|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
29.3.2010 12:25:23   
SailorMoon
Ja i mm smo sami, i masina nam radi neki svaki drudi, treci dan. Mi fino sve iskupljamo u njoj dok se nenapuni. Hvala bogu susja se ima, tako da za nista ne zagusti. Ona fino opere i to je to!
Nebi dala masinu za sudje i ves ni posto iz kuce!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: perilica za suđe??
10.4.2010 23:07:21   
DM
Popravila sam mašinu(mislim na majstora) pokvario se programator, i ugradnja novog 150 KM, Gorenje mašina(ovo da imate info)



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: perilica za suđe??
5.5.2010 12:24:03   
Sina
Imam jedan problemcic u vezi masine za sude pa ako se neko razmije zamolila bi da mi odgovori...

E ovako, cesto mi se desi da kada otvorim masinu i recimo hocu staviti tabletu ili izvaditi sude malo me strese struja hmm ako je struja ili je neki elektricitet bas kao jaci elektricitet. Jutros sam brisala ispod nje bila mi mala poplava u kuhinji kad tako ponovo ispod masine me ''elektricitet'' ili sta je vec malo pecnuo...

Malo me zabrinjava sta je to? a masina je nova pa ne kontam sta bi moglo biti sve uredno prikljuceno i td.

Ako neko zna neka javi plz ili mozda ima slicno iskustvo kao ja?
Bas sam se s te strane malo razocarala, ostalo je sve OK pere super susi isto ali to....user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: perilica za suđe??
5.5.2010 12:53:09   
Hanady RR
sina tvoja mašina nije dobro prkiključena... moraš zvati elektiričara jer je ovčito problem sa uzemljenjem. moraš dobro paziti ...naime voda je dobar porvodnik struje i lako mopže doći do neželjenih posljedica, također moraš znati da ako stoji na pločicama nemoj nikada da joj prilaziš a da na na nogama nemaš papuče. ja bih ti savjetovala da hitno zoveš električara...nije do mašine nego do priključenja na kolo električne energije u kući...uzemljenje vam nije ok , 0 i faza se spajaju...sve je moguće jer iz tvoje mašine porbija struja, a to nije dobro.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: perilica za suđe??
5.5.2010 13:02:15   
Sina
Toga sam se i bojala
Bas ti hvala odoh odmah nesto poduzeti zvati zvati elektricare...

jos jednom punooo hvala

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 21:57:44   
ze_girl
vozdra raja :) posto vidim da ste iskusne oko ovih masina, imam jedno pitanje - tek sam kupila masinu za sudje, pa me zanima sta prije prve upotrebe? trebam li dodati so, ili nesto slicno? deterdzent (tablete) koji sam kupila sadrze so, pa me zanima sta i kako dalje user posted image trebam li je pustiti da ona sama stagod prvo odradi, pa tek onda napuniti itd... unaprijed hvala user posted image

(odgovor članu Sina)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 22:01:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ze_girl

vozdra raja :) posto vidim da ste iskusne oko ovih masina, imam jedno pitanje - tek sam kupila masinu za sudje, pa me zanima sta prije prve upotrebe? trebam li dodati so, ili nesto slicno? deterdzent (tablete) koji sam kupila sadrze so, pa me zanima sta i kako dalje user posted image trebam li je pustiti da ona sama stagod prvo odradi, pa tek onda napuniti itd... unaprijed hvala user posted image



vrati se par stranica unatag ja sam to pitanjepostavljala neki danuser posted image

(odgovor članu ze_girl)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 22:33:00   
ze_girl
vracala se i vracala i ne mogu da nadjem user posted image procitala sam sve poruke na ovoj temi, svi hvale masinu, ali nigdje ne mogu da nadjem prvu upotrebu user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 22:39:22   
Trnoruzica
Ukljucis je na prazno! Ubaci tabletu, i to je to. Ja inace stavljam i sol, i tabletu prilikom svakog pranja.

A ako si kupila masinu, imas u uputstvu pise kako i sta! Ali, ukljucis je na prazno

(odgovor članu ze_girl)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 22:40:23   
tajcika
draga moja kad sam ja kupila masinu isto nista nisam znala pa fino ubacila sude i tableticu odabrala program i upalila tek poslije par pranja dodala so i nikad vise eno je upravo i  sada vrti

(odgovor članu ze_girl)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 22:46:40   
ze_girl
hvala vam drage moje user posted image ma imam ja uputstvo, al sve ono sto je doslo zapakovano uz BEKO masinu je na slovenskom, grckom, makedonskom, ruskom i engleskom user posted image nista na nekom razumljivom - pokusala sam prevesti koliko-toliko, i stalno ponavljaju SO,cak su i nacrtali da je naspem pa sam zato pitala jel mi treba prije prvog pranja i u kojoj mjeri user posted image

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: perilica za suđe??
22.6.2010 23:54:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ze_girl

hvala vam drage moje user posted image ma imam ja uputstvo, al sve ono sto je doslo zapakovano uz BEKO masinu je na slovenskom, grckom, makedonskom, ruskom i engleskom user posted image nista na nekom razumljivom - pokusala sam prevesti koliko-toliko, i stalno ponavljaju SO,cak su i nacrtali da je naspem pa sam zato pitala jel mi treba prije prvog pranja i u kojoj mjeri user posted image



oprosti ja te zadeveralauser posted image user posted image user posted image user posted image prvo uspi litar vode u onu rupu gdje ide sol i onda sipaj sol dok ne pocne izlaziti voda iz tog spremnikauser posted image zacepis ga i ukljucis masinu na neki kratki program i kad to zavrsi trpaj sude,stavi tabletu i uzivaj.

(odgovor članu ze_girl)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: perilica za suđe??
23.6.2010 0:01:42   
ze_girl
joj bas ti hvala puuuunoooo user posted image nadam se da cu od veceras da se nauzivam u slobodnom vremenu koje sam inace provodila u pranju sudja user posted image   imam jos jedno pitanjce (bar zasad) - nadam se da nisam dosadna sa ovim pitanjima user posted image serpe, lonci itd koji imaju plasticne rucke (tipa rucke na pretis-loncu, ili termostat na zepterovim poklopcima...)-smijem li ih ubaciti u masinu ili moram odvrtati svu tu plastiku user posted image takodje i neke plasticne case, zdjele... 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: perilica za suđe??
23.6.2010 0:05:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ze_girl

joj bas ti hvala puuuunoooo user posted image nadam se da cu od veceras da se nauzivam u slobodnom vremenu koje sam inace provodila u pranju sudja user posted image   imam jos jedno pitanjce (bar zasad) - nadam se da nisam dosadna sa ovim pitanjima user posted image serpe, lonci itd koji imaju plasticne rucke (tipa rucke na pretis-loncu, ili termostat na zepterovim poklopcima...)-smijem li ih ubaciti u masinu ili moram odvrtati svu tu plastiku user posted image takodje i neke plasticne case, zdjele... 



ja perem sve serpe,plastiku,drvene kasike ama bas sve osim tih poklopaca s termostatomuser posted image necu da budem rob stvarima nek one robuju meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ze_girl)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: perilica za suđe??
23.6.2010 0:07:14   
Anoniman
plasticne zdjele,case,bebine bocice sve moze u masinuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: perilica za suđe??
23.6.2010 0:13:11   
ze_girl
jos jednom se zahvaljujem na iscrpnoj pomoci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: perilica za suđe??
23.6.2010 0:16:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ze_girl

jos jednom se zahvaljujem na iscrpnoj pomoci user posted image


ma nista nedavno sam imala isti problemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad je sve ok ona pere a ja uzivam.

(odgovor članu ze_girl)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: perilica za suđe??
23.6.2010 0:19:41   
ze_girl
ma,dosad sam smatrala da mi je nepotrebna, ali silom prilika-ruke su mi ispucale dosta zbog koristenja krede na poslu jer dosta pisem,pa kazu da mi je kreda nagrizla kozu, pa me boli i kad pokvasim ruke, odlucila sam da sacuvam svoje ruke i kupim masinu, pa ne bih da je upropastim odmah na pocetku user posted image   odsad cu i ja da uzivam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: perilica za suđe??
3.8.2010 11:49:38   
mamma mumi
Drage moje odlucila sam da sebi poklonim masinu za sudje, sto kazete non-stop sam u kuhinji, ma samo perem sudje e dosta vala. nego vidim da vecina ima Bekovu, koju mi preporucujete, i da li da uzmem veliku ili malu. Hvala vam.

(odgovor članu ze_girl)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: perilica za suđe??
3.8.2010 11:53:26   
Honey3
mama mumi donijela si pravu odlukuuser posted image kod mene je gorenje ja sam prezadovoljna,i mislim da ti je bolje veliku da kupis ako imas prostora,kod mene je velika i skoro svaki dan pere a pogotovo ako imas goste zacas se napuniuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: perilica za suđe??
3.8.2010 11:53:51   
salmy
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Drage moje odlucila sam da sebi poklonim masinu za sudje, sto kazete non-stop sam u kuhinji, ma samo perem sudje e dosta vala. nego vidim da vecina ima Bekovu, koju mi preporucujete, i da li da uzmem veliku ili malu. Hvala vam.
Ja sam definitvno odlucila uzeti Gorenje! nadam se ramazanskom popustu tako da cu ga iskoristiti!
Ipak sam odlucila uzeti za 12 osoba,jer kako stvari stoje  pocelo se kuhati sto za nas sto za goste! a idu iftari pa je red da se pocastim jednom masinicom!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: perilica za suđe??
3.8.2010 12:34:08   
mamma mumi
A jel to ima razmazansko snizenje u Gorenju, da i ja pricekamuser posted image . Jel de su masine do 600 km  one dobre, ja skupila toliko hahahah.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: perilica za suđe??
3.8.2010 12:36:17   
salmy
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

A jel to ima razmazansko snizenje u Gorenju, da i ja pricekamuser posted image . Jel de su masine do 600 km  one dobre, ja skupila toliko hahahah.
nema josuser posted image user posted image user posted image ja se nadam da ce biti! vjeruj toliko bih i ja izdvojila za njuuser posted image user posted image user posted image user posted image ako saznam ranije za snizenje javim ti!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: perilica za suđe??
3.8.2010 15:29:20   
mamma mumi
Ok, hvala. Ma ja cu svakako sacekati, ko zna mozda i bude kakvih ramazanskih snizenja, pa cu taman sebi kupiti lijep bajramski poklon user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: perilica za suđe??
20.8.2010 9:58:14   
henna ze
hajd evo ovdje ću postavit pitanje..ja sam prošle godine kupila mašinu za sudje..radila je super, ja se sad odselila i ostavila je svekrvi, ova bila 15 dana na moru i kad se vratila ne radi...uopšte ne prima vodu...čitala sam ja ono uputstvo...al ništa ne skontah, piše tamo da je moguće da se to desi ako ne radi 15 dana..a sad da li neko zna šta da joj radim..filter je čist...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *