|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:19:50   
kolacic
Dacy,  kazes drugarice od srednje skole, kume i ostalo???
i ti sjednes s njima, tri drugarice od vrtica do dana danasnjeg, i to  na kaficu i kazes im: znate kako smo sinoc imali dobar sex? i onda im detaljno ispricas kako si ga oralno zadovoljila ili on tebe? I onda one tebi prepricavaju svoje trenutke?? i tako unadogled?

i ti to zoves intima??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To ti je kao film sex and the city, svi ga gledaju a o intimi pricamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:23:21   
veeseelaa
dobro je dok se ima šta ispričati, hebeno je kad nemaš šta za reći user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:23:27   
henna ze
cure vratimo se sexu..idemo OT sa prijateljicama i ovim jasnim nabacivanjem od vesele...mislim providna si samo da znaš...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:25:15   
dacy
IZVORNA PORUKA: kolacic

Dacy,  kazes drugarice od srednje skole, kume i ostalo???
i ti sjednes s njima, tri drugarice od vrtica do dana danasnjeg, i to  na kaficu i kazes im: znate kako smo sinoc imali dobar sex? i onda im detaljno ispricas kako si ga oralno zadovoljila ili on tebe? I onda one tebi prepricavaju svoje trenutke?? i tako unadogled?

i ti to zoves intima??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To ti je kao film sex and the city, svi ga gledaju a o intimi pricamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jao ja tebe ...ccccccccccc....
ne od vrtiča, nisam išla u vrtič, čuvala me baka user posted image

smješna si, naravno da to ne ide tako, priča se o svemu, pa kad se potegne i tema sexa onda se to spomene. Valjda imaš prijateljice i znaš kako žene pričaju i šta sve dođe na tapetu kada se malo duže pije kava


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:27:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: henna ze

cure vratimo se sexu..idemo OT sa prijateljicama i ovim jasnim nabacivanjem od vesele...mislim providna si samo da znaš...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image  ma ja već imam djevojku, no sikiriki user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:28:10   
Trnoruzica
Iskreno, ni sa kim ne dijelim bracnu intimu, pa ni sa dvije sestre koje imam. Volim to da drzim za sebe, jer se onda ne bi zvala intima, nego javna nabavka user posted image user posted image
Postavile ste pitanje, i da, upraznjavam oralni seks. Ali da nekome sad iznosim detalje, kako, sta i gdje, to mi ni u snu ne pada na pamet. To je samo izmedju nas dvoje, i niko nam to ne moze uzeti user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:31:37   
veeseelaa
meni je svejedno, mogu o tome a i ne moram.... user posted image user posted image user posted image  osim toga ko koga zna na forumu user posted image user posted image  lijepo je i ispričati, možda nekom uljepšamo noć user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:33:02   
kolacic
Ma ja to kazem od vrtica upravo zato sto se ti vezes za to koliko ih dugo poznajes mila...
Vjeruj, imam more prijateljica, ali poucena iskustvom i razlicitim desavanjima, prijateljica ti nije nijedna.
Pravi prijatelj u zivotu ti je samo majka,..niko drugi.
Naravno zavisno od toga kakav imas odnos s njom.

I budi sigurna da ono sto povjeris svojim prijateljicama, pogotovo intimu u krevetu hm, nije sigurno ostalo medju vama na toj kafi. Vjeruj, to je tako. Svi mi, u dubini duse, volimo komentarisati druge.

Zato ne zaklinji se u svoje prijateljice jer nema danas prave prijateljice.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:34:45   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Iskreno, ni sa kim ne dijelim bracnu intimu, pa ni sa dvije sestre koje imam. Volim to da drzim za sebe, jer se onda ne bi zvala intima, nego javna nabavka user posted image user posted image
Postavile ste pitanje, i da, upraznjavam oralni seks. Ali da nekome sad iznosim detalje, kako, sta i gdje, to mi ni u snu ne pada na pamet. To je samo izmedju nas dvoje, i niko nam to ne moze uzeti user posted image


Potpisujem!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:35:56   
Trnoruzica
Ma u redu je sve sto ti kazes, a kako rece kolacic (slazem se s njom po tom pitanju), meni bi bar bilo lakse vama ispricati, nego nekoj prijateljici, pa taman mi bile dvije rodjene sestre.
Jednostavno ne zelim, jer to cuvam izmedju sebe i muza, i to je ono nase user posted image
Tebi se divim, jer si po postovima tako iskrena, bez dlake na jeziku, i otvorena osoba - koliko sam ja mogla da shvatim. Ja, recimo nisam takva, da bih mogla pricati o intimnosti, do mene je user posted image
Naravno, reci cu ja sto mislim, ali kad su u pitanju seks i bilo koje teme vezane za intimnost, tu sam kao bela lala user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:36:34   
dacy
IZVORNA PORUKA: kolacic

Ma ja to kazem od vrtica upravo zato sto se ti vezes za to koliko ih dugo poznajes mila...
Vjeruj, imam more prijateljica, ali poucena iskustvom i razlicitim desavanjima, prijateljica ti nije nijedna.
Pravi prijatelj u zivotu ti je samo majka,..niko drugi.
Naravno zavisno od toga kakav imas odnos s njom.

I budi sigurna da ono sto povjeris svojim prijateljicama, pogotovo intimu u krevetu hm, nije sigurno ostalo medju vama na toj kafi. Vjeruj, to je tako. Svi mi, u dubini duse, volimo komentarisati druge.

Zato ne zaklinji se u svoje prijateljice jer nema danas prave prijateljice.



Slažem se sa ovim boldanim user posted image user posted image   Moja mama je meni najbolja i najiskrenija prijateljica. Skoro svaki dan odletim do nje da popijemo kavicu. Ali ipak o ovim stvarima, oralnom sexu ne pričam sa njom  user posted image


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:36:41   
henna ze
podapisujem ovo..kolačiću...i ja tako mislimuser posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:41:45   
veeseelaa
ja se sa svojim prijateljica zezam na temu sexa kroz šalu, ne pričamo baš sve u detalje, al spomenemo po nešto, neki detalj, nešto interesantno itd To mi je sasvim ok, ne kontam kako bi to neko mogao iskoristiti protiv nekog???? mislim nidje veze
Meni npr dodju prijateljice na kafu i počnu o nekim ozbiljnim temama da pričaju, halo rekoh cure ako u toj priči nema sexa ne gnjavite me bezveze user posted image user posted image  uvijek se lijepo zabavim u društvu prijateljica, teme su uglavnom lagane a ja sex smatram za jako poželjnu i interesantu temu user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.8.2010 12:42:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:43:59   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja se sa svojim prijateljica zezam na temu sexa kroz šalu, ne pričamo baš sve u detalje, al spomenemo po nešto, neki detalj, nešto interesantno itd To mi je sasvim ok, ne kontam kako bi to neko mogao iskoristiti protiv nekog???? mislim nidje veze
Meni npr dodju prijateljice na kafu i počnu o nekim ozbiljnim temama da pričaju, halo rekoh cure ako u toj priči nema sexa ne gnjavite me bezveze user posted image user posted image  uvijek se lijepo zabavim u društvu prijateljica, teme su uglavnom lagane a ja sex smatram za jako poželjnu i interesantu temu user posted image user posted image user posted image

ja sa mojom najboljom priajteljicom tacno pricam otvoreno o svemu meni nigdje veze sto bi to ona i kako bi iskoristila protiv mene ili ja nje user posted image user posted image user posted image , nas dviej kad se sastavimo to je nedo Bog da nas ko cuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:45:42   
kolacic
user posted image user posted image Dacy, o oralnom sexu ne moras ni pricati, uzivaj sa svojim muzem, to je vasa intima i ne daj je nikome kao Trnoruzica, izbjegavaj na kafama pricati o tome s prijateljicama, ima toliko tema o kojima mozes pricati a kad krenu cackati, budi kratka i tajnovita. Kako je bilo??

Lijepo.

Pa sta ste radili??

Uzivali kao i obicnouser posted image user posted image

i to nek im zadovolji apetit kad je u pitanju tvoj sexualni zivot. Na kraju krajeva, nije to ni fer prema muzu.

Hajde obrni malo... Sjedi tvoj dragi sa drugovima i on im opali pricu kako ste sinoc imali sex i krene u detalje...Kako ti se to cini?? hm, meni nimalo ugodno... user posted image user posted image

trnoruzice shvatam te i ok mi je tvoj stavuser posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:46:17   
veeseelaa
da, sve ovisi o raspoloženju itd al lijepo je imati nekog s kim možeš da razgovaraš o svemu bez ustezanja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:46:46   
Trnoruzica
Ma ja nisam rekla da to neko moze iskoristiti, nego sam ja jednostavno takva osoba, da ne mogu dijeliti te stvari sa bilo kime. Jednostavno sam tako odgojena i sve, i zadrzavam to samo za nas dvoje. Sto mora neko drugi znati sta ja radim navece u krevetu, osim nas dvoje user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:47:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: kolacic

user posted image user posted image Dacy, o oralnom sexu ne moras ni pricati, uzivaj sa svojim muzem, to je vasa intima i ne daj je nikome kao Trnoruzica, izbjegavaj na kafama pricati o tome s prijateljicama, ima toliko tema o kojima mozes pricati a kad krenu cackati, budi kratka i tajnovita. Kako je bilo??

Lijepo.

Pa sta ste radili??

Uzivali kao i obicnouser posted image user posted image

i to nek im zadovolji apetit kad je u pitanju tvoj sexualni zivot. Na kraju krajeva, nije to ni fer prema muzu.

Hajde obrni malo... Sjedi tvoj dragi sa drugovima i on im opali pricu kako ste sinoc imali sex i krene u detalje...Kako ti se to cini?? hm, meni nimalo ugodno... user posted image user posted image

trnoruzice shvatam te i ok mi je tvoj stav
user posted image


hahaha ne zamaram se tim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:47:48   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: kolacic

Lijepo.

Pa sta ste radili??

Uzivali kao i obicnouser posted image user posted image
i to nek im zadovolji apetit kad je u pitanju tvoj sexualni zivot.


Ovo ce im biti interesantnije, pa ce jos vise misliti na vas user posted image user posted image

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 20.8.2010 12:48:23 >

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:48:16   
teacher75
ja izadjoh u setnju i vratih se kad ovdje svegauser posted image ukratko, slazem se u svemu sa Trnoruzicom i kolacicem, ne bih u detalje user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:48:23   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ma ja nisam rekla da to neko moze iskoristiti, nego sam ja jednostavno takva osoba, da ne mogu dijeliti te stvari sa bilo kime. Jednostavno sam tako odgojena i sve, i zadrzavam to samo za nas dvoje. Sto mora neko drugi znati sta ja radim navece u krevetu, osim nas dvoje user posted image


a što da nezna? ne budi sebična! user posted image  a i ne moraš spominjati imena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:48:53   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ma ja nisam rekla da to neko moze iskoristiti, nego sam ja jednostavno takva osoba, da ne mogu dijeliti te stvari sa bilo kime. Jednostavno sam tako odgojena i sve, i zadrzavam to samo za nas dvoje. Sto mora neko drugi znati sta ja radim navece u krevetu, osim nas dvoje user posted image


a što da nezna? ne budi sebična! user posted image  a i ne moraš spominjati imena user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Da onda pocnem od ove moje komsinice? user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:49:38   
veeseelaa
il drugarice user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:50:52   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

il drugarice user posted image user posted image user posted image user posted image


Vjeruj mi, kod komsinice je zacinjen user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:51:49   
teacher75
meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *