|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
5.6.2008 18:29:57   
ivancica
mi smo bekovu mašinu dobili na poklon prošle godine u 8 mjesecu i za sada radi punom paromuser posted image bez greške i problema. odmorila sam se kako je imam.user posted image

< Poruku je uredio ivancica -- 5.6.2008 18:30:16 >


_____________________________

obraduj nas...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: perilica za suđe??
8.6.2008 18:35:57   
amlatifa
I ja imam Beko mašinu za suđe ali moj problem je bila moja mala Amrica tako da smo mislili da se pokvarila i to se desilo 2x ona ti je ispritiskala sve dugmiće na mašini tako da je ova pobudalila kad su došli iz servisauser posted image user posted image user posted image  kasnije su nam pokazali šta treba da radimo i više nemam problema kod mene je 3 godine i sve je OK

(odgovor članu ivancica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: perilica za suđe??
8.6.2008 21:30:24   
Monia
Imam prilicno kuhinjskog staza a samim tim i masinu sa sude.Uh,sad nemogu ni zamisliti da je nemam.....to je zbilja potreba za svaku zenu a ne hir.Ja joj tepam,pricam....hvalim "curu" na sav glas.A,inace je iz familije elektrolux.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: perilica za suđe??
8.6.2008 21:59:55   
jupajdi
Mašina za suđe je super stvar. user posted image user posted image user posted image
Evo, ako sam trudna toliko mi pomaže da je to za nepovjerovati.
Kako sam prvih pet mjeseci intenzivno povraćala i smetali mi svakakvi mirisevi, pa tako i detrđent za suđe, tu je Beko mašina bila pun pogodak. Muž natrpa suđe u nju, ja ni ne osjetim miris.
I sada, palim je naveče, što znači jednom dnevno, osim ako nemam goste. Velika mi je i ušteda kako vode, tako i plina, jer sam prije dok sam prala suđe otvorim vodu i voda curi li curi, a plin( topla voda) ide bezveze. Tako da savjetujem svim ženicama, koje još nisu nabavile mašinu za suđe da to što prije urade, jer je stvarno desna ruka svake domaćice.user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 15:58:06   
rozi
Ja sam je odmah kupila(pred vjencanje :) , ali nisam je prva 3-4 mjeseca koristila puno , valjda nisam imala naviku.  Nakon 2-3 mjeseca sam ostala trudna i sada ne mogu zamisliti zivot bez nje. Dodje mi da je poljubim kada vidim sta posla uradi umjesto mene. Covjek nije ni svjetan dok je ne pocne koristitiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 16:13:25   
almi
JA DOĐEM A VI SVE U BJEŽANIJU user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

trudimo se halternički ... hihihihihiiiiiiiii

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 16:16:50   
lamka
IZVORNA PORUKA: maryam amina

Ne znam čega bih se prije odrekla: perilice, sušilice ili veš-mašine ?

Može čoek u zamjenuuser posted image user posted image user posted image

Stvarno su bezrezervna zamjena ženi u kući, i savjetovala bih svakome ko može sebi priuštiti da se ne odbija sa onom: ma mogu ja to stići!
Jer sve se može stići, ali kakva žena bude poslije..kao da ju je tenk pregazio.
potpisujem a uvijek mi je najgore bilo kad navece ne uspijem oprati pa me ceka ujutro kad ustanem a ovako samo slozim navece a ujutro kuhinja cista


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 16:22:14   
ammarma
Ja sam svoju Beko masinu kupila prosle godine u oktobru, radi super bez problema, ali mozda joj treba povremeno nesto ocistiti da bi imala dug radni vjek.Kako vi odrzavate svoje masine ?


_____________________________

AMMAR 19.07.2002
AYRA 11.04.2008

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 16:52:11   
Blue rose RR
Svaki dan je hvalim user posted image

Šalim se, povremeno očistim onaj odvod, mada u njemu ne bude haman ništa, jer prije nego stavim suđe u nju sastružem sve njega, da mi ne bi se začepio spomenuti odvod.

Pazim da ima soli, i tečnosti za sjaj, i naravno prije nego je upalim, provjerim da li se mogu one elipse okretati slobodno, da ne bi nešto zapinjalo.

A što se tiče tog stručnog servisa..žive veze nemama. A ni u uputstvu ne kažu da joj je neophodna generalka.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ammarma)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 16:56:42   
lamka
i ja uvijek vodim računa da je dovod cist
a sto se tice nekog posebnog održavanja ja ga ne radim
kao sto maryam amina rekla pazim da uvijek ima soli i sjaja  a ostalo nista
kod mene je gorenje a masina za ves i susilica su mi miele i kod njih ama bas nista ne radim sto se tice pranja samo ocistim filter na susilici  i istresem vodu iz spremnika svako drugo susenje


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 16:59:08   
Blue rose RR
Uh što se tiče sušilice, mi smo se zeznuli, jer nismo mogli čekati da dođe ona sa spremnikom za vodu, nego uzeli sa onom glupom "rorom"...user posted image  

Sad moram da štemam zid, a vala nisam nešto horna za bušenje zidova.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:05:20   
Amrino
Moja je gorenje i definitivno mi je najbolja prijateljica!!!
ZIVJELE MASINE ZA SUDJE!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:07:35   
lamka
mi smo prezadovoljni svojom suslicom
ne moram je priključiti na odvod a i ves kad izvadim cim ga osusi uopste nije poguzvan pa ne moram ni peglati ma ja prezadovoljna


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:12:27   
medavi
hehe velis susilica dobra....a i ves masina a i masina za sudje hehe

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:13:45   
lamka
jah kako tebe slusaju masina i susilica
posto znam da i ti imas isteuser posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio lamka -- 10.6.2008 17:14:16 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:16:09   
lamka
amrino jeli se tebi desi da ti nekad ne ispere dobro sude
ja poludim  kad vidim da nije dobro oprano


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:21:18   
medavi
e slusaju vala nebi ih dala ni zasto. pogotovu sto stvarno nemam mjesta za susenje vesa zimi. kad je MM dovuko na vrata susilicu ja ko da sam dobila bingouser posted image user posted image user posted image user posted image stavi ves izvadi ves ljepota jos da je kakvu za motanje vesa.....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:26:48   
Anoniman
j edina i meni se desilo isto jednom sa masinom za sudje.. ja se prepala da nisam sta pokvarila, jer sidje je bilo bjelkasto malo, kad skontam da nisam dobro zavrnula onaj polopac na dnu masine gdje se sipa so.. provjeri, mozda je i kod  tebe to slucaj bio... sad sve stima i nedam je za brdo cokolade user posted image user posted image

(odgovor članu lamka)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:55:34   
Amrino
Nekad se i meni desi da nesto nije dobro oprano (ugl. kad se nesto zalijepi) mada sam primjetila da ime veze i do tableta...Sad koristim one iz DM-a i super sam zadovoljna. So takodje redovno stavljam a tecnot za sjaj jos nisam nikada- ne jer necu nego jednostavno- zaboravim da kupim...
Cujte cure- stavljate li ono za miris? Ja sam jednom kupila nesto ali nisam bila zadovoljna jer mi je bazdilo na jaki miris limuna- fuj gore od same masine.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:55:51   
RAJA
Kod mene je Gorenje i nebi je dala ni za BRDO karamela što kaže naša Amela


                                user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pogotovo kako nam se porodica širi

_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: perilica za suđe??
10.6.2008 17:58:39   
Anoniman
i ja sam bila stavila miris narandje u masinu.. sto kazes ima preeeeejak miris user posted image , izvadila sam ga poslije prvog pranja...

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: perilica za suđe??
11.6.2008 16:14:46   
lamka
ja ne koristim miris a sto sew tice tableta koristim calgonit tako da mislim da nije do toga
a kakve su te iz dm-a



_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: perilica za suđe??
11.6.2008 19:03:07   
Nadi
Kod mene je Beko i svaki dan zahvaljujem Bogu sto je imam. Koristim Kalgonit tablete i nekad Somat prasak. MM me nagovara da probamo te iz DM pa bi i mene zanimalo ima li neko iskustva sa njima.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: perilica za suđe??
11.6.2008 19:14:44   
Amelaa RR
Sta se tice tableta za masinu,uopste ne trebate kupovati skupe jer samim tim da se voda grije na 70* to je dovoljno ...ja licno koristim one Likvi a dugo sam koristila Calgonit i MM mi jednom kaze hajde probaj i ja probam ma EXTRA SU....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: perilica za suđe??
11.6.2008 20:13:18   
sanelicaaa
Da tako je, uopste se trebaju koristiti neke skupe tablete! I ja sam takodjer koristila calgonit i jednom mi mama rece da uopste ne trebam davati tolike pare za tablete, pogotovo ne ako se koristi sol i sjaj! Onda sam uzela neke jetinije i stvarno nema razlike! U mene je gorenje i ja sam prezadovoljna ;)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *