|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:24:48   
marny
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da li u Sarajevu ima kupiti onaj pribor za piti turski čaj, znate ona šalica bez ručki


ima na čaršiji



sada bi se upucala...majke mi...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:27:38   
marny
čuj....molim te živo me zanima, šta sve ide u taj komplet, mislim ide li i čajnik, kakav je taj čajnik jer nikako to nisam ubrala u nijednoj seriji...

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:31:11   
Honey3

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

da li u Sarajevu ima kupiti onaj pribor za piti turski čaj, znate ona šalica bez ručki


ima na čaršiji


ja sam cula da ima u nekoj turskoj prodavnici u gradu,ne znam tacno gdje,mislim da je u Titovoj,i kosta 80 KMuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:32:56   
Medić*
Mi to imamo u kuci, bar sedmicno gosti nam dolaze na pravi turski caj. Ja sam komplet dobila kada sam se udala od svekrve. Inace oni piju vise caj nego kafu ( vrlo rijetko ). Cajnika ima dva, jedan veci i jedan manji koji se stavlja na taj veci. Tako se caj pravi. U veci se stavlja voda da prokuha, u manji ide caj. Kada voda prokuha, manji cajnik sa cajem u koji stavimo malo vode stavi se na veci cajnik, i tako se kuha na laganoj vatri, sto duze se kuha caj je bolji. Cajnih casica ima razlicitih dezena, vecinom su istog oblika. Ima tih set_ova u Sa kupiti ali cijenu ne znam. Ja sam takodjer u Turskoj kupila jos jedan taj set_, ali ga ne koristim, stoji mi za ukras oko 25 e. Dodju cajnici i 6 casica staklenih sa metalnim ili staklenim postoljem.

< Poruku je uredio medic slatki -- 30.4.2012 22:34:12 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 22:35:13   
Honey3

IZVORNA PORUKA: marny

čuj....molim te živo me zanima, šta sve ide u taj komplet, mislim ide li i čajnik, kakav je taj čajnik jer nikako to nisam ubrala u nijednoj seriji...


I ja ga smekam odavno,a ne znam sta dodje,valjda ce se neka hanuma javiti sto ima ovaj servisuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 23:09:02   
canim
user posted image

To bi bilo to, ja imam isti ovakav cajnik s tim da je srebrene boje, ne koristim ga za kuhanje caja jer imam jos 2 para obicnih
Casa imam jedno 40tak user posted image
Evo me ko onaj s vica, sto je dao oglas u novinama i nabrojao sta sve ima i na kraju kaze, ne prodajem nista samo se hvalim user posted image

Hajde bujrum na caj kod mene, kod nas se to redovno pije. user posted image

A ima se kupiti u onoj radnji pored slasticarne Egipat, Bursa se zove i imas u Bakkal kod sebilja. Cajnici su cini mi se oko 30tak km a case ne znam, mozda 10tak km.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 23:19:20   
Medić*
Ah Canim, ja koristim metalne cajnike za nas, a gostima sve po PS-u user posted image Kod mene je isto za ukras bakarni fino izrezbareni, casa pun jedan paket pa sigurno ih ima oko 4o tak. Tacne su staklene.

Ja kada sam se udala, sve isli na caj nekome, jer svi se zovu na caj... ja pila kafu, caj se bila navukla da pijem uz dorucak samo, kasnije sve vise i vise .....

Ali najsmijesnije mi je bilo, dosla rodbina iz Turske, hoce da im mlada ( tj ja ) napravi caj, muz umro od smijeha, zna da ja to prije nisam radila i da mi to nismo pili u mojoj kuci...

Hajde ja odem u kuhinju, zovem muza na mob, rekod dolazi i pravi ovaj vas caj user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 23:24:23   
veeseelaa
kosta 80 KM


80 gu*izauser posted image
đe su one radnje tzv Sve po 3,5 KM user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 23:28:31   
Amam
I kod nas se pije caj,ali na arapski nacin,ubacis filtere u cajnik i to je  to,najljepsi mi je kad se u casu stavi list svjeze nane ,iskreno ja nisam ljubitelj jakog caja,i onako ga nisam pila dok se nisam udala

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 23:30:01   
Amam
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kosta 80 KM


80 gu*izauser posted image
đe su one radnje tzv Sve po 3,5 KM user posted image user posted image



U Bakkal radnji kod sebilja 8-10 KM

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Welcome to Sarajevo
30.4.2012 23:40:39   
veeseelaa

U Bakkal radnji kod sebilja 8-10 KM


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Welcome to Sarajevo
1.5.2012 0:01:05   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Amam

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kosta 80 KM


80 gu*izauser posted image
đe su one radnje tzv Sve po 3,5 KM user posted image user posted image



U Bakkal radnji kod sebilja 8-10 KM


Vjerovatno neki obicni user posted image

Oni ukrasni, fino izrezbareni, dizajnirani mnogo inace skuplji user posted image

Onaj recimo set___ za kahvu sa dzezvom, isto su poskupi, ispod 100 km sigurno nije komplet, a set___ fildzana u radnjama pa za 3 km.

Ovakav kao sto npr Canim stavi ne mislim da se moze u Sa naci za 10 tak km user posted image

Ja svoj mnogo, mnogo vise plati user posted image ,medjutim ne u Sa.

Tako i sa cajnim set___ovima, koliko para toliko muzike user posted image



< Poruku je uredio medic slatki -- 1.5.2012 0:04:33 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Welcome to Sarajevo
1.5.2012 0:26:23   
veeseelaa
pa dobro slažem se

Onda ko želi nešto extra nek ode od Avde Jabučara na ćaršiju i ima da dobije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 16:49:09   
škorpija
poslije Bajrama dolaze mi dragi rođaci iu Austrije u posjetu, mladi bračni par bez djece, žele da vide sarajevo, e ja sam od kad se A. rodio ispala iz svih tokova i interesira me gdje još da ih odvedem osim baščaršije, gdje na kafu da odemo na čaršiji, a da ima neki taj sarajevski šmek, fildžani, rahatlokum, smreka itd

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 17:22:38   
anidla

IZVORNA PORUKA: škorpija

poslije Bajrama dolaze mi dragi rođaci iu Austrije u posjetu, mladi bračni par bez djece, žele da vide sarajevo, e ja sam od kad se A. rodio ispala iz svih tokova i interesira me gdje još da ih odvedem osim baščaršije, gdje na kafu da odemo na čaršiji, a da ima neki taj sarajevski šmek, fildžani, rahatlokum, smreka itd


kod mene user posted image

5 eura po osobi user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 17:32:15   
škorpija

IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: škorpija

poslije Bajrama dolaze mi dragi rođaci iu Austrije u posjetu, mladi bračni par bez djece, žele da vide sarajevo, e ja sam od kad se A. rodio ispala iz svih tokova i interesira me gdje još da ih odvedem osim baščaršije, gdje na kafu da odemo na čaršiji, a da ima neki taj sarajevski šmek, fildžani, rahatlokum, smreka itd


kod mene user posted image

5 eura po osobi user posted image

ja ću platiti a ti ih vodajuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 20:17:24   
teacher75
ja bih ih odvela u kucu sevdaha na tursku kafu pa preko puta kuce sevdaha na pitu ispod saca ili na cevape kod zelje, pa bih ih odvela gore na mejtas u avliju na ustipke-lokume sa kajmakom, zatim na vidikovac ili kod kibeta na kafu/rucak, pa da proset_aju po vilsonovom, zatim u pionirsku i gore u nahorevo kod majmuna na rucakuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 20:18:13   
teacher75
naravno vrelo bosne pod obavezno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 20:19:37   
teacher75
navecer u 4 sobe kod safije na veceru ili u maroko restoran kod evrope ili na tamburase negdjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 20:41:49   
R&T@
Skorpija, "raskuci" tebe teacherkauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 21:49:40   
škorpija

IZVORNA PORUKA: tajra

Skorpija, "raskuci" tebe teacherkauser posted image

vidim i ja, pa moja mjesečna plaća ne bi pokrila ove troškoveuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 21:53:06   
Medić*
Skorpijo vec ti rekose, eto da potvrdim za kucu sevdaha, morica han na kaficu, na kafu bosansku ili turski caj. Jos na vrelo bosne i set_nja carsijom i dosta im je user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 22:06:13   
škorpija

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Skorpijo vec ti rekose, eto da potvrdim za kucu sevdaha, morica han na kaficu, na kafu bosansku ili turski caj. Jos na vrelo bosne i set_nja carsijom i dosta im je user posted image

medić sviđa mi se tvoj prijedlog, ma eto dodat ću još pride i ćevape kod hodžića, ima se može seuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 22:07:43   
Alhemicarka
IZVORNA PORUKA: škorpija

poslije Bajrama dolaze mi dragi rođaci iu Austrije u posjetu, mladi bračni par bez djece, žele da vide sarajevo, e ja sam od kad se A. rodio ispala iz svih tokova i interesira me gdje još da ih odvedem osim baščaršije, gdje na kafu da odemo na čaršiji, a da ima neki taj sarajevski šmek, fildžani, rahatlokum, smreka itd


Obavezno ih odvedi na Sarajevski krug. To ti je ona relacija - Katolička crkva kod pivare, upale svjeću, stara pravoslavna crkva na Baščaršiji, daruju djete, Begova džamija i Sinagoga. Meni ko god je došao (a dolazilo ih je punooo) vodila sam ga ovu turu i svi su bili oduševljeni, poslije toga uzmemo čevape u papir i na vidikovac. Ovo sa čevapima može ako je lijepo vrijeme. I šetnja do Kozje.

< Poruku je uredio Alhemicarka -- 21.10.2012 22:08:54 >


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Welcome to Sarajevo
21.10.2012 22:36:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Skorpija, "raskuci" tebe teacherkauser posted image

user posted image user posted image meni kad dodju raja iz dijaspore obicno ne daju nista da platim vec oni casteuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *