|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kurs engleskog jezika
14.8.2013 8:23:41   
djulba
cula sam i ja za taj online kurs u britanicci. kazu da je odlicno! od kuce je i uzivo su casovi...

(odgovor članu mikicalittle)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kurs engleskog jezika
24.8.2013 8:34:47   
medina66
ja nisam ni znala da postoji to online. pa to je odlicno ako ima. sve od kuce! fenomenalno!

(odgovor članu mikicalittle)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kurs engleskog jezika
9.9.2013 10:58:24   
Lapac
Bilo kakav jezik od malih nogu treba uvesti.

(odgovor članu suncica09)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kurs engleskog jezika
10.9.2013 9:46:59   
M kao Mama
JA sam svoju upisala u Školu stranih jezika imaju dva puta sedmično po dva časa, odmah iza nastave, ovih dana očekujemo roditeljskii da krenu,

(odgovor članu Lapac)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kurs engleskog jezika
11.9.2013 11:53:33   
aya 05
Vjerovatno je rijec o Altera lingua-i,super su.Moja isla vec tri kursa i u ponedjeljak krece na cetvrti.Ja prezadovoljna!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kurs engleskog jezika
11.9.2013 12:48:14   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: aya 05

Vjerovatno je rijec o Altera lingua-i,super su.Moja isla vec tri kursa i u ponedjeljak krece na cetvrti.Ja prezadovoljna!



jeste upravo ta škola i ja se nadam da će barem nešto u čupkinoj glavi ostati, haha

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kurs engleskog jezika
11.9.2013 20:37:06   
Amrino

IZVORNA PORUKA: mama_alma

JA sam svoju upisala u Školu stranih jezika imaju dva puta sedmično po dva časa, odmah iza nastave, ovih dana očekujemo roditeljskii da krenu,


Je li 40 KM mjesecno?

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kurs engleskog jezika
11.9.2013 20:43:31   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

JA sam svoju upisala u Školu stranih jezika imaju dva puta sedmično po dva časa, odmah iza nastave, ovih dana očekujemo roditeljskii da krenu,


U Barbados pretpostavljam. I nama su nudili taj kurs, ali nećemo . Uspjela sam da izdejstvujem da II razred ima fakultativno engleski jednom sedmično, i predavat će im nastavnica iz škole.

A upisala sam kiku na njemački u Goethe I., krećemo od subote ako Bog da.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kurs engleskog jezika
11.9.2013 23:34:21   
M kao Mama
nije bsrbados samo je valjda nascrszred zskacila skola follow me. a ostale barbados jeste amrino 40 km iz sedam.puta

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kurs engleskog jezika
15.9.2013 20:23:44   
Amrino
Nama su stavili engleski poslije nastave...što je u slucaju prve smjene ok ali to znaci da djeca koja idu u produzeni boravak, kada su druga smjena, budu u skoli od 8 ujutro do pola 6 navece....a prvacici user posted image
Ne znam ni sama sta da radim. Zao mi je da ne ide na eng. jer svi hvale kurs i njemu se sviđa ( da sada su imali jedan cas) a s druge strane mi je još gore drzati ga toliko u skoli...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kurs engleskog jezika
21.9.2013 17:59:13   
bananica
kod nas su isto dolazili, ja je nisam upisala, nekako mi je previse, slijedece godine ok, a sad nek se prvo navikne na skolu i skolske obaveze, sve vrste sporta dolaze u obzir

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kurs engleskog jezika
19.1.2014 19:37:20   
shad
Drage moje,
vidim da niste odavno nista na ovu temu pisale.
Mene interesuje jedna stvar.
Da li negdje na Dobrinji ili Ilidzi ima neka od skola za strane jezike ili kurs engleskog. Sve ove neke skole su malo dalje. Ili u Centru ili Novom Sarajevu. Ima li išta bliže?

(odgovor članu suncica09)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *