|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:04:50   
bebbe RR
Pa, nadam se onda da će ti pomenute osobe dati koji savjet, pa da "ujedaš":))) Šala mala:))) 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:07:30   
veeseelaa
pa i ja se nadam, al da Bog dauser posted image
a i ti si vala mogla baciti koji savjetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:09:11   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa i ja se nadam, al da Bog dauser posted image
a i ti si vala mogla baciti koji savjetuser posted image user posted image user posted image


ko te ne zna...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:14:38   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a i ti si vala mogla baciti koji savjetuser posted image user posted image user posted image

Ja o svom seksualnom životu nikada nisam napisala ni riječi na forumu, pa nisam u toj tvojoj kategoriji "savjetnica":))))


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:14:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa i ja se nadam, al da Bog dauser posted image
a i ti si vala mogla baciti koji savjetuser posted image user posted image user posted image


ko te ne zna...user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:17:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa
a i ti si vala mogla baciti koji savjetuser posted image user posted image user posted image

Ja o svom seksualnom životu nikada nisam napisala ni riječi na forumu, pa nisam u toj tvojoj kategoriji "savjetnica":))))




a ko je moderator na ovom pdf? zar on ne bi trebao da bude najupućeniji? nek se javi sa savjetom, odmah user posted image il nek časno i pošteno da ostavku user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:19:43   
bebbe RR
E, nek' si mi rekla!
Savjet - bjež' s foruma u krevet, pa si već bliže seksualnom životuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:25:10   
veeseelaa
e u pravu si
evo jedan moj prijedlog
Pojavite se na njegovom poslu, neočekivano i bez puno priče brzinski ga posexajte u toaletu, ofisu, magacinu ovisi gdje radi
i nakon sexa samo se ispalite
ima da bude dobar ko hljeb narednu heftu user posted image user posted image user posted image user posted image
preporučujem odlazak bez doljnjeg veša uz haljinicu koja se lagano skida user posted image mislim pa čovjek nema puno vremena, ipak radi


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2010 0:27:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:28:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e u pravu si
evo jedan moj prijedlog
Pojavite se na njegovom poslu, neočekivano i bez puno priče brzinski ga posexajte u toaletu, ofisu, magacinu ovisi gdje radi
i nakon sexa samo se ispalite
ima da bude dobar ko hljeb narednu heftu user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahaham prica mi drugarica danas kako su u firmi (koja je pokrivena kamerama) pronasli snimak dvoje u juser posted image . kolege na poslu, ona razvedena a on ozenjen! oboje imaju djecu. zamisli budala, ko da nisu znali da je firma pokrivena kamerama, i to u kuhinji radili! zato bolje ne na poslu ako ne zelite da zastitari i pola firme vide sto ne trebauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.9.2010 0:29:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:29:56   
veeseelaa
pa baš je možda ljudima bio fazon u tome user posted image ima onih koji vole da ih neko "uhvati" u zijanuuser posted image
mogu samo da bleje, ljudi uživali, pa ja



< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2010 0:31:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:31:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa baš je možda ljudima bio fazon u tome user posted image ima onih koji vole da ih neko "uhvati" u zijanuuser posted image

to sam i ja pomislila, al on je ozenjen, sumnjam da mu ovo ide u korist


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:33:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa baš je možda ljudima bio fazon u tome user posted image ima onih koji vole da ih neko "uhvati" u zijanuuser posted image

to sam i ja pomislila, al on je ozenjen, sumnjam da mu ovo ide u korist



možda al ko da će se neko bakćati s''tim da dojavljuje ženi il ne do Bog šalje snimak user posted image user posted image
a rizik je uzbudjiv user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2010 0:34:40 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:37:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa baš je možda ljudima bio fazon u tome user posted image ima onih koji vole da ih neko "uhvati" u zijanuuser posted image

to sam i ja pomislila, al on je ozenjen, sumnjam da mu ovo ide u korist



možda al ko da će se neko bakćati s''tim da dojavljuje ženi il ne do Bog šalje snimak user posted image user posted image
a rizik je uzbudjiv user posted image


a ko bi normalan volio da ga kolege s posla i zastitari gledaju in flagrante?user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:41:37   
veeseelaa
pa kad je "dobar" sex u pitanju ne možeš biti normalan, uglavnom se ljudi ibrete takvim ljudima a ovi "otkaćeni" ovim "normalnim" user posted image user posted image user posted image user posted image
svakakvih nas ima, nekog uzbudjuje ovo nekog ono
Bitno je da se uživa a kolege s posla valjda ne pregledavaju snimak, zar snimci nisu poslovna tajna zaštitarske agencije i samo budu pokazani u slučaju provale i sl
Mada i ovo je provala user posted image user posted image user posted image user posted image uvala borova user posted image user posted image user posted image user posted image
sad zamisljam zaštitara koji dolazi sa snimkom u ofis i kaže ajte raja da pregledamo snimak, ti i ti se sexaju na istom, ma jok


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2010 0:44:28 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:46:02   
veeseelaa
tiki nemoj da mi miniraš dati savjet za dobar sex user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:49:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tiki nemoj da mi miniraš dati savjet za dobar sex user posted image user posted image user posted image user posted image

samo upozoravam, da ne bi poslije bilo (kad se pojave snimci nove severine) : "veeseelaa mi rekla"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:51:31   
veeseelaa
šta ima veze, suprug je u pitanju, sve legitimno user posted image
mada se može prebaciti nešto od garderobe preko kamere user posted image user posted image user posted image user posted image
ko hoće naći će način a ko neće razlog user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2010 0:52:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:52:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta ima veze, suprug je u pitanju, sve legitimno user posted image
mada i na kameru se može prebaciti nešto od garderobe user posted image user posted image user posted image user posted image
ko hoće naći će način a ko neće razlog user posted image user posted image user posted image user posted image


necu, necu!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:54:11   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja šta god predložim niko neće user posted image user posted image user posted image user posted image
ne morate al jednog dana će vam biti žao što niste isprobale user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.9.2010 0:55:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:56:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image ma ja šta god predložim niko neće user posted image user posted image user posted image user posted image
ne morate al jednog dana će vam biti žao što niste isprobale user posted image user posted image user posted image user posted image


a zamisli da ja to probam na svom radnom mjestu, pa da me ucenici vide? hahaha, uzasuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 0:58:29   
veeseelaa
ma nemoj ti na svom radnom mjestu, ne ide al trk do posla tm 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
27.9.2010 7:32:04   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa kad je "dobar" sex u pitanju ne možeš biti normalan, uglavnom se ljudi ibrete takvim ljudima a ovi "otkaćeni" ovim "normalnim" user posted image user posted image user posted image user posted image
svakakvih nas ima, nekog uzbudjuje ovo nekog ono
Bitno je da se uživa a kolege s posla valjda ne pregledavaju snimak, zar snimci nisu poslovna tajna zaštitarske agencije i samo budu pokazani u slučaju provale i sl
Mada i ovo je provala user posted image user posted image user posted image user posted image uvala borova user posted image user posted image user posted image user posted image
sad zamisljam zaštitara koji dolazi sa snimkom u ofis i kaže ajte raja da pregledamo snimak, ti i ti se sexaju na istom, ma jok


hahhahahha e ovu si vala u pravu hahahhahahahahha


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
4.12.2010 0:27:33   
veeseelaa
ja odoh saduser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
4.12.2010 2:45:07   
Galicia
Ja, ja, na poslu je najbolje. MM je mene jednom iznenadio u po noci, kad sam radila nocne, i sakrili se u jedan wc sa strane i laganini. user posted image user posted image


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
4.12.2010 2:48:49   
Galicia
Dok nisam zaboravila....
 
Iznenadite vase muzeve, tako sto cete, dok vi pravite rucak, a on po obicaju igra igrice, skocite na njega, i dajte mu jednu pushu. Ovo su sitnice al znace puno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *