|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:52:55   
kolacic
svako od sebe molit cuuser posted image user posted image user posted image user posted image  preskocemo komsinicu i drugaricuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:53:50   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Ma ja nisam rekla da to neko moze iskoristiti, nego sam ja jednostavno takva osoba, da ne mogu dijeliti te stvari sa bilo kime. Jednostavno sam tako odgojena i sve, i zadrzavam to samo za nas dvoje. Sto mora neko drugi znati sta ja radim navece u krevetu, osim nas dvoje user posted image

i ja sam inace takva naravno mozemo o sex-u jer to nije tabu tema ali detalje ne , ali ova moja jaranica :)) moja dusa i srce eh kod nje je prica malo drugacije mislim necu i tu joj polagati racune i iznositi detalje u potpunosti  ali punoo otvorenije pricam s njom nego bilo s kim (poznaje mi psihu i na tom polju ;))  moze biti sto je ona toliko otvorena da ono tvoje sto kazes pored nje i neprimejcuje se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:54:45   
henna ze
što žene mogu komplikovat..na jednostavno pitanje nigdje odgovora..sve se nešto ustežu intima ovo ono..a sve potrčale na temu...ja ne otvaram temu koja me ne interesuje...i tako dvije stranice..a samo dva tri odgovora...veselu ne računam ona sve voli(mislim na temi sex)..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:55:41   
dacy
Ja sve vas razumijem, svako ima svoje mišljenje i stav o tome da li ili ne pričati sa nekim o sexu. Neko se možda "opeko" kad je nešto rekao pa sada šuti, a neko kao ja ima povrijenje u svoje prijateljice.

Smiješno je govoriti o tome, one će to iskoristiti protiv tebe user posted image . Mislim, halooooo nisam ni ja glupa, naravno da mi ne pričamo sve u detalje, ali kad se pokrene ta tema kažemo nešto sočno ali ne sve.

Ali ja evo krenem od sebe, kad meni jedna od njih ispriča nešto sočno, ja bih morala biti najgora osoba na svijetu kada bih to dalje pričala, ako je ona to ispričala meni, to je onda samo za moje uši, a ne za petog, desetog nekog.

I naravno da ta tema nije stalno na tapeti. Od prepričavanja silnih obaveza, djece, traženja posla i ostalog nije kad se vidimo samo nam sex na pameti, kad se sastanemo otimam se za riječ user posted image koja će šta reć




_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:56:17   
kolacic
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image


Bolje onda i da ne pisu ako ce pod anoniman...
gore mi je kad mi dodje drugarica koja je provjereno bila u krevetu s deckom pa mi kaze da je nevina, nego kad mi dodje otvorena zena koja jasno kaze da je sexualno aktivna... nema mi nista gore koje se prodaju za nevine, a nisu to...

bljak!!user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:56:33   
zeni
ja ko i veeseelaa,volim sve,mislim u sexuuser posted image ,eto konkretno

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:56:37   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: henna ze

što žene mogu komplikovat..na jednostavno pitanje nigdje odgovora..sve se nešto ustežu intima ovo ono..a sve potrčale na temu...ja ne otvaram temu koja me ne interesuje...i tako dvije stranice..a samo dva tri odgovora...veselu ne računam ona sve voli(mislim na temi sex)..

ja odgovorila odmah na pocetku :)))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:57:05   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: henna ze

što žene mogu komplikovat..na jednostavno pitanje nigdje odgovora..sve se nešto ustežu intima ovo ono..


Ne ustezem se, nego jednostavno ne zelim. Ako se ti ne ustezes, onda udijeli i nama pokoji savjet, da naucimo mozda i nesto novo user posted image

Mirkice, da i ja imam takvu, mozda bih i pricala user posted image Moracu upoznati veeseeluu, pa ce moje biti beznacajno u odnosu na njeno user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:58:29   
dacy


IZVORNA PORUKA: henna ze

ja odgovorila odmah na pocetku :)))



i ja isto, neznam što dopusti da odem ovako daleko u rasprave user posted image


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:59:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image


Bolje onda i da ne pisu ako ce pod anoniman...
gore mi je kad mi dodje drugarica koja je provjereno bila u krevetu s deckom pa mi kaze da je nevina, nego kad mi dodje otvorena zena koja jasno kaze da je sexualno aktivna... nema mi nista gore koje se prodaju za nevine, a nisu to...

bljak!!user posted image

e onda neces nista ni cuti novo na ovoj temi. mnoge forumasice se i licno poznaju, postoje fotografije i svako ih moze prepoznati, ko god naleti na ovaj forum, pa zasto bi onda one dijelile svoju intimu sa svakim user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Oralni sex
20.8.2010 12:59:46   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: henna ze

što žene mogu komplikovat..na jednostavno pitanje nigdje odgovora..sve se nešto ustežu intima ovo ono..


Ne ustezem se, nego jednostavno ne zelim. Ako se ti ne ustezes, onda udijeli i nama pokoji savjet, da naucimo mozda i nesto novo user posted image

Mirkice, da i ja imam takvu, mozda bih i pricala user posted image Moracu upoznati veeseeluu, pa ce moje biti beznacajno u odnosu na njeno user posted image


hahahahhaha luda si ejjj vejruj mi naviknes se pa ti bude svejedno sta pricas , ja kad sma nju upoznala ja sam se ibretila a s vremenom sam skontala da je ona bolaj od svihhhhhh postencina koje sma poznavala , a vjeruj mi da je puno pozitivno na mene djelovala kao osoba i puno je volim :))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:00:44   
Mirkica
odoh aj sa teme izvinajvam se

volim volim i te kako user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:02:04   
Hannica
Ja cu odgovoriti kratko i jasno "Manje price,vise rada" user posted image
Toliko od mene.user posted image
Cao.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:02:19   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: Mirkica

odoh aj sa teme izvinajvam se

volim volim i te kako user posted image user posted image user posted image



I ja, i ja user posted image

Eto, necemo vise OFF, da ne pravimo bas puno posla moderatorima. Izvinjavam se, ali me ostale nafurale user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:03:17   
teacher75
ja sam sa svojim prijateljicama prilicno otvorena ali bas ne idemo u detalje, jer ipak su to stvari koje su izmedju mm i mene i smetalo bi mi da njegovi jarani znaju kakva mi je puser posted image i kakva sam u krevetu...ne bih voljela da kada sljedeci put moje prijateljice nakon neke skakljive price vide mm i mene zamisljaju neke situacije user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:04:20   
kolacic
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image


Bolje onda i da ne pisu ako ce pod anoniman...
gore mi je kad mi dodje drugarica koja je provjereno bila u krevetu s deckom pa mi kaze da je nevina, nego kad mi dodje otvorena zena koja jasno kaze da je sexualno aktivna... nema mi nista gore koje se prodaju za nevine, a nisu to...

bljak!!user posted image

e onda neces nista ni cuti novo na ovoj temi. mnoge forumasice se i licno poznaju, postoje fotografije i svako ih moze prepoznati, ko god naleti na ovaj forum, pa zasto bi onda one dijelile svoju intimu sa svakim user posted image

da ali otkud ti znas ko sam ja? Ja iznosim sto zelim, i gdje su te fotografije? Mislis na albume sto izbacuju zene?? To je stvar izbora hoces li javno iznositi ili neces.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:05:15   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image


Bolje onda i da ne pisu ako ce pod anoniman...
gore mi je kad mi dodje drugarica koja je provjereno bila u krevetu s deckom pa mi kaze da je nevina, nego kad mi dodje otvorena zena koja jasno kaze da je sexualno aktivna... nema mi nista gore koje se prodaju za nevine, a nisu to...

bljak!!user posted image

e onda neces nista ni cuti novo na ovoj temi. mnoge forumasice se i licno poznaju, postoje fotografije i svako ih moze prepoznati, ko god naleti na ovaj forum, pa zasto bi onda one dijelile svoju intimu sa svakim user posted image

da ali otkud ti znas ko sam ja? Ja iznosim sto zelim, i gdje su te fotografije? Mislis na albume sto izbacuju zene?? To je stvar izbora hoces li javno iznositi ili neces.



slazem se, ali vecina aktivnih forumasica (i sebe racunam) je postavila svoje slike pa sumnjam da ce podijeliti svoja intimna iskustva...i nisam mislila na albume vec na slike sa rr kafica, vjencanja, slike sa bebom itd...


< Poruku je uredio teacher75 -- 20.8.2010 13:06:22 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:06:20   
kolacic
eh da ne zalutamo, tema je oralni sex a ne hoces li ili neces iznijeti i kome ces??

Dakle, ko zeli da mi kaze koliko cesto muz zadovoljava vas oralno?? jel cesce on vas ili vi njega??

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:07:02   
henna ze
ja mislim da treba dat odgovor il volim il ne volim..il to radim il ne radim..a sad šta dalje..to zavisi od čovjeka do čovjeka..ono što meni odgovara ne odgovara nekom drugom..zato i jesmo različiti..sad da pišem kako i šta radim ne pada mi na pamet...bitno je da RADIM..što se i pitalo ovdje...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:08:17   
kolacic
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image


Bolje onda i da ne pisu ako ce pod anoniman...
gore mi je kad mi dodje drugarica koja je provjereno bila u krevetu s deckom pa mi kaze da je nevina, nego kad mi dodje otvorena zena koja jasno kaze da je sexualno aktivna... nema mi nista gore koje se prodaju za nevine, a nisu to...

bljak!!user posted image

e onda neces nista ni cuti novo na ovoj temi. mnoge forumasice se i licno poznaju, postoje fotografije i svako ih moze prepoznati, ko god naleti na ovaj forum, pa zasto bi onda one dijelile svoju intimu sa svakim user posted image

da ali otkud ti znas ko sam ja? Ja iznosim sto zelim, i gdje su te fotografije? Mislis na albume sto izbacuju zene?? To je stvar izbora hoces li javno iznositi ili neces.



slazem se, ali vecina aktivnih forumasica (i sebe racunam) je postavila svoje slike pa sumnjam da ce podijeliti svoja intimna iskustva...i nisam mislila na albume vec na slike sa rr kafica, vjencanja, slike sa bebom itd...




pa onda ti nemoj iznositi svoje misljenje i gotovo.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:09:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: kolacic

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni nije jasno sto u ovim skakljivim temama nema opcija anoniman a u nekim drugim bezveznim ima user posted image svasta bi zenice napisale, vjerujem user posted image


Bolje onda i da ne pisu ako ce pod anoniman...
gore mi je kad mi dodje drugarica koja je provjereno bila u krevetu s deckom pa mi kaze da je nevina, nego kad mi dodje otvorena zena koja jasno kaze da je sexualno aktivna... nema mi nista gore koje se prodaju za nevine, a nisu to...

bljak!!user posted image

e onda neces nista ni cuti novo na ovoj temi. mnoge forumasice se i licno poznaju, postoje fotografije i svako ih moze prepoznati, ko god naleti na ovaj forum, pa zasto bi onda one dijelile svoju intimu sa svakim user posted image

da ali otkud ti znas ko sam ja? Ja iznosim sto zelim, i gdje su te fotografije? Mislis na albume sto izbacuju zene?? To je stvar izbora hoces li javno iznositi ili neces.



slazem se, ali vecina aktivnih forumasica (i sebe racunam) je postavila svoje slike pa sumnjam da ce podijeliti svoja intimna iskustva...i nisam mislila na albume vec na slike sa rr kafica, vjencanja, slike sa bebom itd...




pa onda ti nemoj iznositi svoje misljenje i gotovo.

pa i necu user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:09:47   
veeseelaa
ja sam pisala i pisala i o ŠERPI itd al niko ništa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:10:17   
dacy
kolačiću nikad se nezna hoćemo li i kada ćemo se sve upoznati. Ti ćeš meni sada iznositi ovdje svoju intimu (jer kažeš da ti je tako lakše nego sa prijateljicama), a sutra se možemo upoznati i onda ćeš se crveniti zbog neki stvari koje si rekla nepoznatim osobama.
Odvagaj malo s kim je lakše pričati sa nepoznatim ljudima ili sa dugogodišnjim prijateljima.

Ja znam da je neke stvari lakše podjeliti sa strancima, ali ipak za razgovore o sexu po meni je bolje voditi sa bliskim prijateljima.

Ja sad ispade po tvome osoba koja sve u detalje prepričava na kavi user posted image ...
Opet ponavljam, naravno da ne idem u detalje, ali kad se krene ta tema imam šta za reći

< Poruku je uredio dacy -- 20.8.2010 13:11:15 >


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:10:18   
kolacic
Pa sto komentarises onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Oralni sex
20.8.2010 13:11:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kolacic

Pa sto komentarises onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zanimljiva mi tema i svasta bih napisala da ima opcija anoniman, al nazalost nema user posted image user posted image user posted image a vjerujem da nisam jedina i da bi bilo puno zanimljivije u tom slucaju user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 20.8.2010 13:13:02 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *