|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 18:19:14   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Hannica

Djaba im...sta god da kazu ja opet volim pastetu argetu i poli salamu.user posted image


moja seka je jednom posjetila punionicu coca-cole u splitu i kae vie niakd kolu nee piti, ne znam je li zavjet odraalaq, ali je ja i dalje volim popiti.
to ti je ono, ne hajem dok ne vidim svojim oima user posted image


Upravo je pijem user posted image

I danas sam jela hrenovke, a mm obožava paštetu.

Ipak, znala sam da je to sve teže sruser posted image tako da ćemo to u curinom meniju izbjegavati koliko moežemo...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 18:45:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

a sta bi na hrt-u.ne vidi ovo na vrijeme
ma nista posebno...samo da uvoze meso iz argentine po 10 god. starouser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 18:56:39   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bebacha

a sta bi na hrt-u.ne vidi ovo na vrijeme
ma nista posebno...samo da uvoze meso iz argentine po 10 god. starouser posted image



Čekaj, je li to onda meso koriste za salame, paštete i touser posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 19:59:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bebacha

a sta bi na hrt-u.ne vidi ovo na vrijeme
ma nista posebno...samo da uvoze meso iz argentine po 10 god. starouser posted image



Čekaj, je li to onda meso koriste za salame, paštete i touser posted image

ma valjda...nista me ne pitaj mya...zlo mi je

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:04:05   
Visnja RR
a sta da jedemo onda???
jer posebna je prica cim se sve hrane zivotinje koje jedemo... do price kakvo nam je povrce na pijaci...da znamo kako se to proizovdi nikad niko ne bi kupio nista na pijaci..
zakljucak : zivjecemo od ljubavi...jer nam ne preostaje nista drugo user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:05:25   
koka i po
prostaje Visnja..kokosinjac,motiku u ruke i opleti user posted image user posted image

Ja dosla da malo zaguzvam user posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 26.8.2010 20:06:10 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:06:40   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a sta da jedemo onda???
jer posebna je prica cim se sve hrane zivotinje koje jedemo... do price kakvo nam je povrce na pijaci...da znamo kako se to proizovdi nikad niko ne bi kupio nista na pijaci..
zakljucak : zivjecemo od ljubavi...jer nam ne preostaje nista drugo user posted image

to si upravu kada vidim one savjete kako is ta jesti aman , sve je stetno pomalo ovog obnog da se ne umre ama bezveze , ne treab pretjerivati ni u cemu a vala ej lijepo svega jesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:08:03   
Visnja RR
ma ni zemja nam nije zdrava user posted image ...vazduh...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:09:41   
koka i po
ccccc nesto si mi veceras prvise pesimisticna i skepticna ccccccuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:12:19   
Anoniman
sama cinjenica sta je sve palo na ovu zemlju...koji su to otrovi...uzas!
meni je licno draze pojesti holandsku papriku nego nasu pa makar ona nevidjela trunke sunca

ne znam zaista...ovdje ni vegi ne mozes bitiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 20:24:51   
Visnja RR
ma kakvi koko ja sam vjeciti optimista...user posted image tj budala user posted image

dadada upravo o tome pricam... i to je pretuzno... imam ja tih primjera kolko hoces al da ne kvarim ljudima raspolozenje...
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:04:14   
teacher75
ja sam cula da kinezi prave budale, stave bosanca u kalup i onda ga naprave budalom i spreme u bosnuuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:06:25   
veeseelaa
a šta je ovdje problem?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:08:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta je ovdje problem?

ma nebuloza mi ono da kinezi prave jaja, pa ko bi jos povjerovao u to, pogledaj link i slike na 2. strani ove teme...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:28:58   
Hannica
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam cula da kinezi prave budale, stave bosanca u kalup i onda ga naprave budalom i spreme u bosnuuser posted image user posted image


Jel bas mora biti Bosanac?user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:33:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam cula da kinezi prave budale, stave bosanca u kalup i onda ga naprave budalom i spreme u bosnuuser posted image user posted image


Jel bas mora biti Bosanac?user posted image


bosanac i hercegovac- drzavljanin bih user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:34:59   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: dadada

sama cinjenica sta je sve palo na ovu zemlju...koji su to otrovi...uzas!
meni je licno draze pojesti holandsku papriku nego nasu pa makar ona nevidjela trunke sunca

ne znam zaista...ovdje ni vegi ne mozes bitiuser posted image



a sto bas holandsku? meni bas nisu ukusne, ja tako pozelim bosankih paprika, sad kada sam bila draze su mi one bile nego cevapi ili neko drugo meso sa rostilja.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:41:40   
koka i po
ako nikad...danas ce mi se piletina zgaditi za citav zivot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:42:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: koka i po

ako nikad...danas ce mi se piletina zgaditi za citav zivot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a jaja?user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:43:14   
koka i po
ona su mi se popodne zgadila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:43:52   
teacher75
IZVORNA PORUKA: koka i po

ona su mi se popodne zgadila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kineska il bosanska?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:44:45   
koka i po
ova nasa ......domace je najbolje user posted image user posted image user posted image user posted image  odoh OT.....papa

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 21:56:09   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: koka i po

ona su mi se popodne zgadila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kineska il bosanska?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne zezaj Kineska zna biti dobra da prste polizes!!! priznajuser posted image user posted image
Kako oni znaju sebi,kao kupci kupuju samo Vrhunske proizvode! svjedok sam ovih Kineza ( buca potok) ......kozmetika samo vrhunska! a nama SIPAKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 22:56:14   
milenium
sta se raspravljate u vezi jaja.nemojte ih nikako kupovat,nabavite 2-3 kokosi i uvijek cete imat domaca jajauser posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Uvozna piletina?
26.8.2010 22:58:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: milenium

sta se raspravljate u vezi jaja.nemojte ih nikako kupovat,nabavite 2-3 kokosi i uvijek cete imat domaca jajauser posted image user posted image

trebaju nam 2-3 kineza da dobijemo kineska jaja user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *