|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 0:45:56   
ena23
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


on je poskup ...al vrijedi svake pareuser posted image




MM mi je ostavio svoju karticu i apsolutno cisto sunjam da ce mu biti krivo i za jednu markicu potrosenu na ovako nesto user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 0:47:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

p.s. za sve one koje me znaju licno sa foruma: pravite se da me ne znate da me nije stid user posted image

a čega stid...user posted image user posted image
..ena dušo ti si dvoje dijece rodila u jednom relativno kratkom periodu...
sve dođe i porđe a prva porslava 40.resnice svakoj nam je ovako izgledala...zato bez stida...ovo je jedno od prvih ozbiljnijih pitanja na ovo temi.

naime za godinu dana nećeš pojam imati gdje ti je staznik...user posted image
ja da znam gdje su moji rado bi ti ih proslijedilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 0:51:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


on je poskup ...al vrijedi svake pareuser posted image




MM mi je ostavio svoju karticu i apsolutno cisto sunjam da ce mu biti krivo i za jednu markicu potrosenu na ovako nesto user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

onda u liscu...
evo ovako bi to trebalo izgledati http://imageshack.us/photo/my-images/651/steznikposlijeporodalis.jpg/...smao je moj bio bordo i uz njega grudnjak u kombinaciji bordo boje i crne čipke...a imala sma i čarape naravno d aiskoristim skupo plaćene haltere u cnoj boji s acrnom čipkom iako su čarape bile samostojeće ja sma haltere natakirala pa makaruser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 0:53:10   
Hanady RR
eh i da ti kažem...postoje kod njih korzeti iz jednog sijela ovaj štos dole a sve zajedno nabretele i ima grudnjak i komlet dođe ko haljinica...sa čipkom ubačenom, u bojama itd...i to je super stavr...odjednom tvoj uski struk te i samu pepadneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 0:54:05   
ena23
sto ja tebe, zeno, volim user posted image user posted image

upravo ovo naslikano trazim, a i ovakav savjet i potporu user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 0:57:52   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kad sam ja sa 100 kg haltere nabacila ma hjde jadan bila je to prolsva pamti se...a aBd idme u jednu novu nabavku ovih dana za jednu novu porlsavuuser posted image ...konačno će mi godišnjica braka a da nisma il trudna il debela mama il bolesnica sa kamenom u žuči...ma ima vatromet da bude nad gradomuser posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 1:05:18   
mama75
IZVORNA PORUKA: ena23

da li postoji nesto kao steznjak ali bez donjeg djela (naravno, znate vec na koji dio mislim) i da je sexi? imam bas ogromne naslage koze/sala po stomaku poslje ove trudnoce i volila bih da to prekrijem... ako postoji nesto znaci kao korzet ali samo za stommak, daj mi recite gdje da nabavim i kako se zove?

planiram perfektni "prvi put" nakon famozne 40snice pa je svaka ideja i sugestija dobrodosla, pogotovo ako ce pomoci mom samopouzdanju user posted image


Draga moja, jel ti stvarno mislis da ce tm primjetiti te "naslage"? Samo ces bezveze lovu torsiti. Meni je smijesno bilo kada sam slusala kometare mm u vezi mog fizickog izgleda nakon poroda, sve kontala da me laze ne bi li me utjesio, kad ono on ozbiljan. Nista oni to ne primjecuju draga moja, mi smo njima savrsene vjeruj mi. Jedini savjet za dobar/bolji sex u toj tvojoj situaciji je da pokusas djecu nekome ostaviti na par sati, da se stvarno opustis, a ne da osluskujes place li dijete, je li ustalo i sl. Sretno! user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 1:06:51   
ena23
Ako osjetim kakav potres znat' cu da si to ti u akciji user posted image user posted image

ja vala jedva cekam da mi se hajrilija vrati, em porodjena bila kad je i bio tu, em brate tri sedmiceg avec nema, dugo je, em 40snica taman istice... ma ima da ga s vrata safatam, a haltere cemo poslje natanane otkopcavat user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 1:10:52   
ena23
IZVORNA PORUKA: mama75


Draga moja, jel ti stvarno mislis da ce tm primjetiti te "naslage"? Samo ces bezveze lovu torsiti. Meni je smijesno bilo kada sam slusala kometare mm u vezi mog fizickog izgleda nakon poroda, sve kontala da me laze ne bi li me utjesio, kad ono on ozbiljan. Nista oni to ne primjecuju draga moja, mi smo njima savrsene vjeruj mi. Jedini savjet za dobar/bolji sex u toj tvojoj situaciji je da pokusas djecu nekome ostaviti na par sati, da se stvarno opustis, a ne da osluskujes place li dijete, je li ustalo i sl. Sretno! user posted image



ma znam ja da sam ja njemu super ali je fazon MOJ osjecaj i samopouzdanje. jos dok je bio tu kad se i u prolazu zagrlimo i dotakne mi stomak mene neka tuga safata user posted image . a ovo za ostavljanje djece ti je fakat na mjestu ali sta cu kad u blizini nikog nemam user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 1:19:03   
Hanady RR
Mama 75...što se njih tiče ništa nije porblem...al definitvno naše samopuzdanje je mnogo jače, bar je meni bilo....
Inače nakon tog jednog puta još dma jednom iskoristila silno potešenu lovu...kasnije nisma ja bogami imala kd se oblačit po narudžbi nego kad uhavtiš vremena do njih dvije user posted image
al stavrno...ja sma sebi pomogla time...i definitvno i sads tojim iza toga super sma s eosjećalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 2:42:51   
Galicia
Par ideja:
 
http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265581723599&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265581849360&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265581505354&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265582055729&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265582259682&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265582258321&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265582336547&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

http://www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265582336687&c=Page&cid=1312942974292&pagename=vsdWrapper

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:00:36   
veeseelaa
ena jesam li dobro skontala? tokom sexa nećeš skidati steznik?
a šta se bona smaraš s naslagama? vjeruj mi ako budeš mazna, seksi i divlja (3 u 1) ništa on vidjeti neće, imaće samo želju neopisivu da te ima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:08:01   
Lejla Ka
Cccc, ove ne konzervativne nikako ne kontaju da nije u pitanju On user posted image

Meni je recimo sad super rastegliva potkošulja koja me malo zateže i podržava mi grudi. U tom se super osjećam.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:08:02   
veeseelaa
gali ovo imam

user posted image

i stvarno je super, mocno izgleda, al kod mene je u crnoj boji

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.9.2011 11:09:53 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:11:20   
chuci
imaš to što tražiš u lindexu u importanneu
podloga je bež a preko je malo gušća crna čipka. i kopča se naprijed pa je sexy
a nije toliko skupo kao u lisci. slično je kao da ovom crvenom skineš grudnjak. od ispod grudi do vrha bokova


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:12:36   
Mirkica
kod nas ovaj ves uopste ne igra ulogu niti ga koristim imam u pocetku sam kupovala ali en stignem ja dotle da ga obucem hahahha bez zeze mislim da ovo ne igra ni kod jednog partnera veliku ulogu ili si ili nisi, ili volis ili ne.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:16:02   
emi7908
Ena kraljice... kad budeš išla da kupiš ono što tražiš obavezno se javi i meni terab isti..user posted image user posted image user posted image
Hanady, Hanady nenadmašna si.....user posted image  ja kad bi krenula da se žalim na ovoj temi ne bi kraja bilo user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:20:30   
R&T@
Kod mene je poslije poroda bilo obrnuto...
ja jedva docekala da imam malo mesa koje pokriva kostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Da mi je one grudi sad...
mom samopouzdanju ne bi bilo krajauser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:21:13   
Anoniman
OOOO žene kakve su ovo rasprave???

Vesela jesi se to zadala sa savjetima.... ccc...
šta kad muškarac inzistira na samo jednoj pozi (jer mu se sviđa)?

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:22:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Kod mene je poslije poroda bilo obrnuto...
ja jedva docekala da imam malo mesa koje pokriva kostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Da mi je one grudi sad...
mom samopouzdanju ne bi bilo krajauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

imam ideju...trećeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:23:43   
veeseelaa
šta kad muškarac inzistira na samo jednoj pozi (jer mu se sviđa)?


misliš tokom cijelog odnosa???
ako je to završna poza u kojoj će on ejakulirati ok al svo vrijeme neee....

Imam i ja omiljenu pozu hahahha malo malo pa se na nju vratim al ne može non stop hahahhaha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:24:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Fortuna

OOOO žene kakve su ovo rasprave???

Vesela jesi se to zadala sa savjetima.... ccc...
šta kad muškarac inzistira na samo jednoj pozi (jer mu se sviđa)?

user posted image user posted image user posted image

pa valjda i u ovome ima komrpomis...
Mislim mogli bi postaviti pitanje: Šta kada žena zahtjeva više različitih poza jer joj se tako sviđa???

U principu mislim da kako žena tako i muškarac ttrebaju voditi računa o potreba jedno drugoga...
KAko ne prepoznaje sam što je to što ti treba u datom trenutku...Bogamimu kaži i pokažiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:25:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

kod nas ovaj ves uopste ne igra ulogu niti ga koristim imam u pocetku sam kupovala ali en stignem ja dotle da ga obucem hahahha bez zeze mislim da ovo ne igra ni kod jednog partnera veliku ulogu ili si ili nisi, ili volis ili ne.



ma da, al ovisi od raspoloženja, mislim kad ga u ovakvom izdanju dočekaš kući + štikle neće mu baš biti svejedno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:26:39   
muaaa
Uh sto ste se zadale od jutra samoguser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Savjeti za dobar (bolji) sex
12.9.2011 11:27:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
ako je to završna poza u kojoj će on ejakulirati ok al svo vrijeme neee....


user posted image  aha, mislim ne žalim se ni ja nego mi eto interesantno...
Hanady konzervise moja i ti se zadala na ovoj temi user posted image

Ljubim vas sve puno... RR me oraspoložila jutros jer sam zaista user posted image user posted image  danas...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *