se privlacno, pozeljna  a ostalo sve se da resit.
nekad me muz zeza nakon burne noci  sta bi sa onom nevinom, sramezljivom curom rekoh  ta cura postala sada nevaljala zena .Nek se vala i ja jednom o sexu raspisah user posted image

mozda se njoj nije hebalo s njimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:28:12   
veeseelaa
pozuda je tu i kad mi muz neko vece rece da ga izludjujem ja se


divno user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:28:37   
Nedi
Kako ko voli neka izvoli bitno je da je ugodno i redovnouser posted image . Ništa os surfanja po internetu i pisanja po forumu po vas noćuser posted image user posted image ja nemam za to vremena

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:28:41   
veeseelaa
mozda se njoj nije hebalo s njim


možda joj se uopće nije hebalo ni sa kim user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:29:27   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a znamo svi da je dobar seks užitak partnera
Sramežljivost i suzdržanost sve zahebu user posted image


eto tu se krije antitalentuser posted image


Ovo su veoma rješivi problemi. Što rekla dadada, dovoljna je "učiteljica" ili malo "otvorenija" komunikacija.
Ja sam mislila na nepopravljivu nezainteresovanost. Npr. kao pranje zuba, otaljaš što se mora, i jednostavno ne razmišljaš dalje.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:29:34   
veeseelaa
Ništa os surfanja po internetu i pisanja po forumu po vas noć ja nemam za to vremena



user posted image user posted image user posted image  aj ja sam na poslu, nemoj sestro tako user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.3.2011 15:30:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Može li se i treba li se brak raspasti zb...
22.3.2011 15:30:06   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mozda se njoj nije hebalo s njim


možda joj se uopće nije hebalo ni sa kim user posted image user posted image


Pa što se udala onda? Pa neće se gledati user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *