|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: datum braka-testirajmo
6.11.2009 23:40:30   
milenium
ja sam br 6user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: datum braka-testirajmo
6.11.2009 23:41:26   
Ilhana RR
Datum vjenčanja 5
Ako ste izabrali ovaj datum za dan svoga vjenčanja, znači da ste akcenat stavili na kvalitet komunikacije koju imate sa svojim partnerom, budućim supružnikom. Ova veza se mora boriti protiv dosade. Veza će obilovati putovanjima ili promjenama mjesta boravka. Mladi ljudi koji se rano vjenčaju i pomažu jedno drugom tokom studija, ostajući aktivni i zainteresovani za svijet oko sebe, pravi su prirmjer ovog braka kojim vlada Merkur.


Jupii!!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: datum braka-testirajmo
6.11.2009 23:47:18   
teta berta
Ja sam isto 5!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: datum braka-testirajmo
6.11.2009 23:47:23   
Hannan
Meni br.4 user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: datum braka-testirajmo
6.11.2009 23:55:21   
reallove
Datum vjenčanja 7

Ako ste izabrali ovaj dan za svoje vjenčanje, budite spremni za izmjene planova u posljednjem trenutku. Iako broj sedam ukazuje na iznenađenja u svakodnevnoj rutini, može ukazivati i na spas u posljednjem trenutku. S druge strane, Uran vlada slučajem, a njegov broj 7 može označavati i greške i nemudre odluke. Ovo može biti vjenčani dan za koji se odlučuju osobe koje nemaju isto porijeklo, istu vjeru ili istu nacionalnost. Obije strane ove bračne zajednice će zahtijevati izvjestan stepen slobode. user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 14:47:25   
dojbinica
Datum vjenčanja 9

Ako ste za svoj dan vjenčanja odabrali ovaj datum, možda želite da vaš brak ostane tajna. Pod uticajem Neptuna moguće je da se jedna strana odluči za bijeg od kuće radi sklapanja braka. Među partnerima postoji čvrsta duhovna veza, bilo da su oni toga svjesni ili ne. Brak sklopljen ovog dana je sudbinski, iako se čini da su svi bili protiv njega i da mu ni druge okolnosti nisu išle na ruku. Moguće je da se radi o bračnoj vezi u kojoj oba partnera imaju neku smetnju, emocionalne ili fizičke prirode, koju uz pomoć bračnog partnera žele da prevaziđu. Ako su potrebne žrtve, one će biti učinjene iz ljubavi.

pa tačno je da su svi bili protiv našeg braka, moždau ovome ima i istine!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 14:52:18   
Mirkica
Datum vjenčanja 7

Ako ste izabrali ovaj dan za svoje vjenčanje, budite spremni za izmjene planova u posljednjem trenutku. Iako broj sedam ukazuje na iznenađenja u svakodnevnoj rutini, može ukazivati i na spas u posljednjem trenutku. S druge strane, Uran vlada slučajem, a njegov broj 7 može označavati i greške i nemudre odluke. Ovo može biti vjenčani dan za koji se odlučuju osobe koje nemaju isto porijeklo, istu vjeru ili istu nacionalnost. Obije strane ove bračne zajednice će zahtijevati izvjestan stepen slobode.

< Poruku je uredio Mirkica -- 7.11.2009 14:53:07 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 14:55:25   
Private
Ja se 2 dana udavalauser posted image ,12 bilo serijatsko,a 13 opstinsko vjencanje,pa mi ispada 4  i 5.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 14:56:16   
Mirkica
izvuci sta ti najbolje pase iz svega :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 14:59:18   
_melina_
Datum vjenčanja 8
Odlučujući se za ovaj datum vjenčanja vi pokazujete da želite da budete složni sa svojim partnerom u svakom pogledu, pa i u seksualnom koji smatrate veoma važnim faktorom sreće u braku. Ovi partneri razumiju se pogledima, pa je tako i pri prvom susretu oboma odmah bilo jasno da su kao stvoreni jedno za drugo. Biće uspješni u zajedničkom poslu, ali će i u svakom drugom pogledu biti složni kao par. Ovo, takođe, može biti brak dvoje ljudi spremnih da se žrtvuju za karijeru svoga partnera, diveći se hrabrosti koju partner pokazuje hvatajući se u koštac sa izazovima svoje profesije.


...bas onako kako i jeste između nas...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 15:08:44   
Meri29
Broj 8 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: datum braka-testirajmo
7.11.2009 15:10:05   
dzeni_nl
Datum vjenčanja 1

Ovim datumom vlada Sunce. Što potvrđuje značaj onoga što je u braku važno. Period zabavljanja je bio nezaboravan a i sam susret je bio veoma romantičan. Izbor baš ovog datuma za vjenčanje ukazuje na to da ste vi veoma zaljubljen i nježan par, da težite potpunom sjedinjenju sa bračnim partnerom. U vama postoji snažna želja da brak uspije, pa ste vjerovatno veoma temeljno provjerili jedno drugo prije nego što ste objavili vjeridbu.



Pa ima istine i nije lose, mada bas i ne vjerujem u ove stvari.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: datum braka-testirajmo
5.3.2010 8:28:02   
rose 87
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Datum vjenčanja 5
Ako ste izabrali ovaj datum za dan svoga vjenčanja, znači da ste akcenat stavili na kvalitet komunikacije koju imate sa svojim partnerom, budućim supružnikom. Ova veza se mora boriti protiv dosade. Veza će obilovati putovanjima ili promjenama mjesta boravka. Mladi ljudi koji se rano vjenčaju i pomažu jedno drugom tokom studija, ostajući aktivni i zainteresovani za svijet oko sebe, pravi su prirmjer ovog braka kojim vlada Merkur.


Jupii!!!!
user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: datum braka-testirajmo
5.3.2010 11:09:19   
veeseelaa



Datum vjenčanja 4

Ako ste razmišljali o svim obavezama i odgovornostima koje brak donosi i pažljivo odmjerili "za" i "protiv" ove važne odluke, vjerovatno ste izabrali dan broj 4 za svoje vjenčanje. Značaj ovog datuma vjenčanja je vjernost do groba. Par spojen u bračnu zajednicu ovog dana u stanju je da radi zajedno, da ostvari sve svoje ciljeve koje partneri pojedinačno ne bi uspjeli da ostvare. Bilo da se radi o kupovini kuće ili započinjanju porodičnog posla, sve što budete radili pažljivo ćete prethodno isplanirati. Možda vas je sama sudbinas pojila sa vašim partnerom . Potreba za sigurnošću ponekad je glavna motivacija za opstanak braka. Pustiti korjene, nastaviti porodično ime, izgraditi budućnost - neke su od fraza koje se vezuju za opstanak ove bračne zajednice kojom vlada Saturn.

Baš takouser posted image






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
10.8.2010 9:44:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: datum braka-testirajmo
10.8.2010 9:53:59   
M kao Mama
 

Evo ja opet računala, opet mi 8, rekoh da se nisam zeznula, hahahah

Datum vjenčanja 8
Odlučujući se za ovaj datum vjenčanja vi pokazujete da želite da budete složni sa svojim partnerom u svakom pogledu, pa i u seksualnom koji smatrate veoma važnim faktorom sreće u braku. Ovi partneri razumiju se pogledima, pa je tako i pri prvom susretu oboma odmah bilo jasno da su kao stvoreni jedno za drugo. Biće uspješni u zajedničkom poslu, ali će i u svakom drugom pogledu biti složni kao par. Ovo, takođe, može biti brak dvoje ljudi spremnih da se žrtvuju za karijeru svoga partnera, diveći se hrabrosti koju partner pokazuje hvatajući se u koštac sa izazovima svoje profesije.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: datum braka-testirajmo
10.8.2010 15:17:18   
Lara83
Datum vjenčanja 2 user posted image

Ako se odlučite za ovaj dan, ili želite vjenčanje u najužem krugu ili pravu javnu ceremoniju. Majčini savjeti će u braku biti ili u potpunosti prihvaćeni ili sasvim odbačeni. Emocionalna zrelost će biti veoma važan faktor uspjeha ovog braka. U svakom slučaju, nemojte se iznenaditi ako svi budu pustili neku suzu na vašem vjenčanju, jer će svi biti veoma dirnuti. Razlog za sklapanje ovog braka kojim vlada Mjesec je najvjerovatnije želja za porodicom i toplinom doma, ili želja da se nađe srodna duša koja voli djecu ili je u stanju da prihvati djecu iz prethodnog braka i pokuša da im pruži roditeljsku ljubav. Ako su djeca jedini razlog za sklapanje ovog braka, možda je bolje da još jednom preispitate svoju odluku.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: datum braka-testirajmo
10.8.2010 15:21:45   
bananica
broj 9.....ako nista dobro sam se nasmijala

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: datum braka-testirajmo
10.8.2010 15:32:19   
Dida79
Bas sam se iznenadila...izracunala sam i ispao je broj 4 i sve je bas tako
user posted image user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: datum braka-testirajmo
10.8.2010 15:33:43   
teacher75
kod nas broj 5, ispade da nam prijeti dosada ako ne budemo putovali, ja bih rado...user posted image Ako ste izabrali ovaj datum za dan svoga vjenčanja, znači da ste akcenat stavili na kvalitet komunikacije koju imate sa svojim partnerom, budućim supružnikom. Ova veza se mora boriti protiv dosade. Veza će obilovati putovanjima ili promjenama mjesta boravka. Mladi ljudi koji se rano vjenčaju i pomažu jedno drugom tokom studija, ostajući aktivni i zainteresovani za svijet oko sebe, pravi su prirmjer ovog braka kojim vlada Merkur.
ovo su bas fulili, mi se vjencali pod stare dane user posted image


< Poruku je uredio teacher75 -- 10.8.2010 15:35:15 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: datum braka-testirajmo
10.8.2010 15:51:36   
snijeg
Broj 8 - zadovoljna ishodom user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 20:46:06   
Yuna
Ne vjerujem u ove stvari, ali zaista je ispalo točno.user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 21:04:55   
Hanady RR
17.09.205.godine
1+7+9+2+5=24=6

Datum vjenčanja 6

Ako ste odabrali baš ovaj datum za svoje vjenčanje, dobili ste blagoslov Venere za svoju bračnu zajednicu. Ljubav, nježnost, mir i sreća su obilježja ovog braka, mada to ne znači da ova zajednica ima anđela čuvara, već sami i partneri moraju voditi računa šta čine i čuvati svoju vezu od raznih iskušenja. Naprotiv, može čak značiti da postoji potreba da se bračni partneri trude više od ostalih da bi ostvarili ono što žele zato što je brak najvažnija stvar u njihovom životu. U braku bi supružnici uvjek trebalo da daju sve od sebe da se izglade svađe, a ovaj brak pod vladavinom Venere omogućava pomirenje u svakoj situaciji. Budite idealista, neka vaša ljubav bude prirodna, jer to je snaga ovog braka.


ne vjerujem peviše u numerologiju...no nekoliko padatak ''moga'' broja vjenčanja zaista su spevifični mome braku.
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 21:07:14   
koka i po
Kako god okrenem 2 ....a sve necu da bude user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 21:26:52   
Yuna
Nismo mi krivi za sve loše što nam se događa. Drugim riječima NEUSPJEH nije uvijek posljedica grijeha.

Ima još faktora koji utječu na to da ne ulazim u dublje rasprave.




_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *