|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 21:39:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cure ni ja ne mogu, kćerkica mi je dobila pljuskavice


uhuser posted image
al ne sikiraj se...lakše je dok su mali...bogami ja kontam bolje bi mi bilo da su kao male to predeverale...al nisu ni jedna još ni ova starija...kad me zveknu sa njenih 13 pa ko krateri vulkana po djetetu da budu...dok su manji lakše se deverauser posted image

vodi ih kod veeseelee da se druze user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 22:32:26   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

cure ni ja ne mogu, kćerkica mi je dobila pljuskavice


uhuser posted image
al ne sikiraj se...lakše je dok su mali...bogami ja kontam bolje bi mi bilo da su kao male to predeverale...al nisu ni jedna još ni ova starija...kad me zveknu sa njenih 13 pa ko krateri vulkana po djetetu da budu...dok su manji lakše se deverauser posted image

vodi ih kod veeseelee da se druze user posted image


ih sad je gotovo kad su se kod aki već pojavile...treba se družit u vremenu inkuvbacije 21 dan prije pojave osipica...zakasnile smouser posted image user posted image user posted image
nadam se samo da nam A nema visoku turu...to je jedino što brine u svoj ovoj priči...al ona je dobro podnosi neće bit frke

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
15.2.2011 23:54:03   
N_N
Ih, ja došla da vidim kako, šta, gdje koje kugle male ili velike user posted image  kad ono.....
Nema veze, biće još srijeda user posted image  
vesela, hajde bolje sad nego kasnije user posted image , ništa strašno.
Onda žene..... iduća sedmica user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Sportske aktivnosti za žene!
16.2.2011 9:48:32   
new mama
Veeseelaa zao mi je maleneuser posted image ,zelim brz oporavak,nadam se da mozes biti sa njomuser posted image
A nista onda iduce srijede idemo,aBd,ja bi mogla tad s vamauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 529
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *