|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 14:34:31   
Lejla Ka
A da ne budu sve kuharske ideje, za žene koje ne nose hidžab, nekako mi se čini odličnim neki lagani pamučni ili viskozni džilbab ogrtač za teravih namaza. Radi se o modelu koji ima dvostruki preklop naprijed (ne mogu da nađem odgovarajuću sliku).
Ja imam jedan iz Mekke, ali mi se čini da se radi o sintetici i sve razmišljam da dam nekoj šnajderici da mi po uzoru napravi isti od nekog lijepog prirodnog materijala.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 14:38:34   
mamine oci
evo i lepije koje se prave za deset minuta:)

10 minuta lepine
Potrebno;
2 solje od 200 ml vode
2 kasike kvasca
2 kasike secera...
5 solja brasna koje zelite( najbolje je 50/50 ali vi po zelji koristite koje vama odgovara) solje ulja
1 kasika soli1/4salja ulja
Postupak:

Izmjesati kvasac,secer,vodu i 2 solje brasna.
Ostaviti da nadodze 10 minuta.Ostale sastojke stavite u blender i izmiksajte.
Zagrijte rernu na 250C.
Sastavite nadoslo brasno i izmuceno brasno iz blendera.
Formirajte loptu.Od te lopte napravite 4-8 kuglica.
Svaka kuglica je razvucena oklagijom u krug/na tanko.
Odmah stavite u rernu i pecite dok ne porumene.
Gotove,sluzite odmah.
ko nema blender moze rucno :)

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 15:51:06   
ena23
mene sve neka radost safatala....  mene zabolio porod tacno poslje prvog sehura prosle godine.... svu me njezonost oblije kad se sjetim koja radost je to bila sto ce se rodti na prvi dan ramazana user posted image   (malo nas je zezno pa se rodio drugi dan ramazana u 22.40 user posted image )
zato ce meni, od sad pa nadalje, ramazan biti jos drazi gost, ako Bog da. kad kazem da cu postiti svi me cudno gledaju i kazu nema sanse jer jos uvjek dojim djete, ali sam ja odlucna pa makar svaki drugi dan postila. izgurat cemo nekako user posted image

sad sam se zamislila i shvatila da je ovo prvi put da moja mala porodica dozivljava "samo svoj" mjesec posta. nakon sto smo se uzeli muz i ja smo bili kod njegovih roditelja za ramazan, poslje smo se odselili ali sljedece godine u tom mjesecu sam bila odsutna iz opravdanih razloga i nije nam niko dolazio i muz je sam sebi pravio iftare pa to nije licilo ninasta... al ce zato ove godine biti divno i nezaboravno, ponajvise zato sto rodjendan mog meleka pada na ramazan user posted image

ma evo sva sam se raznjezila, jedva cekam


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 16:05:26   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mona, ove su mi palačinke zaista privlačne, baš ću isprobati, ako Bog da.
Sva sam od eksperimenata, pa me muž nekad ruži što eksperimentišem na gostima. Jednom sam za jedno mlado društvo za iftar napravila meksičke tortilje, pa smo se zezali da je to tradicionalno jelo meksičkih muslimana user posted image

Vrlo se lahko i brzo prave. To ces i sama vidjeti. Postavljat  cu jela koja su priblizna okusom i bosanskim tradicionalnim jelima mada sam primjetila da egipatska i bosanska kuhinja imaju mnogo vise zajednickog nego sto vecina nas misli..Izuzetak je sto se ovdje koriste malo vise zacini ali je kuhinja izvanredna i ukusna. I oni takode imaju razne vrste dolmi (luk, paprika, paradajz, tikvice), razne corbe, riza, imitacija bosanskog bureka (gulas-tako se zove)..
Meksicke tortilje..Bas si me slatko nasmijala.user posted image
Osjecam da cemo se lijepo druziti aBd. Svida mi se ova tema. Odise nekako posebno..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 16:08:15   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: doublemum

za iftar se pravi topa

Kupiš domaći kajmak i rastopiš ga, da samo proključa i u to dodaš izerendani suhi sir(tj.dimljeni, imaš ga i u prodajnim centrima) i mljac sa somunima!
Valjda  je ovo taj koji si probala, ja ovako pravim!


I ja sam probala topu u Bosni i gledala sam kako se pravi..
Domaci kajmak pustis da prokljuca, dimljeni sir, domaca pavlaka, vrhnje za kuhanje..I ja sam voljela ubaciti malo origana. Origano sigurno ne pripada topi ali je meni bilo bas ukusno..I da..Tople lepine..Njamii..user posted image
I samo da znas da je topa jako kaloricna i da ju je najbolje ne praviti mnogo..Ja sam znala samo topu iftariti pa malo dobiti na tezini..Zapravo, malo vise.user posted image
Tesko se kontrolisati..Ja nisam imala kimeta.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 16:09:01   
Lejla Ka
Ja sam u prvoj trudnoći mrsila samo 7 dana ( ispalo je kao i obično user posted image ), a u drugoj nisam postila jer sam već bila pred sami kraj, i zaista mi je bilo teško, a bili su već dugi dani. No prošle godine sam postila uz dojenje, bez ikakvih problema, ništa neuobičajeno nisam osječala. Bebo je dojio kako je dojio, ja postila, hvala Allahu, lahko kao i uvijek.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 18:46:11   
jasmin
I ja sam postila u trudnoci bez ikakvih poteskoca.Porodila sam se 21 ramazana i to sam legla na sto kao postac(svakako za carski rez treba da je prazan zeludac).Svih 20 dana sam postila hvala Allahu.Bebac nije nista izgubio,bio je tezak 3850.Sljedeci ramazan sam bila dojilja...i nisam imala problema sto sam sve normalno postila.Jos uvijek sam dojilja i bebija cu dojiti do 21og ramazana,jer ce tad napuniti 2 god.i onda prestajemo s dojenjem.Doduse,mali sad doji samo ujutro kad ustane i navecer kad zeli leci,dakle samo 2 puta.Molim Allaha da olaksa trudnicama,dojiljama,mamama i svim hanumicama koje poste.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 22:02:54   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: jasmin

I ja sam postila u trudnoci bez ikakvih poteskoca.Porodila sam se 21 ramazana i to sam legla na sto kao postac(svakako za carski rez treba da je prazan zeludac).Svih 20 dana sam postila hvala Allahu.Bebac nije nista izgubio,bio je tezak 3850.Sljedeci ramazan sam bila dojilja...i nisam imala problema sto sam sve normalno postila.Jos uvijek sam dojilja i bebija cu dojiti do 21og ramazana,jer ce tad napuniti 2 god.i onda prestajemo s dojenjem.Doduse,mali sad doji samo ujutro kad ustane i navecer kad zeli leci,dakle samo 2 puta.Molim Allaha da olaksa trudnicama,dojiljama,mamama i svim hanumicama koje poste.

Draga Jasmin, ti znas kakve su ovdje vrucine i sparine..Meni je najteze kada mi organizam trazi vodu. Bez hrane mogu ali bez vode jako tesko..Cula sam jos prica o postu u toku trudnoce..Morala bih se posavjetovati sa doktorom..A tako bih voljela da postim..user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 22:27:12   
Amelaa RR
Otkad hocu da se javim na temu...
Ramazan...najdrazi nam gost..i zaista...jedva cekam..
Mi cemo( ja i mm) zapostiti kod zaove u Swe...tamo je dan zaista dug...al na hajr..polako...
Kad se vratimo onda pravim iftare za porodicu...prijatelje...i to bude zaista nesto posebno...
Jedva cekam...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 22:43:53   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: jasmin

I ja sam postila u trudnoci bez ikakvih poteskoca.Porodila sam se 21 ramazana i to sam legla na sto kao postac(svakako za carski rez treba da je prazan zeludac).Svih 20 dana sam postila hvala Allahu.Bebac nije nista izgubio,bio je tezak 3850.Sljedeci ramazan sam bila dojilja...i nisam imala problema sto sam sve normalno postila.Jos uvijek sam dojilja i bebija cu dojiti do 21og ramazana,jer ce tad napuniti 2 god.i onda prestajemo s dojenjem.Doduse,mali sad doji samo ujutro kad ustane i navecer kad zeli leci,dakle samo 2 puta.Molim Allaha da olaksa trudnicama,dojiljama,mamama i svim hanumicama koje poste.


ja sam isto prepostila skoro cijeli Ramazan prosle godine.... a bila7. mjesec trudnoce.... cak sam otvorila temu post u trudnoci.... govorili su mi ti si luuda... nisi zdrava... vako nako.... cak jednom u ambulanti ja otisla na pregled, i nesto se u cekaoni zapricala sa zenama i izleti mi da postim, one me zamalo nasilu omrsile.... ama reko popustite me dobro sam....
ja fino ustanem na sehur i zapostim - pa kako bude.... ako vidim da sam dobro - postim, ako mi nesto bude lose osjecam da nisam ok, onda se omrsim.... pa Allah nas ne tereti s onim sto ne mozemo podnijeti... zar ne?i beba je bila masallah 4 kg i 50g.... momcina.... a uvjeravali me da izgladnjujem djete, da ce se roditi neuhranjen.... eto masallah.... a kolika sam bila mogla sam 15 dana nista da ne jedem bilo je zaliha dovoljno meni i njemuuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 22:50:58   
Lejla Ka
Ja sam se za post u tudnoći posavjetovala sa svojim doktorom i on mi je rekao da nema nikakve prepreke ako se ja osječam dobro. Jedina problematična stavka je tekućina, i da beba neće osjetiti nedostatak hrane u majčinom organizmu, ali hoće nedostatak tekućine. Zato trudnice trebaju posebno obratiti pažnju na hidraciju, znači dosta tečnosti, vode, kompota, supa, i da se tokom najvećih vručina sklone negdje na mirno mjesto, da ne gube prviše na znojenje.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
19.7.2010 23:19:33   
Hannan
I ja sam postila cijeli Ramazan kad sma bila trudna, 6-7mj, i naravno prije sam se posavjetovala sa dr. trudnoca uredna, sve ok, i postila sam.Cak mi je i dr.  rekla da joj ne dolazim na preglede ako ne bude potrebe da rahat postim i dodjem iza Bajrama.I zaista hvala Allahu bilo mi je jako lahko i ugodno postiti, po cijelu noc sam se zaljevala vodom, sokovima, voce ma sve sto bih u dani trebala ja sam po noci, kad god se okrenem ja nesto pregrizem.I na teravije sam isla, , doduse znala sam izaci poslije 8 rekjata, kad bih osjetila da mi postaje naporono. Sljedeci Ramazan sam dojila, i opet nisam osjetila teskoce hvala Allahu, momak vec bio veliki 8mj, pa je jeo i cvrste hrane. A sto rece Frenkoza, svi su me me cudno gledali, ruzili, ali meni stvarno nije smetalo, bebac rodjen 3300/50.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 17:00:36   
amela2208
eh Ramazan...
Radujem se svakom ramazanu, jer se nekako osjecam cistijom i boljom tokom tok mjeseca jer postim jer klanjam i pokusavam raditi dobra djela.
Postila sam kao dijete, kao srednjoskolac, kao student i kao trudnica (3-4 mjesec tacno 6 mjeseci kad pocne rrudnoce sam bila). Sad planiram isto ali se plasim da sto ne naskodi mojoj curici jer je dojim ona ce imati tacno 6 mjeseci kad pocne Ramazan a ovdje u İstanbulu je uzas vruce. Ne znam sta da radim ima li neko lijep prijedlog?
moram vam jos ovo ispricatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

2005 kad sam dosla u Tursku na studije poceo je Ramazan bio i ja i moje drustvo se skoro nikako nismo mogli navici na ovdasnje zacineuser posted image  tako da smo skoro svaki iftar jel van doma (fastfood)U domu gdje smo bili imali smo obezbijedjene i sehure i iftare , ali nismo mogli nikako. İ jedna od cura iz doma mi kaze nemoj ici vani na iftar imaju mantije za iftaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni ono bi cudno cujes mantije za iftar zar ne bi trebalo na sehur da se jeduuser posted image Ali opet sta cu rekoh da ostane makar mantije da jedem jer mi je brza hrana dojadila bila viseuser posted image user posted image user posted image ja na iftaru trazim sad tepsiju ili dje su mantije kad oni meni pokazuju nesto u obliku makarona sa nekim sosom od jogurtauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image İ ja odmah nazovem svoje drugarice pitam ih dje su i kazem da naruce jos jednu porciju jela i za mene jer sam ja odustala od Turskih mantija (dok ih sad rado jedemuser posted image user posted image )


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 17:09:29   
Lejla Ka
Amela, sad te brine post tokom dojenja, ako sam dobro shvatila?
Vjeruj, nema potrebe da brineš, samo za vrijeme kad možeš jesti jedi i pij dosta tkućine. Naćeš ništa škoditi bebi, njoj će se proizvoditi njen regularni obrok, samo je to više važno zbog tebe da nadoknadiš ono što ode u mlijeko.
Mantije su one male klepice, jel tako? Mmmmmmmmmm, toga bih ja mogla do u besvjest user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 17:11:33   
Mona Mohamed
I ja mada ne znam kako se pripremaju..Ali mi se bas svidaju.
Sad imas povod da postavis recept.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 17:14:10   
amela2208
kad se Sara smiri postavit cu vam receptuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 17:43:31   
amela2208
evo vam link

http://video.mynet.com/ivillage/Manti/194014/

za 4-5 osoba, pripremanje traje 20tak min i kuva se 5-6 minuta

potrebni sastojci:
500gr brasna
250 grama mljevenog mesa
3  jaja
1 casa vode
so
1 luk
persun

mantı se kuva u provreloj vodi.
sos: 1 kasika maslaca, 1 kasika salçe (to je gotovi sos od paradajza ili paprike),malo crvenog bibera, moze i malo nane i 1 casa vode
prokuhane mantı se stave u tanjir, odozgo ide jogurt (po zelji se moze dodati i bijeli luk u jogurt bude jos ljepse) i polije se sa napravljenim sosom
afiyet ola

na videu je objasnjeno kako se sprema sve



_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 17:46:40   
amela2208
nego mona kad cemo vec recepte dijelit daj ti nama jedan dobar recept za MAKLUBEuser posted image ja ih jako volim,  moj muz ih sprema ali nisu ko one sto sam jela u Libanuuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 19:35:10   
mamine oci
user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 19:36:19   
mamine oci
slika gore to su mantije za one koje neznaju rado ih pravim...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 19:50:31   
Mona Mohamed
IZVORNA PORUKA: amela2208

nego mona kad cemo vec recepte dijelit daj ti nama jedan dobar recept za MAKLUBEuser posted image ja ih jako volim,  moj muz ih sprema ali nisu ko one sto sam jela u Libanuuser posted image

Moja svekrva to fino pripremi..Ja sam vec tanja..Nego, pronaci cu recept pa cu postaviti..Samo mi daj vremena.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 20:40:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamine oci

user posted image


uh mila moja bas sam ih pozeljela a odavno ih nisam pravila, bas fino izgledaju nisu ni previse sitne ni krupne, taman, inace ih pravim posebnim gostima, nama rjedje ali za ramazan obavezno i to prvu noc za sehur svaki ramazan budu mantije, pola stavim sa fasiranim a pola sa sirom muzu jer takve vise voli.

kada ih pravim uvijek napravim tri srednja pleha i stavim u zamrzivac i bas dobro dodju samo ispecem polijem umucenim kiselim mlijekom i bijelim lukom

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 21:17:12   
amela2208
IZVORNA PORUKA: mamine oci

slika gore to su mantije za one koje neznaju rado ih pravim...


znamo mi draga moj sta su mantije nase, moja mama ih pravi a ja ih pravo volim. ja ne znam praviti mantije niti bilo kakve pite (mlada otisla od kuceuser posted image ). Skoro sam pokusavala napraviti bosaanski burek i dobar je izasao.  A link i recept sto sam ja postavija to su turske mantije da kazem bar se tako zovu i za one koje znaju kakvo je to jelo postavila sam link. Sad bi rado koju tvoju mantijuuser posted image

MONA cekam recept od maklube i detaljno opısı kako se sprema jer svo moje dustvo sto je ovdje svidjelo im se tako da mislim da ce se svidjeti i vecini nasih zena jer je pravo dobro

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 21:51:18   
Lejla Ka
Mamine oči, ja bih recept za mantije. Je li to malo više hercegovačko nego bosansko jelo? Nemam pojma, zato pitam. Moja je šira porodica sarajevska, i niko od starih nije spremao mantije tako da sam po tom pitanju tokmak.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Najdrazi gost-Ramazan
20.7.2010 21:54:15   
Medić*
mislim da se u sandzaku najvise pravi i da potice sa tih prostora user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *