|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Atopijski dermatitis
21.1.2016 22:31:31   
mala_sa
Pise da se pije 3x dnevno, ali da se jako dobar ucinak postize i samim redovnim mazanjem. Ja cu probati sa mazanjem ujutro i navece, tek joj je 2,5god pa ne bih da ga pije jos uvijek.

Bebo mi ga nismo imali nikako, do u zadnjih mjesec dana, i to se pojavio na oziljku (oprzila se po rukici, i u procesu zarastanja tu se stvorio ekcem).

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Atopijski dermatitis
16.2.2016 11:27:43   
mala_sa
Obecah da cu javiti iskustvo pa sad da ga i napisem user posted image

Mazali smo curokotovim uljem 3 puta dnevno, sedam dana, navecer sam napatala gazu i stavljala kao oblogu; ali nikakvih promjena nije bilo. Crvenilo, svrab i suha povrsina koze su konstantno bili prisutni.

Ali smo nasli drugo rjesenje, nakon 3 dana (bukvalno) mazanja, Nevenovog specijalnog pomaza od Dr Tais, ekcem se povukao sa koze. Znaci hvala Bogu nikako ga vise nema, niti nju vise svrbi. Koza nimalo nije suha na tom mjestu i nema onih ljuspica kao da se ljusti. Ja i sad njoj mazem i predostroznosti 1-2 puta dnevno, mada ne bih ni morala. Eto, ako nekome pomogne nase iskustvo bit cu bas sretna user posted image . Balzam je kupljen u apoteci, mislim da ga u svakoj ima, u staklenoj je teglici.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Atopijski dermatitis
5.3.2016 23:04:19   
Ninushka
Možeš i molim te uslikati tu kremu i koliko košta?

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Atopijski dermatitis
5.3.2016 23:05:05   
Ninushka

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Obecah da cu javiti iskustvo pa sad da ga i napisem user posted image

Mazali smo curokotovim uljem 3 puta dnevno, sedam dana, navecer sam napatala gazu i stavljala kao oblogu; ali nikakvih promjena nije bilo. Crvenilo, svrab i suha povrsina koze su konstantno bili prisutni.

Ali smo nasli drugo rjesenje, nakon 3 dana (bukvalno) mazanja, Nevenovog specijalnog pomaza od Dr Tais, ekcem se povukao sa koze. Znaci hvala Bogu nikako ga vise nema, niti nju vise svrbi. Koza nimalo nije suha na tom mjestu i nema onih ljuspica kao da se ljusti. Ja i sad njoj mazem i predostroznosti 1-2 puta dnevno, mada ne bih ni morala. Eto, ako nekome pomogne nase iskustvo bit cu bas sretna user posted image . Balzam je kupljen u apoteci, mislim da ga u svakoj ima, u staklenoj je teglici.


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 979
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *