|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.5.2009 10:00:35   
seli
Ja sam pobornik domaćih proizvoda.Naravno ne po svaku cijenu ali kada spojiš kvalitet i cijenu onda znaš da je to to.
Tako sam došla u iskušenje da probam omekšivač za rublje LILLA.Imaju 4 varijante mirisa.Probala sam ih sve ali mi se najviše sviđa ljubičasti i plavi.I mogu vam reći da sam prezadovoljna.I to mi je dokaz da iako je jeftiniji od drugih na polici da ne mora značiti da je manje kvalitetan.
A istina da svi znamo kako se formiraju cijene proizvoda.Skuplje proizvode gledamo svaku noć na reklamama a upravo te reklame mi plaćamo.Dakle,to nije realna vrijednost proizvoda.
 

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
22.5.2009 10:06:24   
škorpija
Tide za bijelo, Nila za šareno, plavi Lenor. Za bebaća Persil sensitive i bijeli Lenor

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 1:10:41   
Tajno moja
Jel'  u Sarajevu ima gdje kupiti Coccolino omekšivača?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 1:43:32   
milenium
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Ja  ne koristim nikakve omeksivace, samo tecni deterdzent.


i ja istouser posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 8:06:22   
pjenica mala
Ja koristim ariel, ali ovih dana razmišljam da pređem na tečni, omekšivača nikakvih.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 14:50:38   
Dida79
Ja sam dugo vremena koristila Ariel u kombinaciji sa plavim Lenorom.A sad koristim Persil Gold i naravno i Lenor plavi.
Cula sam da se tecni deterdjenti puno bolji ali nisam sigurna kako da ih koristim na svojoj masini.Masina mi je marke gorenje i kupljena prije nekih 10 god,e sad kako da stavim tecni jer kad bi nasula u posudice za prasak to bi odma sve otislouser posted image user posted image

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 15:00:30   
dzeni_nl
ja koristim tecni Ariel i za sareni i za bijeli ves, a omeksivac rozi Silan od ruze.


dida mislim da nema veze kakva i koja ti je masina, kada kupis tecni detrdzent dodje ti posudica u koju naspes detrdjent i kada stavis ves u masinu, onda stavis tu posudicu sa detrdzentom i sve bude OK.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 15:07:06   
milenium
ja u onu posudicu tj čep dozator što dođe na tekućem ne stavljam u mašinu nego naspem u ono da izmjerim kolko ml ide i to prebacim u onaj dio za prašak.i kod mene je gorenje mašina.ja sam jednom provjeravala,prašak obični mi odma pokupi ,a tako isto i ovaj tekućiuser posted image

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 15:31:04   
Dida79
dzeni_nl znam ja za tu posudicu samo ne kontam kako da stavim deterdjent na pred pranje i na pranje.

milenium kako da stavim tecni u dozer za deterdjent kad je na kraju suplje tj odma bi mi tecni otisao sam bez vode.Jedino kad upalim masinu da stavim odma za pred pranje i da cekam kad ce poceti sa pranjem pa da stavim drugi dio.
Ja sto ja znam zakomplikovatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
2.3.2010 15:36:01   
milenium
ma ja njega iskrenem i prije nego što upalim mašinu,sve kao i obični prašak.
a da i ode prije vode ta otiće na isto mjesto,voda će doć ubrzo za njim i dole će se sastat i pomješatuser posted image ali moram ti reć da ja koristim fax tekući,on je gust,gušći od pudingauser posted image stoji na jednom mjestu ne miga,ne može oteć nikako.(ili je se možda smrzauser posted image )

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
4.3.2010 18:41:49   
Husic10
Koristim Tide u prahu jer mi naj opere bijeli ves a onaj tekucinski koristim za sareni ves jer sam primjetila davno da mi Tide u prahu izbjeli sareni ves i ostane bjelo po njemu, a od tekucinskog nije.

Omeksivac ne koristim na obicnom vesu nekako ne volim kad ga smeksa ko da mi nije oprano heheh. Osim kad perem postelijnu ili store volim koristiti prasak i omesksivac u jednom Tide with a Touch of Downy jer mirisi super ...pogotovo me pogodi kad iznesem napolje da se susi...onda bas zadrzi onaj miris i citavu mi avliju uzmirisi. Hmmmm...

A neko je pomenio na forumu da susilica zadrzi miris omeksivaca, to nije tacno...meni ga izgubi u susilici , a brate kad lijepo izneses ves napolje na proljece ili ljeto mirom mirisi na kilometre....heheh mozda ne bas kilometre ali..mirisi uglavnom ljepse nego iz susilice.

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
5.3.2010 19:23:17   
sara.at
persil u gelu user posted image probala ariel al se mm bas isarao po tjelu i sad samo persil user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
5.3.2010 19:30:18   
jasmin
Ovisi kako kad,nekad Tide,nekad Omo,nekad Persil,a nekad ovdasnja izdanja poput Panda,Watani i sl.
Omeksivac Carefour plavi,nekako mi predivno mirise.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
7.3.2010 10:53:17   
shejla
ja kako kad....uvijek kad kupujem, uopce ne znam koji sam prosli kupila, user posted image  samo gledam da je 2u1 (sa omeksivacem)
Sad sam kupila Bonux sa nekim, satro, m-zim user posted image , ubjedjena da taj imam i kuci, i kad sam dosla vidim da je bio Ariel user posted image
I perem sve i nase i Lamijino zajedno.... Inace nisam nesto primjetila razliku pri promjeni detrdzenata

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
7.3.2010 11:33:19   
kanita25
ja koristim persil dugo,dugo a omekšivač definitivno najbolji i nama i bebici chicco ali ga u Sarajevu trenutno nema kupiti vec par mjeseci i ja sam pravoooo tužnauser posted image user posted image user posted image nadamo se da će ga brzo nabavitiuser posted image

_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
7.3.2010 12:00:30   
elkina_mala
ja koristim prasak xtra to je ovaj
user posted image
na pocetku mi e jako svidzao miris,ali sad ensto i nijeheeh....ali pere odlicno...nema grudvica nikad...
a omeksivac...hm najvishe sam koristila ovaj
user posted image ipretezno je kostao oko 4 eura,
dok nisam skontala da i MINDOU od 2 eura je bolji...hehehehe doduse lenor je najbolji,soupline nije los takodze....al ja bihnajvishe nekako one obicne lenore,plave...:)

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
31.3.2010 3:03:21   
scarlett
Ja sam kupila u DMu omekšivać od firme Frosch - miris Almond user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
23.4.2010 23:52:18   
M kao Mama
Ja se sad umivala i kako sam se obrisala peškirom, dobih namah inspiraciju da se javim, ja već evo nekoliko puta uzimam onaj novi parfimirani lenog, bija čokolade, predobar je, jest da je oko 10 KM, ali ja svaki put kad naiđemna akciju kupim ga, tako da nekada bude oko 7 , a nekada oko 8 na akciji KM. Uzimala sam i silan parfimirani, ali ništa. I plavi lenor, onaj kao 4X miris je ekstra. 

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
23.4.2010 23:58:08   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja se sad umivala i kako sam se obrisala peškirom, dobih namah inspiraciju da se javim, ja već evo nekoliko puta uzimam onaj novi parfimirani lenog, bija čokolade, predobar je, jest da je oko 10 KM, ali ja svaki put kad naiđemna akciju kupim ga, tako da nekada bude oko 7 , a nekada oko 8 na akciji KM. Uzimala sam i silan parfimirani, ali ništa. I plavi lenor, onaj kao 4X miris je ekstra. 


ja takodjer uzimam ove lenor parfumel i ovdje u Bingu kostaju oko 8 km.... a za deterdzent koristim duel svi su mi fantasticni.... odlicno mi opere ves, a cesto je na akciji 6 kg 9.90 km... ja odmah uzmem 2 vrece, mogu mi biti par mjeseci....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
24.4.2010 0:04:18   
taurus
user posted image user posted image user posted image za Ariek i Lenor

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2010 17:25:04   
veda
 Ja volim svasta nesto stavljati pa odprilike evo sta ja sve koristim
Omeksivac u zadnje vrijeme-lenor parfumelle  magnifigue
rasak-persil power perls  bijelo i sareno  samo sto u bijelo stavim i vanish
Za vunu -perwoll balsam magic
za crno-perwoll black magic 
Ranije sam koristila omeksivac Cocolino i to plavi,onaj sto je nacrtan medvjedic,ali ga nikako nemogu naci,pa ako neka zna gdje ga ima,molila bih da napise.Hvala.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
13.6.2010 17:47:36   
elkina_mala
evo mene opet ovdje hehehe
neki dan bila akcija 6 lenora za 10 eura,i uzela sam mogu vam reci da mi cjela kuca mirise na lenoruser posted image user posted image ovakva su pakovanja,uzela sam ovaj,plavi,bjeli,rozi,ljubicasti i prezadovoljna sam:) pussaaa

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2010 11:09:42   
leona81
persil gold koji sadrzi omeksivac, i u prasku i tecni...tecni je fenomenalan a za bebu denkmit bez omeksivaca

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2010 11:13:44   
SailorMoon
Ja koristim ariel i ariel color za sareni vec.
Omeksivac koristim ili lenor ili vernel, zavisi sta naletiim

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Koji prašak i omekšivač za veš koristite?
14.6.2010 18:34:33   
Anoniman
Ja koristim uvijek Tide,a omekšivač većinom Ornel i Silan,nekako mi miris najljepši! user posted image

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *