|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:28:16   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

volim te Ilha user posted image user posted image
a vec sam mislila da ces mi reci da kupim veeeeliku user posted image


Cuj ona..pa ja uvijek savjetujem veliko....ilha je za kratke varijanteuser posted image user posted image user posted image ...


Zato mogu da tepam "Maleno moje" :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:29:33   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hvala user posted image
ja zelim uzeti ugradbenu od 45 cm...ali me prodavac malo "nervirao" s pricom da se ne moze mnogo sudja oprati da je boje kupiti od 60 cm i bla bla...
cenjica da ja nikad nemam mnogo sudja a da sam inace i misljenja da mi perilica i ne treba bas nesto ...al me zene RR nagovorise user posted image ...
skroz mi je ok Indesit (valjda ne foluh ime jer sam tek cula ovdje za nju) i trenutno je akcijsko snizenje od 20 % pa kosta oko 550 km
bas mi cudno da su ugradbene skuplje od samostojecih user posted image



Imam beko...60 cm...sa tim da mi je pod plocom, skida se onaj "gornji dio"...:)

Ja sam full zadovojna..

Ja sam za vece masine, ta malena, je ono sto bi eventualno proprala na ruke..a u ovu veliku..kada imam goste, nagruham sve zivo, od tepsije, preko serpe do case.... Ako nisi za nju, a kupit ces je radi gostiju i eventulanih situacija kada imas "vise" sudja onda ti je logicno kupiti veliku....

Ja npr. masinu palim u tim situacijama, a kada malo sudja imam,, to operem na ruke...Mrzim sistem skupljanja sudja i paljenja kada se nakupi.

ja sam svoje prijatelje davno  navikla na lagana druzenja sa par zaprljanih tanjura... obzderavanja user posted image  i kamare sudja kod mene nema... a ako sam nekad bila luda pa nesto slicno pripremala onda je MM kojeg obozavam bio pametan pa kupovao plasticne tanjure koje kasnije samo heknemo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:30:57   
Skvo RR
Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:31:36   
D_K
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hvala user posted image
ja zelim uzeti ugradbenu od 45 cm...ali me prodavac malo "nervirao" s pricom da se ne moze mnogo sudja oprati da je boje kupiti od 60 cm i bla bla...
cenjica da ja nikad nemam mnogo sudja a da sam inace i misljenja da mi perilica i ne treba bas nesto ...al me zene RR nagovorise user posted image ...
skroz mi je ok Indesit (valjda ne foluh ime jer sam tek cula ovdje za nju) i trenutno je akcijsko snizenje od 20 % pa kosta oko 550 km
bas mi cudno da su ugradbene skuplje od samostojecih user posted image


iskreno receno meni je zao sto nisam projektovala kuhinju za 60-ku ali sada je ok - jedino sto je ukljucujem po dva puta dnevno u prosjeku. sto se tice kolicine sudja - ja sam zadovoljna - ova moja ima gornji dio koji se moze podesiti u dva polozaja pa moze i u gornji dio stati veca serpa ako nema mjesta dole tako da sam zadovoljna. ja i tepsije srednje velicine stavljam u masinu da operem - po principu saso mange user posted image user posted image ..
cijena od 550 je super jer sam ja ovu platila 590 i to u Beko salonu u Rajlovcu gdje inace daju nesto jeftinije nego po njihovim radnjama. perilice ove velicine i jos ugradbene su izgleda najskuplje ali sta se moze..
vas je troje pa ce taman biti ova mala - jos ako nisi bas zagrijana za perilicu to znaci da ces nesto nabrzaka oprati a nesto u perilicu i taman ce ti biti..



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:33:02   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image


da se ipak predomislim i ne kupim user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:33:39   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image


da se ipak predomislim i ne kupim user posted image user posted image


Samo to neeeeee..

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:39:23   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image



Visnji je dovoljna ona kockasta masina... ona sto se stavlja na plocu =)

user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:42:48   
D_K
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image


ima i ovo:
http://img.archiexpo.com/images_ae/photo-g/commercial-front-loading-dishwasher-32084.jpg

ima i manja - samo za case.. nisam ni znala za to dok moja jaranica nije mamu ''pocas_tila'' sa perilicom od 150 km.. kontam kakva je to perilica od 150 km kad ono velicine mikrovalne user posted image user posted image .. mozda je to i ova samo drugacije upakovana..

< Poruku je uredio D_K -- 23.8.2010 23:43:36 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:45:22   
Ilhana RR
D_K ovakvu slicnu smo mi imali na poslu.... uzas su... mrzim onu na poslu sto imamo a profesionalna jer sranje je da izvinete izraz...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:46:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image



Visnji je dovoljna ona kockasta masina... ona sto se stavlja na plocu =)

user posted image

jel ovo igraonica za djecu...meni bi samo dječije suđe ovdje moglouser posted image user posted image user posted image user posted image ono što se igraju....user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:47:12   
D_K
ma ja nikad ne bi bacala pare na ova mala prkna - da prostis user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:48:29   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Visnja onda kupi nesto drugouser posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Ima li kakva masina 20 cm?user posted image user posted image user posted image



Visnji je dovoljna ona kockasta masina... ona sto se stavlja na plocu =)

user posted image

jel ovo igraonica za djecu...meni bi samo dječije suđe ovdje moglouser posted image user posted image user posted image user posted image ono što se igraju....user posted image user posted image user posted image user posted image





U svedskoj ima dosta naseg naroda sto je imaju... a meni je beze i nikad nece oprati kao ove normalne :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:49:23   
Visnja RR
pa ne pretjerujte sad ... ova sto sam vidjela je samo 15 cm manja od vase velike user posted image  taman-haman za meneuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:53:32   
Srculence
Višnja vidi ovo,ne znam da li se isplati:-)))

http://www.market.ba/kucaiured/kucanskiaparati/oglas/579003


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: perilica za suđe??
23.8.2010 23:58:41   
Visnja RR
hvala draga ..vidjecu u cemu je fol... ako su polovne necu... ali necu i ako nemaju garanciju...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:01:00   
Skvo RR
Ilhana imaju i one samo za "malo od kasikica"  (one za fildjane)...velicina 5cm sa 5 cm...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:03:11   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ilhana imaju i one samo za "malo od kasikica"  (one za fildjane)...velicina 5cm sa 5 cm...user posted image user posted image user posted image user posted image


hahah to mislis na one USB perilice? :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:06:54   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ilhana imaju i one samo za "malo od kasikica"  (one za fildjane)...velicina 5cm sa 5 cm...user posted image user posted image user posted image user posted image


hahah to mislis na one USB perilice? :P

E, te...te su za nasu visnju...user posted image user posted image user posted image

Cuj USB perilicauser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:11:30   
Ilhana RR
pa imaju sledece kucanske aparate

user posted image
frizdercice...

user posted image
grijac za kafu :P

user posted image
mikrovalna...

hahahah

A evo je za visnju =)

user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:15:37   
bananica
A evo je za visnju =)

user posted image
A evo je za visnju =)

user posted image

ovo je stvarno super

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:15:54   
Visnja RR
e ta ta user posted image
nego Ilha ja sad nadjoh Burn u frizideru... MM zaboravio user posted image
cin-cinuser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:18:53   
Ilhana RR
hehehe dobro bi ti dosao ovaj jedna usb frizdercic :P

Nego nebi bilo lose imati ovu kuglu... zacas operes ako su samo nekoliko tanjira u pitanju...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:20:17   
Visnja RR
pitanje br. 2

jel se one vatrostalne zdjele bas bas bas operu bez struganja user posted image
mene nervira sto mi se kod jedne nekako u nekim djelovima gdje je kao drzac onako ruzno cak ni sa cifom nisam uspjela oprati...pa je i ne koristim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:22:41   
Ilhana RR
izgleda ti kao prljavo jel? haj na savijete pa cu ti tamo napisati kako to ja sredjivam...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: perilica za suđe??
24.8.2010 0:51:34   
Dida79
Visnja kupi masinu ne zezaj i to samo veliku user posted image user posted image
Ja sam prezadovoljna sa ovom svojom serpe od rosfaja mi je oprala kao da su tek kupljeneuser posted image
Ja sam se citav dan igrala sa njom sve programe sam isprobala i svako malo dok ona pere ja dodjem kraj nje pa joj malo tepam user posted image user posted image user posted image
Muz me zeza kaze prva ti je snaha dosla jos samo dvije da stignu i ti bas nista neces raditiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pitanje


Dali neka od vas drži krave?Ako da,šta radite s mlijekom? Nije zezancija,ozbiljno pitam,ne znam šta ću s mlijekom?

nosim na mljekaru (55%)

prodajem privatno (18%)

pravim....navedite šta. (27%)


Broj svih glasova: 74

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *