|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:21:37   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam juče na retrovizoru svog auta uočila jednu boru pored usne, u prvi mah mislila sam da sam se "nagnječila" prilikom spavanja al vozeći nekih 40 minuta ista nije nestala user posted image
Uhvatila sam sebe da stalno gledam u retrovizor u nadi da će nestati, nije mi se svidjala user posted image user posted image user posted image
Da li vi imate bore???? kad ste ih prvi put uočili? kako na vas utiču?
koristitel neku kremu protiv bora? da li su vam bore sexi? znače li one iskustvo?user posted image
da li ova moja bora znači da sam se puno smijala (mama je to tome pripisala user posted image jer je ista pored usne) ? user posted image user posted image
Inače šta mislite o borama????


Sreca pa si imala dobru kontrolu nad volanom :D:D:D....


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:21:52   
Hanady RR
genetika je presudnauser posted image
ja nemam pojma ni da razlikujem kreme, meni je to sve isto.user posted image
Ako mi ko pokloni mažem se al kad se sjetimuser posted image user posted image user posted image

Meni je najbitnije da mi nema fleka po licu i da nije šareno...pa koristim puder...a kad vodim računa o hidrantnoj kremi mogu bez pudera da izađem napolje...a ja to baš rijetko radim.

Bore, nisma ih primjetila na sebi...možda na čelu ima koja al čini mi se te imam od rođenja i vidi se samo kad se namrštim..oko očiju i ne gledam...totalno sam nezaiteresirana da mislim o njima.
Možda je to loše...
Al opet kontam moja mama se isto odnosila prema njima...savršena je za svoje godine a šta je sve preživjela mogla je izgledati ko komad suhog mesa na tavanu sušenog.
A tata mi je umro sa 58 godina...velika razlika u godinama između njega i mame...niko nije ni skonato da je tolika razlika u godinama dok nisu vidjeli smrtovnicu...a preživio svašta...smao jedan podatak da je bio ratno siroče bez oba roditelja trebalo bi bore da mu nabaci...al eto nije.
Elem genetika je čudo.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 13:39:33   
leona81
imam 29 godina, nemam nijednu boru, doduse moja mama ih nema u 57-oj, a i nena u 77-oj ima odlicnu kozu...genetikauser posted image
ali genetika je kriva za moje podocnjake koji su tamni i udubljeni i nema im lijeka...sve sam pokusala, nakon dolaska bebe, dojenja i nespavanja samo su gori i gori...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:09:45   
Mamica24
Imam po koju na čelu al to su one od "huje" a za ostale me baš briga (još uvijek)... Tek mi je 25 tako da ću na bore gledati tek iza 30-te user posted image user posted image user posted image user posted image  ... sad samo koristim niveu za lice i neki dnenvni piling i tonik!!

....pih puče mi nokat (ebem mu).... joooj...... user posted image user posted image  

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:12:00   
veeseelaa
Sreca pa si imala dobru kontrolu nad volanom :D:D:D....


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:18:39   
Mona Mohamed
I ja bih rekla da je genetika cudo. Moja mama ima 46 godina, nije sijeda i tek su joj se pojavile linijice pokraj usana..Bore. Babuka ima 47 godina, vise sijed nego crn, i ima fajn bora po celu..
Bice da sam ja na mamu makar u tome..Imam 24 godine, nemam bora..Samo dvije rupice pokraj usana kada se nasmjesim.
I da..Nije me strah bora..Zasto bi..Normalne su..Bilo bi me strah da pocnem gubiti razum. Eee..to je strah..
Nego..cesto pravim masku od meda i kukuruznog brasna..ili samo masaza lica maslinovim uljem..I ne samo lica, vec i tijela..posebno nakon depilaci
je.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:20:11   
Mona Mohamed
P.S. Nivea je zakon!
Vesela, zadrzi osmjeh i ostani mi tako pozitivna, a bore..Ko ih sisi. Nisi ih ni primijetila..A lijepo ti pristaju.[sm=smiley1.g
if]

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:20:46   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: vjestica

po mom mišljenju nema razlike imeđu kreme protiv bora i hidratantna kreme


jel ovo stručno mišljenje ? ako je tako da ne bacamo pare bezveze


ja rekoh da je to moje mišljenje
i da je meni dovoljna hidratantna krema
ali takođe sam rekla da smatram daje za moj izgleda zaslužna genetika user posted image
moja baka ima 90 godina, koristi običnu nivea kremu i super izgleda za svoje godine
jedna žena mi je rekla da je svaku ženu koja mladoliko izgleda pitala koju kremu koristi i uvijke je bio odgovor nivea ili solea
e sad neko će reći da je do nivea kreme, neko do genetike


Ja vjerujem da neko već ispita sastojke krema za bore i da bi već procuruila vijest da je to prodavanje magle a nije, tako da vjerujem da imaju efekta. To je isto kao da ja kažem po mom mišljenju mlijeko nije dobro za kosti jer znam jednu ženu koja ga ne pije a ništa je ne boli user posted image . Sory ali mislila sam da je tvoje mišljenje i stručno (što nije isključeno)


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:24:17   
veeseelaa
Bilo bi me strah da pocnem gubiti razum. Eee..to je strah..



heheh jest vala i ne do Bog izgubiti smisao za humor user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:26:09   
Mona Mohamed

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Bilo bi me strah da pocnem gubiti razum. Eee..to je strah..



heheh jest vala i ne do Bog izgubiti smisao za humor user posted image

Bom i to sto kazes..Slazem se.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 14:55:25   
Anoniman
Koliko skontah, nemam bora JOSuser posted image , osim po dvije ispod ociju, smijalica. U decembru punim 29, ne bojim se starosti, jer mi je nekako sve ljepse zivjeti sto sam starija, hB. Jednom sam kupila kremu protiv bora Q10, potrosila i nikad vise.user posted image
Sve razmisljam da opet kupim, al' se u zadnji cas predomislim. Iskreno i strah me svasta stavljati na lice. Razmisljam da podjem koristiti Alverde protiv bora. Ima li iko iskustav  s tim? 

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.10.2010 20:04:08   
ivana st
Vještice to što si napisala o nivei isto bi rekla i moja mama. Ona sad ima 69 i tek pokoju sitnu boru, a lice čisto i glatko kao u curetka. Njena formula je isto nivea krema i šminka tek u specijalnim prilikama.
Naravno da je za bore najvećim dijelom zaslužna genetika, ali sigurna da i njega kože, prehrana i način života doprinose mladolikom izgledu.
Ja ne vjerujem u djelotvornost krema protiv bora.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
15.10.2010 12:51:35   
Anoniman
Ma ja prihvatam sebe onakva kakva jesam, nemam izbora... bore mi ne smetaju sastavni su dio života... neki dan izgubi i jedan zub pa šta saduser posted image
mamine oči ne smijem se više onoliko smijat kao za reklamu kaladontauser posted image

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 8:48:08   
bebbe RR
Uz genetiku, tip kože i stres za pojavu bora je jako, ali jakooooooooo vezano i pušenje!
I ja imam bore smijalice. U novembru ću napuniti 35. Ne smetaju mi, ne opterćujem se. Kremu koristim kao dio dnevne njege, jer imam suhu kožu.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 10:11:26   
Skvo RR
Ovo je moj post sa jedne druge temeuser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Zene drage,

moram sa vama podijeliti traumaticno iskustvo od jutros....da ne duljim, nasla sam boruuuu.....Imala sam za mene krajnje dramaticnu reakciju. Mislim radi se o meni, haloooo, ja sam tip osobe, koja ismijava zene opterecene izgledom i godinama.....a ja sam se ponijela kao zadnja kukavica, cak je pala i neka suza...uzas.......user posted image
Sada sam dobro, vratila sam se u kolosijek, ali opet brine me ta reakcija.....


Ovo je pisano ima skoro godinu dana....

Sada sam zrelija i imam jasan stav...smetaju mi.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 10:53:51   
reallove
Bore...sta je touser posted image user posted image user posted image user posted image moja mami ima 44 god i jos nisam primjetila da ima bore,ima lijepo,njezno i cisto lice..dady ima 46 god i ima pokoju boru...sto kaze mona mohamed nije me strah borauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 11:07:29   
Anoniman
Iskreno, ja ih ne zelim na svome licu, a hvala Bogu i nemam ih.
Ma samo se zdravo hranite, njegujte tijelo i duh, izbacite cigarete, puno smijeha, sexa i eto ti izvora vjecne mladostiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 11:12:33   
reallove

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Iskreno, ja ih ne zelim na svome licu, a hvala Bogu i nemam ih.
Ma samo se zdravo hranite, njegujte tijelo i duh, izbacite cigarete, puno smijeha, sexa i eto ti izvora vjecne mladostiuser posted image user posted image user posted image

e ako je ovako onda cu ja vjecno biti mlada i lijepauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 14:00:28   
veeseelaa
ko je lijep lijep je, bez bora il sa, svejedno skroz


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
20.10.2010 14:01:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ko je lijep lijep je, bez bora il sa, svejedno skroz


A vala i to sto kazesuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.3.2013 11:30:40   
veeseelaa
žene ima li booooraaa? kako vam stoje?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.3.2013 11:31:38   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

žene ima li booooraaa? kako vam stoje?

Stoje,stoje,vremena se boje user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.3.2013 11:33:48   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

žene ima li booooraaa? kako vam stoje?

Stoje,stoje,vremena se boje user posted image .


jos ih nemamuser posted image Ot. Jasmin ja sinoc koliko sam klikala drvca, pocela klikati i na tvoj avataruser posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.3.2013 11:50:26   
Lejla Ka
Ako se pita genetika, onda mi je pala kašika u med. Moja mama je uvijek izgledala bar 6-7 godina mlađe, uz pravu frizuru i više. Imam 38 godina i nemam bora da to dokažem user posted image Ima koja mikronska oko očiju, koje naravno samo ja vidim jer ih tražim user posted image Ne mislim se boriti protiv njih. Imam one normalne bore smijalice koje se vide kad se smijem, ili pravim grimase (djeci često user posted image ). Ne koristim ništa protiv bora, uzmem neku dnevnu kremu sa malo iše kolagena, a i to ne mažem redovno. Za sad nemam potrebu za nekim redovnim kozmetičkim tretmanom.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bore na licu :-((( ili :-))))
12.3.2013 11:52:08   
Hanady RR
ja nemam borauser posted image
sve manje glancam ogledalo u hali...ostavuim ga malo zamućeno...ma lice mi ko bebina guzauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *