|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:10:38   
slono
Znaci, soli stavite u predvidjeno mjesto i kad se lampica upali, onda ga dodajem ponovo.Meni ovako lampisa stalno gori jer ne stavljam sol.
Ma valjda ima neki razlog, hajde de!!!!

Ma meni ovaj calgonit nista posebno, imam neke staklene smedje tanjire, pa su malo neobicno duboki i nema sanse da budu oprani kako treba.

Negdje sam na RR procitala da svemu sto prodje rok, dodje kod nas i tuse nam u onim jambo pakovanjima. Provjerim ja svoje Calgonit tablete, kupio muzic i to ono XXL pakovanje, kad rok im prosao jos prosle godine nekad. user posted image user posted image
MM veli kako tabletama za sudje moze proci rok, ali valjda sve ima svoj rok pa i tablete! user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:12:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Swatkish

Slono , probala sam na svim programima, ali nista user posted image  
Doduse nisam na broju 1 user posted image   Vrijedi i to pokusati, samo da bude suho user posted image

Dadada, i ja sam danas u dm-u kupila ama bas sve sto joj treba, nebil mi se provrijednila  pa ga i osusila user posted image   user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
ma ja to ona ljuta sto joj nisi odmah sve kupila..pa ne susiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Swatkish)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:12:45   
Swatkish
Samo ti stavi so user posted image   Mislim da moze stati oko 2kg, pa si mirna skoro pa i mjesec dana..
Sipaj ga, dok ti voda ne pocne izlaziti iz tog spremnika user posted image

Kako nagovoriti moju masinu da osusi posudje user posted image    user posted image

Dadada user posted image   Kupila sam joj danas i onaj miris, i tecnost za pranje, tecnost za sjaj, za ciscenje..
Ama sve sto pise a da je za nju user posted image   user posted image


< Poruku je uredio Swatkish -- 9.7.2009 22:14:00 >

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:13:21   
Lulu_
a ima li neko od vas problema sa perilicom,ne izbacuje tabletu za sudje,prljavo mi sude bude i nekad tek iz treceg puta upali
skoro sam je razlupala od huje

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:14:09   
Saraya
Slono, user posted image samo kad ti podje lampica goriti, ti dodaj soli, i nema frke...

Ja kupim tablete u DM-u, neke njihove jeftine, al nikad mi se nije desilo da mi nisu fino oprale, a trpam sve redom, od tanjira, zdjela, do tepsija i serpi... user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:14:55   
slono
IZVORNA PORUKA: Swatkish

Slono , probala sam na svim programima, ali nista user posted image  
Doduse nisam na broju 1 user posted image   Vrijedi i to pokusati, samo da bude suho user posted image

Dadada, i ja sam danas u dm-u kupila ama bas sve sto joj treba, nebil mi se provrijednila  pa ga i osusila user posted image   user posted image


Ma ostavi ga da se osusi u vreloj pari jer ti programi nemaju susenje i nemaju hladno ispiranje, barem kod mene i ja ga ostavim da prenoci i sutra redam. A nisam poletna ni za redanje jer MRZIM sudje, kako prati, tako slagati i ponovo slagati.

Provjeri onu knjizicu od masine pa procitaj sta koji program nudi. user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:15:07   
Skvo RR
Mozes tableticu staviti ispod sudja, negdje kod filtera....isti je efekat, kada to machina radi.user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:15:43   
Saraya
IZVORNA PORUKA: Lulu_

a ima li neko od vas problema sa perilicom,ne izbacuje tabletu za sudje,prljavo mi sude bude i nekad tek iz treceg puta upali
skoro sam je razlupala od huje


Da i tvojim nije prosao rok... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:15:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Swatkish

Samo ti stavi so user posted image   Mislim da moze stati oko 2kg, pa si mirna skoro pa i mjesec dana..
Sipaj ga, dok ti voda ne pocne izlaziti iz tog spremnika user posted image

Kako nagovoriti moju masinu da osusi posudje user posted image    user posted image

Dadada user posted image   Kupila sam joj danas i onaj miris, i tecnost za pranje, tecnost za sjaj, za ciscenje..
Ama sve sto pise a da je za nju user posted image   user posted image



Probaj joj pustiti muziku user posted image user posted image user posted image ...i tepanje mozda upaliuser posted image user posted image

(odgovor članu Swatkish)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:16:12   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: skvo

Mozes tableticu staviti ispod sudja, negdje kod filtera....isti je efekat, kada to machina radi.user posted image


tamo gdje je ona korpica sa filterom

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:16:41   
Swatkish
IZVORNA PORUKA: dadada


Probaj joj pustiti muziku user posted image user posted image user posted image ...i tepanje mozda upaliuser posted image user posted image



Pjevala sam joj user posted image   Pocela je da cvili user posted image   user posted image


Lulu, kod mene u uputstvu pise da se tabletica stavi u onu posudu gdje ide escajg user posted image


< Poruku je uredio Swatkish -- 9.7.2009 22:17:33 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:17:29   
Skvo RR
Jeste...ja jednom otvorila masinu, bas u momentu kad je ispustila tableticu, i vidjela je tamo...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:17:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Swatkish

IZVORNA PORUKA: dadada


Probaj joj pustiti muziku user posted image user posted image user posted image ...i tepanje mozda upaliuser posted image user posted image



Pjevala sam joj user posted image   Pocela je da cvili user posted image   user posted image



E onda ne znas pjevatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Swatkish)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:18:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Swatkish

Samo ti stavi so user posted image   Mislim da moze stati oko 2kg, pa si mirna skoro pa i mjesec dana..
Sipaj ga, dok ti voda ne pocne izlaziti iz tog spremnika user posted image

Kako nagovoriti moju masinu da osusi posudje user posted image    user posted image

Dadada user posted image   Kupila sam joj danas i onaj miris, i tecnost za pranje, tecnost za sjaj, za ciscenje..
Ama sve sto pise a da je za nju user posted image   user posted image



Probaj joj pustiti muziku user posted image user posted image user posted image ...i tepanje mozda upaliuser posted image user posted image


@Lulu
mozes tamo a mozes i u korpu za escajg 

< Poruku je uredio dadada -- 9.7.2009 22:19:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:20:23   
Lulu_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ode probat

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:21:15   
MELLI
A koliko nakon pranja vadiš suđe iz mašine?Meni se to recimo dešava ako mi ostane predugo u mašini,a ako izvadim ubrzo nakon pranja,bude prilično suho.Ostane mi vode na udubljenjima u šoljama,ili recimo u rubovima šerpi,ne znam kako da ti objasnim,ali valjda tamo gdje se kapljice nakon sušenja nakupeuser posted image
Najzadovoljnija sam na brzom pranju (60 stepeni),moja mašina je takođe Beko i prezadovoljna sam.Dugo sam koristila samo tablete,ali kao što dadada reče, rekla nana da stavim i so,pa i ja probala,ali nikakvu posebnu razliku nisam vidjela, osim što mi je indikator za so ugašenuser posted image

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:23:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

A koliko nakon pranja vadiš suđe iz mašine?Meni se to recimo dešava ako mi ostane predugo u mašini,a ako izvadim ubrzo nakon pranja,bude prilično suho.Ostane mi vode na udubljenjima u šoljama,ili recimo u rubovima šerpi,ne znam kako da ti objasnim,ali valjda tamo gdje se kapljice nakon sušenja nakupeuser posted image
Najzadovoljnija sam na brzom pranju (60 stepeni),moja mašina je takođe Beko i prezadovoljna sam.Dugo sam koristila samo tablete,ali kao što dadada reče, rekla nana da stavim i so,pa i ja probala,ali nikakvu posebnu razliku nisam vidjela, osim što mi je indikator za so ugašenuser posted image



Vazno je bona da je nana tako rekla...a zasto to nije bitnouser posted image user posted image user posted image ne znam ni ona...barem ne ova mojauser posted image user posted image user posted image ..al ja samo govorim YES SIR...pognute glaveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:23:47   
slono
IZVORNA PORUKA: Lulu_

a ima li neko od vas problema sa perilicom,ne izbacuje tabletu za sudje,prljavo mi sude bude i nekad tek iz treceg puta upali
skoro sam je razlupala od huje


Koja ti je masina Lulu????
Znas koja je moja finta?
Kad ono pukne, otvore se ona vrata i tableta bi trebala da je vanka. Ja ti onda prekinem program, otvorim vrata i lijepo je gurnem gdje joj je mjesto ako je negdje zapela.
To radim svaki put otkako mi je jednom ostala u vratima i nista nije oprala.

Pokusaj tako!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:25:59   
MELLI
A što onda na nekim tabletama piše da se ne stavljaju u korpu za escajguser posted image
Joj čudne li tehnikeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:32:45   
Banana
IZVORNA PORUKA: Lulu_

a ima li neko od vas problema sa perilicom,ne izbacuje tabletu za sudje,prljavo mi sude bude i nekad tek iz treceg puta upali
skoro sam je razlupala od huje


Ista stvar, jučer se dva puta tablete samo razmeljale, koristila sam jednom Calgonit a jednom neka domaća, tek da bi mi jutros nekako uspjela oprat. A escajg sam morala u šerpu pa da prokuha, toliko mi se nešto bijelo nakupilo na njemu. Inače, sve sam isto stavljala.


_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:35:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

A što onda na nekim tabletama piše da se ne stavljaju u korpu za escajguser posted image
Joj čudne li tehnikeuser posted image user posted image user posted image user posted image



E ne'nam....ja vazda ostatak tablete nadjem u onoj korpi za escajg...ne pojede nikad sveuser posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: perilica za suđe??
9.7.2009 22:38:28   
slono
Pa zato mene poslusajte drage moje!!!! Tableti je mjesto tamo dole, na onoj mrezici i ako ne frkne tamo sama, ti joj pomognes i to je to!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: perilica za suđe??
9.11.2009 10:34:49   
Anoniman
Ja imam Bekovu mašinu šampionku digitalnu.
Ne bih je dala ma ne znam ti za šta,garancija joj je 5 god.
Kad sam je kupila pa poslije 10 mjeseci nije mogla da izbacuje vodu,došli serviseri kad u crijevu se zaglavio komadić od šoljice za kafu koja je pukla u mašini prije toga.
Od tad hvala Bogu radi ko singerica.

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:04:16   
Dinkica
Kod mene je Indesiti evo sad prvi put ukljucila program za sapiranje sudja dok je na napunim skroz, to bi kao trebalo da traje 8 minuta a ona evo pere sat vremena user posted image , hajde sto pere nego ne stavih ni tabletu a jos skupa struja, nesto s njom ili samnom nije uredu user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: perilica za suđe??
8.1.2010 17:10:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dinkica

Kod mene je Indesiti evo sad prvi put ukljucila program za sapiranje sudja dok je na napunim skroz, to bi kao trebalo da traje 8 minuta a ona evo pere sat vremena user posted image , hajde sto pere nego ne stavih ni tabletu a jos skupa struja, nesto s njom ili samnom nije uredu user posted image


da je nisi slucajno prvo ukljucila dok je bila na dugom programu pa onda okrenula na ispiranje...posto one "pamte"user posted image ...meni se to jednom desilo...nego slobodno ti nju iskljuci i ubaci tabletu...nece ti se nista desiti...osim ako nije vec dosla do sapiranja, e onda nemoj

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *