|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:17:58   
MELLI
Moja je Beko,tako da nisam sigurna,ali evo u čemu može biti "kvaka"
Može li se desiti da si program za ispiranje/predpranje štimala tek nakon što si uključila tipku za pokretanje.(start)Tako da je mašina počela da radi po programu ,koji se na prethodnom pranju koristila.

To što nisi stavila tabletu,nema veze,desilo se i meni.Suđe je bilo super oprano,ali sa mrvicom manje sjaja.

Što se struje tiče,ne troše one pretjerano puno struje,tako da ni to neće biti problem,ako se jedan puta desilo

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:20:36   
MELLI
eno sad pročitah,
dadada me preduhitrilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:29:54   
Dinkica
Ma ona je meni cudna skroz,bila do pola napunjena i nisam imala namjeru da je ukljucim , medjutim ukljicla se sama user posted image ili je ukljucilo ono moje dijete, sve svijetili samo sto vrata nisu bila pritvorena do kraja, ja da iskljucim nikako ne znam, po  uputsvu zatvorim pristinem on/Off nista opet blinka i poce da pere,onda okrenem taj program na ispiranje hajd reko kad zavrsiza 8 minuta ugasice se sama kad ona pere evo sati po jos nije zavrsila, bice da je upamtila onaj prvi program kad se "sama" ukljucila. Imala sam jos i tepsija a ne stavih user posted image , valjda cu se usteliti

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:31:50   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kraljica si dadaaaa sto se tice te masine ne brini da ce ti potrositi puno struje jer je A klasa ...Eh sto rece dada one pamte i ako si slucano prvo okrenula na neki program pa onda sapiranje onda ce ona prvo uraditi taj prvi program pa onda sapiranje..Najbolje rijesenje je iskljucivanje iz uticnice i ponovo start koji hoces program.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:33:57   
MELLI
uh te što same peru su najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

nego nije mi jasno kako i dalje blinka kada je isključišuser posted image
Jasno mi je da je po zadanoj komandi nastavila,ali da se ne ugasi kada uključiš On/Offuser posted image
Pusti je neka radi,vidiš da se razvrijednila.user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:38:24   
Dinkica
Eh eto tipka off mi nije radila a nisam mogla iz uticnice da iskljucim kad su je zasarafil za radnu plocu,ne merem do uticnice user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:47:24   
Anoniman
de je ti otvori i ubaci tabletu i teFsiju ako vec nije kasno...koliko ti radi?...a ako blinka, mozda joj sol fali

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:52:23   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: dadada

de je ti otvori i ubaci tabletu i teFsiju ako vec nije kasno...koliko ti radi?...a ako blinka, mozda joj sol fali

pere evo skoro 2 satauser posted image ,  a dobro si za so,moze biti da je nestalo, prije mjeses sam stavila 1 kg,mada ima posebno lampica za so a meni je blinkao start sam od sebe. probacu dodati so pa vidjecu...
hvala vam


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: perilica za suđe??
9.1.2010 17:48:12   
milomoje
Da li je neko imao problema sa masinom za sudje da voda u dnu masine ostane?
Zavrsi program regularno sve i sudje je dobro oprano, medjutim ostane jako puno vode na dnu masine...u cemu bi mogao biti problem?
Inace je radila vec 2 godine bez problema, zadnja dva pranja mi se to desilo...

_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: perilica za suđe??
10.1.2010 9:55:04   
Hanady RR
milo moje mojoj mami se to desilo prije nekoh godinu dana, ona ima mašinu od prije rata gorenje i sve je bilo Ok al tada joj se neki filter začepio od prljavštine pa voda nije odlazila. Zvala gorenje, majstori došli i za 40Km rješili problem. Možda je to u pitanju

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: perilica za suđe??
10.1.2010 10:30:48   
DM
He,he ,he,meni redovno! Ali meni samo sapere suđe i stane,valjda ne može nastaviti ako vodu nije izbacila,i ja onda svu vodu iscrpam,očistim filter "dobro",četkicom ako moram i onanastavi raditi!
Zadnji put umalo da nazovem servis,jer sam proces ponavljala nekoliko puta,ali opet sama riješila problemuser posted image user posted image
zato i ti pokušaj nekoliko puta pa valjda uspije!Usput-moja je gorenje


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:38:32   
Mamica24
Kod mene je indesit i ne pere loše s tim da ja još nisam skontala kako najbolje da poredam suđe pa mi nekad ostanu mrvice ponegdje...

I naravno neće da pere nešto što je bas zagorilo npr: krompir i meso!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:41:36   
milenium
ja više volim ručno prat uđe.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:41:51   
milenium
suđe.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:45:21   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Mamica24

Kod mene je indesit i ne pere loše s tim da ja još nisam skontala kako najbolje da poredam suđe pa mi nekad ostanu mrvice ponegdje...

I naravno neće da pere nešto što je bas zagorilo npr: krompir i meso!



sudje prije redanja u masinu trebas SAPRAT od ostataka hrane (mrvice, komadici, sos i sl)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:45:40   
MELLI
ja Boga mi ne volimuser posted image Uh kako mi je kuhinja sad uvijek urednauser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:47:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Mamica24

Kod mene je indesit i ne pere loše s tim da ja još nisam skontala kako najbolje da poredam suđe pa mi nekad ostanu mrvice ponegdje...

I naravno neće da pere nešto što je bas zagorilo npr: krompir i meso!



sudje prije redanja u masinu trebas SAPRAT od ostataka hrane (mrvice, komadici, sos i sl)


Obavezno i filter čistiti redovno, trebalo bi biti jednostavno (bar kod mene jeste)

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: perilica za suđe??
14.1.2010 16:50:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MELLI

ja Boga mi ne volimuser posted image Uh kako mi je kuhinja sad uvijek urednauser posted image



user posted image ljepota!

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: perilica za suđe??
17.1.2010 17:43:01   
ivana st
Često perem suđe ručno jer bi mi trebalo par dana da se napuni perilica, ali zato kad nam dođu gosti perilica je  spas user posted image . I beštak mi je sjajniji kad se pere mašinski, nema tragova osušenih kapljica vode, ma prava divota user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: perilica za suđe??
17.1.2010 18:16:35   
Anoniman
ivana st, blago tebi, moja već 3x danas radi (a velika - za 12 osoba) user posted image

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: perilica za suđe??
17.1.2010 18:44:05   
ivana st
I moja je za 12 osoba,zato često i operem na ruke.U vas je vjerojatno velika obitelj. Ali svejedno nije mi jasno kako 3 puta dnevno user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: perilica za suđe??
22.1.2010 15:07:47   
Anoniman
milomoje meni se to jednom desilo,ja odmah zvala servis,kad u crijevu se zaglavio komadić od šoljice koja je pukla prilikom pranja,oni to očistili i sad sve ok.

(odgovor članu milomoje)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: perilica za suđe??
22.1.2010 15:16:18   
Nedi
Meni se to jednom desilo da je ostalo malo vode na dnu i odmah kupim onaj preparat za pranje mašine i odvoda. I poslije divota a masina blista kao sa reklame

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: perilica za suđe??
22.1.2010 17:07:15   
Suzana
Baš neki dan razmišljam o mašini za suđe, te pomislih "ruke se pozlatile onome ko je izmisli".
Naša je ugradbena, Gorenje, zadovoljna sam.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: perilica za suđe??
22.1.2010 18:29:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ivana st

I moja je za 12 osoba,zato često i operem na ruke.U vas je vjerojatno velika obitelj. Ali svejedno nije mi jasno kako 3 puta dnevno user posted image



Ma nije velika porodica 4 nas user posted image . Vikendom je palim po 3x jer tad najviše i kuham user posted image a inače dnevno makar po jednom.

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *