|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
14.2.2013 18:03:10   
verahr
hvala vam na savjetima probat cu jos taj prirodan recept .dali mu mogu dati taj prirodan lijek i kad pije sirup ili ne?

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
14.2.2013 18:10:16   
koka i po
niposto
pazi da ne pretjeras s dozom jer u velikim kolicinama moze izazvati proliv.najbolje je da pocnes sa jednom kafenom kasikom i da nadjes pravu mjeru.maksimalno do pola supene.nikakve druge laksative ne smijes dati uporedo sa ovim lijekom.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu verahr)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
12.3.2013 18:05:00   
melin
Evo malo da se i ja pozalim,moja user posted image ima3 godine i od proslog ljeta je pocela da se zali na bolove,ja kao mnoge mame kad sam se prvi put susrela sa ovim problemom pomislila sam da ce mi dijete umrijet od bolova u stomaku uzevsi u obzir da smo se potrefili na ljetovanju u drugoj drzavi,na hitnoj su nas primili i doktorica nam je dala cepice Prolax od kojih joj bude bolje s tim da ima averziju od njih tako da joj se rijetko odlucim davat...sto god sam gdje uspjela procitat i isprobala sam,o hrani vodim racuna medjutim jedan dan ako nije kakila sutradan je veliki problem s tim da sam primijetila u zadnje vrijeme vjerovatno se i dijete istraumiralo i stisce se,kad kaki to su uzasni bolovi i ja vise neznam sta da radim,postajem polako ocajna...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
12.3.2013 18:13:41   
Maya_K
draga melin,
neznam sta da ti pametno kazem/napisem user posted image user posted image
i moj mali je imao problema s zatvorom jako dugo, jedno vrijeme smo koristili portalak, a da nepisem o silnim kompotima, supama i cajevima sto je dijete popilo, gluho bilo, i nekako je samo prestalouser posted image . Mi smo isli i na uz abdomena i sve je bilo ok, ali me doc nalijepio sto mu dajem mlijeko s krasom/cokolinom i slicnim "glupostima",, <Uglavnom najbolje da odes ljekaru pa vidi sta ce ti on reci (ako vec nisi bila)
Puno srece ti zelim da rijesite vas problemuser posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
12.3.2013 19:32:23   
melin
Hvala na utjesnim rijecima,ma i ja sam se zalila svojoj pedici zbog toga rekla mi je da joj regulisem stolicu sve dok moze ishranom nije za to ni da joj dajem sirup sto me uzasno nervira kod nje je inace sve normalno i tako trebauser posted image ...lijekovi su joj zadnja opcija za sve...u mlijeko joj ne dodajem nikad nista osim malo secera 300-400 ml dnevno popije...jedino inekolko sto joj jos uvijek pomaze to su djecije hapice od sljive al mora pojesti 3-4...dali postoji kakav sirup koji bi mogle sama uzet u apoteci...zahvalnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
2.4.2013 18:15:29   
melin
evo samo da kazem ako nekom bude od pomoci da smo dobili u apoteci sirup za zatvor na prirodnoj bazi isolax italijanska firma pharmalife i super je,glavni sastojak je sljiva tako da je dobrog ukusa mi ga mijesamo s cajom od sljiva i zaista pomaze...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Opstipacija- Zatvor kod djece
22.2.2014 15:40:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Tri slatke ćerkice

Napokon mogu da kažem tešku probavu smo izliječili.Tek s trećim djetetom našla sam riješenje i nadam se da će takođe još nekome pomoći.Moja najmlađa djevojčica sada ima 17 mjeseci.Prestali smo s formulom i mijekom.Zamijenili smo s čajem s malo meda(bez meda do godine dana),cjeđenim sokovima ,kompotom ...rPovoljan rezultat je uslijedio naredni dan.Kalcij nadomiještam iz povrća,mljevenih orašastih plodova i voća.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Opstipacija - zatvor kod djece
30.11.2014 18:08:58   
bokica1
Drage moje,
prijateljica iz Hr me spasila posala mi DYLAX microklizme,na potpuno prirodnoj baci,sljez i kamilica. Lagane za koristit,malena se ne buni kao što se bunila kad bi joj stavljala čepiće. Super su,probajte,moje čedo spasilo kad zatvrdi.user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Opstipacija - zatvor kod djece
30.11.2014 22:23:01   
Lavić
Hipp kašica sa kruškom, 2 komada
Sensia voćni jogurt, opet sa kruškom
svaki dan jabuka i banana + isključivo voda za piće
Nema šanse da rezultat izostane user posted image

Sretno!

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu bokica1)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Opstipacija - zatvor kod djece
22.1.2015 12:42:35   
vila_7
koka i po ... a jel ovaj tvor recept i kad dijete zadrzava stoli (ako je problem vise psihicki) ?

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *