|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
10.7.2010 18:05:35   
MaminaBeba
dida79, veeseelaa

ahahahahahahahahaa :), eh vi ste meni super žene drage.. Ali znate šta, ja bih to voljela da bude romantično, a nema šanse, ne znam kako da to izvedem !! :D A i kolika sam mm jadan ne može ni da dođe do cilja... user posted image user posted image user posted image user posted image

A i ja sam se do nedavno stalno da prostite sexala, i nikad mi dr. nije rekao ništa što se toga tiče, ali sada kraj devetog mjeseca, pa nikako ne možemo da se uštimamo, a nema sexa ni poslije poroda... user posted image
hahahaahahaha user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
10.7.2010 22:15:19   
Taha0608
ma joj ja se od tog sexa u trudnoći porodila mjesec ranijeuser posted image user posted image user posted image prva trudnoća...ko mlado zeleno...

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 0:36:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

dida79, veeseelaa

ahahahahahahahahaa :), eh vi ste meni super žene drage.. Ali znate šta, ja bih to voljela da bude romantično, a nema šanse, ne znam kako da to izvedem !! :D A i kolika sam mm jadan ne može ni da dođe do cilja... user posted image user posted image user posted image user posted image

A i ja sam se do nedavno stalno da prostite sexala, i nikad mi dr. nije rekao ništa što se toga tiče, ali sada kraj devetog mjeseca, pa nikako ne možemo da se uštimamo, a nema sexa ni poslije poroda... user posted image
hahahaahahaha user posted image



hej mila garant ima neki način user posted image user posted image user posted image user posted image smislićemo mi već nešto, očekujem da se jave trudnice bivše i sadašnje koje su našle način
moje iskustvo je drugačije, ja sam se sexala bez problema, trba je bila velika al sve ukupno nisam bila krupna pa sam stoga možda i mogla user posted image
A nemaš razloga da se zbog sexa pribojavaš prijevremenog poroda, ja prenijela 6 dana a dan prije poroda se sexala sasvim uredno user posted image
Neke ženice su mi sugerirale da se ne sexam kad udjem u 9 mjesec al ja nisam smatrala da tako treba jer sam bila stvarno u extra zdrav.stanju, lagana ko perce, vesela i prije svega imala sam želju za sexom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:16:09   
neki
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: neki

Pa zene drage,gdje su ti silni savjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Daj nam ti neki dobaruser posted image



Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee draga,ti vise staza imas nego ja,pa red je da ti napises jos koju na ovu temu...
A ja ne odajem javno svoje "slatke tajne sexualnog zivota"user posted image user posted image user posted image


A sad ozbiljno,standardne price tipa,sexy rublje,sex na zabranjenim mjestima,zajednicko tusiranje i sl. me ubijaju...Pa to smo svi daaaaaaaaaaaaavno isprobali(barem ja),a ideja za bolji sex se dobija u datom momentu,ne moraju to biti sexy tangice,vec "nesto novo"...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:18:13   
Dida79

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: neki

Pa zene drage,gdje su ti silni savjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Daj nam ti neki dobaruser posted image



Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee draga,ti vise staza imas nego ja,pa red je da ti napises jos koju na ovu temu...
A ja ne odajem javno svoje "slatke tajne sexualnog zivota"user posted image user posted image user posted image


A sad ozbiljno,standardne price tipa,sexy rublje,sex na zabranjenim mjestima,zajednicko tusiranje i sl. me ubijaju...Pa to smo svi daaaaaaaaaaaaavno isprobali(barem ja),a ideja za bolji sex se dobija u datom momentu,ne moraju to biti sexy tangice,vec "nesto novo"...



Eto vidis da si odalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:33:23   
Dida79

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma meni te sve novotarije bezveze, sad sve samo po starom oprobanom receptu, pusti se nekakvih novina user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Uuuuuuuuuuuuuuh kako novotarije znaju biti slatkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image


ma meni sve ovo sto ste naveli do sad poznato, nigdje nista novo user posted image a dobro oproban recept ne treba mijenjatiuser posted image




ja sam da se uvede grublji sexuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislis na podcinjenje ili rough sex...meni strasno ono gledati a ne probatiuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:34:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma meni te sve novotarije bezveze, sad sve samo po starom oprobanom receptu, pusti se nekakvih novina user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Uuuuuuuuuuuuuuh kako novotarije znaju biti slatkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image


ma meni sve ovo sto ste naveli do sad poznato, nigdje nista novo user posted image a dobro oproban recept ne treba mijenjatiuser posted image




ja sam da se uvede grublji sexuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Mislis na podcinjenje ili rough sex...meni strasno ono gledati a ne probatiuser posted image

ja isto ne volim to, a ako misle na zestok ritam, to mi sad poslije poroda nesto bas i ne godi, odmah me sve boli danima user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:35:30   
veeseelaa



ovako, skinuti kajš sa nagližea i zavezeti dragom oko .... kajš ne ispuštati dok ne ......
prilikom sexa kajš povremeno stezati i olabaviti po potrebi
Toplo preporučujem jače stezanje ako je dragi tokom dana bio neposlušan
Jel ko probo? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.7.2010 21:38:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:42:48   
veeseelaa



ama ne skidaj nagliže kad počnete sa sexom, izvuci kajš odnosno vrpcu s nagližea i zaveži mu ...... komplet hahahahha kad udje u tebe stisni vrpcu i povremeno puštaj
Za razgibane može i odozada hahahahhahah
Ima  da cvili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.7.2010 21:39:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:56:02   
Lady26
Moj dragi voli sve, od stikli, samostojecih carapa, providnih spavacica do nikakvih spavacica ili vesa user posted image ...mada sad rjedje koristimo bilo sta od navedenog, ne osjecam se bas privlacno poslije poroda, viska kila koliko hocete, celulit-strije ma svega...
Mada nekad samo prodjem pored njega, pomazim ga onako usput i user posted image ...
Joj prije...uh nema gdje nas nije bilo, ovjeren je bukvalno svaki djelic stana koji se dao iskoristiti hihihii...sad koristimo samo bracni, bude brzo ali zestoko user posted image . Ne bi bilo zgoreg da malo osvjezimo sex life

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:58:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Moj dragi voli sve, od stikli, samostojecih carapa, providnih spavacica do nikakvih spavacica ili vesa user posted image ...mada sad rjedje koristimo bilo sta od navedenog, ne osjecam se bas privlacno poslije poroda, viska kila koliko hocete, celulit-strije ma svega...
Mada nekad samo prodjem pored njega, pomazim ga onako usput i user posted image ...
Joj prije...uh nema gdje nas nije bilo, ovjeren je bukvalno svaki djelic stana koji se dao iskoristiti hihihii...sad koristimo samo bracni, bude brzo ali zestoko user posted image . Ne bi bilo zgoreg da malo osvjezimo sex life


mila za dobar sex je najbitnije da se osjećaš privlačnom i sexy, mišljenja sam da je sex kvalitetniji ako je žena malko punačka, zato go go
Nemoj da se zamaraš svakim djelićem, muškarci i onako dosta toga ne vide odnosno ne primjećujuuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
11.7.2010 23:59:31   
Lady26
Grublji sex zna biti taaaaaakoooo dobar uh....Sve zavisi od prilike i raspolozenja.
Nedostaje mi stara tus kabina, kad smo mogli oboje stati unutra grrr, to mi je nesto posebno, voditi ljubav pod tusem ili u kadi punoj vode i pjene...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 0:00:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Grublji sex zna biti taaaaaakoooo dobar uh....Sve zavisi od prilike i raspolozenja.
Nedostaje mi stara tus kabina, kad smo mogli oboje stati unutra grrr, to mi je nesto posebno, voditi ljubav pod tusem ili u kadi punoj vode i pjene...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 0:03:46   
Lady26
Dosad sam mogla sta i uraditi a ja za racunarom i mastam user posted image user posted image
Good night i pisite, dajte jos savjeta user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 0:37:52   
MaminaBeba
taha0608- eh ženo, luda li si kao struja- naravno pozitivno! :D Ismijah ti se, suze me obliše! Osevapila si se, danas sam tako nervozna, teška k'o ingot, ali sam čitajući tvoje postove oplakala.. šaljem ti puno pozdrava za to!!! :D

veeseelaa- ti si mi pravo vatrena!!! user posted image tako i treba!!! kraljica si ženo :D

Ama i ja ga upražnjavam, samo doduše rijeđe.. i slažem se sa onim što lillyy kaže.. VOLIM GA I RADO GA SE SJEĆAM... :D ... Prije trudnoće čini mi se na svakom ćošku.. Sad mi težina ne dozvoljava, ne osjećam se poželjno.. 26kg teža... :( ... ali baš neki dan je bilo super... Iznenađujuće... Mili moj mi samo prišao s leđa dok sam pravila ručak i počeo me skidati... :D .. Ja samo isključim onaj šporet, i bacim se u akciju! Tako malo na stolu, a onda završili na stolici.. Baš super!! Hormoni k'o baloni !!! :))) ali meni najgore, uvijek mi se tada beba nešto uzvrti.. Meni se odmah nešto preokrene, sve mislim da dijete zna šta radim... hahahahha, cccc... Eh ludosti.. Pitam se samo da li je sex bolji poslije poroda ili prije trudnoće.. 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 1:19:11   
milenium

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

taha0608- eh ženo, luda li si kao struja- naravno pozitivno! :D Ismijah ti se, suze me obliše! Osevapila si se, danas sam tako nervozna, teška k'o ingot, ali sam čitajući tvoje postove oplakala.. šaljem ti puno pozdrava za to!!! :D

veeseelaa- ti si mi pravo vatrena!!! user posted image tako i treba!!! kraljica si ženo :D

Ama i ja ga upražnjavam, samo doduše rijeđe.. i slažem se sa onim što lillyy kaže.. VOLIM GA I RADO GA SE SJEĆAM... :D ... Prije trudnoće čini mi se na svakom ćošku.. Sad mi težina ne dozvoljava, ne osjećam se poželjno.. 26kg teža... :( ... ali baš neki dan je bilo super... Iznenađujuće... Mili moj mi samo prišao s leđa dok sam pravila ručak i počeo me skidati... :D .. Ja samo isključim onaj šporet, i bacim se u akciju! Tako malo na stolu, a onda završili na stolici.. Baš super!! Hormoni k'o baloni !!! :))) ali meni najgore, uvijek mi se tada beba nešto uzvrti.. Meni se odmah nešto preokrene, sve mislim da dijete zna šta radim... hahahahha, cccc... Eh ludosti.. Pitam se samo da li je sex bolji poslije poroda ili prije trudnoće.. 



dobar je i prije i saduser posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 2:08:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma meni te sve novotarije bezveze, sad sve samo po starom oprobanom receptu, pusti se nekakvih novina user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Uuuuuuuuuuuuuuh kako novotarije znaju biti slatkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image


ma meni sve ovo sto ste naveli do sad poznato, nigdje nista novo user posted image a dobro oproban recept ne treba mijenjatiuser posted image




ja sam da se uvede grublji sexuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Uvedeno davno user posted image user posted image user posted image
Evo da se i ja malo ubacim u pricuuser posted image

Jel ko probo u autu u 5 brzini na autoputuuser posted image user posted image user posted image  mi umalo u jarku nismo zavrsili. al sve se dobro svrsilo user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 12.7.2010 2:09:24 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 10:44:08   
elkina_mala
ima ovdje svastauser posted image user posted image user posted image dosla sam pa reko da prikupim savjeta ahha
ali brate ko ce iscekati porod,ovaj moj bjezi od mene,nismo se kexali ima gotov 2 mjeseca,aaaaa..;jos sinoc mi prica jedna kaze poslije poroda joj krv isla gotov ceteresnicu ja zinula pa reko "jel to nema sex jos 40 dana aaaaaaaaaaa" hahaa
saro bizi odavdje bona,sta ce nama da parimo oci i gutamo pljunku kad mi nemamo kex!!user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.7.2010 11:00:38   
elkina_mala
user posted image user posted image volim sex i rado ga se sjecam jel saro to je kod mene hahaha:d
aaaa chuj ti nje,ma ovaj moj tako sam ja njega zadnji put,i bona,pa ono ja ne nazivam keksom,on radi,a samo dole baci pogled pa digne glavu cuti ko hmulja neka,i trudi se sto prije da zavrsi,ajhahaaah eto,i posle sam ja rekla neka neka izdrzat cu ja,al zato poslije poroda kad s eopustimmmmmmm vice on suti kad se opustimo,zamisli odmah drugo bebce se zakaci,uh jebote meni odmah mrak na oci,reko cuti nemoj mi ubijat nadu,makar vako se tjesimuser posted image user posted image user posted image
a sara ditry words ahahha:d
jesmo jesmo bona ahhahahaaahhaa
svidza nam se:d
aj kako su to lijepa vremena bilaaaaaaaa,kad on dodze s posla pa se otusira pa se samo spopadnema na hodniku tu se i desi to:d
jednom smo u zgradi,u podrumu ahahhah;d
milina brate,vrucina a u podrumu hladddddd :d :d :d




< Poruku je uredio Amelaa RR -- 16.7.2010 21:42:50 >


_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.7.2010 2:10:39   
Galicia
Danas sam dragog iznenadila sat vremena prije njegovog odlaska na posao. Obukla sam novi kupaci, da mu pokazem, crne visoke stikle i na to nabacila slamnati sesir za plazu. U nasoj spavacoj sobi imamo 2 stange za striptiz, tako da sam igrala oko nje 5 minuta dok mi dragi nije prisao, a ostalo znate.

Zene, stange u sobu i prepustite se masti. Garantujem vam da ce vam se zivot promjeniti na bolje. Ko bi rekao da 2 metra metala moze toliko znaciti. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.7.2010 14:43:46   
Skvo RR
Evo moj savjet....
Kako da poboljsate situaciju u krevetu, hodniku, ormaru, plocicama, balkonu, autu...user posted image

user posted image


Knjiga Kama sutra....
Za ove sto su na RR kaficama mogu dati da kopiraju...buaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image



Kama sutra, pogrešno se smatra seksualnim priručnikom je knjiga o ponašanju među polovima u svim mogućim prilikama. Nastala prije 16 vijekova i govor o tehnikama opštenja između muškaraca i žena, dok se erotska tehnika obrađuje u jednom od 7 poglavlja. Vatsjajana u Kama sutri daje svima savjete, djevojkama, djevicama, ženama, mladićima, odraslim muškarcima, starijim muškarcima kako da uspješno realizuju svoje ciljeve u vezi sa suprotim polom. On objašnjava:
- kako da muškarac zavede ženu
- kako da zavode tuđu ženu
- kako da zaštiti svoju
- kako da djevojka izmami novac od starijeg muškarca i kako kasnije da ga se oslobodi
- kako muškarci da se zaštite od ženskih podvala
- kako prepoznati žene koje je lako osvojiti
- kako izabrati pravog partnera
- kako se udvarati
- kako voditi ljubav



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.7.2010 14:49:26   
Ilhana RR
user posted image

Evo jedna samo za Almu ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.7.2010 15:15:20   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ilhana, razvismo mi tebi biznis Bogami, nema šta, nego planirajte i Višnju, ona je na moru, znam da bi se uvrijedila da ne naručimo u njeno ime


njoj cemo sa outfitom jel :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.7.2010 16:23:30   
Galicia
Sretnice moje, ja bih rekla da je ovo sve na moj racun, al nema veze.
Ja mrtva ozbiljna bila sto se tice stange. A vi meni tako...Neka neka...
Pitale ste za savjet i eto dala vam..a vi sprdnju pravite...Nema veze..Taman sam bila spremna za jos koju vrucu ideju...Al sad necu..

Dok se vi sprdate, ja na poslu pacijente zapostavila od silnog mozganja sta cu veceras "za veceru"..user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
13.7.2010 16:26:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Sretnice moje, ja bih rekla da je ovo sve na moj racun, al nema veze.
Ja mrtva ozbiljna bila sto se tice stange. A vi meni tako...Neka neka...
Pitale ste za savjet i eto dala vam..a vi sprdnju pravite...Nema veze..Taman sam bila spremna za jos koju vrucu ideju...Al sad necu..

Dok se vi sprdate, ja na poslu pacijente zapostavila od silnog mozganja sta cu veceras "za veceru"..user posted image



nije uopce sprdnja trebalo nam nesto za razbribrigu i ti nam dala savjet i mi samo nastavileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nema ljutnjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *