|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:15:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

Bilo je odlično!!!! user posted image  
dadada i piva i kafa i cigare user posted image  
Postavim par slika, čekat ćemo veselu, mislim da su njene bolje user posted image
eto i mene sljedeci put ako cemo pit pivu i pusitiiiiiuser posted image user posted image
a onda mozemo jednu drugu drzati za noge da ne odletimo zajedno s kuglom....od silne "debljine"user posted image




user posted image user posted image  jesi ti pročitala ko je pobjedio? user posted image
izvinite....oprostite...nisam vas odmah prepoznalauser posted image user posted image user posted image


Onda i ja imam sanse...
ali nemam patike...otklizat cu vam po staziuser posted image



ma zarovi se negdje u budžake...
ja nosim starke iz srednje školeuser posted image user posted image user posted image user posted image
zamisli...još su u životu...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:18:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: N_N

Bilo je odlično!!!! user posted image  
dadada i piva i kafa i cigare user posted image  
Postavim par slika, čekat ćemo veselu, mislim da su njene bolje user posted image
eto i mene sljedeci put ako cemo pit pivu i pusitiiiiiuser posted image user posted image
a onda mozemo jednu drugu drzati za noge da ne odletimo zajedno s kuglom....od silne "debljine"user posted image




user posted image user posted image  jesi ti pročitala ko je pobjedio? user posted image
izvinite....oprostite...nisam vas odmah prepoznalauser posted image user posted image user posted image


Onda i ja imam sanse...
ali nemam patike...otklizat cu vam po staziuser posted image



ma zarovi se negdje u budžake...
ja nosim starke iz srednje školeuser posted image user posted image user posted image user posted image
zamisli...još su u životu...user posted image user posted image user posted image user posted image
sad bih te najradije potpisalauser posted image user posted image user posted image ...isti slucajuser posted image ...mislim za starke...srednja skola...kuglanje

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:21:33   
R&T@
joj kad se sjetim da sam prve stikle na maturi obula...
a muski dzemperi mi glavni bili u ormaruuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:23:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

joj kad se sjetim da sam prve stikle na maturi obula...
a muski dzemperi mi glavni bili u ormaruuser posted image user posted image user posted image user posted image



a meni karirane košulje...muške naravno...ja bože koliko sam ih imala...mislim imamuser posted image user posted image user posted image

al žene fakat kuglana je zakon...obećala sma čiki da ću dolazit vskao dva dana...ozbiljno s ebavim mišlju da tako i budeuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:25:01   
veeseelaa
N_N gdje su slike na fb? odmah da si ih metnula user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:25:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

joj kad se sjetim da sam prve stikle na maturi obula...
a muski dzemperi mi glavni bili u ormaruuser posted image user posted image user posted image user posted image



a meni karirane košulje...muške naravno...ja bože koliko sam ih imala...mislim imamuser posted image user posted image user posted image

al žene fakat kuglana je zakon...obećala sma čiki da ću dolazit vskao dva dana...ozbiljno s ebavim mišlju da tako i budeuser posted image user posted image
cekaj sutra...kad te bude bolio musculus gluteususer posted image user posted image ...mene svaki put...i noge...ja se upalim ko sijalica od kuglanja...ne znam zastouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:25:28   
R&T@
a kako se zabiju prsti?
mislim u kugluuser posted image user posted image user posted image user posted image
ili je "neprobusena"?user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:26:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

a kako se zabiju prsti?
mislim u kugluuser posted image user posted image user posted image user posted image
ili je "neprobusena"?user posted image user posted image user posted image user posted image

nisu americke kod nas...doduse imaju u vogosci valjda

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:27:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

a kako se zabiju prsti?
mislim u kugluuser posted image user posted image user posted image user posted image
ili je "neprobusena"?user posted image user posted image user posted image user posted image



ne probušena jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
i mi smo očekivale rupice al nešto nemauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:28:55   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

a kako se zabiju prsti?
mislim u kugluuser posted image user posted image user posted image user posted image
ili je "neprobusena"?user posted image user posted image user posted image user posted image



ne probušena jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
i mi smo očekivale rupice al nešto nemauser posted image user posted image user posted image


aaaaa zato su vam onako male bile kugleuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:31:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

a kako se zabiju prsti?
mislim u kugluuser posted image user posted image user posted image user posted image
ili je "neprobusena"?user posted image user posted image user posted image user posted image



ne probušena jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
i mi smo očekivale rupice al nešto nemauser posted image user posted image user posted image


aaaaa zato su vam onako male bile kugleuser posted image user posted image


nemoj dido tako ima i malih i velikih kugli...mis mo i velike uzimale u ruke i skonatel sa njima bolje ide...mislim više ''obaramo'' al da su teže jesuuser posted image user posted image user posted image

a šta ono kažeš dada da će nas sutra bolit...
mene ne smije ništa boliti imama poslauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:31:58   
R&T@
znaci kod nasih zenica male i neprobuseneuser posted image user posted image user posted image user posted image
zato se misici upaleuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:32:49   
Anoniman
guzicetina i nogeuser posted image user posted image user posted image ...mrknite odmah ako imate onaj aspirin c.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:33:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

znaci kod nasih zenica male i neprobuseneuser posted image user posted image user posted image user posted image
zato se misici upaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:40:09   
N_N
IZVORNA PORUKA: dadada

guzicetina i nogeuser posted image user posted image user posted image ...mrknite odmah ako imate onaj aspirin c.


user posted image
Jaooooo kako me ruka boli

vesela, evo ideeeee

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:44:11   
Visnja RR
vidim bilo vam je super... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
9.2.2011 23:46:25   
Hanady RR
ja popila vitamin C i analgin...ma dada biće to super...no frks...

pa mene muž ispartio koda idem u rat..jadna ti jadna ti...koliko se nasikirao i dovukao me i po mene došao...
evo sad me gleda...i kaže ženo ako ti sutra ustaneš bog me ubiouser posted image user posted image
vidio slike...on konta ja s ezezam da sma kuglalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 0:15:38   
Anoniman
dadada ja tebe po fb prozivam reko vidi izradila nije došla a ti se spremaš za sljedjeći put user posted image ovo piva i cigara u to ne sumnjam, a možda bude i kuglanjauser posted image ...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 0:23:15   
Mama1
user posted image

evo i od mene jedna slika


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 0:24:49   
Hanady RR
uh mašalllahuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 11:50:00   
HanaBana
Vidim uzivale ste a i neka steuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bila sam u mislima sa vamauser posted image user posted image user posted image Slike su extrauser posted image user posted image user posted image Abd kad se moja noga popravi pridruzim vam se i ja. Je li sve bilo uredu oko rezervacije?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 11:55:30   
N_N
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Je li sve bilo uredu oko rezervacije?



Ma jašta je, vesela zna pola Zetre user posted image


Žene, jedno pitanje:  bilijar? user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:02:52   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: HanaBana

Je li sve bilo uredu oko rezervacije?



Ma jašta je, vesela zna pola Zetre user posted image


Žene, jedno pitanje:  bilijar? user posted image


možeeee, moj prijatelj drži na M.dvoru, tzv Tajson, rezerviramo sto i idemoooo
a može i Holivud, tamo je možda i bolje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:04:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image

evo i od mene jedna slika




supeeeer a gdje je ova slika na fb? :-))
i gdje ti je ona druga verzija slike user posted image user posted image user posted image  ljepše smo na drugoj user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
10.2.2011 12:04:48   
N_N
Jao kako sam ja poželila igrati bilijara....... mm i meni su se jedno vrijeme (godinama user posted image ) izlasci svodili na igranje bilijara. Eh nisam odavno igrala a baš bih voljela user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *