|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:08:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: henna ze

dobro hajd problem smo rijesili gosti nece biti gladni. ali GLAVNI problem ti moras sama rijesiti..mislim iti si zena i po meni finansije ti trebas voditi ,sad ne znam koliko si uspjesna ili koliko zelis...
kod mene ovako fukncionise.
obje plate su kod mene..muz od svoje uzme koliko mu treba za dzeparac a ostalo da meni..ja platim racune i kupujem hranu, odjecu i sve potrepstine u kuci...funkcionise..naravno ako se desi vanredna situacija pa mu nestane para dobije jos..ali to je rijetko...
kako ce on znati sta treba u kucu kad ja kuham, dijete se razboli dok on dodje s posla.sta se sve moze desiti..tako mila moja nek ti ovo bude pouka..ne dozvoli sebi da za uloske moras traziti pare..a kamo li za nesto drugo..


vjeruj nije ni ovo rješenje svakome. jedna žena iz bliske okoline ovako radi, pa je svaki mjesec problem sa njenim mužem eto gdje je ona pare potrošila. na kraju žena uzela pisati na šta troši. ne bih se ja vala tako pravdala nema šanse.


joj, upravu ste za ovo! mm ne voli da se bakce s parama pa sve meni da, i onda na meni odgovornostuser posted image a ja hmmm, nisam bas stedljiva ili ne znam baratati, uglavnom ne znam ni ja ni on gdje sve pare odu, onda naravno ja ispadnem kriva...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:10:03   
teacher75
uglavnom, problem kad da a problem i kad ne da...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:13:30   
vjestica
i ja mislim da nema razloga toliko napadati muža ako je zaboravio da joj ostavi pare
(a sad opet ako je to kap koja je prelila čašu, ondsa je to druga stvar)
u kući sam ja ministar finansija, sve su pare kod mene, i ako mm me ne napomene, i ja zaboravim da mu dam pare, pa nije jednom dizao sa bankomata i išao u minus da bi doručovao na poslu
a takođe i ja uvijek imam u zamrzivaču makar pileće filete,a  nije loša stvar imati kasicu
ja u svoju stavljam mentalne parice, pa se zna fino nakupiti i zna mi dobro doći kad ostanem bez para, zaboravim podić sa bankomata i sl


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:15:53   
chuci
ema anonimne više. otišla žena da kuha

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:17:28   
teacher75
ja rijetko sta "mesnato" imam u zamrzivacu jer mi je mesara odmah preko puta, a imamo nesto ustedjevine uvijek kod kuce pa kad je stani pani izvucemo iz toga, pa poslije vratimo user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:18:21   
mama Nataša
IZVORNA PORUKA: vjestica


u kući sam ja ministar finansija, sve su pare kod mene, i ako mm me ne napomene, i ja zaboravim da mu dam


Ovako je i kod nas.

A ideja za kasicu je user posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:18:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

uglavnom, problem kad da a problem i kad ne da...user posted image


ma tako ti je to, ja sam jednom davno na poslu vodila blagajnu i vazda u minusu bila user posted image user posted image user posted image
a onaj kod kojeg stoje pare vazda nadrlja, pa ja nekad sama sebe pitam gdje mi je novac iz novcanikauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:21:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

uglavnom, problem kad da a problem i kad ne da...user posted image


ma tako ti je to, ja sam jednom davno na poslu vodila blagajnu i vazda u minusu bila user posted image user posted image user posted image
a onaj kod kojeg stoje pare vazda nadrlja, pa ja nekad sama sebe pitam gdje mi je novac iz novcanikauser posted image user posted image user posted image

jest, jest, bili smo i vodili evidenciju 2 mjeseca i ustedilo se bilo ponesto al nam je bilo mrsko poslije nastaviti, pa sad kuku pomagaj kad sve ode...al znam ja dje ode otprilike najvise- na kafe i gluposti


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:21:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

i ja mislim da nema razloga toliko napadati muža ako je zaboravio da joj ostavi pare
(a sad opet ako je to kap koja je prelila čašu, ondsa je to druga stvar)
u kući sam ja ministar finansija, sve su pare kod mene, i ako mm me ne napomene, i ja zaboravim da mu dam pare, pa nije jednom dizao sa bankomata i išao u minus da bi doručovao na poslu
a takođe i ja uvijek imam u zamrzivaču makar pileće filete,a  nije loša stvar imati kasicu
ja u svoju stavljam mentalne parice, pa se zna fino nakupiti i zna mi dobro doći kad ostanem bez para, zaboravim podić sa bankomata i sl



e svasta, to je meni zalosno, dovesti se u takvu situaciju.... budi ti sebi ministar finansija za ono sto ti zaradis a za muzev novac nije korektno, pa moze nekog sresti da mu pice nema platiti, uzas, koja bruka
Pa hiljadu sam puta srela dijete od prijatelja pa ga novcem pocas_tila...
neznam 100 ljudi 100 cudi
jo radi jos nema para user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
treba malo voditi racuna o imidzu svog muza

< Poruku je uredio veeseelaa -- 25.8.2010 10:23:43 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:23:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

i ja mislim da nema razloga toliko napadati muža ako je zaboravio da joj ostavi pare
(a sad opet ako je to kap koja je prelila čašu, ondsa je to druga stvar)
u kući sam ja ministar finansija, sve su pare kod mene, i ako mm me ne napomene, i ja zaboravim da mu dam pare, pa nije jednom dizao sa bankomata i išao u minus da bi doručovao na poslu
a takođe i ja uvijek imam u zamrzivaču makar pileće filete,a  nije loša stvar imati kasicu
ja u svoju stavljam mentalne parice, pa se zna fino nakupiti i zna mi dobro doći kad ostanem bez para, zaboravim podić sa bankomata i sl



e svasta, to je meni zalosno, dovesti se u takvu situaciju.... budi ti sebi ministar finansija za ono sto ti zaradis a za muzev novac nije korektno, pa moze nekog sresti da mu pice nema platiti, uzas, koja bruka
Pa hiljadu sam puta srela dijete od prijatelja pa ga novcem pocastila...
neznam 100 ljudi 100 cudi

pa nije vjestica kriva sto on ne misli na svoj dorucakuser posted image i moj nekad zaboravi kupiti cigare a popne se na 5. sprat (bez lifta) pa mene napadne sto ga nisam napomenula a ja ne pusim, niti znam koliko ima cigar u kutiji. smijesno pravouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:26:01   
Leva
E hebi ga vesela ne mogu svi funkcionisati kao ti i tm, nekim ljudima to ne odgovara i sretniji su sa svojim rjesenjima. Meni npr. je bizarno da neko zivi zajedno a da svako ima "svoje" pare pa se onda kao cimeri dogovarate da popola platite rezije, racune i troskove cuvanja djeteta. Ali opet to je samo moje misljenje poznajem ljude koji tako "cimerski" fantasticno ferceraju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:31:11   
mika1
Evo da i ja odgovorim. Ja i muz kad primimo pare, stavimo sve na jednu kamaru, poplacamo obaveze, odvojimo za poklono, odjecu ili sta vec treba taj mjesec, i podijelimo nam oboma jednak dzeparac. Meni je to ok.

Zao mi je zene koja nema dinara uz sebe. Uz to, ne volim da se novac krije od bracnih drugova.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:32:16   
ziki
Prvo da malo opravdam muža, naravno ako mu je ovo prvi ispad, zaboravljaju ljudi svašta, ja svaki drugi dan lijepo zaboravim da pozovem komšinicu da unese mlijeko u kuću da me ne čeka od 5 na sstepeništu. E sad finansije. Kod nas je ovako bude plata u koverti i ta ide na kamaru, popišemo račune, svako sebi uzme za džeparac, odvojimo za trošak ostalo u štek. O šteku vodi računa mm, ja za to jednostavno nemam smisla( sad vidim da trebam ipak razvit smisao i za to). Platu sa kartice dižemo po potrebi, nikad sve jer odkud znam kad ću zaborvit da stavim pare u novčanik a nešto mi treba( za ne daj Bože imam pregradu sa 100€ to je crni najcrnji fond ako se nešto desi a nisam kući i na to ne računam).

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:37:19   
M kao Mama
Ja samo znam da dogovor kuu gradi, da jedno u braku, mora biti to koje je trijezne glave pa zna na ta pare idu, da ne valja ako su oboje stipse,a jo je gore ako su oboje rasipnici.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:41:41   
Lenka
iitala sam cijelu temu, nemam nikakav pametan odgovor jer radim , imam svoje pare itd itd

samo sam htjela rei VESELA (sa poduplanim slovima) ma svaka ti je zlatna user posted image

< Poruku je uredio Lenka -- 25.8.2010 10:42:16 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:41:53   
Anoniman
Evo citam i udom ne mogu da se nacudim, samo se pitam kako si se udala i kako opstaje u tom braku, jel taj tvoj muz tolika flegma, budala, ili je prepametan pa te je pustio da misli da si glavna,a on svoj posao radi.


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.8.2010 10:30:56 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:42:00   
veeseelaa
jednom prilikom sam napisala sms suprugu sa spiskom namirnica da ih kupi jer su nam dolazili neki gosti
On dolazi i nije sve uzeo, kaze nisam ponio sve pare, ostale mi kuci
Kad ga nisam ubila, rekoh od sada nosis sav novac sa sobom, nikad ne znas kada ce ti trebati
E onda ajd ponovo u dokupovinu user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:42:09   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma i nama ovisi od raspolozenja, nekad tako a nekad drugacije
Al definitivno nisam da neko trazi, pita i polaze racune za svaku marku i da hoda bez marke u dzepu, ni ja ni on


Isto mislim, stvarno. Mi zajedno platimo racune, i onda svako sa svojim parama user posted image U novcaniku uvijek imam. Nekad mi se desi da trenutno nemam kod sebe, ali na kartici uvijek. Nije bankomat daleko, tako da s tim nemam problema. Meni bi fakat crno bilo, npr neko me zovne da idemo na kafu, a ja nemam marke u dzepu da bi platila tu kafu. Ali, opet, svakom svacije. Jednostavno, svi vjerovatno drugacije funkcionisemo, i organizujemo se tako. Neko je navikao jedno, neko drugo. I ne osudjujem nikoga

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:43:43   
ena0002
Ja sad nemam vremena citati sve.....samo sam procitala prvi post od Anonimne.....e pa ja bih u toj situaciji uzela taksi, otisla do njega na posao, rekla ciki u taksiju da me saceka, otisla do muza uzela pare, taksijem kuci ili do prodavnice (jer moras kupiti sta ti treba) i fino kuci user posted image
A to neka ti bude skola, i meni se desi nekada jednostavno da zaboravim da imam samo par maraka u novcaniku ali ja zato u novcaniku imam mali stekic, uvijek ima 300-400 KM, nikada to ne diram, pa kad mi se desi u prodavnici da nesto podjem platiti a vidim da nemam para, n nikada ne placam karticom, ja fino uzmem iz steka i poslije namirim user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:45:00   
Anoniman
Nisam imala vremena sve iscitati, al'' da se i ja javim.
Anonimna, nemoj toliku frku dizati.
Znam sad bi ga najradije na Mjesec ispalila, al'' od toga nemas nista. Zaboravio, zaista mu to nije fer, ali drugi put ti budi malo organiziranija i neces biti u toj situaciji.
Ni ja ne radim, evo vec 4-ta godina, pa NIKAD  nisam bila bez dinara ili da sam se osjecala kako trosim "tudje" pare. Kod nas su novci na dva racuna(oboje imamo kartice), kuci u koverti jedna ustedjevina za "ne daj Boze" i imamo kasicu u koju svaki dan ubacjemo  one gvozdene. Mimo toga, ja imam svoj "stek" koji je samo moj i od djece (to je novac koji dobijem od por. naknade, ono sto djeca dobiju od nekoga, sto  mi roditelji "susnu"..i sl.)
Niko nikom ne podnosi izvjestaj gdje je i koliko potrosio, ali znamo na kraju mjeseca na papir i olovku iznijeti troskove i razmisliti na sto smo bezveze potrosili pare, da li iduci mjesec mozemo bez toga...

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 25.8.2010 10:49:05 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:49:36   
vjestica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: vjestica

pa naravno da treba da traži, misliš da ću je ja sama sjetiti da mu dam pare user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
još mi ruke drhte svaki put kad mu dajem pare user posted image user posted image user posted image

pa sta mu ti imas davati, ostavite u stek na neko mjesto u kuci i nek uzme kad mu zatreba


to ne bi funkcionisalo kod nas
ovo je naš dogovor i ovo kod nas funkcioniše
svaki štek koji smo pokušali napraviti je nestao u roku 2 dana
jedina varijanta su kasice za metale, jedna koja se može otvoriti i jedna koja se ne može (mora se otvoriti ko konzerva i ta se kolje jednom godišnje)



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:51:03   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Leva

E hebi ga vesela ne mogu svi funkcionisati kao ti i tm, nekim ljudima to ne odgovara i sretniji su sa svojim rjesenjima. Meni npr. je bizarno da neko zivi zajedno a da svako ima "svoje" pare pa se onda kao cimeri dogovarate da popola platite rezije, racune i troskove cuvanja djeteta. Ali opet to je samo moje misljenje poznajem ljude koji tako "cimerski" fantasticno ferceraju.


Ovdje se slazem...

Ja i mm imamo zajednicku ekonomiju sto bi svedi rekli... vecinom je kartica kod mene jer on izvadi onoliko koliko mu treba i dadne meni karticu jer ja idem da kupujem namjernicu, ja gledam da Lamiji nista nefali i tako to...

Anonimna, nadam se da si skontala sta ces i kako ces... ako ikako mogu da ti pomognem javi se slobodno i meni i pokusam da ti pomognem... a imam i ja rodbine svukud po Sarajevu pa reci samo gdje se i kazem da ti posudi u moje ime a ja cu njima ;)

Sto se tice problema mislim da trebate da fino popricate, ako on tebi neda pare onda rijesti sve kao vesela i njen muz. Pola rezija on placa pola ti i odete namirite se jednom naveliko i popola date pare...

I kao sto hanabanana kaze moras uvijek imati u steku malo para za nedaj boze... meni je to mama uvijek govorila, ja to imam pa i zaboravim za to hehe..
A netreba ti puno da ustedis to, od svake plate eto ostavi po 10 km ako nemozes vise... uhar ti je i toliko da ostavis za ovakve situacije...

Ljubim te mila i zelim da se nesikiras jer to ti nije potrebno radi bebice... a rodica ako je imalo pametna nece gledati na to sta je na stolu nego ce biti sretna sto te ima pa makar jela i cimbur...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:52:03   
hanabanana


Kod nas nema " kamare ", a ja rijetko kada imam cenera u novcaniku.
Placam sve karticama.
Kad dodje prvi u mjesecu, mi se uz kafu dogovorimo ko placa koji kredit, racune, vrtic.
U nabavku idemo zajedno, i plati onaj ko je blize kasi u tom trenutku ili ko ima vise na racunu.
Kod nas je tako.
Svaki mjesec odvajamo dio za djecu, u vidu stednog osiguranja i to je to.
Niti on misli imam li ja pare u novaniku niti ja mislim ima li on.
Kad mi treba gotovine, ujutro pitam ima li on, ako ima - uzmem.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.8.2010 10:31:49 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:52:30   
Anoniman
mi ferceramo po principu

sve sto je njegovo, moje je...a sve sto je moje... je mojeuser posted image




(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vjeiti problem - muz i pare!!
25.8.2010 10:53:02   
Trnoruzica
Veeseelaa, pusti price, da sam ja ono napisala, ne bi se sekirala toliko user posted image user posted image

Ja sam jos nesto htjela da dodam. Nemamo svi platu koja prelazi 1000 KM, plus ako jos muz ima toliku platu, to su onda fine parice, znaci da nikom nista ne polaze racune, jer, mozda cu se pogresno izraziti i biti shvacena, jer "se ima". A one zenice koji imaju mali fond, hebiga, logicno je da se s muzevima dogovaraju oko svega, jer ipak su male pare u pitanju, i onda se stvarno gleda da se ustedi svaka marka.

Hocu da kazem, da nam nisu ista primanja, nekome su veca, nekome manja, pa se analogno tome i pare rasporedjuju, i planira se sta sa novcem. Neko ne moze, npr da ustedi 100 KM mjesecno, jer ima izdatke, koji moraju biti placeni (vrtic/teta cuvalica, racuni, krediti). Znaci neko jednostavno nije u mogucnosti da (ukoliko oboje rade) da sa svojom platom prezivi mjesec, a da ne govorim ako je samo jedna plata (da li rade muz ili zena nebitno)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *