|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Alta
20.1.2011 9:01:53   
emi7908
Jest,jest Vesela puši se tamo na veliko... I meni je bezveze ali eto, sve je dopušteno samo da se izbije koja arka iz džepa....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Alta
20.1.2011 9:07:25   
veeseelaa
to je baš bezveze, ne volim kupovati u radnjama gdje se konzumiraju cigarete, ne želim da mi odjveni predmet smrdi na duhan
Ta Alta mi se već ne dopada

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Alta
20.1.2011 9:26:30   
salmy
Mnogo mi se dopadauser posted image user posted image user posted image user posted image stalno smo tamo,bebi voli da seta.I redovne smo musterijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ima pravo dobrih komada odjece i za user posted image  a nije puno skupouser posted image user posted image

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Alta
20.1.2011 9:35:22   
Dinkica
Ja sam oduševljena Altom samo zbog Cottona, tamo bih mogla noć provesti birajući odjeću, sve ostalo mi nije ništa posebno, čak šta više u Waikiki sam se razočarala, toliko ima pantalona za muškarce a nemaju brojeva ni dužina, kaže MM "jedino da se smanjim i nabacim brčiće pa ću moći kupiti pantole". New Yorker mi je srednja žalost, dvije krajnosti ili totalni kić ili skroz sportsko tako da ništa nisam našla za sebe ali zato Cotton user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Alta
20.1.2011 9:38:40   
Lady26
Meni je Alta skroz ok, nisam bas obisla onako kako sam planirala, sa user posted image je tesko, ali LCW mi je super, doduse za Lanci (nije mi naumpalo da pogledam za sebe user posted image ) toliko sam provela vremena na djecijem dijelu da nisam stigla nista drugo vidjeti...
Jedino sto je neko spomenuo, stepenice na dvije strane centra to mi se ne svidja...mada sam koristila vise lift...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Alta
20.1.2011 11:34:15   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Dinkica

, čak šta više u Waikiki sam se razočarala, toliko ima pantalona za muškarce a nemaju brojeva ni dužina, kaže MM "jedino da se smanjim i nabacim brčiće pa ću moći kupiti pantole".


Waikiki je super, ali ovi naši nemaju ponudu kakvu ta modna kuća inače ima.
Valjda će imati nekada.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Alta
20.1.2011 11:37:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni je Alta skroz ok, nisam bas obisla onako kako sam planirala, sa user posted image je tesko, ali LCW mi je super, doduse za Lanci (nije mi naumpalo da pogledam za sebe user posted image ) toliko sam provela vremena na djecijem dijelu da nisam stigla nista drugo vidjeti...
Jedino sto je neko spomenuo, stepenice na dvije strane centra to mi se ne svidja...mada sam koristila vise lift...

meni su bas te stepenice dobro rjeseneuser posted image
ne stvara se guzva...frka i strkauser posted image

zaista imam samo pohvale za altu...pravi trzni centar...jedino pusenje bih zabranila...osim mozda u jednom kaficu...i to na vrhu negdje

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Alta
20.1.2011 11:39:51   
hanabanana
Meni se svidja restoran u kojem ispred vas prave ono što naručite.
Jest da je malo skupo, ali moja H. je uživala.
I tamo nema pušenja.
Što mi se vrslo svidja.

ps jedino mi se ne svidja što sutliju naplaćuju 5 KM, ali eto.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Alta
20.1.2011 11:59:01   
Anoniman
nisam sjela nigdje...jesam pusac...strastveni...ali mrzim zatvorene, zadimljene, prostore ako nisu kafane (mislim, one za izac...navece)

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Alta
20.1.2011 12:57:29   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Dinkica

, čak šta više u Waikiki sam se razočarala, toliko ima pantalona za muškarce a nemaju brojeva ni dužina, kaže MM "jedino da se smanjim i nabacim brčiće pa ću moći kupiti pantole".


Waikiki je super, ali ovi naši nemaju ponudu kakvu ta modna kuća inače ima.
Valjda će imati nekada.


Ovo je primjetila i moja rodica koja je u Turskoj bila u Waikikiju.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Alta
20.1.2011 14:29:49   
amdi

IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni je Alta skroz ok, nisam bas obisla onako kako sam planirala, sa user posted image je tesko, ali LCW mi je super, doduse za Lanci (nije mi naumpalo da pogledam za sebe user posted image ) toliko sam provela vremena na djecijem dijelu da nisam stigla nista drugo vidjeti...
Jedino sto je neko spomenuo, stepenice na dvije strane centra to mi se ne svidja...mada sam koristila vise lift...



I ja sam danas bila po prvi put u Alti i ovaj Waikiki mi je jedini zapao za oko sto se tice garderobe za curice, a nije ni skupouser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Alta
20.1.2011 14:36:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to je baš bezveze, ne volim kupovati u radnjama gdje se konzumiraju cigarete, ne želim da mi odjveni predmet smrdi na duhan
Ta Alta mi se već ne dopada

draga moja, pa ne pusi se u radnjama nego u kaficima u shopping centru, kao uostalom i u svim ostalim shopping centrima kod nas. ja ne znam nijedan centar u sarajevu da je zabranjeno pusenjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Alta
20.1.2011 14:37:49   
veeseelaa
ma puše i trgovci ispred radnji

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Alta
20.1.2011 14:48:36   
tekja
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Dinkica

, čak šta više u Waikiki sam se razočarala, toliko ima pantalona za muškarce a nemaju brojeva ni dužina, kaže MM "jedino da se smanjim i nabacim brčiće pa ću moći kupiti pantole".


Waikiki je super, ali ovi naši nemaju ponudu kakvu ta modna kuća inače ima.
Valjda će imati nekada.


Ovo je primjetila i moja rodica koja je u Turskoj bila u Waikikiju.



istina...mi od rodjenja iz Istanbula dobijamo predivne stvarcice za bebija i bas sam sa nestrpljenjem cekala da se LCW otvori u Sarajevu...ovaj obisla, razocarala se i nista kupila nisamuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Alta
20.1.2011 14:56:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tekja

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Dinkica

, čak šta više u Waikiki sam se razočarala, toliko ima pantalona za muškarce a nemaju brojeva ni dužina, kaže MM "jedino da se smanjim i nabacim brčiće pa ću moći kupiti pantole".


Waikiki je super, ali ovi naši nemaju ponudu kakvu ta modna kuća inače ima.
Valjda će imati nekada.


Ovo je primjetila i moja rodica koja je u Turskoj bila u Waikikiju.



istina...mi od rodjenja iz Istanbula dobijamo predivne stvarcice za bebija i bas sam sa nestrpljenjem cekala da se LCW otvori u Sarajevu...ovaj obisla, razocarala se i nista kupila nisamuser posted image
ama mene to ne cudi..mi ovdje dovlacimo skart...tj. robu koja se ne prodaje...pa je nasi na kilo kupuju

ista svar je i s mangom...mango bilo gdje je najmanje na tri sprata...i to imaju najcesce odvojene radnje mango tipa klasika...i mango casual...pa za djecu...pa za muskarce...ili zara....zara je bara...bara...s mangom...ovo kod nas ne znam sta je...a osim toga to su svugdje radnje "srednja zalost" jedino se kod nas mango smatra topuser posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Alta
20.1.2011 15:00:37   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma puše i trgovci ispred radnji

e to nisam vidjela a sumnjam da je alta nesto drugacija od ostalih shopping centara po pitanju pusenja, samo sto je sada mozda tamo veca guzva pa ima vise pusaca i samim tim vise je zadimljeno nego recimo importanne koji je prakticno prazan pa logicno da nije toliko zadimljeno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Alta
20.1.2011 17:18:27   
leona81
meni licno alta nije bas nesto, ok je da eto imamo sad newyorker ovdje i jos neke radnjice tipa cotton, iako i on nije ni blizu newyorkera vani ali jasno mi je da nama salju uvijek losiju robu...waikiki mi imamo njihovih stvarcica i fenomenalne su a kod nas je izbor bas slab, sto se tice jela i to mi je slabo pogotovo ono na 2 spratu kao menza a cijene su dosta visoke(pohvala je sto sam vidjela da imaju stolice za hranjenje za bebe)...mercator isto slab izbor iako sam se radovala da eto imamo jedan i u centru medjutim ovo je kao i da ga nema jer je samo veliki supermarket a za vece stvari se mora ipak otici u druge mercatore...



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Alta
28.9.2012 9:24:16   
Nadi
Zna li neko zašto je zatvoren Cotton u Alti. Baš sam tužnauser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Alta
28.9.2012 9:33:04   
salmy
IZVORNA PORUKA: Nadi

Zna li neko zašto je zatvoren Cotton u Alti. Baš sam tužnauser posted image
Renoviraju ga,ubacice jos jedan branduser posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Alta
28.9.2012 9:42:05   
Nadi
Hvala puno na brzom odgovoru, ali je li to znači da više nema Cottona nikako ili uz njega uključuju još jedan brend. Pamučne stvari su im the best.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Alta
28.9.2012 9:43:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Nadi

Hvala puno na brzom odgovoru, ali je li to znači da više nema Cottona nikako ili uz njega uključuju još jedan brend. Pamučne stvari su im the best.


ako sam ja shavtila pordavačicu pred cotonom kad sma u šoku ugledala sve prazno...pored cotona ubacuju još jedan brend...
ja krneula po pamučne majice ...a oni se pokupiliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Alta
28.9.2012 9:48:00   
Nadi
Upravo to, ja se spremala u kupovinu pamučnih majica i tankih džempera jer ih tako volim i ugledam prazan izlog, Ja sam mislila da oni imaju dobar promet.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *