|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 22:05:07   
aida.
19+08+2010=2037=12=3

NIDJE VEZE user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 22:08:27   
mama2009
12+11+2005=2028=3

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: datum braka-testirajmo
3.9.2010 22:10:22   
aida.

IZVORNA PORUKA: aida.

19+08+2010=2037=12=3

NIDJE VEZE user posted image user posted image user posted image user posted image


haahahhah uredjujem jer sam stavila 2010 a ustvari je 2008 user posted image user posted image

ispadne mi br.1 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: datum braka-testirajmo
22.9.2010 15:57:45   
ziki
Datum vjenčanja 6

Ako ste odabrali baš ovaj datum za svoje vjenčanje, dobili ste blagoslov Venere za svoju bračnu zajednicu. Ljubav, nježnost, mir i sreća su obilježja ovog braka, mada to ne znači da ova zajednica ima anđela čuvara, već sami i partneri moraju voditi računa šta čine i čuvati svoju vezu od raznih iskušenja. Naprotiv, može čak značiti da postoji potreba da se bračni partneri trude više od ostalih da bi ostvarili ono što žele zato što je brak najvažnija stvar u njihovom životu. U braku bi supružnici uvjek trebalo da daju sve od sebe da se izglade svađe, a ovaj brak pod vladavinom Venere omogućava pomirenje u svakoj situaciji. Budite idealista, neka vaša ljubav bude prirodna, jer to je snaga ovog braka.
uh đe me nađeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: datum braka-testirajmo
11.11.2010 9:24:39   
Lulu_08
28+6+2007=2041 ; 2+0+4+1=7

7= mi smo individualni/slobodnjaci. Iako se volimo i gradimo nasu buducnost zajedno, licni interesi nam se mnogo razlikuju, i sve dok postujemo nase razlike i dozvoljavamo si odredjenu slobodu funkcionisemo odlicno! user posted image  A "promjene" navedene u tekstu su nas dovele da sve vise imamo zajednickih interesa. Ma vazno je nase uzajamno povjerenje, ljubav i postovanje!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: datum braka-testirajmo
13.1.2011 19:01:15   
Gemelli

26.06.2010.

broj 8 user posted image user posted image
sex, sex i sex user posted image user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: datum braka-testirajmo
14.1.2011 11:35:01   
10 mart 2009
meni 6 i baš je user posted image

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: datum braka-testirajmo
14.1.2011 13:46:23   
Latinka
A šege!
Vjersko vjenčanje 30.08.2007.: 30+8+2007=2045=2+0+4+5=11=1+1=2
Opštinsko vjenčanje 26.12.2007.: 26+12+2007=2045=2+0+4+5=11=1+1=2
 
Unbelievable! user posted image

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: datum braka-testirajmo
6.2.2011 14:10:04   
Dina_1405
4 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: datum braka-testirajmo
7.2.2011 0:31:38   
klemzi
Datum vjenčanja 8
Odlučujući se za ovaj datum vjenčanja vi pokazujete da želite da budete složni sa svojim partnerom u svakom pogledu, pa i u seksualnom koji smatrate veoma važnim faktorom sreće u braku. Ovi partneri razumiju se pogledima, pa je tako i pri prvom susretu oboma odmah bilo jasno da su kao stvoreni jedno za drugo. Biće uspješni u zajedničkom poslu, ali će i u svakom drugom pogledu biti složni kao par. Ovo, takođe, može biti brak dvoje ljudi spremnih da se žrtvuju za karijeru svoga partnera, diveći se hrabrosti koju partner pokazuje hvatajući se u koštac sa izazovima svoje profesije.
Moj broj je 8. Sviđa mi seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: datum braka-testirajmo
16.2.2011 10:05:19   
ivanak
14.6.2008. godine.
meni je ispalo 3... nije istina da sam se udala iz interesa i naravno nije razočarenje. Mi sve djelimo i razgovaramo i ja ga učim i on mene novim stvarima. Ali je istina da želimo puno djece i imamo, krenuli smo sa dvoje pa ćemo dalje.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: datum braka-testirajmo
7.2.2012 13:45:13   
IceRose
hahahaahah 16.7.2011 =9

Datum vjenčanja 9

Ako ste za svoj dan vjenčanja odabrali ovaj datum, možda želite da vaš brak ostane tajna. Pod uticajem Neptuna moguće je da se jedna strana odluči za bijeg od kuće radi sklapanja braka. Među partnerima postoji čvrsta duhovna veza, bilo da su oni toga svjesni ili ne. Brak sklopljen ovog dana je sudbinski, iako se čini da su svi bili protiv njega i da mu ni druge okolnosti nisu išle na ruku. Moguće je da se radi o bračnoj vezi u kojoj oba partnera imaju neku smetnju, emocionalne ili fizičke prirode, koju uz pomoć bračnog partnera žele da prevaziđu. Ako su potrebne žrtve, one će biti učinjene iz ljubavi.


od toga tacno jedino je: Među partnerima postoji čvrsta duhovna veza, bilo da su oni toga svjesni ili ne. a sve ostalo nema uporista bar kod nas 2. user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 87
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *